Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Ewka no ja przy pierwszej ciazy prawie do konca dobrze spalam ! Fajnie , ze dasz rade odespac , bo ja jak juz wykonczona jestem , to gora na 5 minut oczy zamkne - nigdy nie potrafilam spac w dzien i odkad weszlam w drugi trymestr , to juz wogole nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki trafilam wczorej na sezonowe artykuly dla noworodkow i nie wytrzymalam ;) , przytaszyczylam do domu kombinezoniki , kurteczki , skarpeteczki . Chyba oszczednosc zwyciezyla nad przesadnoscia , ale potem za taka cene to bym nie kupila - ale tdzie tam styczen ;) Pierwsza corke ubieralam tak elegancko i z pominieciem rozu , a teraz nakupilam takich bialutko - rozowiutkich slodkich ciuszeczkow - eh starosc i rozmemlana sie robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heniutek ale ty jestes zjeb genetyczny, naprawde. racja w tym co bylo napisane wczesniej i piekne okreslenie "zjeb genetyczny". tylko szkoda ze jakas zdewociala 40stka musi ukrywac sie pod takim nickiem :-D Natalka, Ania i Hania sa bardzo oklepanymi teraz imionami. chociaz An jest troche mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderlandka
heniutek to faktycznie ktoras z tych kobit z tego watku. w ogole co za frajda stworzyc sobie image jakiegos debila o ograniczonym intelekcie..................? jeszcze te kobity robia z siebie takie intelektualistki a heniutek takimi epitetami rzuca i tworzy sie kontrast pomiedzy szerzeniem glupoty a rozumu. jakis klopot z psychika ktoras ma. w ogole chce napisac ze nie trzeba byc ta sama osoba zeby twierdzic ze ciazy po czterdziestce nie powinno byc. co innego w przypadku gdy kobieta jest pod opieka lekarza bo nie moze zajsc w ciaze a opieka medyczna jest doskonala. wtedy jak najbardziej zycze wszystkiego naj takiej kobiecie a nie tej co dla wlasnego kaprysu zachodzi w ciaze bo chce nadrobic braki w swoim pustym zyciu. tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja po malinowym przetwórstwie. Kupiłam dzisiaj pierwsze rzeczy dla malucha-jeansy w rozm. 0-3, bluzę, body i pajacyki. W domu oszeleli jak zobaczyli. Malika imiona kochane, ja gdybym miała dziewczynkę, planowałam dać jej na imię właśnie Natalia lub Hania. Jest chłopiec i imienia brak. ciężko wybrać. Mon cheri staram się nie spać w dzień, ale czasami jest to silniejsze. Kończę wakacje i od września zostaję już w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri ja Ci sie wcale nie dziwie z tym kupowaniem:-) Ja jak widze wyprzedaz niemowlecych ciuszkow to nie moge sie oprzec :-) chociaz wiem ze to niemadre w tak wczesnej ciazy,ale takie zakupy wprawiaja mnie w dobry nastroj...wiec czemu nie?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki pamietajcie, że kiedyś z imieniem może się męczyć Wasze dziecko.I wstydzić takiego imienia.Co z tego, ze modne jak kiedys wasza córka, syn moga płakac przez to?Mysle tu konkretnie o Hani.Potem złosliwi wołaja Hanka.Ania to imie ponadczasowe, nigdy nie bylo super popularne i zawsze jest zawsze na czasie.Natalia to równiez imię bardzo ładne, czasem bardziej popularne, czasem mniej.Ale Hanka?To tak jak kazimierz, Józef, Włodzimierz itp.Daja tak matki na imie swoim dzieciom a potem one przez to cierpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hania to sliczne imie. Zaraz zacznie przytaczac, jak to wsrod jej znajomych ktos dal dziecku na imie Hania i wolaly ja potem Hanka i to straszna tragedia byla i cala aies sie z tego smiala i ksiadz pewnie tez z ambony palcem wytykal. Bo glupia i stara (sic!) matka nazwala dziecko bez zastanowienia sie nad konsekwencjami. :D :D :D Babo, idz juz stad! I twoje dobre rady wez ze soba! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Hania to też ładne imię. mniej mi się za to podoba Dżesika, Angelika ....ale każdy nazywa swoje dziecko tak jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 20:47 nie podlizuj sie i nie gadaj sama ze sobą.Każdy wie, że to Ty ciagle tu przyłazisz i mącisz i sie podlizujesz, niby udajesz sojuszniczke nasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za rady:-) Hania to mi pewnie odpadnie bo meza do imienia nie moge przekonac nie podoba sie mu. Zostaje Ania I Natalka. Wiem ze troche oklepane ale podobaja mi sie. Duzo jest oklepanych Lenki Oliwki Wiktorie itp. A te kompociki to juz podsylam:-) W lodowce caly czas mam swiezy kompocik. Strach mnie ogarnia jak mysle o porodzie. Zbliza sie wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutek wodny pierwszy
Nicka wymyśliłem ja na początku sierpnia. Po co zakładać sobie czyjegoś nicka? trzeba być psycholem. Chyba zaszła moja żonka. Okres już dawno temu powinien być. Wkrótce ma wizytę u gienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika nie myslec , za wszelka cene nie myslec , bo i tak przyjdzie i minie . Ja mialam 3- dniowy horror i teraz nie mam zamiaru w ogole o tym pamietac !!! A nuz super szybko i lekko pojdzie !!! A na kompocik czekam :) Na marginesie Hanie rozwazalam tu u nas w niemcach , ale ostatnio jest tu baaardzo popularne , wiec mamy juz inne i raczej to zostanie - tym bardziej , ze bardzo sie podoba mojej starszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri 3-dniowy horror???????????? rodziłaś trzy dni??? jak to dzisiaj możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja nikogo stresowac nie bede , zreszta to bylo 16 lat temu . Na trzeci dzien poznym wieczorem cesarka :( . Zreszta byl prowokowany 10 dni po terminie :( Ale teraz bedzie dobrze !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafe siedzi 90% patologi i nierobów i ludzie którzy maja coś do powiedzenia zaraz są zaszczuci przez motłoch, parę lat temu nie było ich stać na komputery i internet niestety to się zmieniło, tylko jedno zostało nie potrafią z tego korzystać bo na każdy temat mają coś do powiedzenia szkoda że nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było do mnie z 21:51? chyba na temat. żona ma 41 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty ile że cię nie wstyd wpierdzielać się w cudze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarkajcie dziewczyny (starając się o ciążę czy też już w niej będąc) na to co jecie,jaki jest tego skład,ile którego E itd,w jedzeniu jest pełno chemii,więcej dodatków niż tego za co płacimy zrobiłam przegląd serków,w sumie Bieluch nie miał dziwnych dodatków,reszta ma pełno chemii alergogennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na usg,zdecydowalam sie jednak pojsc prywatnie bo czekanie do 12 tygodnia wydalo mi sie wiecznoscia.Jestem zalamana bo nie bylo slychac serca:-( Nie wiem co myslec ,chcialabym miec jeszcze nadzieje ale niestety zaczela wyciekac mi przez palce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sprzęt był do de.. :( nie martw się tak,trzymam kciuki by było wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja- ktory to u Ciebie tydzien?? Nie schizuj sie, wsiem, latwo sie mowi.. Zrob koniecznie pomiar beta hcg codziennie przez trzy dni pod rzad i bedzie wiadomo. Czasem ciaza jest mlodsza niz nam sie wydaje. Trzymam mocno kciuki i sle mase pozytywnej energii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek zaczyna sie dziesiaty tydzien.Zachowanie tej lekarki bylo conajmniej dziwne,nie powiedziala czegos w stylu ze to moze mlodsza ciaza itp tylko ze jej przykro :-( nawet myslalam ze czasem faktycznie mylimy sie w obliczeniach ale ta opcja tez odpada bo od zrobienia testu mija ponad 6 tygodni a wiadomo ze trzeba doliczyc minimum tydzien.Poczekam teraz na ten szpitalny scan,nic innego nie moge zrobic,a glowa mi juz peka od czytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anastazja , szukałam Cie wczoraj na topiku czekałam na jakies wieści od Ciebie ale nie na takie wieści :( ale nie trać nadzieji może faktycznie jakis błąd sprzętu ....a jak się czujesz ogólnie ? A co wogóle powiedziała Ci ta lekarka ? nie dała Ci zadnych skierowań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na 'nie' jesli chodzi o prowadzenie ciąży przez kobiety-ginekologów,wiele razy u koleżanek mi się to potwierdziło,a ostatnia pani dr u mojej koleżanki tak do sprawy podchodziła olewająco,że o mało dziecka nie straciła,nie poinformowała o tym czego nie powinna robić w ciązy,i nie poinformowała ze szyjka krótka,potem trzeba było leżeć na patologii ciązy i modlić się by dziecko było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja przykra wiadomość,a kiedy masz iść do szpitala ? Mi lekarka kazała od razu jechać żeby porównać wyniki USG i dalsze postępowanie. Byłam w 12 tyg.Trzymaj się, trzeba mieć nadzieję że to jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Anastazja trzymam kciuki na pewno to jakaś pomyłka. Moją siostrę w 9tc lekarz wysłał na usunięcie krwiaka z jamy brzusznej. Na szczęście zamiast do szpitala udała się do innego ginekologa który stwierdził ciąże.... trzymaj się. Ja dalej bez snu jeszcze straszne zmęczenie w dzień. tak mnie bolą biodra że nie mam siły się przewracać z boku na bok. Od kilku dni malutka też bardzo spokojna. jestem już gotowa do przyjęcia nowego członka rodziny :D Teraz tylko czekać :O Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×