Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Witajcie koleżanki :) 🌼 Stefanio no to jutro wielki dzień trzymam kciuki :) 🌼 Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaPapaaja
helo! czy AMH trzeba robić w jakiś konkretny dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesor w Poznaniu przyjmuje - dwa miesiące czekam na wizytę. Prywatną. Jest podobno bardzo dobry, choć teraz "przemiał" ma niezły... Zobaczymy co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatym to wrocilismy z transferu :) Podali mi 2 blastocysty, te 2 pozostale zarodki przestaly się rozwijać w stadium 6 i 8 komorek. No to teraz czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefania, to prof Robert Spaczyński. Pracuje tez na Polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gosciu, Bo ja też z poznania, ale może nie będę musiała już po profesorach chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Witam wszystkich! Dawno nie pisałam, ale miałam urwanie głowy i w związku z tym wielkie przemęczenie i jakoś nie miałam nastroju. Taido, śliczne imię wybraliście. To chyba cudowny czas kiedy się czeka na maleństwo i kupuje te cudowne maleńkie ubranka :-) Stefanio, trzymam kciuki. Fajnie, że dużo masz zarodków, może będziecie mieli dużą rodzinę w przyszłości ;-) Mała Biest, to Ty też już niedługo idziesz po mroziaczki :-) Gerwazy, czy udało Ci się kupić te buty Jimmiego Choo? Ja byłam na rozmowie w klinice i czekam aż znajdą nową dawczynię, mam nadzieję, że nie będzie to długo trwało. Lekarz powiedział mi, że lepiej skorzystać ze świeżych KD niż z mrożonych. Teraz dostałam leki, przy których zrównają cykl mój i dawczyni, mam zacząć brać od nowego cyklu. Cieszę się, że sprawy się toczą, ale chciałabym bardzo, żeby w końcu doczekać się efektów. Nawet Kożuchowskiej udało się zajść w ciążę! Myślę, że niedługo tylko ja pozostanę bezdzietna ;-) Taido, wyobraź sobie, że dr Kunicki powiedził mi, że kiedyś pracował w Novum, a ten dr Niemoczyński w Invimedzie. Pozdrawiam Was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja rowniez sie dolaczam do trzymania kciukow za Ciebie! Badz dobrej mysli i sie relaksuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dokladnej daty nie mamy ale za ~2 miesiace chcemy podejsc do IVF. Mysle, ze wszystkie mozliwe info odnosnie procesu z KD (mrozony cykl) juz mamy - ale ostatecznej decyzji wciaz brak. Tak czy inaczej chce sie przygotowac. Zalecili mi konska dawke kwasu foliowego (5mg) -czy tez przyjmowalyscie przed IVF - jesli tak, to na jak dlugo przed? I odnosnie antykow: niezaleznie czy KD czy nie, jeden/dwa cykle non stop przed przyjazdem mam byc na tabletkach antykoncepcyjnych. Mam mieszane uczucia co do antykow przed IVF. Ale jesli sie zdecyduje to chyba musze zaufac ...Wiec sprobuje znalezc cos na tutejszym rynku o skladzie podobnym do Ovulastanu. Ale nie wiem czy zaczac jeden cykl przed przylotem czy dwa? Pozdrawiam i zycze aby wiosna przyniosla nam duzo pomyslnych rezultatow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od lat biore duze dawki kwasu foliowego.... Wiele kobiet bierze antyki przed podejsciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Biest dzieki bardzo za potwierdzenie bo nie chcialam przedawkowac tego kwasu foliowego haha (poprzednio bralam najwyzej 1mg). Czy wiesz moze czy ma to znaczenie jakie tabletki anty - wiem, ze jednofazowe ale czy sklad i proporcje maja znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny:) @ spóźniona o 5 dni, dwa testy (w dzień @ jak nie przyszła i w poniedziałek z rana) negatywne. W czwartek (dzień przed@) miałam takie skurcze brzucha, że nie poszłam do pracy - nie mogłam się wyprostować... Potem przeszło, ale brzuch nadal mocno muli. jestem skołowana...symulator ciąży pokazał że gdybym w niej była, to byłby 5 tydzień. Cykl był dziwaczny, miałam wrażenie, że owu była dwa razy (śluz+tempka) - pierwsza ok 10 dc, druga ok. 20 dc. Może to więc nie 5, a 3-4 tydzień???? Czekam bardzo nerwowo. Brzuch muli od tygodnia, piersi mrowią, głowa cyklicznie pęka po prostu, śpię na stojąco, mam mdłości (w zeszłym tygodniu przeszłam jelitówkę 3 dniową) Gin telefonicznie doradził czekać skoro test negatywny, bo usg niczego jeszcze nie wykaże. Z zapytania o menopauzę serdecznie się uśmiał:) migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko no to trzymam kciuki, Zrób jutro test, życzę powodzenia, napewno ci się udało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milii,Zuza- także podchodzę do inv z komorką dawczyni. Mam transfer za 3 tygodnie. Życzę sobie i Wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio a jak ty sie czujesz? Kiedy idziesz na bete ? Ja bede musiala przesunac podejscie o 1 cykl bo musze w tym czasie jechac do Pl, COCO co u ciebie? Brak mi tu ciebie.... Continuum zaczelo sie i zabralam sie na Revenge :-P Gerwazy jak tam maz zmienia pomalu zdanie co do KD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest kochana moja mam takie jazdy,ze az sil mi brak:( Nic nie pisz bo nie chce marudzić i wiecznie narzekac.Trzeci raz w tym roku jestem przeziebiona.Zaczelam cwiczyc i wyszłam kilka razy z mokra glowa no i się narobilo.Zobacz sobie The top of the lake mysle,ze polubisz:)Ja teraz mam parcie na The tomorrow people i Chicago fire no i te nasze followingi oczywiście.Czy możemy się skontaktować prywatnie,zeby nie zanudzać dziewczyn naszymi serialowymi zachciankami? Pozdrawiam absolutnie wszystkie koleżanki z topiku i przesylam buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannibal tez jest juz 3 odcinek :-P Alez oczywiscie ze mozemy sie prywatnie kontaktowac.... :-) Masz w koncu gadu gadu albo whatsappa albo Facebooka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×