Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Biest ja z serialami nadal krucho ale trzymam kciuki za Twój niedługi IVF. Fajnie, że znasz już datę. Faktycznie cicho na naszym forum się zrobiło. Stara ekipa już nie piszę ale liczę na to, że zagląda żeby zorientować się co u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wysłać posta, bo uznaje mi za spam :O the killing też widziałam i jestem na bieżąco, czarną listę mam w ulubionych i jak znajdę czas, to zacznę oglądać - też lubię seriale, większość oglądam według Waszych rekomendacji :), część mąż wyszuka - przy małej to w zasadzie moja jedyna rozrywka :P, cały dzień jestem do jej dyspozycji, brak babci do pomocy i tak dzień za dniem, a 1 września do pracy :( * mała w sobotę kończy 8 miesięcy, a Tosia 2 :) nie raczkuje jak jej siostra w tym wieku - chyba nie ma siły :( bo choć na zabiedzoną nie wygląda, to ma niecałe 7 kg pozdrawiam http://pokazywarka.pl/o0g2ky/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, trzymam kciuki za Twój transfer, oby wiosna była Twoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) 🌼 Ja jestem czytam Was nie zapomniałam o Was :) ❤️ jestem z Wami ,ale nie mam co pisać za bardzo wiecie u mnie na razie nic takiego się nie dzieje .To może dobrze, że wszytko ok bo kto by chciał coś nie tak prawda :P Mam troszkę urwanie głowy bo czeka mnie kapitalny remont łazienki i wiecie jestem na etapie kosztorysu spać nie mogę bo obawiam się ile mi firma zaśpiewa :P ale konieczne to jest bo zalewał mnie sąsiad i muszę wszytko zrobić już łącznie z przeróbka rur wsio.Córka mniej choruje i ciesze się ma nauczanie indywidualne wiec mniejszy kontakt z ludźmi oj jak to brzmi ale rozumiecie odciążona troszkę :P W kwestii starań wiecie jak u mnie nic nowego wiec spoko zresztą to już chyba nie ten czas ......... oczywiście jakby się trafiło cieszyła bym się ale pewnie strach też by był ogromny......... Tyle u mnie :) 🌼 Zuzka 78 córeczka słodka ❤️ prześliczna :) 🌼 Pozdrawiam wszystkie koleżanki :) Maja Papaaja, Tessa, Biest, Coco , Taida ,Mon cherii ,Rachelko, Ivanko , Stefi ,Kwaśna mandarynka,, Gerwazy, Stefania31,Karmi , Lilly , Jolka,Wisiołek, Migotka , Lonia, Moncia, Młoda ,Gwiazdo ,Gosia, Miliii, jeśli kogoś pominęłam sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mala-biest Ty to faktycznie trzymasz reke na pulsie:) Wlasnie wrocilam od lekarza, brzuch mnie trochę boli i czuje się strasznie ciezka. Badali mi krew i miałam USG. Mowilam lekarzowi, ze czuje ze mam chyba 200 jajek, chyba myslal ze na serio to mowie, bo zrobil taka dziwna mine;" e.. nie... tyle to nie ma". Z USG wyszlo ze faktycznie dużo jajek się wychodowalo, maja po 14-15mm. Mam jutro wieczorem jeszcze raz podejść na USG i w zaleznosci jak krew wyjdzie i jak szybko przyrastają to punkcje mam w sobote lub poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio super. U mnie tez pobrali krew i Po drugim usg zmniejszyli mi dawke Puregonu i przesuneli mi punkcje z piatku na poniedziałek. Trzymam mocno kciuki. Daj znac Co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaPapaaja
Ja też zaglądam...widzę że dzieciaki rosną! to super :) ale w sumie nic się nie dzieje..zwłaszcza w temacie wiodącym... odliczam czas do 40 :((( w pracy właśnie mamy obecnie "rzut" drugich dzieci, brzuchy na około..ale jakoś daję radę..gdyby jeszcze mój PESEL był inny, to może byłoby łatwiej? do tego córka znowu się rozchorowała (od Nowego roku ciągle siedzimy u lekarza,..w pracy roboty po sufit... ale tak poza tym, jest GIT :))))) pozdrawiam wszystkie dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Zuzka i jej wspaniale malenstwo - super! mysle ze to nickowe podobienstwo to dobra wrozba dla mnie ;) moze w 2015 tez sie podziele taka slodka fotka. Biest dzieki bardzo ze inspiracje serialowe! Do polowy kwietnia juz niedlugo - juz trzymam kciuki mocno. Napisz prosze co bierzesz odnosnie witamin, ziolek etc. czy dali Ci tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie biore tylko kwas foliowy i zwyle witaminki. Nie nie biore antykow bede podchodzic na naturalnym cyklu. Pewnie na 2 tygodnie przed transferem dolacza mi acard i heparyne jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja po wizycie. komórki rosna, ale wcale nie tak szybko jak myslalam. Punkcje mam w poniedziałek z ranca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz za bardzo nie chcial sie wypowiedziec, ale mówi ze pęcherzyków miedzy 10-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział że nie kazdy pecherzyk ma komórkę, więc tak do końca to nie wiadomo. Mala biest-a ty ile miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie koleżanki :) co tam u Was słychać ??? 🌼 🌼 Stefanio 31 i jak tam miałaś punkcję??? 🌼 Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) SM 40 miło że piszesz i nie zapomniałaś o koleżankach ;) Karmi, Lilli co u Was słychać, napiszcie parę słów, Lilli wakacje już niedługo ;) Mandarynko co u Ciebie ? Taida jak samopoczucie, pakujesz się powoli ;) ja prawie gotowa :) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) U mnie pieknie wiosennie 15 stopni... Mon cheri a ty po porodzie to juz widze wcale nie raczysz do nas zawitac. Coco tobie tez zaraz d**e przetrzepie. Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jakoś cicho na tym forum. Ja juz po punkcji (mialam w poniedziałek) i pobrali 25 jajek z czego zaplodnilo się 15. Caly czas czekamy na telefon z laboratorium kiedy punkcja. Trochę mnie ta liczba przeraza , ale cóż tak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio, super wynik. Daj znać jak się będziesz czuła po transferze. I U mnie po staremu. Dziecko nadal w brzuchu - dziś początek 33 tc. Skurcze mam, w nocy prawie nie śpię więc energii mam mało. Kompletuje i urządzam pokój małej. I Jola ja mam walizkę spakowana ale taka interwencyjno szpitalna. Nie ma tam jeszcze rzeczy dla dziecka i dla mnie po porodzie. Niedługo się przepakuje. Do lekarza idę równo za tydzień. Jak się czujesz? I Mandarynko Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaPapaaja
stefanio - ale wynik! zdawaj relację na bieżąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam ale jakoś nie mam sił pisać - urlop nie zaowocował jak powinien, kolejny cykl tez nie zapowiada się na owocny...Czekam na @ i zapewne się doczekam. W połowie kwietnia idę do nowego gina - profesor ds niepłodności, endokrynolog. Nie bez znaczenia jest fakt, że kieruje pary na in vitro. I choć nie podjęliśmy jeszcze decyzji czy skorzystamy, to pójdziemy i zobaczymy jakie mamy rokowania. Profesor podobno zęby zjadł na takich przypadkach jak nasz i niejedną parę doprowadził do naturalnego poczęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, transfer mam zaplanowany na sobotę, jak na razie 4 zarodki obserwują i idzie dobrze. Pozostałe 11 mi zamrozil. Mam nadzieje ze wystarcza mi do końca życia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio super :-) Trzymam kciuki za sex na szkielku heheh. Migotko to dawaj znac co i jak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaPapaaja
migotko,a gdzie ten profesor?moze tez bym pojechała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaPapaaja
stefanio!trzymam kciuki! Pozdrówka dla reszty towarzystwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala biest a ja mam lenia i nie chce mi się sprzatac:( , chociaż by się przydalo. Zreszta zaraz ide do pracy. jutro mój wieki dzień-mam transfer, a potem 5 dni wolnego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×