Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Pati ja nigdy z Chodakowską nie ćwiczylam. Babka wkyrzająca ale może skuteczna. Zobaczymy dzisiaj wieczorem :) Gosciu cieszę się że Cię zainspirowałysmy :) jak mi się Chodakowska nie spodoba to też sobie wymyslę własny zestaw brzuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z boku super :-) My chyba faktycznie niedługo będziemy musiały zmienić nazwę forum ;-) Olivio daj znać jak wrażenia po ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Pati ja za nią też nie przepadam ale forma ćwiczeń mi odpowiada bo są na prawie wszystkie grupy mięśni i naprawdę to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
Jest ok. Nawet mi się podoba. Niestety niektóre ćwiczenia mnie przerosły :) Jutro spróbuję znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Olivio, z każdym dniem będzie ubywać ćwiczeń nie do wykonania:-) Uważaj tylko na ćwiczenia na macie, tzn pamiętaj o napinaniu mięśni brzucha, niewyginaniu kręgosłupa i nieodrywaniu od maty odcinka lędźwiowego kiedy trzeba. Poprzednio ćwiczyłam trochę niedbale w tych kwestiach i przyplacilam to potem wielotygodniowym bólem kręgosłupa. Gosciu z boku i Ty z nami? Ależ pospolite ruszenie:-) Jak się w końcu nie ujawni któraś działająca w temacie to nam naprawdę zmienią tytuł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka staram się uważac. M mnie poprawia :) Ale chyba słabo się prxykładałam bo mam tylko lekkie zakwasy w nogach i ramionach. Brzucha w ogole nie czuję :( a co do staran to ja liczę że ok 25 ruszę ze stymulacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To od nowa, chyba ze tamten wpis sie pojawi w ilosci 100. Ucieszylam sie jak do Was zajrzalam ze wy takze myslicie tak jak ja. Zaczelam z dieta i cwiczeniami bo juz nie moglam patrzec na swoje przybywajace kilogramy, od trzech lat mam ich z 15 na plusie wiec powiedzialam dosc zaczynam sie brac za siebie bo juz najwyzsza pora. Ale mysle dzieczyny ze to dobry objaw bo zaczelysmy myslec o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tematu przewodniego to oczywiscie dzialam dalej ,czekam na @ po i podchodze do crio z moimi ostatnimi dwoma mrozakami. Tujka ciesze sie ze postanowiliscie podzialac. Cocochanel trzymam kciuki ,daj znac co u Ciebie. Pozdrawiam Was bardzo cieplutko Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Witajcie.ja przez stymulacje, hormony tez nabralam wiecej ciala, dlatego po porodzie bede walczyc z kilogramami;). Od Moment zajscia w ciaze przytylam tylko 7kg:). U nas odpukac naprawde dobrze. Zaczelam 36 tc! Sukces. Nigdy nie przypuszczalam , ze dotrwamy tak daleko.lekarze rowniez ,a tu nasza coreczka od poczatku pokazuje swoja osobowosc;). Zobaczymy czy dotrwamy do terminu cesarki, czy postanowi nas wczesniej powitac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Kobietki, zaczęłam pisac na tym formu prawie trzy lata temu, towarzystwo całkiem sie zmieniło (została tylko Biest) i tematy równiez.... ale nie oto chodzi... W zwiazku z tym, że dobrze sie orientujecie w sprawie leków itd... mam do Was pytanie. Otóż wczoraj na wizycie u mojego gina nadmieniłam, że cykle mi sie skróciły, może troche przesadziłam, bo w sumie to o jakieś 2 dni (dostaje co 29-26dni). Dostałam na wydłużenie drugiej fazy cyklu progesteron (na pół roku od 16 do 25 dc). Doktor powiedział, że doustnie mogę miec uczucie jak po alkoholu, natomist "dowcipnie" tego nie ma... pewnie wolałabym doustnie bo wygodniej, ale boje sie tych skutków ubocznych, typu zawroty głowy czy nudności... napiszcie mi prosze jaka jest Wasza reakcja ne ten hormon... I czy w ogóle jesli mój najkrótszy cykl wynosi 26 dni (około co 3 miesiące) czy jest sens to brac? Pozdrawiam serdecznie Biest co u Ciebie, niedługo działasz? :) Młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Młoda, ja nawet jak brałam po 600mg luteiny dowcipnie plus trzy tabletki dziennie dufastonu nie odczuwałam niczego takiego o czym piszesz. Zawroty głowy miewałam tylko będąc w ciąży i przy jeszcze wiekszych dawkach. W takiej sytuacji jak Twoja, gdy brałam tylko małe dawki w drugiej fazie cyklu nie odczuwałam kompletnie nic. Ta dowcipna jest o tyle lepsza, że w mniejszym stopniu wchłania się do krwi i tym samym nie obciąża wątroby, a działa bezpośrednio tam gdzie jest potrzebna. Co do potrzeby stosowania to się nie wypowiadam, to już rola prowadzącego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Tujka :) A czy progesteron ma wpływ na obfite krwawienia, czy może je zmniejszyc? Ja w 2-3 dc najlepiej nie wychodziłabym z domu..:( A może jest w aptece coś bez recepty..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wpływu na objętość krwawienia to chyba wpływu nie ma. Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujka, pewnie zdecyduje się na tabletki, ale przedyskutuję jeszcze z M, te drugie troche kłopotliwe ;) A jesli dziewczny maja jakiś cudowny sposób na to "zalewanie" to chetnie poczytam :) Jeszcze raz dzieki Tujka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Olivio, Aga, może Megi... czyli będzie się w lutym działo:-) Super! Ćwiczcie więc puki czas by się przygotować do działań. To pewnie bez znaczenia ale moja ośmiotygodniowa ciąża zdarzyła się właśnie wtedy gdy przez trzy miesiące przed transferem popracowałam nad formą. A może i do Ciebie Zuza w końcu zadzwonią? Ile już czekasz? Moja siostra czekała teraz na KD sześć miesięcy. Poprzednio tylko trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Tak żeście mnie dziewczyny zakręciły z tymi ćwiczeniami, ze wczoraj tez wypróbowalam ta wasza chodakowska :-) dzisiaj czuje wszystkie mięśnie ale jest ok. Zaraz biorę sie znowu. X Tujka ja jutro sie dowiem co tam u mnie sie na dole dzieje. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Czesc Dziewczyny Ja niestety jestem w podrozy sluzbowej i w leb wziely moje cwiczenia ale jutro wracam do cwiczen :) Tujka ja trzeci miesiac czekam ... Mloda od wielu lat mam 25/26 dniowe cykle z owulacja okolo 11 dnia cyklu. Lekarze mowili, ze to OK Megi daj znac jutro Dobranoc Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Cocochanell super fajnie :) Aga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Ja niestety wczoraj odpusciłam sobie Chodakowską. Wzięłam się za sprzątanie pranie i prasowanie i po wszystkim nie miałam już siły na nic. Dzisiaj natomiast mam babskie wyjscie więc z ćwiczeń też nici. Do tego coś mnie dzisiaj podbrzusze ciągnie a to dopiero 23 dc. Tym razem chciałabym żeby @ przyszła jak najpóźniej bo w lutym idziemy na bal i dobrze by było żeby ewtualny transfer był już po imprezie. Ale jak zwykle pewnie z moich planow nic nie wydzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wykrakałam. M ma wirusowe zapalenie spojówek. Myslicie że wpuszcxą nas do kliniki z takim świństwem? A jak jeszcze mnie zarazi to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Olivio, zapalenie spojówek szybko przejdzie i nie jest to przecież ciężka choroba. Nawet jeśli Ty zachowujesz to wyleczysz raz dwa. Wybierzcie się na wszelki wypadek do okulisty, może jakieś krople przepisze. W klinice nie powinni mieć z tym problemu, a jeśli się obawiasz to idź sama. Przecież M Ci teraz nie jest tam niezbędny. Mój bywał ze mną tylko na pierwszej wizycie i potem w dniach punkcji z powodów wiadomych, czasem też w dniach transferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka no niby nic strasznego ale jak w zeszłym roku to przechodził to na zwolnieniu był miesiąc bo słabo widział i nie mogł jeździc samochodem i w ogole ciężko to przechodził. Mnie zaraził ale ja szybko doszłam do siebie ale jeden cykl nam przepadł :( Mam nadzieję że teraz nie będzie tak źle. U lekarza już był. Najważniejsze to szybka reakcja. Jak nie urok to s......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Olivio, bądź dobrej myśli. Zuza, trzy miesiące to może lada chwila choć opinie o oczekiwaniu na KD w Invikcie są takie sobie. Megi, co tam po wizycie? Jakie decyzje? Pati, coś zamilkłas... Aga, czekamy na Twój transfer m Cocochanell, teraz to naprawdę można Ci bezpiecznie zazdrościć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec u mnie następny cykl bez clomi. Miałam podobno w tym cyklu 2 owulacje po lewej i prawej no ale za to niby było endometrium za małe bo tez tylko coś około 7mm, no a po wizycie dostałam boli w podbrzuszu i oczywiście @:-( Podobno powinna byc owulka bez pomocy clomi w następnym cyklu, wiec będziemy patrzeć, mam sie zgłosić w połowie cyklu, a wiec pozostało tylko czekać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Czyli walczycie Megi naturalnie? Jeśli tylko jest szansa to całkiem fajny sposób:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka a co nam pozostało ? Lepiej tak niż wcale. A nóż będzie więcej tych jajeczek, no i z prawej strony. Czas pokaże. Życzę wam miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Pati? Wszystko ok? A może tak się wkręciłas w ćwiczenia że dla nas nie masz czasu :) umowiłas badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×