Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Megi ja już zostałam ciocią 8 raz i to tylko ze strony mojego rodzeństwa. O stronie M nie wspomnę. Za każdym razem bardzo aktywnie brałam udział w powitaniu maleństw. Wizyty w szpitalach kąpanie opieka itd. Tym razem wymiękłam. Poczekam aż wrócą do domu. Co do stymulacji to biorę menopur 375 od piątku. Teraz schodzę do 300 j i później 225. Wizyta kontrolna w piątek. Mam nadzieję że coś urośnie. Zuza a kiedy planujecie KD? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Olivio trzymam kciuki za owocne wysiadywanie jajek :) Megi ty tez Dziewczyno juz dbaj o forme bo czas szybko minie. U mnie jeszcze nic konkretnego nie wiadomo. Prawdopodobnie Invicta (ze wzgledow logistycznych)ale sprawdze jeszcze Gamete w Rzgowie (bo jest bardzo polecana). Odnosnie terminu to zaczynamy jak tylko pojawi sie odpowiednia osoba... Dzieki Dziewczynom z forum o KD mam tyyyle cennych informacji a w zasadzie bezcennych. ...wiem o co pytac i na co zwrocic uwage - choc wciaz mam metlik w glowie to przynajmniej wiem, ze nie poruszam sie juz po omacku w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Zuza a jak to funkcjonuje? Już skontaktowalas klinikę ? Invicta prżeciez chce zawsze najpierw kasę. Czy przy KD to inaczej leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z Pati? X Pati10, jak sie czujesz i kiedy następne usg? Pewnie maź wrócił z zagranicy i sie nie możecie nacieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Wlasnie Pati odezwij sie :) Megi w Invicta najpierw wypelnia sie ankiete (i czyta informator ;) potem na podstawie ankiety szukaja ... A zaplacic trzeba 7 dni od momentu jak znajda i zaakceptujesz wybor. Nie wiem jak jest w innych klinikach My ankiete juz wypelnilismy wiec niby cos tam ruszylo ale kto wie jak dlugo to potrwa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75Aga
Czesc dziewczynki Od poniedzialku zbieram sie do napisania, a wiec plan doktorka jest taki ze tym razem podchodzimy na cyklu sztucznym podajemy dwie blastocysty, wiec mam chwile odpoczynku bo dopiero 6 listopada mam przyjsc na usg i dostane rozpiske lekow. Nie mam zielonego pojecia jak wyglada cykl sztuczny ,poczytalam troszke ale znowu cos nowego dla mnie. Pozdrawiam Was cieplutko Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te polskie bachory to glupsze sa od rodzicow jezeli to moziwe 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam ostatnio dość duże problemy z bólem żołądka, nie miałam siły na nic, ale już jest lepiej. Megi masz też rację, mąż wrócił 3dni wcześniej :-) Wczoraj ustaliłam wizytę; sobota 10.00. Trzymajcie kciuki proszę, żeby było nadal chociaż to jedno bijące serduszko... Aga cykl sztuczny to chyba jest kriotransfer na estrofemie; ja tak zawsze miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Dziewczynki kochane, pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, te ostro działające i te w chwilowym uśpieniu. Nic nie piszę bo i nie mam o czym, poza tym ten zbliżający się czas świątecznej zadumy nie jest dla mnie łatwy z wielu powodów i raczej w ciszy i nostalgii go spędzę. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Pati :-) Trzymaj sie dzielnie !!! Mocno trzymam kciuki za Twoja Ukochaną Kruszynkę :-) :-) Serdecznie Was pozdrawiam i naprawdę podziwiam za walkę o Upragnione Szczęście !!! Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
Aga to też niedługo zaczynasz. A jak poprzednim razem? Nie brałaś żadnych leków? X Pati Twoja klinika pracuje w sobotę 1 listopada? Tak czy inaczej kciuki trzymam. Może będzie też drugie serduszko? Który to już tydzień? 7-8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola bardzo Ci dziękuję. Trzymaj i nie puszczaj proszę :-) Olivio ja jadę już tym razem do swojego lekarza, nie do kliniki. On zaproponował taki termin, bo ma akurat dyżur w szpitalu i tam mnie przyjmie. Ostatnio też tak miałam wizytę. Miałam jechać dzisiaj do niego do gabinetu, ale mąż jest w pracy 24, a te wizyty są bardzo ważne dla nas i chcemy razem jeździć :-) Boję się, ale staram się nie dopuszczać do siebie w ogóle myśli, że może być coś nie tak... Tujko pozdrawiam Cię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75Aga
Czesc dziewuszki. Olivia do pierwszego crio podchodzilam na cyklu naturalnym wiec bralam na trzy dni przed transferem luteine i duphaston, beta zerowa wiec nic nie zagralo . Na cyklu sztucznym podchodze pierwszy raz . Tujeczko nzbliza sie dzien nostalgii i nie jest to fajny czas dla wiekszosci z nas ,napisalas ktoregos razu ze fajnie mamy ze mamy jeden promyczek przy ktorym mozemy sie ogrzac to pisalas o naszej corce i masz racje ,jest lekeim na cale zlo. Ale chce wierzyc mocno w to ze Wam sie uda. Pozdrawiam Was kochane bardzo cieplutko Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Co tak cicho tutaj :-) Olivia jak tam wysiadania jajeczek? X Pati czekamy jutro na sprawozdanie! X Pozdrawiam wam wszystkie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam i ja. Trzymam mocno kciuki za jajeczka... Stefanio i reszta co u was. Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
To i ja sie dolaczam do pozdrowien :) Dziewczyny dajcie znac co u Was (u mnie nic ciekawego) X Olivia kiedy pick up? I jak wyglada sytuacja? X Aga czyli transfer w listopadzie :) ale fajnie, ze masz te blastusie juz czekajace na Ciebie. My tez zawsze myslelismy aby transferowac dwie ... Ale ostatnio sie bardzo zastanawiam czy nie jedna. Bo szanse wieksze z dwoma ale trudniejsza ciaza blizniacza i wiekszy stres ... choc jak juz sie uda to i radosc podwojna :) :) Stefania pewnie moze potwierdzic -Stefanio jak sie czujesz? Ten dzien sie zbliza wielkimi krokami i juz wkrotce przytulisz swoje brzdace :) X Mala Ty zaczynasz za tydzien prawda? Zapomnialam gdzie podchodzisztym razem?... X Listopad bedzie baardzo ciekawy - juz zaciskam mocno kciukasy X Coco alez mi sie spodobalo jak zdekonspirowalas kretaczke na KD i dalas jej popalic X Pati daj znac od razu po wizycie jutro :) X Tujko co u Ciebie Kochana? X Megi :) Co porabiasz? X Migotko co tak cicho siedzisz? Napisz nam jak sytuacja sie rozwija? X Jeszcze raz pozdrowienia dla Wszystkich Dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
Hej Dziewczyny! Wizytę mam dopiero o 19:40 ale to 8 dzień stymulacji więc pewnie mi jeszcze przedłuży. Brzuch boli jak nigdy. Wzdęło mnie trochę. Mam nadzieję że pęcherzyki ładnie rosną. Dam znać po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj w klinice też jakaś masakra. Po tym jak napisałam do Was uświadomiłam sobie że jak mamy wizytę tak późno to nie niezdazymy do apteki po leki. Pognaliśmy więc do kiliniki i udało nam się wcisnąć troszkę wcześniej. Wizyta wyjątkowo u innego lekarza. Mam 4-5 pęcherzykow w prawym jajniku. Żadnego w lewym :( Lekarz powiedział że może 3 dojrzałe komorki będą. Trochę mało. Pickup w poniedziałek o 12! Strasznie późno bo dużo zabiegów mają. Do tego wszystko wypisał nam na 100 %. Nie wiedział ktore leki refundowane. Sami musielismy mu mowic ktore na ryczałt. No niezbyt miło było. Jak zapytałam czy będzie Icsi to on nie wie i nie on o tym decyduje. Normalnie ryczec mi się chciało jak wyszłam. Do bani to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
Olivio przykro mi ze trafiłaś na takiego gbura w miejscu gdzie kobiecie potrzebna jest empatia i wsparcie. Mam nadzieję że przykry początek przyniesie Ci radosny koniec. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Olivio dobrze, ze pomyslalas o lekach i to zalatwilas a i nie przejmuj sie tym dziadem i jego brakami Teraz masz wazniejsze rzeczy na glowie :) Czy jutro wciaz idziesz na wizyte do swojego lekarza? A co do ilosci, to wystarczy jeden dobry zarodek do szczescia! Oczywiscie trzymam kciuki aby byly 3 lub 4 ... a moze i 5 komorek bedzie - zobaczymy. Trzymaj sie Kochana i badz bobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Może trochę panikuję ale wczorajsza wizyta wyprowadziła nas z równowagi. M też się wkurzył. Ten poniedziałkowy pickup trochę pokrzyżował nam plany. Dzisiaj o północy musimy znaleść kogoś kto zrobi mi zastrzyk domięśniowy. Zuza z moim lekarzem zobaczę się na pickupie. DZisiaaj klinika zamknięta. X Pati i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Olivia, a dlaczego domięśniowy? Przeciez je mozna robic tez w brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati10
Witam Was dziewczyny. Jesteśmy po wizycie, mamy jednego zarodka, ma już 15mm, widzieliśmy i słyszeliśmy serduszko :-) Drugi zarodek w zaniku... Pozdrawiam Was kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Pati!!! 15 mm to już kawał dzieciaka :D Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie Pati, gratuluje, to naprawde szybko rośnie. A który tydzień jesteś i na kiedy masz poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×