Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość Anooolka
Witam :-) U nas noc taka goraca, ze spac nie mozna :-) Andzia moja lekarka polecila mi na wypadajace wlosy szampon RADICAL. Jest to szampon wzmacniajacy ze skrzypem. Zakupilam w aptece I stosuje dopiero od tygodnia, wiec na efekty pewnie trzeba nieco poczekac : / Wszystkiego dobrego dla twojej coreczki, moja mala konczy 5 miesiac za osiem dni. Wczoraj ogladalam zdjecia jak byla noworodkiem i ... coz nie moge sie nadziwic nad tym cudem zycia :-) I dziekuje kazdego dnia, ze bylo mi dane ponownie doswiadczyc tego uczucia. I zycze tego kazdemu kto pragnie przyjac nowe zycie. Pozdrawiam bladym switem :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutek wodny
Hej dziewczyny to ja z postu z 0:33. Mam pytanie jak wyglądacie? Znam sporo kobiet około 40 latek i część z nich wygląda na takie ledwo po 30 oraz sporo zaniedbanych, brzydkich, jakby były dobrze po 50. Straszne. Moja żona wygląda młodo, zadbana, więc nie będzie chyba dziwnie wyglądała dziwnie w ciąży :-) Ale niektóre jej równolatki to masakra jakby były w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia na włosy wypadające po ciąży podobno nie wiele pomaga,ale po poważnej chorobie mojej sąsiadce pomogł: Loxon do wcierania (zawiera aminexil, to samo co Vichy z aminexilem ale kilka razy tańsze, koszt ok 25 zł za 2% i 35 za 5%) i oczywiście coś od środka np tabletki Skrzypovita, A co pomaga na bóle żoładka w ciąży?? 17 tydzien i nic nie przechodzi, wręcz się nasila. |\czy stosowałyście olej lniany w ciąży??? W jakiej postaci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutek wodny
Masz 42 latka? super a jak się prezentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka mnie do 15 tc strasznie nudziło, z żołądkiem problemów nie miałam, ale sprawdzonym i bezpiecznym sposobem na wszelkie gastryczne dolegliwości jest siemię lniane. Kupić można w aptece zarówno w formie tabletek jak i ziaren. Ziarna skuteczniejsze, trzeba je gotować, aż zrobi się kisiel, a później przez sitko i pić schłodzone. Zdrówka życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anooolka, rosną te nasze dzieciaki, nie wiadomo kiedy do szkoły pójdą... Ewka, wiem że niewiele pomaga :-) Na rozum potrafię sobie to wytłumaczyć ale jak przy czesaniu na szczotce zostaje kłąb włosia to zastanawiam się na ile takich kłębów ich jeszcze wystarczy... Witaminy muszę sobie kupić, ale to muszą być takie, które przy kamieniu nie przeszkadzają. Na ból brzucha w ciąży nie mam pojęcia co może pomóc ale wydaje mi się, że w tym stanie na własną rękę lepiej nie eksperymentować tylko zapytać lekarza. Miłego dnia wszystkim życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu upalnie sie zapowiada. Uwielbiam upalu pod warunkiem ze nie mam nic do roboty na zewnatrz. W domu mam przyjemny chlodek po okna sa z polnocnej strony. Dzidziolek szaleje od rana. Zastanawiam sie czy juz czas szykowac ubranka dzidzi. W piatek zaczynam 30 tc. Pozdrawiam I nowym zycze jak najmniej przykrych dolegliwosci poczatkowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka42 na bol zoladka bardzo dobry jest miod Manuka,tylko ten o wysokim faktorze,nie bede rozpisywac sie o jego wlasciwosciach ale jest naprawde dobry na wiele schorzen,poczytaj o nim na necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutek wodny
Czy nie widać moich postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutek wodny
ewka42 opisz się uwielbiam takie milfy, zwłaszcza z brzuszkami a może wyślesz jakas fajna fotkę? lubię walić pod ciężarne podać maila?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poczytuję Wasze wcześniejsze wątki i chciałabym do Was dołączyć. Mam już dwoje dzieci z rocznika 1996 i 2008 i marzy mi się córcia. Niestety wcześniej nie mogłam sobie pozwolić na dzieci a czas już ucieka i próbujemy 2 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję za radę.Jutro wiyzta u lekarza wiec zapytam o ten problem z żoładkiem, a byc może poznam płeć dzidziusia???? Kiedy Wy dowiedziałyście się co nosicie pod sercami??? heniutek wodny----no brak słów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dowiedziałam się o córeczce już w 14 tc podczas badań prenatalnych - chociaż lekarz zastrzegał, że to tylko 55% ;-) w 23 tc potwierdził na 90% Moja gin prowadząca przy każdym USG widzi dziewuszkę w tej chwili to już nawet na 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciocia dobra rada zamienila sie w wujka Heniutka i teraz juz na calego pokazuje swoj "potencjal" BLLLEEEEEEE i Fujjjjjjj :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7102
Cześć dziewczyny, zaglądam na kafe sporadycznie ale kiedyś pisałam dosyć regularnie. Większości z was nie znam ale jestem z Wami, sama mam dziecko które urodziłam po 40, terazma 2 lata i jest fantastyczny. Robię na szydełku różne rzeczy dla dzieci i nie tylko. Jeśli lubicie takie klimaty to zapraszam na mój fanpage na fb ; https://www.facebook.com/SzydelkowecoNieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja - tak trzymać! Jestem mamą po czterdziestce i nie mam z tego powodu żadnych kompleksów. A co do problemów z donoszeniem czy zajściem w ciążę to nie sprawa wieku, lecz uwarunkowań hormonalnych na przykład, które są niezależne od wieku. Gdyby to było zależne od wieku, to młode kobiety by nie miały takich problemów, a tak nie jest. Każdy ma prawo do decydowania się na macierzyństwo kiedy uważa to za stosowne. Pozdrawiam wszystkie mamy i te planujące macierzyństwo po czterdziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Tu Hania2. Mój synek ma już dwa i pół miesiąca. Wszystko u nas dobrze. Margo, jesteś bardzo dzielna. Idę Twoim tropem:) Kiedyś napiszę więcej, niestety nie mam czasu na komp....Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu 2 - popatrz jak ten czas szybko biegnie. Już dwa miesiące tulisz maleństwo. To ważne co napisałaś, że idziesz "tropem" mam 40+ - ten topik jest właśnie takim miejscem, gdzie zaglądają osoby mające zamiar zrealizować macierzyństwo 40+ i chcą widzieć jak to wygląda w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie w upalny dzień!!! zaczynam mieć dość tych upałów!!! Wczoraj usg pokazało, ze będziemy mieli.....synka. Był cudownie odwrócony i sama jestem w szoku, ze tak dokładnie było widać, bo to 17tc. Chłopcy cieszą się jak szaleni, mąż też. Miłego dnia. czemu tak mało osób pisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka - no to super wieści. Ja pamiętam jeszcze tę radość, gdy oznajmiliśmy , że rodzina się powiększy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka to super! Ja juz w piatem zaczne 30 tc.a w poniedzialek bede miec usg jak do tej pory to tylko domysly kto tam sie chowa. Moze dowiem sie w poniedzialek. Corcia chce siostre moze jej zyczenie sie spelni. Juz powoli mysle o porodzie tnz.zaczynam sie bac. Upaly tragiczne okno na osciez otwarte w nocy I jeszcze wentylator cala noc chodzi. Jeszcze w piatek I juz ma bhc chlodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Margo :) janiestety z następną próbą muszę czekać do września bo mój mąż pracuje za granicą i dopiero w tedy będzie :( mam nadzieję że tym razem nam się uda.Lekarz kazał mi przyjmować już kwas foliowy.W każdym bądz razie nie rezygnujemy jeszcze . Trzymajcie się dzielnie w te upalne dni,podobno ma się na chwile ochłodzić :) pozdrowionka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka gratuluję synka :-) Ja dziś wkraczam w 36 tc, moja córcia waży 2660g i ma się dobrze. To już końcówka ;-) Czas tak szybko mknie.. Miłego dzionka wszystkim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydak miejski
Ja (39l) od dwóch miesięcy posuwam moją staruszkę (41) bez żadnych zabezpieczeń z wytryskiem w pochwie, mam nadzieję że zrobimy dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasisko44
Witam dziewczyny!!! Mam 44 lata i 10 tygodni w ciaży!!!! I 2 synków,jeden ma 15 lat a drugi 1,5 roku. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje serdeczne gratulacje dla Joasi:) Też mam podobnie, 44 lata i urodzilam ślicznego synka! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prymitywne gówno /pod wieloma nickami/ omijacie bez reakcji,może przestanie śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydak miejski
Podłości miła powyżej, to było do mnie? To my nie możemy już kochać się licząc na dziecko? Trzecie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×