Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość jolka1975
Witam, Mon cheri super, że piszesz - jak Toska. Mandarynko trzymaj się kochana, czas leczy rany. Taido mój mały to niezły lobuz, A tak poważnie to cały czas go karmię piersią, powoli rozszerzamy dietę. Sam też już siedzi, przewraca się nie można go zostawiać samego bo różne głupstwa mu do głowy przychodzą. Jest bardzo *****iwy, sam stoi sztywno tylko go trzeba trzymać pod paszki, pije fajnie z kubka niekapka. No siku ani kupki jeszcze nie woła - to taki żart. Acha bardzo lubi się hustac. W futrynie są state dziury po starszym synie, mąż przykrecil w te otwory haki kupił hustawke i mały godzinami by się mógł hustac, to taka jego zabawa z piskiem i wyglupami. Poza tym proza życia, na święta jedziemy do moich rodziców. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,a może rozlazłe krowy! Nigdy nie pojmę osoby, która wtrynia tu swoje trzy grosze. Nie mogę pojąć PO CO? U nas przygotowania do świąt pełną parą i do ważnego wydarzenia czyli roczku Antosia. Impreza, z racji moich imienin, zawsze jest w święta u nas. Obmyślam tort i menu. Antoś pochłania mnóstwo czasu, jest bardzo żywy, wspina się na sofę i fotele i właściwie już nie raczkuje tylko caaały czas chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Zelijka , test jest naprawdę dokładny ,poza tym oni biorą odpowiedzialność za postawiona złą diagnozę , przysługuje wtedy odszkodowanie , ale nie pamiętam w jakiej kwocie , czy warto ? ja bałam się amniopunkcji chociaż nie musiałam jej robić , test zrobiłam dla siebie , dla uspokojenia... JEZU! co z tymi krowami:D Ten kto to wypisuję to chyba jakiś rolnik , bo cały czas porównuje nas do jakichś zwierząt hodowlanych , a sam to chyba BARAN ZAKUTY!!!! słowem człowiek ma chyba ogromne kompleksy dotyczące własnego wyglądu i intelektu , porażka , że takiemu czemuś do internetu wolno siadać:D Małej wychodzą zęby:D dalej chyba nie muszę pisać , bo same wiecie jak to jest , próbuję coś zrobić , ale to zakrawa na cud , dobrze że ten mój młodszy synuś potrafi gotować , to chociaż co jeść na te Święta będzie:D Dziewczyny , pytanie , od kiedy podawałyście jakieś deserki dzieciom , mała 01stycznia skończ 4-y m-ce , jest cały czas na cycu. Trzymajcie się cieplutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaba ja podawałam te, które są od 4 miesiąca- zaczęłam od marchewki, nie lubi do dziś, a potem marchewka i jabłko. Jakiekolwiek warzywa nie przeszły! Teraz Antoś do dziś jest na cycu i nie wiem jak długo to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka78
Dziewczyny, cieszę się, że u Was wszystko w porządku, dzieciaczki pięknie rosną, a Wy kwitniecie :). Gdybym już tu nie zajrzała, to życzę Wam wspaniałych Świąt, rodzinnej atmosfery i zasłużonego wypoczynku 😘. Nie przesadzajcie z porządkami, delektujcie się dobrym jedzeniem i wspólnym czasem z rodziną. Mandarynko, dla Ciebie szczególnie wielki uścisk od ❤️ i ciepłe myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia aby narodzony Jezus otaczał Was i Wasze rodziny łaską a w nowym nadchodzącym roku spełnienia marzeń. Mandarynko dla Ciebie to trudny czas ale trzymaj się kochana. Ewa wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Antosia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie te sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataris
Witajcie kochane:) A ja poproszę ładnie jeśli któraś miałaby ochotę oczywiście pomoc mojemu synkowi i oddać swoje głosy . Co prawda to po francusku ale prosta sprawa bo loguje z się przez facebook:)pomogę jakby był problem♡ Można oddać 10 głosów dziennie a za polubienia można dać mu dodatkowo 10 głosów w bonusie .konkurs trwa do 5 stycznia A przy okazji niektóre złośliwe stworzenia na tym temacie będą mogły się przekonać jak wyglada prawie 41 latka:) bo juz za miesiąc ! I ze do starej raszpli mi baaardzo daleko:) Z góry dziękuję. Ściskam was przedświątecznie Wklejam adres z profilem Morganka https://www.baybee.fr/bebe/4189981990032330-Morgan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Na początku to , WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim MAMOM i ich POCIECHOM:D Dziewczyny dużo , ale to dużo zdróweczka , zmartwień kapeczka , worek prezentów , miłości , ciepła bliskich i czego tylko sobie życzycie , Dla MAMUŚ które czekają na swoje maleństwa , spokoju i cierpliwości:D Kataris śliczny MALUSZEK (powiedz jak to zagłosuję):D EWCIA , z okazji imienin dodatkowe życzonka :D(mój synuś- Adam) Mandaryna , Tobie szczególnie życzę ciepła , i dużo przytulania , MAMA ogląda WAS z góry i się uśmiecha , dzwoniąc z aniołami dzwoneczkami:D Gorąco Was wszystkie ściskam , trzymajcie się , i oczywiście trzymajcie linię w talii:D BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataris
Świątecznej atmosfery wśród kochających was ,by było najpiękniej .Dzielcie te radość z bliskimi powiedzcie im jak ich bardzo kochacie docencie te chwile razem bo nie jazdy będzie mógł to zrobić w te święta. Całuje Was kochane wspaniałych świąt życzę Waszym rodzinom Gaba dziękuję. Żeby zagłosować na Morgana trzeba kliknąć słowo .voter. znajdujące się tuż pod zdjęciem. Potem pokaże się napis by zalogować się przez facebook . Se connecter avec Facebook. Po zalogowaniu musisz wyrazić zgodę jak w przypadku każdej aplikacji po porostu klikasz .oui.na początku są 3 głosy gratis- votes gratuit i klikasz w ciągu dnia można oddać 10 głosów max są naliczane te 3 głosy gratis co 30 min , jednorazowo można 3 potem po 30 min kolejne 3 itp.na tej samej liście poniżej są tez inne możliwości głosowania i jest opcja devenez fan 10 votes gratuit.chidzi o to by polubić jego profil. Klikasz i doda się 10 głosów. Można też opublikować jego profil na swojej stronie fc kliknąć .partager. voilà:) Trzymajcie się ciepło i rodzinnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon cheri
Wesolych Swiat dla wszystkich forumowiczek i przyjaznych dusz... Niech sie spelniaja marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hi , Hi , Hi jak tam? DZIEWCZYNY!!!! szykujecie się do sylwestrowego szaleństwa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka42
W Nowym Roku życzę WAM pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil z maluchami Do Siego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka78
Dziewczyny, szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataris
Witajcie noworocznie Miłości co wszystko zwycięży, wiary w siebie i nadziei ze to wszystko się stanie Bądźmy szczęśliwe cały rok mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1975
Wszystkiego najlepszego zdrowia, szczęścia, miłości i radości w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, a jakże ;), u nas jak z noworodkiem :O Jak tam po Sylwestrze? Ja, jak przystało na matkę Polkę w podeszłym wieku, przespałam imprezę z młodą pod pachą ;). Zaraz biorę starszą na łyżwy, co by się nie zapuścić poświątecznie - miłego dnia Wam życzę :D. Mam urlop i do pracy wracam 7-ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być mega debilem , aby wyzywać od rozlazłych krów itp.Jednak cóż, ktoś takiego kretyna wychował, tak świat pokazał, to teraz się jednostka niewydolna umysłowo miota po forach. Juz nie będę pisała gdzie może i kogo powąchać, czy też pocałować, bo aż nie wypada.Dziewczyny pełna olewka wszelkiej maści napinaczy internetowych, powiem Wam z racji wykonywanego zawodu,że tacy krzykacze wyglądają jak "idż stąd i nie wracaj" a ja to się łaszczą, skomlą i błagają o litosc, jak sie ich w obroty weźmie, to ludzka nicość, nic wartego uwagi, zwykły ludzi odpad, takie dno. No i jak się mówi to takiego dna, to zaczyna się jąkać, zdanie buduje bez ładu i składu, bo całe życie nic nie robiło, tylko się napinało i obrażało, konfrontacja jak z ułomnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.38 idż się leczyć na dynię, bo już z tego pierdzenia w necie całkiem się we łbie pomieszało. Sama masz matkę maciorę, nie dość, ze takie popłuczyny urodziła, to jeszcze wychować nie potrafiła, biegiem do chlewu swojego rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda w koryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biegiem do chlewu, wiem,że tylko koryto znasz, bo cóż więcej mogłabyś widzieć. Walisz gnojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dialogi buahahahha.No i widzicie dziewczyny kto to jest, niziny społeczne w czystej postaci.Co za dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciory do prosiąt!! Hlehlehle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a skąd wiecie, że to kobieta pisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to jakiś popapraniec. Szkoły mają wolne, dzieci się nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×