Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy tak bardzo zazdroszcza rodaczkom powodzenia?

Polecane posty

Gość gość
Mój mąż jest w połowie Irakijczykiem, a jego matka jest Rosjanką. On sam jest chrześcijaninem, pracuje jako pilot - inżynier. Nie mieszkamy w Polsce i Europie, ale NIGDY nie odczułam jakiejkolwiek dyskryminacji rasowej będąc ze swoim mężem w ojczystym kraju. Być może dlatego, że mój mąż to szatyn o niebieskich oczach po matce i nikt nie wie, że pochodzi i urodzil sie w Iraku. Oboje jesteśmy praktykującymi chrześcijanami, więc nie ma w naszym małżeństwie jakichkolwiek zgrzytów na tle różnic kulturowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalam, ze nie popieram a to nie ma nic wspolnego z tolerancja. sama mam kolezanki w zwiazkach z muzulmanami i toleruje to, poprostu nic mi do tego! na pewno zadnej bym przez top nie zwyzywala. ich zycie. ale moja siostre czy corke juz bym starala sie uswiadomic, ze niestety akurat u wyznawcow islamu kultura i religia to jedno i oni naprawde rzadko sa w stanie sie "dostosowac" czy pojsc na kompromis. niestety mozecie mnie wyzywac ale to jak oni traktuja kobiety mnie przeraza. sama jak tylko wyjechalam z Polski to mialam u nich duze powodzenie i w zwiazku z tym,ze w Polsce nigdy nie mialam z ta kultura i religia do czynienia nie wiedzialam jakie moga byc konsekwencje ale na szczescie z zadnym z tych adoratorow nigdy sie nawet nie umowilam. nie przez brak tolerancji. poprostu poznalam mojego meza i tak wyszlo. teraz jak o tym mysle to ciesze sie,ze zycie mi sie tak ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze chce dodac, ze znam kilka Polek w zwiazkach z przedstawicielami roznych narodowosci a Polaka znam ... jednego i to tylko z widzenia.nie wiem czy nadal jest z ta pania ale kilka razy widzialam go z czarnoskora kobieta. mysle, ze jego raczej panowie nie zwyzywaja i nie zmieszaja z blotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,bo faceci fantazjuja o temperamencie czarnoskorych partnerek.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... moze 3 klasy jakiejs zawodowki albo liceum zorbione zaocznie, zero klasy, stylu i smaku, takie wsiowe baby. Obrzydzilo mi to caly dzien, bo uwazaacie sie za pieknosci swiata tylko jakos ja tych pieknosci nie widze" x i kolejny despreta;-) klasyka gatunku;-) wiesz ja juz mowilam niepodobaja mi sie ludzie otyli wiec sie na nich nie...skupiam, as easy as it is;-) a ty sie skupiasz na jakims gatunku kobiet ktore cie obrzydzaja - zabawny jestes;-) bo z opiniami sie nie dyskutuje - kazdy widzi co chce zobaczyc;-) x Szczerze wolbym kumpla posuwac w d*pe niz z taka polka cokolwiek robic.." x go ahead;-) wiec co scie powstrzymuje?;-) kumpel sie nie zgdaza?;-) moze mysli o tobie to samo co ty myslisz o polkach, hm?;-) x Takze jest cala masa polek ktorych zaden nawet polski pijak nie wezmie na ruszt i ona musza sie dowartosciowac bedac z czarnym, czy innym kolorowym. Dla mnie to zwisa i powiewa tylko zejdzcie mi z oczu" x co za egocentryk;-) nie kochanenki - to ty sobie klapki na oczy zaloz - to nie swiat sie ma do ciebie dostosowac bo to swiat ma cie gdzies;-) i nie sadze zeby ktorakolwiek z tych cyt"oblesnych polek" interesowalo zdanie polskiego pijaka na jej temat, as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ilez mozna tego sluchac ze niby wam czegos zazdroscimy ? chcecie umawiajcie sie z kim chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość Mój mąż jest w połowie Irakijczykiem, a jego matka jest Rosjanką. On sam jest chrześcijaninem, pracuje jako pilot - inżynier" x i w tym tkwi sedno sprawy - zwiazalas sie przede wszystkim z czlowiekiem wyksztalconym, rasa i pochodzenie to sprawa drugoplanowa. natomaist wiekszosc ludzie na tym forum siejaca nienawiscia do "muslimow/ciapatych/hindusow/murzynow" itd. spotyka z dolami spolecznymi tych grup - jesli ktos chce oceniac np. hindusow czy arabow przez pryzmat biednych emigrantow na przedmiesciach londynu to bedzie mial inny obraz, niz ktos kto porowna srwodowisko medyczne z indii, dubaju, hong kongu czy np. polski;-) wiekszosc z tych ludzi (negatywnie odnoszaca sie do cyt"brudasow") sama pochodzi z nizin spolecznych (najnizej platne prace + np. najnizsze kwalifikacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale moja siostre czy corke juz bym starala sie uswiadomic, ze niestety akurat u wyznawcow islamu kultura i religia to jedno i oni naprawde rzadko sa w stanie sie "dostosowac" czy pojsc na kompromis" x jasne, rozumiem. swoja corke mozesz ostrzegac pzred czym uwazasz za stosowne - to co Ty myslisz o wynawcach islamu, ja mysle o fanatykach krzyza z PL. x "... nigdy nie mialam z ta kultura i religia do czynienia nie wiedzialam jakie moga byc konsekwencje ale na szczescie z zadnym z tych adoratorow nigdy sie nawet nie umowilam" x zraz wyskoczy moja psycho-fanka i zcanie krzyczec ze ja jestem zona muslima;-) ale wracajac do tematu - pytanie z jaka grupa tych ludzi sie spotykalas, czy np. z bieda emigracyjna czy z ludzmi wyksztalconymi np. inzynierami, hm? co do traktowania kobiet - ja nie sama nie zdecydowalabym sie byc czescia spoelczesntwa patriarchalnego juz, ale poza kwestia ubioru ktora jest najlatwiejsza do zuaiwazenia bo rzuca sie na pierwszy rzut oka, to w srodku uwazam ze przecietna kobieta z emiratow arabskich ma zancznie lepiej w stosunkach damsko-meskich niz jej odpowiedniczka z PL , oczywiscie mowie to o tzw. przecuetnej (i wylaczam kwestie ubioru). zmierzam do tego ze inaczej cos wyglada z zewntarz a inacazej od srodka - sporo sie naogladalam, za sprawa pracy, i musialam sie zapoznac z roznicami kulturowymi - stad pochodza moje obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mysle, ze jego raczej panowie nie zwyzywaja i nie zmieszaja z blotem" x ja tez mysle, ze nie;-) polscy mezczyzni bywaja spieci i zestresowani stad chcieliby troche wladzy np. nad kobietami, skoro nie moga znalezc tej jednej -jedynej, to jako anonimowa masa marzy im sie wladza nad ogolem populacji zenskiej;-) x nie,bo faceci fantazjuja o temperamencie czarnoskorych partnerek. x ta zwlaszcza ci z PL;-) bo dla nich inan rasa to nadal "egzotyka" ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia na zasadzie, że obcokrajowiec wam nie odmwawia, bo jesteście takie piękne? Myślę, że powód jest zupełnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powodzenia na zasadzie, że obcokrajowiec wam nie odmwawia, bo jesteście takie piękne? Myślę, że powód jest zupełnie inny" x i kolejny klasyk gatunku;-)uprzedze cie - tak kazdy mezczyzna musi miec kobiete ktora go pociaga seksualnie;-) zabawne ze czujesz sie oniesmilony/a na tyle ze nie udalo ci sie tego wyartykulowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolejny klasyk gatunku uprzedze cie - tak kazdy mezczyzna musi miec kobiete ktora go pociaga seksualnie zabawne ze czujesz sie oniesmilony/a na tyle ze nie udalo ci sie tego wyartykulowac x A co w tym dziwnego, że na tle "swoich", cudzoziemka, o ile ładna, będzie wzbudzać zainteresowanie? Będą latać, stawać na ogonach byle ją zdobyć. W drugą stronę, przy takiej eksplozji adoracji, głodnej jej kobiecie często odbiera rozum, o ile szczątkowy posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najsmieszniejsze jest to ze sekret powodzenia polek tkwi w tym ze na calym swiecie wiedza gdzie uderzyc na latwe r****nko a polczyny sa takie durne ze sie jeszcze tym chwala i sa dumne z tego a te wszystkie turasy i inne kreca beke za plecami z takiej glupiej bladzi do r****nia a ona ojej jakie mam powodzenie jaka ja piekna i madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy byli wyksztalceni czy nie, bo z zadnym nie umawialam sie i nie maialam okazji niczego sie dowiedziec. wiem, ze moze zostane posadzona o nietolerancje ale to nie prawda. nie przeszkadza mi kto jaki ma kolor skory ani wyznanie,moge sie kolegowac, chodzic na wspolne imprezy, pomagac itp. Poprostu nie wyobrazam sobie byc w zwiazku z muzumlaninem. Wiem jak wyglada zwiazek kolezanki, ktora spedzala sylwestra w ciazy w domu ze starszym dzieckiem, gdzie jej maz poszedl sobie sam na impreze. i tak chodzi co tydzien a ona z dzieciakami. jak gdzies ida razem to on mowi o ktorej do domu maja isc, nawet jak ona ma inne zdanie to i tak jest po jego mysli. i zartuje sobie przy innych,ze jesli ona nie radzi sobie z dzieciakami to on moze zorganizowac jej pomoc( w sensie nastepna zone). a ona sama zapatrzona w niego jak w obrazek. nie wiem czy nic nie widzi czy udaje teraz ze jest ok, bo jej rodzina byla raczej przeciwna. oczywiscie dzieci wychowywane w jego wierze. nie wiem czy ja zdradza ale w sumie nie bylabym w szoku, tym bardziej, ze ona sama mi opowiadala o jego kolegach jak to sie "bawia" i nawet za bardzo z tym nie kryja. wiem, ze Polacy, Brytyjczycy i inne nacje potrafia nawet gorzej sie zachowywac ale ja osobiscie nie spotkalam nikogo kto by tak traktowal zone czy dzieczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co w tym dziwnego, że na tle "swoich", cudzoziemka, o ile ładna, będzie wzbudzać zainteresowanie? Będą latać, stawać na ogonach byle ją zdobyć. W drugą stronę, przy takiej eksplozji adoracji, głodnej jej kobiecie" x nie napisalm ze cos w tym zlego - tylko ze jest to typowe dla Polakow, bo PL ze wzgledu na swoja historie byla odizolowanym spoelczesntwem, i jedna z konsekwencji cywilizacyjnych jest to ze mieszanie ras dotarlo tam zancznie, znacznie pozniej - dlatego Polacy sa bardziej podatni na uroki "egozotyki" niz np. Brytyjczyc ktorzy sa przyzwyczajeni do roznych raas - w sensie widoku roznych ras i tak bardzo juz ich nie kreci jedynie sam fakt ze ktow wyglada inaczej. x najsmieszniejsze jest to ze sekret powodzenia polek tkwi w tym ze na calym swiecie wiedza gdzie uderzyc na latwe r****nko a polczyny sa takie durne ze sie jeszcze tym chwala i sa dumne z tego a te wszystkie turasy i inne kreca beke za plecami z takiej glupiej bladzi do r****nia a ona ojej jakie mam powodzenie jaka ja piekna i madra" x na calym swiecie zwiazki damsko -meskie opieraja sie na tzw. cyt "r....niu" choc ja wole to nawyac po prostu seksem, nie wiem co cie takw tym przeraza?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość nie przeszkadza mi kto jaki ma kolor skory ani wyznanie,moge sie kolegowac, chodzic na wspolne imprezy, pomagac itp. Poprostu nie wyobrazam sobie byc w zwiazku z muzumlaninem" x ja nie uwazam zeby twoja wypowiedz byla nietolerancyjna - czym innym jest tolerancja czegos a czym innym wlasne preferencje, jesli czujesz ze nie chcesz byc w zwaizku z kims ze wzgledu na jego kolor skory, wyzannie, maniery czy kolor wlosow to Twoja sprawa i juz. Nawiaze do swojego przykladu - nie przeszkadzaja mi tlusci mezczyzni (z wiszacymi brzuchami) na ulicy, nie przeszkadza mi ich styl zycia gdzie dominuje wieczorne wysokolaloryczne piwo zamiast joggingu, ale przenbigdy bym sie z kims takim nie zwiazala. nie popadajmy w skrajnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".. jak gdzies ida razem to on mowi o ktorej do domu maja isc, nawet jak ona ma inne zdanie to ..." x nawet jaelis masz 10 takich kolezanke to i tak uwazam, ze nie ma co generalizowac. cos na zaszdie ze jak mnie napadl wysoki blondyn to nie oznacza ze kazdy wysoki blondyn to zlodziej;/ x a ona sama zapatrzona w niego jak w obrazek. nie wiem czy nic nie widzi czy udaje teraz ze jest ok, bo jej rodzina byla raczej przeciwna" x alez jesli kolezanka jest pelnoletnia to ma prawo do swoich wyborow, a ztego co piszesz juz wybrala x wiem, ze Polacy, Brytyjczycy i inne nacje potrafia nawet gorzej sie zachowywac ale ja osobiscie nie spotkalam nikogo kto by tak traktowal zone czy dzieczyne" x a ja owszem - spotkalam. uwzam, ze sam fakt ze kogos takiego sie nie zna jeszcze nie ozncza ze taka kombinacja nie wystepuje na swiecie (ja np. nie poznalam zadnego eksimosa osobiscie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomma
a ja sie pytam czemu polscy faceci wciaz twierdza jak ten uparty osiol ze Polki to maja powodzenie tylko i wylacznie wsrod jakis turasow, czy innych ciapatych z kebaba....w tych waszych malych rozumkach chyba sie nie miesci juz wiedza ze polskie kobiety spotykaja sie z fajnymi, facetami z roznych krajow:z Anglikami, Szkotami, Hiszpanami, Amerykanami, Slowakami, Wegrami itp....a wy wiecznie tylko ze polki daja d**y ciapatym i brudasom, widocznie patrzycie przez pryzmat swojego marnego zycia i marnych wyborow jakich dokonujecie, zamiast mierzyc wysoko to staczacie sie w dol i takie samo jest waze ograniczone myslenie....znam tylko jedna Polke z tzw "ciapatym" i jest to wyksztalcony czlowiek, od ktorego wy marne kmioty ,moglibyscie sie wiele nauczyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawny temacik - kółko wzajemnej adoracji :-) powodzenia w związkach z kurdyszami, bengalczykami tudzież uchodźcami z kosowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja sie pytam czemu polscy faceci wciaz twierdza jak ten uparty osiol ze Polki to maja powodzenie tylko i wylacznie wsrod jakis turasow, czy innych ciapatych z kebaba...." x przeciez to sa w wiekszosci rasisci i sie tak dowartosciowuja;-) Polki sa w zwaizakach z X i Y , "ale ja i tak jestem lepszy - nawet jesli nikt poza poczwara mnie nie chce - bo jetsm bialy";-) ;-) ;-) Dlatego wlasnie krytykowane sa Polki ktpore wiaza sie z czarnymi obywatelami Sudanu, Kenii czy Nigerii, a juz mnie te ktore zwiaza sie z rudymi obywatelami np. Belgii czy Francji;-) nie ma sensu nawet z tym polemizowac;-) x Dave_Gahan zabawny temacik - kółko wzajemnej adoracji powodzenia w związkach z kurdyszami, bengalczykami tudzież uchodźcami z kosowa" x tez uwazam ze radosny to topik ;-) i kolejny pan "klasyk';-) jasne bo uchodzca z kosowa jest "gorszy/lepszy" niz mieszkaniec sidelec, warszawy czy poznania - alno jeszcze lepiej emigrant ze wschodniej europy;-) zwlaszcza jak szczytem jego mozliowsci w rodzimym kraju jest praca przedstawicela handlowego za 3-4 tys. ;-) ;-) ;-) rzeczywiscie to duzo lepszy "kasek" niz cyt. "kurdysz czy bengalczyk";-) ;-) Dodam na marginesie ze normalny i bez kompleksow polski facet nie bedzie bil piany o to co robi inna normalna Polka, as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dave_gahan, powodzenia w waleniu konia przed ekranem komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo normalna Polka nie będzie miała problemu do swoich rodaków którzy wiążą się z kobietami z biedniejszych krajów. z tym ośmieszaniem Polek w związkach z dzikusami chodzi po prostu o to, że one swoimi "działaniami" wpuszczają islam do naszego kraju i za kilkadziesiąt lat będzie tutaj nieciekawie. to tak w skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez polki nie maja wcale zadnych problemow z tym ze faceci wiaza sie z jakimikolwiek dziewczynami innymi niz Polki, czy widziales kiedykolwiek taki temat zeby jakies Polki wyzywaly polskich facetow od najgorszych bo spotykaja sie z ta czy owa? bo ja nigdy. a wogole to czemu twierdzisz ze polki sie spotykaja wylacznie z jakimis muslimami? ile takich zwiazkow wokolo siebie masz? masz jakas znajoma w zwiazku z pakolem czy turasem? bo ja nie, ale mam 5 kolezanek w zwiazkach z Grekiem, Hispzanem, Belgiem i dwie z Angolami wiec twoej teorie sa g warte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
znam Polaka w zwiazku z murzynka i kolejnego z Hinduska. Czy wyzywam ich na ulicy od meskich k***w? Szmat? Pogardzam nimi? Nie. Mam to gdzies kto z kim sie wiaze. Nie moj cyrk nie moje malpy. Natomiast bylam swiadkiem wielu sytuacji, gdzie Polacy krzyczeli na cale gardla "szmata, szmata" bo Polka szla z Hindusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
Dave Gahan poki co dzikusem jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisalm ze cos w tym zlego - tylko ze jest to typowe dla Polakow, bo PL ze wzgledu na swoja historie byla odizolowanym spoelczesntwem, i jedna z konsekwencji cywilizacyjnych jest to ze mieszanie ras dotarlo tam zancznie, znacznie pozniej - dlatego Polacy sa bardziej podatni na uroki "egozotyki" niz np. Brytyjczyc ktorzy sa przyzwyczajeni do roznych raas - w sensie widoku roznych ras i tak bardzo juz ich nie kreci jedynie sam fakt ze ktow wyglada inaczej. x Ale kręci nowy, świeży "towar", zwłaszcza dla takiego, co na dzielnicy zna już każdy kąt i każdą dziurę (wartą zgłębiania). Z mieszania ras będzie taki zysk, że angole i brudasy może średnio nieco wyładnieją w kolejnym pokoleniu. Mit o ładnych Polkach się skończy, bo ich po prostu już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna ma 5 koleżanek a druga jedną, powinnyście się spiknąć i założyć urząd statystyczny lub ośrodek sondażowy ;) Te w związkach z anglikiem czy francuzem ktoś wyzywa od k***w? I dont think so! Wyzywane są tylko te w związku z muslimami, bo oni zresztą oficjalnie twierdzą że "łona waszych kobiet to nasze wrota do Europy" a ja nie chcę żeby moja córka i wnuczka za 30 lat musiała nosić strój ninja. Na to się jednak zanosi, krytyka zachowań tych "dam" może ten proces tylko nieco wydłużyć w czasie. PS: Ja jestem kulturalny i nigdy nie wyzywam żadnych kobiet, ale nieraz potrafię zrozumieć innych, którzy to robią. PS2: Poszukajcie sobie topiki (nawet tutaj na forum) o Ukrainkach, Tajkach czy Rosjankach to wam uszy zwiędną. Są IDENTYCZNE jak te o polkach z ciapatymi, tylko że odwrotnie (czyli żadna go nie chciała to wziął ukrainkę, która pewnie tylko go chce z kasy ogolić itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blockhead - żaden z nich nie jest w związku z muzłumanką i nie wpuszcza tych fanatyków do Polski, czaisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×