Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

SM moja kochana to ja Coco,w wakacje stracilam dane z poczty i to co wyslalam wrocilo jako niedostarczone.Od dawna nie mam tez namiaru na Tesse:( A po takim długim czasie pojawiłam się na forum i powiem szczerze,ze az było mi głupio żeby Wam zawracać glowe. Bardzo bym się cieszyla z odnowienia kontaktow i z Toba i Tessa jeśli to tylko możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SM_40
COCO moja droga jak najbardziej podaj mi mejla wyślę ci mojego ok albo mała ci da z Tessą nie mam kontaktu niestety ale nie wiem czy mam mejla jak tak to podeślę Mała ❤️ :) już wróciłaś supcio pisz jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się denerwuje moja córka ma egzamin wewnętrzny z jazd ona stres mega a ja chyba też myślę co i jak masakra potem państwowy to chyba zawału dostanę hehehe :P muszę moje córci kupić jakieś krople ziołowe na uspokojenie dziś zaserwowała sobie meliskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wróciłam wróciłam i szaleje z porzadkami. A fajnie było pogoda super dopisała i nawet 2 razy na grzybach bylam. Coconut daj mi swego maila bo na ten stary nie dochodzi bo pisałam ci wczoraj. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coconut....no w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SM_40
Mandarynko nie ma sprawy podaj melja bo ja mam wiesz bardziej jawny wiec jak coś daj swój odezwę sie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też czekam na sprawozdanie. Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój namiar coconut2009@onet.pl Piszcie to wieczorem Wam poprzerzucam adresy:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki szczególnie za wszystkie bez wyjątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czekam, jestem w koncu w domu na zwolnieniu i nie mam co robic a tu nic. Już pranie poprasowalam, obiadek ugotowałam. Jestem naprawde ciekawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SM_40
coco kochana pisze mi ze adres emajl jest nieprawidłowy nie mogę zapisać coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi ja właśnie prasuje...mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati jak po wizycie? Czekamy na szczegoly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , ja staram się o dziecko od 2006 roku czyli 8 lat... Po roku starań wizyta u lekarza, badania - idealne , książkowe, mąż - dość słabe nasienie (ale on miał dziecko ze swoją ex tylko poroniła) jedno IUI i Hsg - hsg wszystko ok. Po dwóch latach zaprzestałam chodzenia po lekarzach , monitoringu , faszerowania się hormonami. 6 lat staram się tzn nie uważam i nic z tego (bez pomocy medycznej). Mam 28 lat, mój mąż 35 lat, zrobiłam znów badania wszystkie idealne, jeszcze męża namawiam na badanie nasienia - może znów go przekonam. Nie wiem co robić , naprawdę nie wiem, wiem, że zwlekłam sporo czasu z leczeniem niepłodności a teraz bardzo pragnę dziecka i nie wiem czy iśc od razu na laparoskopię czy in vitro, straciłam nadzieję że bez interwencji lekarskiej uda mi się zajść w ciążę... Co mi dziewczyny doradzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaa przede wszystkim obydwoje musicie zaangażować się w starania. Takie na siłe namawianie M też nie ma sensu. Może do badań nasienia warto zrobić też badania kariotypu, Ty również. Potem decyzja czy laparoskopia i starania naturalne, czy ivf. Jesteście jeszcze młodzi. Macie jeszcze dużo czasu na starania. Co prawfa 8 lat starań może być frustriujące. Najważniejsze że byście mieli zgodne zdanie w tej kwestii x Oj dziewczynki ja już wczoraj wszystki sprasowałam. Dzisiaj byłam u mojej pani od psyche i dalej mam terapię lekową. Ale recepty dała mi czasowe żebym nie musiała wszystkiego od razu wykupywać „bo jak zajdzie pani w ciąże to już leki nie będą potrzebne" tak powiedziała :D oby jej słowa były prorocze x Pati kochana co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaa witaj:) Ja mogę się wypowiedzieć co sama bym zrobila bedac w Twoim wieku a czego nie zrobiłam i gorzko tego zaluje. Tak jak mówisz kolejne badanie meza plus odpowiednia dieta i witaminy,mojemu M urobek poprawil się po cynku:P Kilka cykli monitorowanych i jak sa dobre pęcherzyki to IUI. Po roku jeśli to by nie przyniosło efektu to ivf. Teraz majac 41 wiem,ze majac 28 lat zmroziłabym komórki. Ja kiedys nie miałam takiego parcia na macierzyństwo.Bedac w Twoim wieku akurat wyszłam za maz,skonczylam studia i się realizowałam na innych plaszczyznach.Bardzo zaluje,ze się wcześniej nie zdecydowałam na dziecko bo maz chciał.Teraz mam za swoje i jest placz i zgrzytanie zebami. Pozdrawiam.Coconut. SM no i co bo nic nie doszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coconut. ..mail dotarl?mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut, jak byśmy miały w wieku 28 lat, to doświadczenie z teraz, to byśmy pewnie wiele rzeczy zrobiły inaczej , ale niestety tak nie jest. Ja już tez w klubie 41 latek :-( A mam pytanie do ciebie, gdzie ty właściwie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 latki nasze... Ja tu najmlodsza...hihi Matko ja mam nadzieje ze do tego wieku już mi się w końcu uda. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Wybiorę się w nie długim czasie do lekarza - może wspólnie z nim podejmę jakieś kroki, co robić dalej. Moje pragnienie macierzyństwa było bardzo silne gdy miałam ok 20-22 lat, później zostało uśpione na 6 lat i powróciło. Olivia - badanie kariotypu ? Możesz mi coś więcej powiedzieć o tym? Jak i gdzie to wykonać? Coconut2009 - Dlaczego mówisz żeby zamrozić komórki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale mieliśmy z mężem trochę spraw do załatwienia i dopiero co dotarliśmy do domku. A więc tak :-) Jest jeden pęcherzyk z zarodkiem 2mm; wg usg 5tydz.5dz, a mam faktycznie 5tydz.4dz. :-) i jest drugi pęcherzyk, ale na razie bez zarodka i nie wiadomo czy zarodek później się zagnieździł (a to by się zgadzało, bo miałam plamienie w 7dpt wieczorem i potem w 10dpt rano), czy będzie pusty pęcherzyk; zobaczymy w poniedziałek. Ja marzę o tym, żeby chociaż ten jeden zarodek był zdrowy i dobrze się rozwijał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati spokojnych 9 miesiecy. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Pati, Super. Będzie dobrze, jak juz zarodek widać, a moze i ten drugi dojdzie :-) ale masz racje ważne żeby chociaż jeden sie dobrze rozwijał. Trzymam dalej kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×