Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Witajcie, Mama 45 napisz koniecznie jak po ktg.U mnie też dziś nieciekawa noc ale nie budziły mnie dolegliwości ciążowe tylko deszcz tak strasznie łomotał w okna że spać nie mogłam. Agger a u Ciebie który to miesiąc? Dorota trzymam kciuki nie poddawaj się.Znajdź jakiegoś dobrego ginekologa który C***omoże.Wiem że strach jest ogromny ale szansa na zdrową ciąże jest bardzo duża. Jola jak samopoczucie? Ewa jak Antoś?Byłaś już na pierwszej wizycie u pediatry? Myszka a co u Ciebie? Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) u mnie pogoda kiepska, wiatr i deszcz :( też w nocy nie mogłam spać, deszcz, duszno, ja nie mogę spać na prawym boku tylko na plecach lub na lewym, mama45 no to trzymamy kciuki, Mandarynko samopoczucie mam dobre, tylko coraz trudniej jest wykonywać niektóre ćwiczenia ;) u nas od 20 stycznia ferie ;) moi chłopaki chcą jak co roku wyskoczyć na parę dni na narty do Zakopanego a ja bym sobie trochę po Krupówkach pospacerowała no ale śniegu nie ma, może popada ;) górale już liczą straty, kwater pełno wolnych i ceny przystępne ;) tylko śniegu nie ma :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie to 13tyd i 5dzien.samopoczucie dzis ok chociaz mam straszny katar,ktory powoli zaczyna mnie juz irytowac! 05.01 mam wizyte u gina wiec juz sie nie moge doczekac moze uda sie juz podejzec plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agger robiłaś już badania prenatalne, 05.01 stycznia masz wizytę a dziś jest 10 stycznia - nie rozumie, chyba że wizytę masz dziś o 17.00 Agger która to pociecha u ciebie będzie ;) ja na pierwszym badaniu prenatalnym w 13 tygodniu już poznałam płeć :) ale to zależy jak dziecko jest ułożone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agger doczytałam że ty się bliźniaków spodziewasz, no to podwójne szczęście :) najlepsza opcja to chłopiec i dziewczynka :) daj znać po wizycie u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.01 mam wizyte:) badania prenatalne robilam 03.01 wyszly ok.ja wolalabym 2 chlopakow,maz wolalby parke:) ale bedzie kto ma byc byleby zdrowe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie mdli, od samego rana, i może jestem stara i głupia, ale się cieszę oczywiście nie będzie mi do śmiec****ak będę musiała zaliczyć jakieś krzaki po drodze, ale od fajek mnie nie odrzuciło, pale od 2 miesięcy e-papierosa, teraz ograniczyłam do dosłownie 2 "machów" szlag, że inne dziewczyny odrzuca odrazu mnie się jeszcze bardziej chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jeszcze Cie odrzuci zobaczysz. Agger jak lekarz ma dobry sprzęt i dzieci będą dobrze ułożone to jest szansa na to żeby poznać płeć maluszków choć lekarza są jednak ostrożni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jeszcze Cie odrzuci zobaczysz. Agger jak lekarz ma dobry sprzęt i dzieci będą dobrze ułożone to jest szansa na to żeby poznać płeć maluszków.Część lekarzy na tym etapie jest jednak ostrożna i wolą czekać z taką informacją do połówkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja___
Witam .Dziewczyny dziś powtórzyłam badanie beta-hcg i porównując wynik sprzed 7 dni to niewiele urosło .Było 2103 ,a dziś jest 3903.Jak u Was z tym było.Strasznie się martwię,bo wizytę mam dopiero na poniedziałek.Czy mam się czym martwić?Mam 43lata....i jedno dziecko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Agger nie obiecuj sobie wiele po usg, bo maluchy mogą być tak ułożone, że lekarz nie zobaczy co nosisz pod serduszkiem. A jak nie jest pewny to nie powie, bo nie chce robić nadziei. Mandarynko idziemy po ukończeniu 3 tygodnia, a mały jutro kończy dwa tygodnie. Oczywiście jest cudny, najpiękniejszy i w ogóle ach!!! wiecie, że na PESEL dziecka trzeba czekać do miesiąca?? No głupie państwo, że już nie wspomnę o tym ile papierów trzeba do becikowego, które podobno dla wszystkich, ale zależne od dochodu. A mi żal, górali, bo ja chyba bym tak n ie mogła żyć w takiej niepewnośc****ewnie kasa z poprzednich sezonów się kończy, a nowy zapowiada się byle jak, bo śniegu brak. Myszko wywal tego papierocha. Pomyśl o maleństwie kochana. To szansa na rzucenie palenia. Maja a robiłaś test paskowy??? Pocieszające jest, że coś w ogóle urosło. Ja bety nie robiłam, nie pomogę Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja___
ewka42 robiłam test ciążowy -wynik pozytywny.Lekarz stwierdził ciąze,miałam wykonać 2 badania beta-hcg,ale wynik nie urosnął tak jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie pocieszę Cię beta przyrosła za mało:( Może to pomyłka laboratorium?Robiłaś ją w tym samym miejscu? Zobaczysz co powie lekarz ja Ci życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja___
Tak,badanie robiłąm w tym samym laboratorium :( Czyli nie ma juz szans???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mały przyrost bety o niczym nie świadczy , idź do lekarza na usg to wszystko się wyjaśni, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja___
Witam :) Jolka1975 byłam dzisiaj u lekarza :) miałaś rację mały przyrost bety niewiele znaczy,widać maleństwo tak na razie powolutku sobie rośnie .Dziś zobaczyłam pulsujące serduszko,a lekarz rozwiał wszystkie moje obawy :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama urodziła siostrę w wieku 45 lat:-) a ja i rodzeństwo pomagalismy przy malutkiej siostrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja no i po co było się stresować :) super że z dzidzią ok :) wszystko będzie dobrze, teraz dbaj o siebie :) u mnie pogoda piękna, słońce świeci ;) czas na spacer, pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja i tak to jest, ze zawsze się stresujemy. Gratulacje dla Ciebie i teraz dbaj o siebie i maleństwo. Wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie w piękny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu oswajam się z moim psem, który po powrocie ze szpitala w ogóle mnie nie widzi. Nie podchodzi do mnie, udaje, że mnie nie ma, a ja byłam dla niej całym światem. Pokazujemy jej dziecko, to ucieka. Martwi mnie ta sytuacja bardzo To siedmioletni labrador, podobno rodzinny pies. Zaczęłam z nią spacerować. Z Antosiem jeszcze nie byłam, po wizycie u lekarza mam plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Jak tu milo teraz. Ja mialam to szczescie ze praktycznie cala moja ciaze trol tu grasowal. Moja Ania ma juz 2,5 miesiaca. Jak ten czas leci. Zaczela sie duzo smiac i gadac po swojemu. Pewnie rozmowne dziecko bedzie:-) Starsza Julcia uwielbia siostre.Caly czas karmie tylko piersia ale mam kryzysy mleczne i musze wypijac hektolitry wody. Mala juz pewnie wazy 6 kilo. Trzymam kciuki za wszystkie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny maja a który to tydzień twojej ciąży bo mnie się zaczyna ósmy wizytę u gin mam 17tego i mnóstwo obaw ,ten tydzień czułam się okropnie raz duszno potem zimno i mndłości albo nagle traciłam siły zupełnie i musiałam się położyć nie zważając na nic zasypiałam i spałam np 3,4 godziny ,masakra we wcześniejszych ciążach tak się nie czułam ,jeszcze tyle czasu żeby dowiedzieć się czy wszystko dobrze jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Malika jak ten czas szybko leci, twoja Ania ma już 2.5 miesiąca, super :) niech zdrowo rośnie :) Ewa ja mam kotkę Różę która jak to kot chodzi własnymi ścieżkami ;) nie wiem jak zareaguje na małego jak się urodzi :) Yoko ja mam wizytę 16 stycznia, szybko zleci, trzymam za ciebie kciuki :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja___
Witam :) Yoko42 zaczyna mi się 8 tydzień :) Mam podobne objawy do Twoich :) Daj znać jak będziesz po wizycie,ja juz mam dwie za sobą kolejna 25 stycznia.Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika dzidzia już 2,5 miesiąca to już jest co nosić:),Jolka po wizycie napisz koniecznie ,maja to jesteśmy w tym samym czasie ciążowym :) ja jednak bardzo sceptycznie na razie podchodzę do tej ciąży ,bardziej przeważają negatywne myśli tzn.że z tego nic nie będzie niż że urodzę ,a co jak np okazałoby się że jest zespół D.? ja nie chcę urodzić chorego dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoko ciebie to trzeba wziąć na kolana i d**ę zlać pasem ;) chyba ci na psychikę zaszkodziło bezstresowe wychowanie, co ty za bzdury piszesz, jakie chore dziecko, badania prenatalne wyjdą dobrze zobaczysz :) ty, maja, agger i myszka urodzicie zdrowe dzieci :) Nie myśl pesymistycznie tylko ciesz się że nosisz pod sercem nowe życie, ja się cieszę z każdego kopniaka mojego synka i już się zastanawiam jak to będzie jak nie będzie mnie kopał po porodzie ;) tak że cieszcie się dziewczyny ciążą bo 9 miesięcy szybko zleci :) Ewa pozałatwiałaś już sprawy urzędowe związane z narodzeniem małego ;) Mandarynko fajna to córcia Mon cheri, już niedługo ty taką będziesz miała :) pozdrawiam serdecznie, piszcie dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoko co to za pesymizm?Ciesz się ciążą zobaczysz że maleństwo jest zdrowe:) Maja super bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku. Mama 45 czyżbyś już była po?Daj znać jak będziesz mogła:) Jolu Tosia Mon cheri jest prześliczna.Jak pomyślę że za dwa miesiące moja kruszynka może już być na świecie to uwierzyć nie mogę.Strasznie szybko mi ta ciąża zleciała.A po mnie Ty się będziesz szykować. He ostatnio ksiądz po kolędzie życzył Nam jeszcze jednego smyka.No nie powiem gdybym była młodsza może i bym nad trzecim się zastanowiła.Cieszę się jednak że będę miała dwójeczkę. Tak tak dziewczyny Jola ma rację cieszcie się ciążami bo te chwile szybciutko mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja___
Witam :) Yoko42 , ja jestem nastawiona pozytywnie,czego i Tobie życzę.Dbaj o siebie i nie myśl na razie za dużo :) więcej optymizmu :) głowa do góry.Myślę,że jak pójdziesz do lekarza to rozwieja sie twoje złe myśli.Trzymaj się.Myślami jestem z Tobą. :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×