Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda dziewczyna z rozterkami

Zamierzacie wrócić do Polski?

Polecane posty

moorland - to jest pycho-fanka, tak laska ktora tak bardzo probuje zyc czyims zyciem;-) ;-) ;-) wymysla rozne historie na moj temat - nie wiedzilam ze moj skromny nick az tak bardzo utkwil komus w wyobrazni;-) ;-) ;-) nigdzie tez nie podawalam swojego stanu cywilnego;-) mysle tez ze ta laska ma jakies przykre doswidaczenia z hindusiami bo wsezdize ich "widzi" - takie zafiksowanie (zakladam ze pochodzi z polskiej emigracji w uk;-). W ktoryms watku/parokrotnie wypowidzialam sie na temat hindusow - bo nie cierpie rasistow;-) - a prosty czlowiek prosto mysli ; pt jak broni hindusow to pewnie ma meza-hindusa;-) jak sie wypowiem w obronie ludzi z aids to bedzie prosty czlowiek myslal ze sama mam aids ;-) ot, taka karma prostego czlowieka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie;-) uwazaj - bo zraz ci moja psycho-fanka napisze ze jestes tez ROR;-) i "dla zmylki" piszesz spod innego nicku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swoich psychofanów. Od jakiegoś czasu łazi za mną ten wariat of "jahwe" na uczuciowym. Jak nie jestem aryjczyk to drugi, cholera jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam lubie tych wariatow;-) nie, nie ekscytuja mnie - natomiast mam duzo dla nich wspolczucia i litosci - dlatego zawzse im odpowidam - bo dla mnie to kilka slow wklepanych - a oni maja od tego orgazm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w Uk od 6lat,poczatki byly naprawde ciezkie ale gorsza byla nasza prawie 3letnia rozlaka.Na poczatku nie moglam sie przystosowac trwalo to ok 2 lat zanim poczulam sie tutaj dobrze.Nie wracam do kraju z kilku powodow,nie odbiore moim dzieciom zycia ktore tutaj zbudowaly i pomimo tesknoty za Polska nie umiem zrozumiec mentalnosci ludzi,braku usmiechu,zlosci itp.Jestem moze w troszke lepszej sytuacji bo reszta mojego rodzenstwa rowniez jest tutaj,w Polsce mam rodzicow i staramy sie co jakis czas organizowac im pobyt tutaj i zazwyczaj jest to ok 2 miesiecy zanim objada trojke dzieci,my wszyscy rowniez odwiedzamy ich w Polsce i wszystko jest ok.Znajomych w Polsce nie mam bo wszyscy sie rozjechali po swiecie.Tutaj jest moje zycie,choc naprawde zal mi ze nie Polska a obcy kraj dal mnie i mojej rodzinie szanse na godne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula daj spokoj. Nie osmieszaj sie. Swiat jest maly i mamy wspolna znajoma. Mozesz sie wypierac i pisac co ci slina na jezyk przyniesie. ;) doskonale wiem kim jestes handlaro allegrowa z lubelszczyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może do tematu czas wrócić i do Polski też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocmy do tematu jestem za - ale niestety psycho-fanki zawsze za mna tesknia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość Nie osmieszaj sie. Swiat jest maly i mamy wspolna znajoma." x ilez ty masz tych "wpsolnych znajomych" - z paula , ze mna ponoc tez, widze ze przeniesienie marzen z reala wprogresie u ciebie;-) x doskonale wiem kim jestes handlaro allegrowa z lubelszczyzny x to zdecyduj sie - bo lubelszczyzna chyba w indiach nie lezy , co nie?;-) zobaczcie czym skutkuje brak educkacji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes taka tepa czy tylko udajesz? Bo to ze studiow nie ukonczylas to tez wiadomo ;) Paula to ty dziecko drogie, a z lubelszczyzny pochodzisz tylko sie jakis czas temu do Indii do swojego meza wyprowadzilas. Podac miasto w Indiach czy oszczedzic ci kompromitacji? ;) P.S: Popracuj nad miesniami brzucha. Po porodzie troche ci wisi ten kałdon, a ty jako wysoka brunetka wygladasz z tym brzuchem komicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" doskonale wiem kim jestes handlaro allegrowa z lubelszczyzny " x czyli geografie (przypominam wedlug mojej psychofanki lubelszczyzna lezy w indiach;-) "znasz" tak samo dobrze jka "znasz' mnie?;-) i tak potwierdzam ja i moja psycho-fanka zanmy sie dobrze- "rozszyfrowala" mnie, i zawsze "ale to zawsze " ma racje;-) niestety bedzie zasmiecac tematy - zebraniem o moja uwage, bo pomi mo ze zna moj a ) nr telefonu b) numer buta c) konto na absolutnie wszystkich portalach itd. - to nie zna mojego maila (o ktorego tak zebrze) i to forum jest jedyna szansa dla niej;-) podejrzewam - choc pewna nie ejstem - ze jest zaintersowana workiem ziemniakow ktorymi ja handluje na tym jej regro (czy jak to ona tam nazywa;-), mysle tez ze ma nadzieje ze znizke przy zakupie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompromituje to się ten prowokator. Biorąc pod uwagę jak pluje jadem to gdyby naprawdę Cię, ROR, znał to już dawno podałby dane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście teraz należy się spodziewać jakiś fotek ściągniętych z neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moorland - nie mozna podac danych bo ja nie uznaje przyjazni w necie;-) , nie przeszkadza mi ze inni tak robia, ale sama nie uznaje;-) i stad mowi np. jestes wysoka blondynka - bo chce ode mnie potwierdzenia albo zaprzeczenia - a ja milcze jka zakleta;-) i sie psych-fanka dlatego robi coraz bardziej agresywna - jako nieskomplikowana osoba - jest bardzo przewidywalna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR - wiem jak to działa. "Moje" zdjęcia na forum też były, nawet ktoś próbował "opisywać" mój wygląd - dziwnym trafem bazując na tym co sama napisałam (tzn. o długości i kolorze włosów) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Sluchajcie moze otworzycie sobie oddzielny topik wzajemnej adoracji..... Co do Polski, to ja juz nie kumam zycia w tym kraju, wchodzisz do sklepu a ekspedientka ma mine jakby pracowala w tym sklepie za kare....w sumie to sie jej nie dziwie, dostanie te marne 1500 (jak szef "dobrze płaci) a zycie jest tak koszmarnie drogie...tylko ze ja juz sie odzwyczailam od takiej "obslugi"... Do tego jazda samochodem to koszmar w polsce, kazdy mysli ze jest takim z***bistym kierowca i koniecznie musi ale to musi wyprzedzic tego co jedzie przed nim nawet jesli potem to on jedzie przed nim bo juz nie da rady wyprzedzic innych....do tego nikt przez 2 dni nie byl w stanie nam powiedziec jakie jest ograniczenie predkosci w terenie zabudowanym ( 8 lat jazdy na milach zrobilo swoje a samochod z wypozyczalni)...kierowcy zasrani....jedziesz ile jedziesz i masz wszystko i wszystkich w d***e....Do tego tego jak zwalnialismy i jechalismy zgodnie ze znakami to albo jechali nam na tylnym zderzaku albo wyprzedzali.... i chocby c**j wie jakie drogi w polsce porobili to wypadki beda bo ludzie w polsce nie potrafia jezdzic, na drodze zachowuja sie jak jakas dzicz.....tak, polska to jednak jest dziki kraj.... Moze kiedys wroce, na stare lata, moze, bo jednak troche tesknie, jestem w sumie taka rozbita....na jedno tesknie ale jak pojade to c**j mnie strzela bo widze jakie to wszystko jest w tym kraju.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tematu o ekspedientkach to trochę strach poruszać, bo zaraz zjadą, ale fakt. Są nieprzyjemne, albo kompletne przeciwieństwo - strasznie się narzucają (to w galeriach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moorland ROR - wiem jak to działa. "Moje" zdjęcia na forum też były, nawet ktoś próbował "opisywać" mój wygląd - dziwnym trafem bazując na tym co sama napisałam (tzn. o długości i kolorze włosów) " x dobre;-) ja podalam na forum tylko swoja plec - reszte inteligentni ludzie wyczytaja miedzy wierszami, a prostaki beda sie zloscic - zauwazylam ze najbardziej nie moga mi "darowac" - ze nie opisalam swoich okolicznosci - czyli gdzie dorastalam, gdzie mieszkam, jakiej narodowosci jestem/oraz moej towarzytswo zyciowe;-) zlosci ich tez strasznie ze nie podalam zawodu (stad te domniemania raz "jestem" handlara ziemniakow, raz lekarzem a raz pracuje na zymwaku w londynie itd.;-), albo te niekonczace sie spekulacje na tamat mojego stanu: czy dziewica czy rozwodka/stara panna (skrajnosci z reszta sa typowe dla prostych ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kromka chleba ze smalcem Sluchajcie moze otworzycie sobie oddzielny topik wzajemnej adoracji....." x masz racje - tyle, ze ja zawzse wypowidam sie w topiku - ale ludzie (nie wszyscy - tylko prosci) jak tylko sie pojawiam to chca mowic do mnie i o mnie;/ widac to ich bardziej kreci niz temat, a ja sie staram tylko odpowidaca na ich posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Co do Polski (...)a zycie jest tak koszmarnie drogie...tylko ze ja juz sie odzwyczailam od takiej "obslugi"... x zycie w PL jest drogie???? to zlaezy do czego porownac - ale generalnie wschodnia europa jest bardzo tania, co jest moim zdaniem zaleta - w przypadku PL mowie glownie o warszawie. natomaist stosunek przecietnej pensji do sily nabywczej jest kiepski, ale uwazam ze to nie tlumaczy faktu ze ekspedientki sie czesto obijaja - bo tym wlasnie jest mina "s...cego kota' gdy pracujesz w obsludze klienta, np. w australii ekspdientki nie siedza tylko stoja w marketach i nikt nie robie o to wielkiego szumu;/ ot, taka praca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR, jezeli chcesz uchodzic za taka madra, kulturalna i z klasa :D to przestan odpowiadac na zaczepki. Bo jak na razie, to ty jestes blaznem, ty dajesz sie prowokowac pierwszemu lepszemu i to ty przezywasz wpisy na swoj temat jak mrowka okres. Daj spokoj to skoncza sie wpisy na twoj temat. Noooo.....chyba, ze zalezy ci, aby sie konczyly :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pl w ogole grupa "eskpedientek' stala sie jakas grupa pod specjalna ochrona co mnie bardzo bawi;-) x "Do tego jazda samochodem to koszmar w polsce, kazdy mysli ze jest takim z***bistym kierowca i koniecznie musi ale to musi wyprzedzic tego co jedzie przed nim nawet jesli potem to on jedzie przed nim bo juz nie da rady " x oj pelna racxja;/// w ogole ta maniera wyprzedzania - zmiast jechania za innym samochodem to chyba jakas podswiadoma "rekomepensata" , na zasadzie "jestem lepszy - bo szybciej jade";-) a straszne jest to ze "modne" jest nieprzestrzeganie przepisow;;// nawet politycy mowia otwartym tekstem ze lamia przepisy - zeeeeenada;// x .Do tego tego jak zwalnialismy i jechalismy zgodnie ze znakami to albo jechali nam na tylnym zderzaku albo wyprzedzali.... i chocby c**j wie jakie drogi w polsce porobili to wypadki beda bo ludzie w polsce nie potrafia jezdzic" x tez tak mysle;/ bardzo podobnie do PL jezdzi sie w albanii i niewiele inaczej w kambodzy;/ po prostu przestrzeganie przepisow drogowych nie jest "trendy";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR, jezeli chcesz uchodzic za taka madra, kulturalna i z klasa to przestan odpowiadac na zaczepki" x nie, nie chce;-) jak sadez nie przewidzialas/es tej odpowiedzi, co nie?;-) a za rady dziekuje - zatrzymaja dla wlasnych wnukow, jestem pewna ze docenia;-) x Bo jak na razie, to ty jestes blaznem, ty dajesz sie prowokowac pierwszemu lepszemu i to ty przezywasz wpisy na swoj temat jak mrowka okres" x zwasze starm sie dostosowac do mozliwosci interlokutora;-) a twoja personalna opinia/twoje podty do lub o mnie wisza mi kolo....nosa;-) as easy as it is;-) x Daj spokoj to skoncza sie wpisy na twoj temat. x nikt cie nie prosil o rady;-) masz jakas kompulsywnosc ich wyrazania, hm?;-) x Noooo.....chyba, ze zalezy ci, aby sie konczyly x jest mi to obojetne - wazne zeby forum byly utrzymane w konwencji rozrywki, jesli moje blaznopwanie pomaga w tym - bardzo mi milo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR, fajnie że jesteś bardzo skromna i mądra, ale wątek powinien być przejrzysty, nie rób off topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość ROR, fajnie że jesteś bardzo skromna i mądra, " x nparwde to ty robisz offtop piszac o moich przymiotach zamiast na temat;/ x "ale wątek powinien być przejrzysty, nie rób off topu" x to nie ja go robie tylko tacy jak ty - ktorzy pisza sobie do mnie rzeczy niezwiazane z tematem, as easy as it is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
"zycie w PL jest drogie???? to zlaezy do czego porownac " Porownaj do zarobkow w polsce, srednia pensja takiej ekspedientki z mina srajacego kota to wlasnie jakies 1500 zl przy dobrych wiatrach, a my na jakies smieszne zakupy w biedronce jednorazowo wydawalismy stowe i to nie bylo nie wiadomo co, ot cos na obiad (bo mimo iz u rodziny to mamy zasade ze robimy zakupy) kilka jogurtow, chleb owoce, jakies slodycze... a za 2 dni to samo.... Ciesze sie ze jeszcze nikt mnie nie objechal za krytyke polakow kierowcow a nawet sie ktos ze mna zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj na spokojnie jeszcze raz cały temat, zobacz kto off topuje. To mój drugi post w tym temacie, nie masz się czego czepiać to czepiasz się braku nicku :) Chciałam poczytać opinie emigrantów, ale nie mogę, bo wchodzi sobie jakaś przechwalająca księżniczka, przelewająca swoje frustracje na forum. Uprzedzam twoje obawy - tak, to forum publiczne, tak, masz prawo na nim pisać, ale w wątkach do tego przeznaczonych. Twoje wypowiedzi są bezwartościowe w tym wątku. Kompletnie nie na temat. Przemyśl zanim jeszcze raz się wypowiesz. Poklasku tu nie znajdziesz, co najwyżej współczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Porownaj do zarobkow w polsce, srednia pensja takiej ekspedientki z mina srajacego kota to wlasnie jakies 1500 zl przy dobrych wiatrach" x dlatego napisalam ze problem jest w ratio pensji do sily nabywczej, natomaist polska jest tania (odnosze sie do warszawy) nominalnie x Ciesze sie ze jeszcze nikt mnie nie objechal za krytyke polakow kierowcow a nawet sie ktos ze mna zgadza x no co ty?;-) tzw. srednia kierowcow w PL to zabojcza miesznka stad mnie nie dziwia wysokie wskazniki - i akurat drogi i ich stan to moim zdaniem najmniejszy pikus;/ mentalnosc - jeszcze mi sie przypomnialy gorsze kraje pod tym wzgldem to wszystkie byle ZSRR, w sumie PL tez zcesciowo podto podpada - ze stylem jazdy. Najgorsze jest to ze zdawaloby sie normalni ludzie nie widza w tym nic zlego;/ w kazdym kraju sa debile drogowe - ale kwestia ich udzialu procentowego ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to nie ja go robie tylko tacy jak ty - ktorzy pisza sobie do mnie rzeczy niezwiazane z tematem, as easy as it is" Takie wypowiedzi się najzwyczajniej w świecie ignoruje albo zgłasza, to nie jest problem na 2 strony wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×