Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy tak bardzo zazdroszcza rodaczkom powodzenia?

Polecane posty

Gość maineroa
dave_gaham jakbys troche logicznie pomyslaj to bys nie pisal tych glupot, pracuje z paroma muslimami i wiem doskonale jakie maja zdanie o bialych kobietach i wiem ze sluza im one tylko do zaspokajania swoich dziki potrzeb, a za zone to biora oni sobie swoje czyste dziewice, tak wiec podazajac logicznym tokiem myslenia taki muslim spotyka sie z taka polka, p*****a p*****a a potem i tak znajdzie sobie inna na zone albo mu wybiora bo taka tam tradycja,moze byc przypadek ze akurat zaplodni ta polke a potem ucieknie, tak wiec rodzi sie dziecko ze zwiazku polki i muslima i wychowuje je samotna matka polka...czy myslisz ze polka wychowa dziecko w wierze muzulmanskiej???? oczywiste ze nie...jest opcja nr 3 ze muslim spotyka polke i biora slub ale w tym ywpadku musi ona sie przekonwertowac na ich wiare i wtedy owszem dzieci urodzone z takiego zwiazku beda muslimami bo tak nakazuje wiara meza...ale ....wlasnei ile jest takich przypadkow numer 3???? moze ze 2% w calej skali i tyle, przewaznie te polki przer*****e przez muslimow sa zostawiane gdy ich habibi sie wyszaleje i idzie sie ustatkowac do swojej zony albo gdy dostanie paszport tak wiec nei ma co sie obawiac ze nagle polki zaczna rodzic na potege malych muzulmanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kininkna
a ja sie pytam czemu polscy faceci wciaz twierdza jak ten uparty osiol ze Polki to maja powodzenie tylko i wylacznie wsrod jakis turasow, czy innych ciapatych z kebaba.... polacy musza sie dowartosciowac....sama mam meza obcokrajowca...i znam wiele polek ktore sa w zwiazkach z obcokrajowcami....natomiast wszyscy polacy, ktorych spotkalam sa z polkami....jeszcze nie spotkalam takiego ktory bylby z angielka, niemka turczynka itd....o nie sorry, spotakalam jednego, ale on nie przyznawal sie, ze jest polakiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maineroa- po pierwsze muzułmanie mogą mieć nieograniczoną ilość żon (więc cały twój "logiczny" wywód bierze w łeb) , po drugie używaj interpunkcji bo ciężko się to czyta! kininkna- ale sobie schlebiasz :) no trudno przyłączę się, Polki są najpiękniejsze i najinteligentniejsze, cały świat się o nie zabija. Zarówno egzotyczni wojownicy, południowoeuropejscy maczos oraz skandynawscy wikingowie. Żadna Francuzka, Włoszka czy Latynoska w towarzystwie Polki nie czuje się komfortowo. Polacy z kolei to niewykształceni skarpeciarze sandałowi, z reklamówką z biedronki w której mają 8 piw "Keniger". W wolnych chwilach walą konia i oglądają kiepskich w TV. Zadowolone w końcu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maineroa
dave_gaham, na posiadanie wielu zon to sobie moga pozwolic jacys bogaci szejkowie chyba a nie zwykly muslim z kebaba wiec wcale moja teoria nie bierze w leb! Muslimy nie traktuaj bialych innowierczych kobiet powaznie, sa dla nich jak mieso tak wiec slub to raczej dla papierow a potem i tak zmywaja sie zeby zalozyc inna rodzine. Myslisz ze rodziny takich muslim by pozwolily na to by sie swobodnie spotykal z europejka o innej religii? I jeszcze zaakceptowaly taka niewierna w rodzinie? Malo wiesz o ich kulturze i zwyczajach a wypisujesz glupoty. Oni sie mnoza w europie nie przez to ze robia dzieci jakims laskom z Polski, ktore sie nabraly na ich spiewke. Zobacz ile jest dzieci w takiej rodzinie muzulmanskiej, nie dwojka czy trojka, tam norma jest posiadanie 5 na chwale allaha, a wiele krajow zachodnich ma polityke prorodzinna i system benefitow i zasilkow i oni wlasnie w takich krajach sie osiedlaja i rozmnazaja. Polsce to nie grozi bo tam nawet rodzina z jednym dzieckiem ma problemy aby wiazac koniec z koncem a co dopiero taka w ktorej jest 5 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maineroa
A co do twojego opisu kobiet i mezczyzn.. nikt nie twierdzi, ze Polki sa najpiekniejsze na swiecie i ze kazdy facet sie o nie bije, ale jesli wezmiesz np 100 Polek i 100 Polakow to zapewniam Cie, ze z tej grupy to o wiele wiekszy procent kobiet by znalazl partnera wsrod mezczyzn z zagranicy a nikly procent polskich facetow by byl lakomym kaskiem dla kobiet z innego kraju. Tu nawet juz nie chodzi o urode tylko a caloksztalt. Maja o wiele wiecej do zaoferowania niz typowy Polski mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maineroa- wiem jak Was traktują bo mieszkałem na zachodzie kupę czasu. Mi też się przez to obrywało rykoszetem od rożnych arabów, co na słowo Polska szczerzyli swe zepsute zęby i pytali o koleżanki. Ale wracając do tematu- czemu zakładasz, że muslim musi zapewnić żonie i potomstwu utrzymanie? Nabajeruje, zapłodni i w długą (do kolejnej). Po wstępnym wychowaniu przez matkę nagle pojawia się tatuś i zaczyna się indoktrynacja, często również porwania. Zresztą nawet gdyby nie, to przecież ciapaty synuś wcześniej czy później spyta białą mamę czemu jest ciapaty. I zacznie główkować. Będzie mu znacznie bliżej do islamu, niż białemu dziecku. Związki przyczynowo-skutkowe. Skoro robiłaś metodologiczne testy o tych 100 Polkach i 100 Polakach to na pewno masz rację. Jak pisałem jesteście najcudowniejsze i świat się o was bije. Tymczasem idę walnąć konia i chlapnąć Tyskie prosto z puszki (wtedy zostaje mi taka fajna pianka na wąsach, a reszta ścieka pod skarpety i nawadnia me sandały od wewnątrz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maineroa
to zycze milego walenia konia...tylko nei zapomnij zalozyc kreszowego dresa z 3 paskami kupionego za £5.99 w Sports Direct na 90% wyprzedazy jak bedziesz szedl po kolejna puszeczke piwa do lokalnego offlicence ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie taki dres mam ubrany teraz :) Do offlicence chodzę dopiero w nocy jak markety pozamykane, teraz to taniej do Lidla podskoczyć, bo groszem nie śmierdzę, a za czynsz i raty na Golfa II zalegam już pół roku. Miłej randki ze 2.10 metrowym Szwedem, który wieczorem wraca z objazdowego weekendu (FR - ratowanie delfinów w pacyfiku -> SA - malowanie obrazów w Paryżu -> noc SA/SU przywództwo w obronie wolności na placu Taksim w Stambule). pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dave_Gahan tak samo normalna Polka nie będzie miała problemu do swoich rodaków którzy wiążą się z kobietami z biedniejszych krajów." x dokladnie tak;-) x z tym ośmieszaniem Polek w związkach z dzikusami chodzi po prostu o to, że one swoimi "działaniami" wpuszczają islam do naszego kraju i za kilkadziesiąt lat będzie tutaj nieciekawie. to tak w skrócie x widocznie wola :wpuszczac islam" niz gnusniec we walsnym sosie;-) maja prawo wyboru to wybieraja;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"blockhead Dave Gahan poki co dzikusem jestes ty" x ciezko sie nie zgodzic z tym twierdzeniem;-) x Ale kręci nowy, świeży "towar", zwłaszcza dla takiego, co na dzielnicy zna już każdy kąt i każdą dziurę (wartą zgłębiania). Z mieszania ras będzie taki zysk, że angole i brudasy może średnio nieco wyładnieją w kolejnym pokoleniu. Mit o ładnych Polkach się skończy, bo ich po prostu już nie będzie x nigdy nie bylo mitu o ladnych Polkach;-) nie liczac zwyczajnych uprzejmosci pt ze cudzoziemiec zapytany co sadzi o Polsce odpowieda ze sa tam przepiekne kobiety, podobnie odpowie w 95% innych przypadkow, w zyciu nie slyszalam zeby ktos spoza Polski zachwycal sie Polkami (ogolnei ze wschodnioeuropejki sa troche latwiejsze do 'zarzadzania; bo mniej wyzwolone i bardziej o 'pana meza' dbaja;-). Natomaist sporo anglosasow zachwycalo sie / krecily ich typ "hiszpanski" czy Francuzki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dave_Gahan Wyzywane są tylko te w związku z muslimami, bo oni zresztą oficjalnie twierdzą że "łona waszych kobiet to nasze wrota do Europy" a ja nie chcę żeby moja córka i wnuczka za 30 lat musiała nosić strój ninja" x ty mi wygladasz na tchorza co sie boi wszystkiego co nowe;-) pamietaj ze glownie strach ma wielkie oczy;-) a na corki radze po prostu nie przenosic swoich uprzedzen;-) x PS: Ja jestem kulturalny i nigdy nie wyzywam żadnych kobiet, ale nieraz potrafię zrozumieć innych, którzy to robią." x dajesz przyzwolenie innym ktorzy wyzywaja plus prezentujesz tresci okolorasistowskie;-) bron nas boze o takiej "kultury";-) x Dave_Gahan blockhead - żaden z nich nie jest w związku z muzłumanką i nie wpuszcza tych fanatyków do Polski, czaisz różnicę? x w PL sa tez polacy ktorzy nie maja inne poglady niz ty i maj do nich prawo, to ze ty masz jakies uprzedzenia i podoba ci sie jednoreligijnosc kraju nie oznacza ze mysla tak tez wszyscy - innymi slowy: twoje zdanie niewiele znaczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Polki są najpiękniejsze i najinteligentniejsze, cały świat się o nie zabija. Zarówno egzotyczni wojownicy, południowoeuropejscy maczos oraz skandynawscy wikingowie. Żadna Francuzka, Włoszka czy Latynoska w towarzystwie Polki nie czuje się komfortowo. " x o niektore zabija sie o pol swiata na inne nikt nie spojrzy , podobnie z Polakami - nie ma jednego typu Polki czy Polaka, tak samo jak nie ma jedengo typu Francuza czy muslima - choc wszedzie mozna zauwazyc jakies tendencje dominujace, ale generalizacje sa dobre dla przedszkolakow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dave_Gahan maineroa- wiem jak Was traktują bo mieszkałem na zachodzie kupę czasu. Mi też się przez to obrywało rykoszetem od rożnych arabów, co na słowo Polska szczerzyli swe zepsute zęby i pytali o koleżanki" x hahahah - niech zgadne ten "zachod" to pewnie JU KEJ?;-) i pewnie spotykales tam tak samo biednych emigrantow jak ty sam, co nie?;-) to by wiele wyjasnialo....;-) x Po wstępnym wychowaniu przez matkę nagle pojawia się tatuś i zaczyna się indoktrynacja, często również porwania" x ja tam nie wiedze wyzszosci/nizszosci pomiedzy indokrtrynacja chrzescijanska a muzulanska - jedna drugiej warta. x Zresztą nawet gdyby nie, to przecież ciapaty synuś wcześniej czy później spyta białą mamę czemu jest ciapaty. I zacznie główkować. Będzie mu znacznie bliżej do islamu, niż białemu dziecku." x ty popleniasz blad logiczny - podlozem twojego rozumowania jest czystosc rasowo-religijna, nie dopouszczasz nic innego niz to co poznales w PL , i zkladasz ze wszyscy tak mysla i opowidaja sie za takimi samymi wartosciami, a tak po prostu nie jest;-) poz atym skoro polskie wartosci sa ci najblizsze muszisz sie meczyc poza polska w spolecznstwie wielokulturowym, wpsolczuje;/ x Tymczasem idę walnąć konia i chlapnąć Tyskie prosto z puszki (wtedy zostaje mi taka fajna pianka na wąsach, a reszta ścieka pod skarpety i nawadnia me sandały od wewnątrz) x ;-) pamietaj ze piwo jest wysokokaloryczne;-) ale ponoc sa laski ktore toleruje obtluszczone brzuchy u swoich partnerow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR nie pisz do mnie bo nie podoba mi się Twój agresywny/zaczepny styl i to jest ostatni raz kiedy Ciebie nie ignoruję. Napisze tylko, że leję tak samo na chrześcijaństwo, jak i na islam czy inne badziewie. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha Odpowiedz jest prosta. Polki maja wyglad itp. Polakom zostaje szczekanie jakie to Polki sa puszczalskie, a wiekszosc z nich sa w zwiazkach z Polkami, bo inne ich nie chca. Ten polski typ urody.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
Dave Gahan dla wiekszosci Polakow nie ma znaczenia religia faceta. Wystarczy, ze nie jest bialy i juz kobieta jest wyzywana od najgorszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest Polakiem, ale mojej przyjaciółki siostra która jest Żydówką wyszła za mąż za Libańczyka, który współpracuje z Hezbollahem. Pracuje w jednym z ich szpitali jako lekarz. Śmieszna sprawa, bo Izrael nazywa Hezbollah terrorystami, a Hezbollah tak samo mówi o Izraelu i Mosadzie. To jest dopiero RÓZNICA kulturowa. Lol. To tak jakby Bolszewik związał się z Nazistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dave_Gahan ROR nie pisz do mnie bo nie podoba mi się Twój agresywny/zaczepny styl" x niespecjalnie mnie intersuje co ci sie podoba i jak subiektywnie oceniasz moj styl;-) zabawne bo mysle podobnie o twoim stylu;-) x i to jest ostatni raz kiedy Ciebie nie ignoruję" x to sie akurat okaze;-) z doswidaczenia wiem, ze ludzie niepewni swoich pogladow i ogolnie chybotliwi zwasze "oglaszaja" ze cos zrobia;-) bardzo to infantylne;-) x Napisze tylko, że leję tak samo na chrześcijaństwo, jak i na islam czy inne badziewie. Bez odbioru" x po prostu prezentujesz zwykle tresci okolorasistowskie i moim zdaniem wpisujesz sie w typowy obazek, as easy as it is;-) a i jeszce nad kultura radze popracowac - bo widocznie mamusia zapomniala nauczyc cie trybu grzecznosciowego i stad zapamietales tylko rozkazujacy pt "nie pisz/nie rob tego" - na ten styl z kolei ja "leje" i nie traktuje powaznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie bylo mitu o ladnych Polkachoczko.gif nie liczac zwyczajnych uprzejmosci pt ze cudzoziemiec zapytany co sadzi o Polsce odpowieda ze sa tam przepiekne kobiety, podobnie odpowie w 95% innych przypadkow, w zyciu nie slyszalam zeby ktos spoza Polski zachwycal sie Polkami (ogolnei ze wschodnioeuropejki sa troche latwiejsze do 'zarzadzania; bo mniej wyzwolone i bardziej o 'pana meza' dbajaoczko.gif . Natomaist sporo anglosasow zachwycalo sie / krecily ich typ "hiszpanski" czy Francuzkioczko.gif | Te 5%, to zapewne zapytany o Niemcy, angielski gentleman, który wybrnie stwierdzeniem, że mają tam doskonałe piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Śmieszna sprawa, bo Izrael nazywa Hezbollah terrorystami, a Hezbollah tak samo mówi o Izraelu i Mosadzie. To jest dopiero RÓZNICA kulturowa. Lol. To tak jakby Bolszewik związał się z Nazistką" x a to ejst bardzo celna - dla tego forum - uwaga, bo tutaj ludziom bardzo czesto brakuje podstawowej wiedzy;-) mnie np. wysmiewano bo przypisywano mi meza-muslima z....filipin (kazdy tutaj przeciez "wie" ze na filipinach dominuje islam;-) ;-) ;-) ;-) pomijam juz sam fakt ze inna uczestniczka tego forum mieszka wlasnie tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
ROR to czekaj, skoro ja to Ty to i tamta uczestniczka forum (wiem ktora). Bo przeciez Ty to ona :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Te 5%, to zapewne zapytany o Niemcy, angielski gentleman, który wybrnie stwierdzeniem, że mają tam doskonałe piwo " x dokladnie;-) chociaz ja dodam ze Niemki sa bardzo ladne - ja wiem ze w PL pokutuje sterotyp "helgi", ale ja mowie o normalnych osobach - wystarczy porowanca np. stan "techniczny" zebow przecietnej Niemki albo Polki;-) prawda jest taka ze naturalna uroda to ma znaczenie moze miedzy 15 a 20 rokiem zycia, potem w obecnych czasach liczy sie zadbanie o swoj styl zycia czy zdrowia, pomagaja w tym na ogol pieniadze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedziec ze polska jest takim pieknym krajem gdzie sa najpiekniejsze niewiasty na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] blockhead ROR to czekaj, skoro ja to Ty to i tamta uczestniczka forum (wiem ktora). Bo przeciez Ty to ona " x dokladnie;-) mam tutaj 1,289 nickow i dodatkowo, jednym z nich jest blockhead;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blockhead- religia przeważnie pokrywa się z rasą. ostatnie wyjątki od tej reguły są właśnie zażynane maczetami (Egipt, Sudan, Nigeria). co do mitu o ładnych polkach to macie rację. to przecież grzecznościowa sprawa. jak pytam kobiety skąd jest, to DOPIERO jak mi odpowie- to ja odpowiadam, że w kraju X są najpiękniejsze kobiety na świecie, to przecież normalna rozmowa, ale żeby od razu w to wierzyć? proszę was. analogicznie, jak rozmawiam z obcokrajowcem facetem, to mówię że w jego kraju jest najsmaczniejsze jedzenie i najżyczliwsi ludzie na świecie, ale niestety ich rząd mógłby lepiej zarządzać krajem. po prostu dyplomatyczna i grzecznościowa postawa, łamanie lodów. niestety niektóre Polki (też Rumunki, Bułgarki, Ukrainki, Rosjanki itp.) chyba biorą sobie to za bardzo do serca, i skutkuje to później wywyższaniem się wśród swoich rodaków, co naprawdę nie jest mile widziane w żadnym towarzystwie (poza kafe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedziec ze polska jest takim pieknym krajem gdzie sa najpiekniejsze niewiasty na swiecie | Podobno jest - w końcu psycholodzy zalecają myśleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Nigerii zabija ludnosc sekta salaficka Boko Haram fifnansowana i zbrojona przez Arabie Saudyjska- najlepszego sojusznika USA. W Egipcie terroryzuje ludnosc marionetkowy rzad. W Syrii grasuje FSA finansowane przez WB Francje i Ameryke. Oczywiscie reka w reke z Izraelem. Radze zainteresowac sie bardziej tematem niz bezreflejsyjnue wierzyc wszystkiemu co jest podawane w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz mi zatem, czemu w Egipcie zabijają akurat Koptów? Czemu w Nigerii akurat chrześcijan? Czemu nie zabijają muslimów? Interesuję się tym, tylko czerpię informację z różnych źródeł, które staram się w głowie obiektywizować. Odezwał się gamoń, co jednym wpisem zdradził skrajne poglądy anty-syjonistyczne. Pewnie codziennie czytasz strony typu poznajprawde. net i potem głosisz to jako prawda objawiona :) Uważaj bo ci zaraz żyd wyskoczy z lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mnie np. wysmiewano bo przypisywano mi meza-muslima z....filipin (kazdy tutaj przeciez "wie" ze na filipinach dominuje islam" Bo dla perzecietnego Polaka kazdy sniady czlowiek spoza Europy to muzulmanin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dave_Gahan blockhead- religia przeważnie pokrywa się z rasą. ostatnie wyjątki od tej reguły są właśnie zażynane maczetami (Egipt, Sudan, Nigeria)" x hahahah ;-) to sie wypowiedzial;-) ciekawe skad czerpie taka "wiedze"?;-) x co do mitu o ładnych polkach to macie rację. to przecież grzecznościowa sprawa. jak pytam kobiety skąd jest, to DOPIERO jak mi odpowie- to ja odpowiadam, że w kraju X są najpiękniejsze kobiety na świecie, to przecież normalna rozmowa, ale żeby od razu w to wierzyć? proszę was." x dokladnie to ja mam racje - bo ja te sprawe opisalam;-) a dopiero co sie zaperzal ze bedzie mnie ignorowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×