Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy tak bardzo zazdroszcza rodaczkom powodzenia?

Polecane posty

Gość facet z zagranicy
...mialo byc 6 miliardow ludzi z czego polowa to kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo smiech na sali jak Poleczki biora z Pakist/Kur/ itp ;] jak wielce zakochane sa...ale z nimi to trwa tylko jakis czas..KAZDY Z NICH JEST TAKI nie ma wyjatkow..no,ale te ktore maja to beda mowic inaczej ^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zazdrość Polki często gęsto swoje powodzenie zawdzięczają tym że potrafią się zakręcić koło faceta z "kasą" Czego tu zazdrościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcokrajowcy mają bardzo złe zdanie o Polkach,można się domyślić jakie ? ;) Owszem , są chętni na nie ale z wiadomych przyczyn. Polki za granicą prują się aż strach patrzeć. Turasy jak słyszą Polka to widzą jedno przed oczami ...r****nie w pobliżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mezczyzni sie nie prują sa cnotliwi a te pogloski ze faceci spia z kazda ktora im nie odmowi to bzdura z tym ze mezczyzni głownie gwalca to tez nie wiem skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal czekam na ten link do forum o ktory prosilam juz wczesniej. Chyba jednak sie nie doczekam. Podejrzewalam to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzni sie za granica nie pruja bo nie maja z kim hahaha polski ich nie chca, tym bardzie zadne inne nacje, wiec jedyna opcja to agencja towarzyska lub jazda na recznym, a facet o nicku Polak za granica to kolejny nadety bufon,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodze sie z opiniami mieszka w uk od roku i mam takiego jedengo w rodzinie co sedzi tu juz 5 lat o losie jaki pan w polsce niebylo go stac na skarpetki wyjechac zlapal jezyk i zaczelo sie my z mezem pracujemy moze nie na super stanowiskach ale bynajmnie mamy prace szanujemy siebie i innych ludzi z kazdym porozmawiamy, dzwonimy do poslki jak trzeba i pieniadze wyslemy mimo iz nie mamy kokosow mamy 3 letnie dziecko jednak dla mojego kuzyna jestesmy nie ten level no bo on zarazbia ponad 3 tysiace fuli i jest panem mieszkamy w malym miescie i tutaj te 3 tysiace to naprawde bardzo duzo i naprawde mozna duzo kupic my z mezem mamy razem 1800 i tez jakos dobrze nam sie wiedzie nienarzekam kokosów nie ma ale w takim miescie to naprawde nie sa zle pieniadze choc wiem ze zaraz kazdy sie wypowie ze jestesmy biedakami w uk ale nam naprawde wystarcza i jeszce cos odkladamy, ten kuzyn traktuje nas jak jakis smieci zaprasza na kawe grilla ale jak jest jakies wieksze towarzystwo to robi z nas posmiewisko,na co go nie stac czego by nie kupil i gdzie by nie pojechac, nieszanuje nikogo kto by mial mniej kasy od niego, rozumie taka kasa w londynie to grosz ale u nas w malym miasteczku za taka kase mozna duzo zrobic, zyc spokojnie my tutaj jestesmy rok a juz mamy spora sumke uzbierana oni sa tutaj 5 lat i nawet na auto niemaja bo niby zyja penia zycia,wiec zgadzam sie polacy sie lansuja jezdza do poslki i pokazuja co to nie oni jacy sa wspaniali, co maja i co moga kupic ale zeby byc poprostu zyczliwym to taki wielki wysilek...........czy wszyscy polacy tacy sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna zmiana
Moge odpowiedziec bez wahania,ze wszyscy Polacy tacy nie sa ,ale taka pisownia bez interpunkcji jest nieczytalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
- Jestem łysy ale nie noszę dresów, bo nie jestem żadnym dresem. - Chodzę jak normalny facet - Używam kremów do twarzy i rąk oraz wody toaletowej (wszystko dobrych, znanych marek) - Braków w uzębieniu nie posiadam, choć akurat miejscowy stomatolog zarobił już na mnie niemało kasy. Aha zęby też myję i nawet używam płynu do płukania jamy ustnej - wystających włosów z nosa, uszu czy tym podobnych nie posiadam - nie mam w zwyczaju gmerać w gaciach - do pracy idę z torbą na ramieniu i jestem ubrany w markowe ciuchy, dobre jeansy, często koszula+marynarka typu blazer - znam angielski w mowie, pismie i czytaniu i to nie na poziomie kilku zwrotów ale na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (nie zaprzyjaźniłbym się z Irlandką gdybym nie znał angielskiego - proste) - piję tylko okazyjnie i tylko w dobrym gronie, nie z byle kim i byle gdzie - nie słucham techno, rapu ani disco polo - dawno z tego wyrosłem, wolę rocka, synthpop, jazz, alternatyw - nie pracuję w fabryce, magazynie ani tym podobnych, nie robię overtime'ów Czy w związku z powyższym kwalifikuję się do tych 5% normalnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie tak,ale co robisz o tej godzinie na forum dla kobiet :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
very good point :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie z kolei chce sie smiac z takich osob jak autor/autorka;-) Przede wszystkim dlatego, ze zyje zyciem innym i jeszcze projektuje prawdopodobnie swoje wlasne uczucia na nich (na zasadzie musza zazdroscic, czy czuc to i tamto). Nie znasz przyczyn oraz stanow emocjonalnych innych ludzi wiec nie wiesz co czuja. Po drugie nie wiesz dlaczego cos robia. Oczywiscie zaraz ktos (moja wierna psycho-fanka?;-) napisze, ze jestem w takiej sytuacji;-)) ale ja po prostu nie rozumiem skad to zianteresowanie ze polki wiaza sie z hindusami - niech sie nawet wiaza z eskimosami to przeciez ich wybor;-) normalnego czlowieka nie powinno to grzac w ogole;-) czy ci ludzie - tak uwazajacy - dowartosciowuja sie w ten sposob na zasadzie ona to "glupia p***a" i ma meza z Konga a ja jstem taka "cool" bo moj maz jest z wroclawia albo spod wroclawia? tak to dziala, hm?;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijeuo
czarodziejuk ty bardziej zalatujesz na typ snoba niz te 5% normalnych, markowe ciuchy, markowe prefumy...to takie typowo zasciankowe i puste podniecac sie marka, poza tym co oznacza markowe? bo markowe moze byc rownie dobrze z primarka albo i z hugo bossa. to marka i to marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
''Teoretycznie tak,ale co robisz o tej godzinie na forum dla kobiet'' A nie przyszło wam do głowy, że pracowałem od popołudnia do godziny 23:00, w domu jestem koło północy. Tak, ludzie w stolicy też pracują do późnych godzin i to w piątki. Nie dla każdego weekend zaczyna się w piątek popołudniu. Na innym wątku pisałem już, że mam teraz niezły młyn w pracy i muszę to w większości ogarniać sam. Dlatego jak wracam z pracy to nie kładę się od razu spać, bo głowę mam wciąż pełną od tych wszystkich spraw i problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
@fijeuo Daruj sobie takie komentarze. Brudas, leń - to dla was tragedia, dbający o siebie, wyperfumowany i niedaj boże chwalący się tym (sic!) - też niedobrze czyt. snob. Według ciebie każdy używający kosmetyków marek: Emporio Armani czy L'oreal to snob ? To ja się pytam dla kogo są te dobre, markowe produkty ? Czy lepiej jest używać tandetnych wód toaletowych z funciaka, które wywietrzeją po godzinie czy lepiej dołożyć i kupić coś naprawdę dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejuk - proponuje Ci dobra rade: przytakuj ze jestes wielbladem;-) nie ma sie co tlumaczyc, motloch i tak nie zrozumie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
;) Panie powyżej krytykują tych wszystkich dresów ale coś mi się wydaje, że większość z nich ma za męża/chłopaka właśnie takiego wąsatego Mariana albo Zdzicha, który do dobrego sklepu z ciuchami albo perfumerii nie wejdzie, bo nie dogadałby się ze sprzedawcą a poza tym po co wydawać tyle kasy na jakieś szmatki czy kosmetyki skoro jest funciak, sports direct, primark i jeszcze zostanie na flachę albo czteropak Tyskiego z kumplami ;) No to hał aj ken tejk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to sie wiaze z takim polskim podejsciem do pieniedzy (oczywiscie nie mowie tutaj o 100% populacji;-) ale jednak jest cos takiego - ze zaklada sie ze pieniedzy to "sie nie ma";-) a jaks a to trzeba je trzymac;-) malo kto popiera w pelni koncepcje pt skoro umiem je zarabiac to tez chetnie wyadaje;-) i stad ta pogarda dla dobrych marek;-) powiedz w PL kolezankom ze kupilam torebke gucci - to im grymas na twarzy wyskoczy;-) powiedz kolezankom w zachodniej europie to samo to nawet uwagi nie zwroca na to;-) Co do markowych rzeczy ja mam takie podejscie ze czasami to czysta glupota - tutaj wrzucam torebki z reguly sa po prostu brzydkie ale dobrze wypromowane + drogie, natomiast dobrym markowym garniturom, butom oraz elektonice mowie tak;-) (ale gadzeciara nie jestem, telefon mama taki jak potrzebuje a nie jaki najnowszy model jest na rynku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela ela
Polskim facetom brakuje przede wszystkim luzu i umiejetnosci smiania sie z samego siebie. Za to przoduja w nasmiewaniu sie z innych osob i wytykaniu wad innym narodowosciom. sama prawda, ze jest moze z 5% tych normalnych panow, z ktorymi mozna jak to sie mowi konie krasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko te 5% to geje lub zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie wypowiem. mieszkam za granica i mam czarnego meza. Uwazam, ze mezczyzni sa zazdrosni, bo jak inaczej wytlumaczyc to, ze tak rzucaja sie na forach. Co ich to niby obchodzi? zrozumialabym gdyby to byla corka, siostra czy zona ale po co interesowac sie zyciem zupelnie obcych osob? i te komentarze puszczalskie itp. Nie chce wypowiadac sie za wszystkie kobiety bo moze niektore faktycznie sypiaja z nimi tylko dla sportu czy z innych powodow. ja mam meza i przed nim mialam tylko jednego chlopaka( Polaka), wiec nie puszczalam sie i nie puszczam. jestem z nim szczesliwa. to dobry czlowiek. ma jakies wady jak kazdy ale ogolnie to nie wiem czy moglam trafic lepiej. ale niestety musze powiedziec,ze niektorzy Polacy zupelnie nie maja kultury. ja z moim juz bylam w Polsce i zdarzyly sie 2 sytuacje z udzialem mezczyzn. nic powaznego tylko takie pokrzykiwania, ale niesmak pozostal. nie wspominam nawet sytuacji gdzie faceci glownie gapili sie jakby ducha zobaczyli.i przez takich Polska zawsze bedzie z tylu i zawsze bedzie biedna, bo ja nie wierze ze oni mysleli,ze on tu przyjechal do pracy i im zabierze stanowiska. wiadomo ze przyjechal w celach turystycznych i odwiedzic rodziene i wiadomo ze zostawi jakas kase. cos musi jesc i pic, tankowac samochod i nawet kupic jakies pamiatki czy cokolwiek i w taki sposob kreci sie gospodarka a jak mu sie spodoba to poleci innym i przyjada nastepni wydac troche kasy ale niestety dla niektorych za trudno to zrozumiec. brak slow. dodam tylko jeszcze ze moj nie jest muzulmaninem-dla mnie to za duza roznica kultur i ogolnie nie popieram takich zwiazkow . moj jest chrzescijaninem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mela ela Polskim facetom brakuje przede wszystkim luzu i umiejetnosci smiania sie z samego siebie. Za to przoduja w nasmiewaniu sie z innych osob i wytykaniu wad innym narodowosciom. sama prawda, ze jest moze z 5% tych normalnych panow, z ktorymi mozna jak to sie mowi konie krasc" x bardzo trafnie to ujelas, mela. Oczywiscie nie odnosi sie to do 100% populacji , ale moim zdaniem do wiekszosci niestety tak;/ te ciagle spiete posladki im nie sluza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"-dla mnie to za duza roznica kultur i ogolnie nie popieram takich zwiazkow . moj jest chrzescijaninem" Piszesz o sobie jak o tolerancyjnej osobie, a z drugiej strony nie popierasz związków mieszanych wyznaniowo. Cóż.. Mój chłopak jest właśnie muzułmaninem - alawitą. Alawici obchodzą święta Bozego Narodzenia, nie uznają szariatu i strojów zasłaniających twarz i włosy kobietom i nie uznają pielgrzymek do Mekki i modłów kilka razy w ciągu dnia. Ja jestem Chrześcijanką, cała moja rodzina jest Chrześcijanami, mimo że mój ojciec pochodzi z Bliskiego Wschodu i ja właśnie urodziłam się na Bliskim Wschodzie. Polska jest krajem jednowyzniniowym, w państwie z którego pochodzę: jest różnorodność religijna i etniczna. Muzułmanie doskonale rozumieją się z chrześcijanami, szyici z sunnitami, sunnici z alawitami,alawici z druzami, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosmoka
to wlasnie jest problem polskich facetow ze ich strasznie boli, ze Polki sa w zwiazkach z kim z innego kraju badz innej kultury, a czy slyszalyscie, zeby np Polskie kobiety tak najezdzaly na Polskich facetow ze sa w zwiazku z kobieta Niepolka? Ja tam nie mam nic przeciwko zwiazkom miedzy rasowym czy miedzykulturowym, jesli ktos sie decyduje spedzic reszte zycia z kims to jego decyzja. Moja bliska znajoma jest w zwiazku z muzulmaninem, mimo, ze uwazam, ze ten facet ja zle traktuje to jest jej wolny wybor. Ja jej powiedzialam co na ten temat mysle i tyle w tym temacie, nie zmienilo to jednak relacji miedzy nami i w zyciu bym nie pomyslala, zeby ja zwyzywac od szmat czy jakis zlewow na sperme. Obecnie ludzie maja coraz mniej szacunku dla siebie i w dobie internetu latwo o anonimowowsc i wtedy wychodza z nas jakies demony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" "ja tez sie wypowiem. mieszkam za granica i mam czarnego meza. Uwazam, ze mezczyzni sa zazdrosni, bo jak inaczej wytlumaczyc to, ze tak rzucaja sie na forach. Co ich to niby obchodzi? zrozumialabym gdyby to byla corka, siostra czy zona ale po co interesowac sie zyciem zupelnie obcych osob?" x odnosze podobne wrazenie, i te komentarze puszczalska;-) jezeli puszczalska=oznacza kobieta uprawiajaca seks, nawet po slubie, to wieksosc pan jest puszczalskich , z ich matkami wlacznie;-) x ale niestety musze powiedziec,ze niektorzy Polacy zupelnie nie maja kultury. ja z moim juz bylam w Polsce i zdarzyly sie 2 sytuacje z udzialem mezczyzn" x wiesz - moim zdaniem Polacy maja kulture...rasistowska;/ co widac i nie raz po tym forum, ja nie jestem rasistka - i za sam poglady przypisuja mi zwiazki zcarnymi, brazowymi i kremowymi;-) rasizm czesto wynika z poczucia zagrozenia i strachu, w przyapadku odizolowanej przez dlugi czas polski, przed 'nowym", choc po ok 20 latach wypadaloby sie przyzwyczaic;-) x dodam tylko jeszcze ze moj nie jest muzulmaninem-dla mnie to za duza roznica kultur i ogolnie nie popieram takich zwiazkow . moj jest chrzescijaninem x ja z kolei nie rozumiem tej agresji - tzn. wiem ze ona sie bierze z patriarchatu w PL i polscy faceci "ulicy" wydaje im sie ze maja kontrole nad "samicami ze swojego stada" - to by wyjasnialo dlaczego reaguja agresja gdy widza obca im kobiete z facetem innej rasy;// bo cywilizowanego czlowieka w XXI nie interesuje co robi inny ze swoim zyciem. ogolnie Ci wspolczuje - te wizy w tzw. "ojczysnie" musza byc dla Was przykre;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piszesz o sobie jak o tolerancyjnej osobie, a z drugiej strony nie popierasz związków mieszanych wyznaniowo. Cóż.." x moim zdaniem popierac a tolerowac to zupelnie co innego, tolerowac to nie wnikac, tak uwazam. ja np. nie popieram otylych ludzi - ale tez nie dostaje piany na ustach jak widze otyla osobe z hamburgerem na ulicy. x Polska jest krajem jednowyzniniowym, w państwie z którego pochodzę: jest różnorodność religijna i etniczna. " x najbardziej przykre jest to ze do tego jest wysoce nietolerancyjna, na stopniu zblizonym z agresja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zeby np Polskie kobiety tak najezdzaly na Polskich facetow ze sa w zwiazku z kobieta Niepolka?" x problem w tym ze Polki potrafia poderwac/zdobyc dowolnych facetow (zraz ktos napisze ze sa "puszczalskie";-) - tak jakby sypianie z krajanami puszczalstwem nie bylo;-) Natomaist Polacy - bardzo czesto - nie potrafia zdobyc kobiety innej nacji/rasy - i stad ta zlosc na polskie kobiety, tak to widze (w duzym skrocie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Londynu.
Osatnio bylem w miescie na zakupach w pewnym centrum w Londynie i bylo naprawde mnostwo polakow. Jak popatrzylem na te nasze gwiazdy jaka im glupoto bije z ryja, totalne bezguscia, ukonczone moze 3 klasy jakiejs zawodowki albo liceum zorbione zaocznie, zero klasy, stylu i smaku, takie wsiowe baby. Obrzydzilo mi to caly dzien, bo uwazaacie sie za pieknosci swiata tylko jakos ja tych pieknosci nie widze. I nie mowie, tego po to zeby sie odgryzc tylko taka jest moja obserwacja. Szczerze wolbym kumpla posuwac w d*pe niz z taka polka cokolwiek robic.. Takze jest cala masa polek ktorych zaden nawet polski pijak nie wezmie na ruszt i ona musza sie dowartosciowac bedac z czarnym, czy innym kolorowym. Dla mnie to zwisa i powiewa tylko zejdzcie mi z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×