Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy tak bardzo zazdroszcza rodaczkom powodzenia?

Polecane posty

"gość Radze zainteresowac sie bardziej tematem niz bezreflejsyjnue wierzyc wszystkiemu co jest podawane w TV" x ja proponuje ogladac i zcerpac wiedze o danym regionie z lokalnych mediow anie zachodnich koncernow, tylko do tego na ogol potrzebna jest znajomosc tychze lokalnych jeztkow;-) x Odezwał się gamoń, co jednym wpisem zdradził skrajne poglądy anty-syjonistyczne." czy nie dave pisal o sobie ze jest istota :kulturalna" , hm?;-) x Bo dla perzecietnego Polaka kazdy sniady czlowiek spoza Europy to muzulmanin x taka prawda, brak podstawowej wiedzy o swiecie sie klania;/ a jak sie mieszka poza europa - to w biedzie "wiadomo" przeciez ze najlepsza ekonomia obecnie to tylko w EU;-) przypominam za kalifornia,tokio, auckland czy hong kong tez leza poza europa;-) ale wiadoma tam bieda az piszczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR imbecylu, nie przywłaszczaj sobie moich treści z godziny 15:24 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka z nieba potrzebna
Ale się tutaj przekrzykujecie :) Nie wiem czy Polacy zazdroszcza bo sama znam tylko polaków w zwiazkach z nie-Polkami, a tacy, jak się domyślacie, nie są rasistami i dresami z pobliskiego blokowiska :D Sama mam duże powodzenie, ale głównie przez to ze jestem przyjazna, , mam obszerną wiedzę na wiele tematów i mieszkam za granica wiele lat i po prostu wiem jak tubylców zainteresowac swoją osobą. Uroda nie ma znaczenia. Wy tutaj rozpisujecie sie o patologii (dresy, brak kultury, latwe Polki). Dobrze, ze nie mam kontaktu z takimi, wspolczoje ze wy macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
religia pokrywa sie z rasa? Wiekszej glupoty dawno nie czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blockhead- wymień więc 1 kraj, w którym większość stanowią "ciapaci" chrześcijanie? *) ciapaty - nie czarny i nie skośnooki Dlatego właśnie Polacy (faceci) nie przepadają za "ciapatymi". Bo od razu wiadomo, że to islamista bajeruje kolejne naiwniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Interesuję się tym, tylko czerpię informację z różnych źródeł, które staram się w głowie obiektywizować. Odezwał się gamoń, co jednym wpisem zdradził skrajne poglądy anty-syjonistyczne. Pewnie codziennie czytasz strony typu poznajprawde. net i potem głosisz to jako prawda objawiona " Pudło. Urodziłam się na Bliskim Wschodzie i pochodzę z Syrii. Moja mama jest Polką, a mój ojciec jest Ormianinem.Wszyscy jesteśmy Chrześcijanami. Ponieważ teraz jest wojna w Syrii wywołana przez Zachod Izrael, Katar, Arabie Saudyjska, Francje i Wielka Brytanie - przebywam w Polsce z mama, a mój brat z tatą zostali w Syrii. Wojna w Syrii nie jest wojną domową, bo jedynym agresorem jest rebelia z FreedomSyrianArmy - finansowana przez Zachod, czego Cameron czy Obama, nawet nie ukrywa. Rebelianci z FSA to nie sa żadni bojownicy o "wolność" i "demokracje" tylko fanatycy salaficcy, którzy znecaja się nie tylko nad nami Chrzescijanami, ale rowniez nad Alawitami, Szyitami, Sunnitami, zabijają każdego kogo spotkają. Ci ludzie to nie sa Syryjczycy, tylko najemnicy z wyzej wymienionych krajów. Rebelianci sa przezucani przez granice Turcji i Izraela. Dlatego też większość mężczyzn wstępuje do Wosjka Rządowego, żeby bronić naszego kraju przed zbrodniarzami. MEDIA W POLSCE I NA ZACHODZIE KLAMIA!!! . Polacy nie znają języka arabskiego więc media wciskają im bzdury pokazując spreparowane reportaże, bo kto zapewni ich że to nie zdjęcia z Iraku? albo Jemenu? Cala ludnosc popiera prezydenta Assada, zostal wybrany w demokratycznych wyborach, my nie chcemy narzucanej "demokracji" i "pseudowolnosci"chcemy się sami rozwijać.Wszyscy wiedzą w Syrii że chodzi o Izrael który chce tam dominować choć jest niczym Na Wzgórzach Golan Izrael otworzył szpital dla "rebeliantów", których leczy po czym wysyła z powrotem do Syrii. Jesli teraz Syria padnie, to do wladzy dostana sie wahhabbici/salafiici - USA raz walczy z terroryzmem muzułmaniskim, a drugi raz go wspiera. Na YouTubie jest film, jak jeden z rebeliantów z FSA zjada zwłoki żołnierza Syryjskiego - takie to dzikusy są wspierane przez USA i Zachód - wielcy obrońcy praw człowieka i walczacy z "terroryzmem". Potwierdzam....wojska rządowe nie zabijają ludzi.....to wszystko robią ci których mocodawcy i sponsorzy siedzą w Tel Awiwie/ Waszyngtonie/ Istanbule/Paryżu/Londynie/Rijadzie i Ad-Dauha. I teraz ja mam pytanie do Ciebie: Jeżeli muzułmanie zabiją "innowierców", to jak wytłumaczysz fakt, że Syria mimo że jest państwem wieloetnicznym i wielowyznaniowym, to mimo wszystko ludzie żyli obok siebie w pokoju, dziewczyny w moim wieku ubierały się dobrowolnie dopóki nie wpieprzył nam się Zachód? Jak wytłumaczysz fakt, że na Bliskim Wschodzie przetrwały archaiczne kościoły chrześcijańskie, między innymi : syryjski, chaldejski etc. Gdyby islam nakazywał zabijanie niewiernych, to te kościoły nie miałyby prawa tam przetrwać. A one istnieją, co się nagle stało że muzułmanom "odbiło" i zaczeli nas chrześcijan prześladować? Dlaczego w każdym państwie na Bliskim Wschodzie, w którym zainterweniuje USA szerzyć "wolność i "demokracje" - panuje chaos i dochodzi do czystek etnicznych? Czy tak ma wyglądać "demokracja" w wersji USA i Zachodu? Czy wiesz, że Cameron, który ostatnio stwierdził, że rozpocznie walkę z islamskim ekstremizmem - jednoczesnie zbroi i znosi embargo na zakaz wysylania broni dla ekstremistów islamskich w Syrii. Powtórze: Pragniemy, aby ZACHÓD się od nas odpieprzył. I To Ty wierzysz niestety w "teorie spiskowe" Ps. Przepraszam za bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dave nie kazdy "ciapaty" to wyznawca islamu. Mala masz wiedze jak widze, ale do krzyczenia jestes pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i tu nie chodzi o niechec Polakow do muzulmanow (przeciez wyznania nie ma sie wypisanego na czole), a o wyzwiska skierowane do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wynika z kompleksow po prostu polczyna chce sie na swojej wsi pokazac chce pokazac jaka to ona swiatowa ze pokazuje sie z jakims ciapatym czy czyms takim chce sie wyrwac ze swojej wsi dlatego tak latwo szparke otwieraja liczac na to ze sniady jegomosc zechce do niej na wioske przyjechac albo ze ja zabierze do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - to straszne co piszesz. interesuję się tematem i nigdy nie pisałem, że sytuacja w Syrii wygląda inaczej. Zresztą nawet w Polskich mediach normalnie piszą to samo co Ty, tzn. że "rebelianci" to zwykli najemnicy z USA. Jednak nie wszystko co napisałaś jest dla mnie logiczne. Jesteś w 100% pewna, że sunnici w Syrii też są prześladowani? (to, że cała reszta, łącznie z szyitami to wiadomo, ale sunnici też?) Jaki interes USA i Izrael mają, żeby cały bliski wschód zamienił się w sunnicki kalifat? Pytam bo nie potrafię tego pojąć. To, że Arabia Saudyjska bardzo by tego chciała to jest oczywiste. Ale USA i Izrael? Nie pojmuję jakie oni mogą mieć z tego korzyści, że wokół nich za 10 lat będzie 100% agresywny i wrogi sunnizm. Jak na razie Libia, Tunezja, Egipt, płw. Arabski to już sunnicki zamordyzm. Maroko się trzyma, ale od dołu już rebelianci z Mali ich naciskają. W Syrii dzieje się chyba to samo, co np. w Egipcie, czyli z w miarę świeckiego kraju robi się skrajny sunnizm szariacki. W Turcji zresztą podobnie, ludzie wyszli na ulice, ale ich dzisiejszej nocy twardo przegoniono i pewnie sobie odpuszczą protestowanie. Pewnie za kilka lat będzie tam szariat. Cameron wypowiedział wojnę islamowi? To chyba jakiś żart, przecież on trzęsie portkami przed islamem jak mało kto. Nawet po zabójstwie żołnierza w Londynie pierwsze co powiedział, to żeby przypadkiem nie brać pod uwagę religii sprawców. Co do chrześcijaństwa na bliskim wschodzie to ono zdycha i to, że ostały się jakieś resztki to raczej smutny dowód, a nie argument "tolerancji". Nie wierzę w żadne teorie spiskowe. Po prostu nie lubię ani żydów, ani arabów, ani katoli i staram się myśleć logicznie. gość z 16:59 nie przekręcaj moich słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przekrecam twoje slowa? wytykam ci tylko nie wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę podpisujcie się, bo tu sami "goście" i ciężko się połapać. gość'iu z 16:59 i 17:36 - nigdzie nie napisałem , że wszyscy ciapaci to islamiści, więc po prostu nie rozumiem o co Ci chodzi. tak zapytam ogólnie - jaką macie lepszą metodę, aby za 50 lat w Polsce nie było szariatu? to jest jedyne co Polacy mogą zrobić- dyskryminować związki mieszane, których potomstwo będzie po linii ojca muslimami (na ten sam wzór, na który ja nie mogę ożenić się z muzułmanką bo inaczej ją ukamienują) Tylko tyle możemy zrobić i jeszcze marudzą. Najlepiej się poddać bez walki, co ? Oj, nie ma nawet takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] gość ROR imbecylu, nie przywłaszczaj sobie moich treści z godziny 15:24 !" x hahah - pomarzyc dobra rzecz;-) nie przywlaszaczam bo nie musze - as easy as it is;-) i proponuje ci zazyc cos na skolatane nerwy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"blockhead religia pokrywa sie z rasa? Wiekszej glupoty dawno nie czytalam x i ja tez;-) x blockhead- wymień więc 1 kraj, w którym większość stanowią "ciapaci" chrześcijanie? x odezwal sie rasista ;-) poza tym nie ma takiej rasy jak ciapaty, roznie dobrze moge powiedziec rasa brzuchaczy;-) x *) ciapaty - nie czarny i nie skośnooki x jak usiluje nowe pojecie stworzyc - widzi swiat czarno-bialy;-) szkoda ze mu nikt nie powiedzial ze jego wiedza sie ciut przedawnila;-) x Dlatego właśnie Polacy (faceci) nie przepadają za "ciapatymi". Bo od razu wiadomo, że to islamista bajeruje kolejne naiwniary. x ta kwestia juz byla wyajasniana - tylko Polacy o rasistowkich pogladach i z niska samoocena maja z tym problem - przyklady az same wyskakuja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to wynika z kompleksow po prostu polczyna chce sie na swojej wsi pokazac chce pokazac jaka to ona swiatowa ze pokazuje sie z jakims ciapatym czy czyms takim chce sie wyrwac ze swojej wsi" x pytanie dlaczego ciebie tak dreczy co robi cyt "polczyna", hm?;-) x dlatego tak latwo szparke otwieraja liczac na to ze sniady " x ...a i juz wiadomo zazdroscisz ze wszystkie szparki przed toba zamkniete;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wierzę w żadne teorie spiskowe. Po prostu nie lubię ani żydów, ani arabów, ani katoli i staram się myśleć logicznie" x ot, i wypowiedzial sie czlowiek okreslajacy sam siebie jako "kulturalny", a jest zwyczajnie uprzedzony - z reszta bardzo typowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dave_Gahan nigdzie nie napisałem , że wszyscy ciapaci to islamiści, więc po prostu nie rozumiem o co Ci chodzi" x i jeszcze klamczuszek, oj nieladnie, nieladnie. Dave powiedzial za to cos innego ze rasa rowna sie religia, idac jego tropem "rozumowania" to kazdy latynos jest swietnym kochankiem, a kazdy polak to zlodziej niemieckich aut;-) x tak zapytam ogólnie - jaką macie lepszą metodę, aby za 50 lat w Polsce nie było szariatu? to jest jedyne co Polacy mogą zrobić- dyskryminować związki mieszane" x i jeszcze mysli ze jego osobiste fobie podzielaja inni;-) zabawny jestes;-) x Tylko tyle możemy zrobić i jeszcze marudzą. Najlepiej się poddać bez walki, co ? Oj, nie ma nawet takiej opcji..." x ach i ta teoria spiskowa pt "musimy wlaczyc" - no tak "prawdziwy" polak "musi' wlaczyc - najlpeij z wlasnym cieniem;-) albo gromadzac funciaki na czarna godzine kiedy to "wrog" zaatakuje;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media podają, że w Syrii panuje mętlik wojny religijnej, jednak chodzi o coś innego. Chodzi o walute, złoża i korzyści strategiczne i uniemożliwienie budowy rurociągu Irak - Iran - Syria. Tu nie chodzi o wojne religijną, a o geopolitykę. Nie tak dawno odkryto nowe złoża gazu w Izraelu, Libanie i SyriRurociągi są budowane już w Turcji, jedyną przeszkodą jest Syria, a konkretnie Prezydent Bashar al-Assad To są wojny o utrzymanie dolara jako światowej waluty rezerwowej i dokonywanie w nim wszystkich transakcji dotyczących surowców (głównie gaz i ropa). Utrata dolara skutkowała by załamaniem gospodarczym w USA. Iran organizuje giełdę ropy i gazu bez określenia waluty, dopuszcza złoto. Od tego czasu narasta presja USA na Iran. My również próbowaliśmy w taki sposob negocjować, aby nie być przywiąznym do dolara. Zauwaz, że Kadaffii zginął bo chciał wprowadzic złotego dinara i utworzenia unii afrykańskiej rozliczającej się w tej właśnie walucie. Podobny scenariusz jak w Libii, tyle że w Syrii praktycznie cała ludność, łącznie z chrześcijanami, sunnitami, szyitami, alawitami etc. stoi murem za Assadem. Dlatego jeśli Syria się złamie, dojdzie do katastrofy. Kolejnym państwem na celowniku będzie Iran - a wtedy dojdzie do tragedii na ogromną skalę. Tu nie chodzi o konflikt miedzy sunnitami i szyitami, bo w Syrii szyici z sunnitami żyją w zgodzie, tak samo z chrześcijanami. Tu chodzi o wojne walutową, a ekstremizm muzułmański sprowadzany z innych krajów i przerzucany przez granice, jest tylko i wyłącznie narzędziem. W kraju giną przede wszystkim cywile, gdyz ludobójcy z FSA z wosjkiem zazwyczaj przegrywają. Każdy praktycznie stracił w tej wojnie kogos bliskiego, mojej kolezanki brat, który jest sunnitą został skatowany, mój kuzyn został zabity w Aleppo. Barbarzyńcy z FSA stosują najbardziej odrażające metody mordowania ludzi, przy zdziczałych okrzykach "Allah Akbar" - i to sa ci bojownicy wspierani przez Zachód, obrońcy praw człowieka. Dlatego powtarzam : Wiosna Arabska to wojny o utrzymanie dolara jako światowej waluty rezerwowej i dokonywanie w nim wszystkich transakcji dotyczących surowców naturalnych. Iran podpisał umowy na dostawy ropy do Chin i Indii m.inw zamian za złoto, sprzedaje ropę i gazu bez określenia waluty transakcji. Syria również nie chciała być podporządkowana dolarowi. O to chodzi w tej wojnie, a nie o "demokrację" czy "wolność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post Powyżej
Pisałam ja: dziewczyna z Syrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe, nigdy nie myślałem o tym w ten sposób. Myślę, że dolarowi nic nie grozi, bo Chińczycy zakupili za dużo tej waluty, a to oni będą potęgą w przyszłości i nie pozwolą by dolar stał się makulaturą. Zresztą Chińczycy również ostatnio bardzo agresywnie wchodzą z biznesem do Afryki środkowej. Dziwię się tylko, że USA jest takie krótkowzroczne, bo nie widzą że robiąc w kolejnych krajach "sunnicki zamordyzm" islam zaleje świat. Wydaje mi się, że Syria jest już stracona i najlepiej ściągaj resztę rodziny do Polski. Potem Turcja, i Europa. Jak szariat będzie wprowadzony w Europie, to naturalnie że kolejnym krokiem będzie USA i wszystkie te "rewolucje" wyjdą im bokiem. Chociaż ich prezydent to wnuk islamskiego fundamentalisty, Barrack HUSEIN Obama- pewnie mu to na rękę. PS: Sory za pierwszy wpis, ale myślałem że jesteś jakimś anty żydowskim fanatykiem, których tutaj kilku grasuje na forum. ja zaraz kończę dyżur w pracy i idę do domu, ale kibicuję z całego serca żeby się jakoś w Syrii ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty akurat nie musisz się podpisywać :) musze powiedzieć, że jesteś chyba pierwszą osobą której wpisy mnie tutaj poważnie zainteresowały, bo wcześniej wchodziłem tu "odmóżdżyć się" żeby czas w pracy szybciej zleciał, a dzisiaj taki kwiatuszek :) widziałem niedawno w TV reportaż właśnie o matce i córce które uciekły z Syrii, zostawiając męża i syna w tym kraju, to nie było przypadkiem o Waszej rodzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojsko Assada wygrywa w Syrii, dlatego prawdopodobnie wygramy tą wojnę. "Rebelianci" nie są w stanie obalić naszego kraju, problemem jest to, że są non stop przerzucani przez granice - dlatego ta wojna tak długo trwa. Ale od pewnego czasu granice zostały zaminowane, dlatego "nowym bandytom" coraz trudniej jest się przedostać, a obecnym coraz trudniej uciec. Wosjko rządowe pozbywa się "rebeliantów" z praktycznie wszystkich ważniejszych punktów. Bandyci znęcają się głownie na bezbronnej ludności cywilnej, dlatego też większość mężczyzn bez względu na wyznanie czy pochodzenie wstępuje do wojska, żeby bronić kraju. To, że Amerykanie nie weszli do Syrii, to tylko i wyłącznie dzięki Rosji i Chinom, które wetują w ONZ wszelkie rezolucje. W interesie tych państw jest to, żeby Syria przetrwała. Rosja zdaje sobie sprawę, że jeśli dojdzie do zmonopolizowania rynku złóż surowców przez kilka państw, to zmniejszy się konkurencyjność, a to będzie oznaczało że Rosja straci pozycje na rynku energetycznym. Kolejna sprawa: Rosja.obawia się przeniesienia fanatyków islamskich na jej tereny, co byłoby prawdziwą tragedią. Zauważ, że Stany Zjednoczone są mocarstwem światowym, głównie dzięki "podatkowi", który ściągają z reszty świata.Powodem do gromadzenia "podatków" w formie dolara jest właśnie ropa. Gdyby USA i ONZ w rzeczywistości walczyło o "prawa człowieka" i "demokracje" to najechaliby Arabie Saudyjską, która jest prawdziwą wylęgarnią zła i fanatyzmu - salafizm/wahabbizm, a nie wielowyznaniową Syrię. Tyle, że Arabia Saudyjska sprzedaje Ameryce rope tylko za walute w dolarach, dlatego ten kraj jest taki bezkarny. To ze dolar jest środkiem wymienialnym na ropę, gwarantuje mu dominacje w świecie. Trwanie więc mocarstwa jakim jest niewątpliwie USA, wymaga aby ropa była sprzedawana tylko za walute w dolarach. Iran organizuje giełdę ropy i gazu bez określenia waluty transakcji (dopuszczają nawet złoto). Iran chce sprzedawać ropę za euro- co bardzo opłaciłoby się między innymi Chinom i Rosji. Europejczycy zamiast kupować dolary, mogliby płacić własną walutą - a to oznaczałoby upadek hegemonii dolara i imperium USA, które pociągnełoby na dno Wielką Brytanię.Dlatego Cameron wraz z USA i innymi państwami zbroi i finansuje salafitów muzułmańskich w Syrii, tylko po to żeby padł rząd Assada, który nie chce sprzedawać złóż za dolary i popiera pomysł walutowy Iranu. Jeśli giełda Irańska sprzedawałaby rope w euro, to główne potęgi gospodarcze jak Chiny czy Rosja z zapałem zaczną z niej korzystać, a to pociągnie na dno "dolara" i Ameryke wraz z jej sojusznikami. Nie wierze w teorie o Illuminatach, Żydach- Sataniatch itp. Ta wojna to wojna nie o złoża ropy ale o hegemonię dolara. Tak ja to widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" kibicuję z całego serca żeby się jakoś w Syrii ułożyło." Dziękuje . "widziałem niedawno w TV reportaż właśnie o matce i córce które uciekły z Syrii, zostawiając męża i syna w tym kraju, to nie było przypadkiem o Waszej rodzinie ?" Nie to nie byłam ja ani moja mama. Źle się dzieje na świecie - piekło na Bliskim Wschodzie..gdyby Syria padła..to scenariusz będzie taki sam jak w Egipcie.. do władzy nie dojdą wahhabici ale Bractwo Muzułmańskie..zaczną się masowe czystki na Chrześcijanach, Alawitach (to odłam Islamu, który w Arabii Saudyjskiej jest nazywany heretykami, Alawici obchodzą główne chrześcijańskie święta, nie uznają szariatu i zasłaniania twarzy przez kobiety) i Szyitach. Syria przestanie być laicka.. Naprawdę ludzie nie zdają sobie sprawy, do jakiej katastrofy zmierza świat..wojna to najgorsze piekło jakie może się przytrafić: morze rozszarpanych, poćwiartowanych martwych ciał leżących na ulicach, zniszczone domy, budynki.. tak właśnie wygląda piekło Europa też chyba zmierza w złym kierunku..odeszła od swojej tożsamości, otwarcie granic w UE to chyba nie był dobry pomysł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat i o Syrii,i dokad idzie swiat,tylko pytanie.Dlaczego nie zalozycie takiego tematu,a piszecie na tym o innym i niezbyt madrym tytule ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dave_Gahan blockhead- wymień więc 1 kraj, w którym większość stanowią "ciapaci" chrześcijanie? *) ciapaty - nie czarny i nie skośnooki Dlatego właśnie Polacy (faceci) nie przepadają za "ciapatymi". Bo od razu wiadomo, że to islamista bajeruje kolejne naiwniary."-------------> Hahahaha wiedza o swiecie sie klania. Ale ty glupi jestes ;) Ja co prawda nie blockhead, ale odpowiem. Indie - wiekszosc wyznaje hinduizm Nepal - hinduizm Filipiny - kosciol rzymskokatolicki (taki jak u nas) stanowi prawie cale spoleczenstwo Filipin Peru - chrzescijanstwo Meksyk - chrzescijanstwo Brazylia - chrzescijanstwo Kolumbia - chrzescijanstwo xx Mam podawac dalej czy juz sie troche doedukowales? Potwierdza to tylko moja opinie, ze Polscy rasisci to buraki na swiatowa skale. Tepe bez szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo wcześniej wchodziłem tu "odmóżdżyć się" żeby czas w pracy szybciej zleciał" x hahah ;-) co za fantastyczny z ciebie pracownik;-) ciekawe co na to twoj pracodawca ze w godzinach pracy wypisujesz tresci rasistowskie,hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam podawac dalej czy juz sie troche doedukowales? Potwierdza to tylko moja opinie, ze Polscy rasisci to buraki na swiatowa skale. Tepe bez szkoły." x wszak rasizm zawzse wynika z kompeleksow i ze strachu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do samej syrii - to mi bardzo szkoda tego pieknego niegdys miasta aleppo;/ "gość Media podają, że w Syrii panuje mętlik wojny religijnej, jednak chodzi o coś innego. Chodzi o walute, złoża i korzyści strategiczne i uniemożliwienie budowy rurociągu Irak - Iran - Syria. Tu nie chodzi o wojne religijną, a o geopolitykę" x ja troche nie rozumiem ludzi wierzacych slepo mediom prozachodnim - to co zostalo napisane powyzej to sie swieta prawda w zancznej wiekszosci konfliktow wspolczesnego swiata przeciez x To są wojny o utrzymanie dolara jako światowej waluty rezerwowej i dokonywanie w nim wszystkich transakcji dotyczących surowców (głównie gaz i ropa). Utrata dolara skutkowała by załamaniem gospodarczym w USA" x ale przeciez USA walczy glownie o to zeby dolar byla waluta przeliczeniowa, to jest jedyny powod dla ktorego wysyla swoje najnowsze cuda techniki na jakakolwiek wojenke. x Iran organizuje giełdę ropy i gazu bez określenia waluty, dopuszcza złoto. Od tego czasu narasta presja USA na Iran. My również próbowaliśmy w taki sposob negocjować, aby nie być przywiąznym do dolara" x musze przyznac ze to co mowisz, Twoja opinia jest w 100% zgodna z opinia innych ludzi ktorych znam z tamtego regionu, i az brzmi jakbysmy sie znali x Kolejnym państwem na celowniku będzie Iran - a wtedy dojdzie do tragedii na ogromną skalę. Tu nie chodzi o konflikt miedzy sunnitami i szyitami, bo w Syrii szyici z sunnitami żyją w zgodzie, tak samo z chrześcijanami. Tu chodzi o wojne walutową, a ekstremizm muzułmański sprowadzany z innych krajów i przerzucany przez granice, jest tylko i wyłącznie narzędziem" x ale jakos jankesi probuja i probuja ale tego iranu ugryzc nie moga juz od dobrej dekady....myslisz ze taki scenariusz sie przybliza czy oddala? x "Allah Akbar" - i to sa ci bojownicy wspierani przez Zachód, obrońcy praw człowieka. " x wiesz po tym co tzw. ONZ zrobilo w latach 70-tych w kambodzy to ja nie ma zadnych watpliwosci, ze to te pro-zachdonie orgaznizacje nie maja nic wspolnego z prwaami czlwowieka dla nich liczy sie tylko kasa + kontrola w regionie;/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omajgaad
jesli chodzi o ta liste krajow gdzi edominuja chrzescijanie to mialo byc o ciapatych, indie ok czy np kraje ameryki poludniowej sa zamieszkane przez ciapatych???? przeciez to sa kraje latynoamerykanskie i tam ciapatego raczej nie ujrzysz, ten watek o syrii bardzo ciekawy, madrze dziewczyna pisze, USA to samo zlo, szatan rzadzi tym krajem, a dolar amerykanski zawiera kilka symboli masonskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latynosi i skośnoocy to mają być ciapaci ? hahaha weźcie już lepiej zamilczcie tępe dzidy. kwestią czasu jest jak jakaś wymieni włochy albo japonię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×