Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy tak bardzo zazdroszcza rodaczkom powodzenia?

Polecane posty

Gość gość

Smiac mi sie chce jak czytam te zalosne komentarze w stylu: Zaden fajny Polak jej nie chcial, to sobie wziela obcokrajowca. No ludzie... :D Zazdrosc z was az kipi. Moze dlatego nie macie powodzenia za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goraca Zuzia
Bo I'm sperma uderza juz do lbow. Zazdroszcza, bo wiedza ze jeszcze b dlugo nie z*****aja.....chyba ze jakas sie upije I nie bedzie pamietac. Oto nasi wspaniali POLACY.....hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo polaczki jak im sie powodzi to zadzierają nosa a to każdego wku....ia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki? a ty to kto? zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki? a ty to kto? zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic więcej tylko zazdrość. Odbierają to jako policzek lub komunikat: "polscy mężczyźni są dla mnie za słabi". Nie bierze się pod uwagę uczucia, które nie patrzy na narodowość, stan konta i inne wady. (chyba, że uczuciem nie jest wtedy patrzy :P i nazywa się zaradność lub pasożytnictwo) Inna inszość, ze niektóre polki za granicą zachowują się dość hmm - przez co tworzy się nie fajna opinia o nas jako biednym narodzie - mężczyzn złodziei i puszczalskich kobiet. I niestety to nie jest TYLKO opinia, polaków o polakach. Ale czemu albo albo? Jedno drugiego nie wyklucza. Polecam zacząć od naprotechologię a potem in vitro. Macica nie traci terminu ważności. Jajniki owszem. http://ofiaralosu88.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreniaa
dopowiedz jest bardzo banalna, na tle innych narodowosci Polscy faceci za granicami kraju wypadaja naprawde blado, nie dosc, ze przegrywaja uroda to jeszcze ich charakter i sposob zycia pozostawiaja wiele do zyczenia. Polskie dziewczyny w Polsce nie maja za bardzo wyboru bo u nas malo obcokrajowcow, ale jak wyjada gdzies w swiat to wtedy odrazu widza jaka jest roznica i zamiast Polaka wybieraja facetow z roznych zakatkow swiata. Polskie kobiety maja duze powodzenie i to wcale nie jak piernicza wiecznie polscy przegranicy wsrod ciapakow i czarnych (chociaz sa i amatorki takich klimatow). Jesli natomiast spojrzec na to ilu polskich facetow jest w zwiazkach z dziewczynami z innych krajow to moze z 5% sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zazdroszcza... z drugiej strony chwalic sie,ze tak fajnie jest,bo tyle Polek moze znalezc sobie cudzoziemca,to tez nie jest za madre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie jest za madre? Bardzo fajnie, ze polskie dziewczyny maja powodzenie wsrod innych nacji. Swiat stoi przed nami otworem, coraz wiecej ludzi podrozuje, osiedla sie w innych krajach, zawieraja przyjaznie i zwiazki z obcokrajowcami. To ze nasze rodaczki sa popularne to super. Sama mam kilka kolezanek, ktore zalozyly rodziny z osobami z innych krajow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak polski "przystojniak": - lysa pala polyskujaca w blasku slonca - pokraczny chod w stylu patrzcie na mnie jestem z***bisty - waskie wary jakby narysowane olowkiem - obgryzione pazury, popekana skora na roboczych lapskach w kolorze gownianego brazu - czesto wystepujacy brak jedynki lub dwojki w uzebieniu - wystajace wlochy z nochala - reka gmerajaca w gaciach jakby poszukiwal zlota w mule egipskiej rzeki - tepy wzrok niczym arni szwarceneger - w lapie niedlaczna reklamowka, kroluja tutaj Lidl i Aldi, u supervisorow z magazynu i fabryki trafi sie ADSA a nawet Nike lub Reebok (pozostalosc po szalenczych zakupach po odbebnieniu 8 overtajmow), zawartosc reklamowki moze byc niespodzianka, ale przewaznie sa to browce znanych polskich marek i zestaw kanapek z pasztetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia brom brom
do wyzej : :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d dobre! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, no - rzeczywiście stanęłyście otworem do świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie,nie ma co sie az tak chwalic tym otwarciem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zazdroszczą? Nie zauważyłem. Obiegowa opinia rzeczywiscie głosi, że rodaczki mają mniejsze problemy ze znalezieniem obcokrajowca niż rodacy. Pomijając fakt, że Polski są naprawdę pięknymi kobietami i mocno zawyżają średnią europejską, to jednak faceci jadąc poza granice Polski skupiają się chyba bardziej na pracy. Polki, z tego co zaobserwowałem, w większości imprezy i maślane oczy do przedstawicieli ras ciemnoskórych, którzy, niestety, mają je za koszmarnie łatwe kobiety. Temat jest na pewno złożony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego tylko polacy? to jest niezalezne od pochodzenia. kiedy osiagne jakis sukces nie wszyscy mi gratuluja czy ciesza sie z mojego szczescia. smutne troche ale wlasciwie dlaczego mialabym oczekiwac np gratulacji z okazji wyjscia za maz, od dziewczyny ktora chcialaby wyjsc za maz a jej chlopak nie chce. ludzie sa zazdrosni, nie potrafia byc normalni jesli komus sie powodzi. w dpie mam takich i staram sie z nimi nie gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi o polskich facetow nieudacznikow ktorzy nie moga scierpiec tego ze ich nikt nie chce a polskie dziewczyny moga przebierac w facetach z kazdego kraju,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano dlatego że przez 50 lat Polska - my Polacy mieliśmy prane mózgi komunistyczną ideologią. Ruskie skur*******y zadbały o to, by nasza polska elita została wymordowana, zadbali o ty by tym, którzy pozostali wpoić nienawiść, zawiść, podejrzliwość wobec blizniego, sąsiada, każdego. Wiele lat zajęło mi zrozumienie tego, teraz gdy widzę Polaków pełnych nienawiści względem siebie - współczuje im. Staram się być ich przeciwieństwem. Nie o taką Polskę i nie o takich rodaków NASI gineli w ubeckich stalinowskich więzieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano dlatego że przez 50 lat Polska - my Polacy mieliśmy prane mózgi komunistyczną ideologią. Ruskie skur*******y zadbały o to, by nasza polska elita została wymordowana, zadbali o ty by tym, którzy pozostali wpoić nienawiść, zawiść, podejrzliwość wobec blizniego, sąsiada, każdego. Wiele lat zajęło mi zrozumienie tego, teraz gdy widzę Polaków pełnych nienawiści względem siebie - współczuje im. Staram się być ich przeciwieństwem. Nie o taką Polskę i nie o takich rodaków NASI gineli w ubeckich stalinowskich więzieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tu chodzi o polskich facetow nieudacznikow ktorzy nie moga scierpiec tego ze ich nikt nie chce a polskie dziewczyny moga przebierac w facetach z kazdego kraju," - wybacz, ale skoro jakis tam polski facet jest nieudaczny to po co ma brac rownie niudaczna polska kobiete? Ty jak rozumiem wychodzisz z zalozenia, ze twoja dziura jest wszechswiaemt i oprocz tego ze dajesz, to wiecej nic nie musisz juz robic?. Roszczeniowa postawa polskich glupich kobiet. Moze zastanow sie, nad faktem, ze nikt nie bedzie sobie bral klopotu na glowe (czyli beznadziejnej polskie klaczy, bez ambicji) bo jakby wszysycy tu zaczynamy od zera i tylko od nas zalezy jak pokierujemy swoim zyciem, jakie mamy szczescei i de fakto czego sie dorobimy. Sory LALA, ale do madrego zaradnego polskego faceta sie na pewno nie przyczepisz na damowa jazde bo jestesmy na to za madrzy. Niech cie uzywa kto inny, ni musisz wylewc swoich zali na forum. Ciesz sie ze w ogole masz szanse sie troche pobujac z kims innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post wyzej potwierdza,ze autorka tematu ma racje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej wyzej, jestes glupsza niz ustawa przewiduje. :) Zadna polski inteligentna kobieta nie bedzie pisala takich bzdur jak wy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfserhjkl
Polacy za bardzo zajeci sa piciem. Przez kolezanke pracujaca w fabryce poznalam tutaj cale towarzystwo wzajemnej adoracji. Takim sie wydaje ze sa normalni i ze przeciez jak jest weekend to sie pije, i nie rozumieja ze sa zwyklymi smierdzacymi ochlapusami, ktorzy co drugie slowo k.... Kazda normalna dziewczyne taki facet napawa obrzydzeniem. Poznalam tu tylko jednego normalnego faceta, ktory akurat krotko po tym jak go poznalam zwinal sie do Polski. W tej chwili nie znam ani jednego Polaka i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś właśnie przeglądałem
pewne forum zagraniczne i zainteresował mnie temat podobny do poruszanego tutaj i mówiąc delikatnie, opinia facetów tamtej nacji nie różniła się diametralnie od opinii Polaków na temat Polek a powiedzmy to sobie szczerze, nie jest to miła opinia. Więc sugerowanie jakoby Polki były rozchwytywane przez gości z zagranicy jest mocno przesadzona. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aruayy
tutaj (UK) sa dwie glowne grupy Polakow:- -typowe lyse paly kurwujace kiedy sie da i na kogo sie da, pracuja przewaznie na niskich stanowiskach, siedza tutaj juz po pare lat, ale po angielski to znaja slowa typu f..k off, w weekend impreza przy dzwiekach discopolo lub techniawki, nienawidza wszystkich obcokrajowcow, a juz najbardziej tych z ktorymi sie prowadzaja Polki, dusigrosze, zaniedbani, z higiena na bakier (okolo 75 % polskich facetow) - drugi typ to Polaczek "ynteligent", udalo mu sie wybic, ma dobra prace, mowi swietnym angielskim i nagle z dnia nadzien zapomina, ze jest Polakiem, czasami w polskim towarzystwie mowi po angielsku imitujac akcent co brzmi wrecz komicznie, zadziera nosa, uwaza sie ze zjadl wszelkie rozumy, pogardza Polakami, ktorzy wykonuja proste zawody typu kelnerka, sprzataczka, jest materialista skupionym na zarabianiu kasy, przemawia przez niego pycha, lubi chwalic sie roznymi gadzetami (okolo 10 % polskich facetow) - jest tez ty 3, czyli normalny Polak na poziomie, z ktorym mozna porozmawiac na rozne tematy, jest kulturalny, pracowity, sympatyczny, ale niestety ten gatunek jest zajety, latwiej wygrac milion w lotto niz znalezc taki egzemplarz (okolo 5% polskich facetow) Jak jade do Polski to widze, ze tam mezczyzni polscy sa o wiele lepsi niz ci za granica, wydaje mi sie ze do Anglii zjechala w wiekszosci cholota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś właśnie przeglądałem
Dla równowagi dodam, że o Polakach też było różnie, ale jedna opinia była wyjątkowo zaskakująco miła pisała jakaś dziewczyna zagramaniczna na temat faceta poznanego w pl i były to ciepłe słowa, więc to nie jest tak że nikt nie chce Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pisała jakaś dziewczyna zagramaniczna na temat faceta poznanego w pl i były to ciepłe słowa, więc to nie jest tak że nikt nie chce Polaka" Hahaha spadlam z krzesla! :D :D :D :D :D :D Jedna jaskolka wiosny nie czyni. To pewnie byla jakas Filipinka albo Tajka, ktore jak wiadomo poleca na kazde biale mieso (nawet te brzydkie) tylko po to, zeby dostac sie do USA lub Europy. ;) No i poprosze o link do tego forum, na ktorym rzekomo tak pisza o Polkach. Poczytamy, posmiejemy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmazonyy
zauwaz ze to byl polak poznany w pl wiec bardzo mozliwe, za granica nie ma normalnych polakow, same barachlo i pomiot szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z zagranicy
ale dlaczeo dyskredytujesz od razu czyjas opinie? Czy nie kazdy ma prawo do wyrazenia wlasnego zdania ? Czy po prostu nie lubisz jak cos nie idzie po twojej mysli ?:) To ze ty pracujesz w fabryce i znasz samych polksich pijakow i nie mozesz na nikogo trafic, nie zonacza, ze wszscy polscy faceci i kobiety tacy sa. Na szczescie :) Chcialabys krolewicza a sama jestes pzyata. To nie ta bajka. Z tego co widze, uwazasz sie za boginie tego swiata i myslisz o sobie w samych superlatywach. Uswiadomie Ci cos dziecko, na swiecie jest jakies 6 miliardow kobiet z czego poloa jest na pewno dla kogos piekna i wyjatkowa. A Ty poleczko jestes gdzies tam napewno ale na szarym koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×