Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda dziewczyna z rozterkami

Zamierzacie wrócić do Polski?

Polecane posty

"gość Przejrzyj na spokojnie jeszcze raz cały temat, zobacz kto off topuje" x juz moiwlam ci - moim zdaniem tacy jak ty, a za rady serdecznie dziekuje - wloze je ...miedzy bajki;-) x To mój drugi post w tym temacie, nie masz się czego czepiać to czepiasz się braku nicku z wie x na nicki nie zwracam za bardzo uwagi - patrze na tresc, nie przywiazuje sie do nikogo personalnie, mozesz pisac z jednego/wilu nickow - mi tam rybka x Chciałam poczytać opinie emigrantów, ale nie mogę, bo wchodzi sobie jakaś przechwalająca księżniczka, przelewająca swoje frustracje na forum. x to cofnij sie - i zobacz kro zaczal rozmowe o mnie/do mnie;-) i po co od razu twoja presonalna ocena moich akcji, hm?;-) tym wlasnie rozwalasz topik;/ x Uprzedzam twoje obawy - tak, to forum publiczne, tak, masz prawo na nim pisać, ale w wątkach do tego przeznaczonych. Twoje wypowiedzi są bezwartościowe w tym wątku. Kompletnie nie na temat" x ty juz drugi post piszesz do mnie - czy to jets na temat, hm? ja ustosunkowywuje sie do postow kierowanych do mnie, as easy as it is. sama nie zaczynam pisac do kogos - tak jak ty. x Przemyśl zanim jeszcze raz się wypowiesz" x "porady" od ciebie sa dla mnie bezwartosciowe - ale jak nie masz komu doradzac to juz twoje zmartwienie x Poklasku tu nie znajdziesz, co najwyżej współczucie x rozumiem, ze mierzysz mnie swoja miarka , co nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Takie wypowiedzi się najzwyczajniej w świecie ignoruje albo zgłasza, to nie jest problem na 2 strony wątku" x i kolejny wpis z gatunku off-topic, zenaaada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taka jest prawda, ROR - trolli obrażających bez powodu się ignoruje i nic nie odpisuje, a nie robi zamieszanie wokół własnej osoby. Twojego chamstwa nie da się zignorować - wcinasz się na każdy wątek, obrażasz kogo popadnie. Prześlij mi link do jakiejkolwiek twojej wypowiedzi na temat, w której nikogo byś nie obraziła. Na zaczepki reagujesz zaczepkami, koło się zamyka i tworzy się jeden wielki off top. Aha, i doskonale wiem, że off topuję w tym temacie, ale mam dosyć twojego wszechobecnego wtrącania się, wyszukujesz sensacji tam gdzie ich nie znajdziesz ;) Mój ostatni wpis nie był w żaden sposób żenadą, żenadą jest obrażanie mnie i innych forumowiczów, chociaż wcale mnie i innych nie znasz, jak sama zresztą przyznałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos napisal ze ror to podobno swiniopas z Indii :D zonka hinduska :D buhahhaha jedyna rozrywka jaka ma w tych indiach jest kafeteria. Ror a jaki macie kibel w domu? Ten co sie kuca jak w slumsach? :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu caly topik zmarnowany przez jednego p***busa :O Czy ona nie ma rodziny, ktora by sie nia zajela? Weszlam poczytac i oczywiscie od momentu jak na topiku znalazla sie chora kretynka, skonczyla sie jakakolwiek wymiana zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu caly topik zmarnowany przez jednego p***busa :O Czy ona nie ma rodziny, ktora by sie nia zajela? Weszlam poczytac i oczywiscie od momentu jak na topiku znalazla sie chora kretynka, skonczyla sie jakakolwiek wymiana zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam,o ile umiem liczyc-to 90 tys,zlotych to nie jest 40 tys.euro,tylko okolo 23 tys.euro,liczac po srednim kursie 4.0 zlote-a to jest realne odlozyc w 2-lata za granica-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy zobacze ror w temacie,a raczej nigdy nie na temat,to wychodze... Mniej natretna jest moorland,ale tez sie nakreca o jakichs swoich fankach i lubi podjudzac,jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdej chwili możecie wrócić do tematu i zignorować zaczepki czy nasze żarty. Nie, temat się już wcześniej uwalił jak przyszedł pieprznięty troll i zaczął prowokować najpierw coś o z***bistości arabów, a potem dostał ataku twórczej epilepsji jak tylko pojawiła się ROR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll zyje z prowokacji, karmi sie nimi, zyc inaczej nie moze. A kto karmi trolla? Jedynie gluptak, ktoremu wydaje sie, ze jest "kims" :D kiedy "dyskutuje" z trollem (w dyskusji na jakikolwiek temat ani troll ani gluptak nie maja nic do powiedzenia :D) To nie pierwszy topik zniszczony przez osoby, dajace soba manipulowac. Ale coz.....glupich nie sieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czystego forum chcemy!
Zglaszajmy posty chamskiej ROR, bo to jakis zyciowy erROR. Chyba kazdy sie zgadza, ze dziewczyna kafeterii zawadza Tym swoim nedznym istnieniem... Wiec skazmy ja na zapomnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czystego forum chcemy!
Mysle, ze tak. Nie ma co sie przejmowac, temat jest dobry i mozn go jeszcze odbudowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbjb
zgłaszamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbjb
zgadźamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wracamy. Jeżeli chodzi o poznawanie ludzi z innych kultur i możliwość utworzenia w miarę przyjacielskich relacji to dużo zależy od podejścia. Tzn. na ile jesteśmy w stanie znieść czyjeś "dziwactwa". Po prostu czasem trzeba zaakceptować to, że ktoś może mieć dziwne dla nas nawyki i jeżeli ta osoba przyjmie tą samą postawę to można fajnie spędzić czas - i sporo się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Moorland: Nie wiem czy sobie zdajesz sprawe, ale jestesmy na topiku: Czy zamierzacie wrocic do Polski? Twoja wypowiedz nie ma sensu co do tego tematu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moorland spokojnie, znam dane ror, podalam juz jej imie - Paula, ale nazwiska i jej facebooka nie bede tu wklejac. Bez przesady. Nie chcesz to nie wierz mi. Paula dobrze wie, ze ja nakrylysmy z ta znajoma, zupelnie przez przypadek i teraz bedzie udawac, ze nie wie o co chodzi. Ot cala ona. Nic nowego. Ona od zawsze lubial klamac. Wczesniej udzielala sie na innym forum i tam naopowiadala takich historyjek o sobie ze glowa boli. Wszystko okazalo sie nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, dobra jestem :D tam też była mała awanturka i mi się pomieszało. Kliknę do skasowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przynajmniej mialas dobre checi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale taka jest prawda, ROR - trolli obrażających bez powodu się ignoruje i nic nie odpisuje, a nie robi zamieszanie wokół własnej osoby. Twojego chamstwa nie da się zignorować - wcinasz się na każdy wątek, obrażasz kogo popadnie" x twoja subiektywna opinia - zsmiecajaca rowniez topik (bo niezwiazana z tematem a jedynie z moja osoba) - jest mi zuoelnie obojetna, nie wiem po co to piszesz? w celu zasmiecania topiku? ok x Prześlij mi link do jakiejkolwiek twojej wypowiedzi na temat, w której nikogo byś nie obraziła x juz ci mowilam jest mi obojetne co myslisz. poza tym widze ze nikt cie nie nauczyl podstawowych zasad kultury pt "czy moglabys przeslac mi link?", wiec tym bardziej twoja opinia w tym zakresie jest malowartosciowa, as easy as it is;-) x "ale mam dosyć twojego wszechobecnego wtrącania się, wyszukujesz sensacji tam gdzie ich nie znajdziesz x to twoj problem z czym sie borykasz;-) x Mój ostatni wpis nie był w żaden sposób żenadą, żenadą jest obrażanie mnie i innych forumowiczów, chociaż wcale mnie i innych nie znasz, jak sama zresztą przyznałaś. x twoje wpisy uwazam za zenujace - i w dodatku pozbawione logiki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ktos napisal ze ror to podobno swiniopas z Indii zonka hinduska buhahhaha jedyna rozrywka jaka ma w tych indiach jest kafeteria. Ror a jaki macie kibel w domu? Ten co sie kuca jak w slumsach? " x moja psycho-fanka w natarciu;-) x Weszlam poczytac i oczywiscie od momentu jak na topiku znalazla sie chora kretynka, skonczyla sie jakakolwiek wymiana zdan. x dokladnie tak;/ co zrobic ze psychofani nie maja swojego miejsca w necie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Gdy zobacze ror w temacie,a raczej nigdy nie na temat,to wychodze..." x hahahahhahaha ;-) ;-) ;-) ;-) "dowod" na powyzej/na zalaczonym obarzku;-) x ' a potem dostał ataku twórczej epilepsji jak tylko pojawiła się ROR " x to moja psycho-fanka ;-) ale darza ja pewna doza sympatii - o czym mam nadzieje ona wie;-) x Czystego forum chcemy! Zglaszajmy posty chamskiej ROR, bo to jakis zyciowy erROR" x powodzenia ze "zglaszaaniem";-) praktycznie kazdy post sami tu psycho-fani pisza do mnie/ o mnie , a potem sie denerwuja;-) ;-) ;-) x Chyba kazdy sie zgadza, ze dziewczyna kafeterii zawadza Tym swoim nedznym istnieniem..." x tak, tak - absolutnie "kazdy";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moorland spokojnie, znam dane ror, podalam juz jej imie - Paula, ale nazwiska i jej facebooka nie bede tu wklejac. Bez przesady." x jaaaaaasne;-))) "znasz" , a swistak siedzi i zawija ;-) x Nie chcesz to nie wierz mi. Paula dobrze wie, ze ja nakrylysmy z ta znajoma, zupelnie przez przypadek i teraz bedzie udawac, ze nie wie o co chodzi. Ot cala ona. Nic nowego. Ona od zawsze lubial klamac. Wczesniej udzielala sie na innym forum i tam naopowiadala takich historyjek o sobie ze glowa boli. Wszystko okazalo sie nieprawda" xxx moja psycho-fanka rozpaczliwie zebrze o krzte mojej uwagi;-) x Heh ale ta biedna ror musi sie napinac na codzien ze tak bardzo jej zalezy zeby "pobawic" sie na kafe, nawet kosztem swojego blaznowania..dobrze ze chociaz tu ma rozryw" x przyganial kociol garnkowi;-) nie jestes zajeta sledzeniemi moich "danych", hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalny gość forum
ROR, w imieniu całego forum proszę cię o link do twojej wartościowej wypowiedzi na temat zapisany w wątku. Dodaj link, nic więcej. Wybroń się dowodami, a nie argumentami świadczącymi zarówno o twoim braku kultury, jak i tych psychofanów. Pozdrawiam i liczę na normalną wypowiedź bez niepotrzebnego jadu. Kulturalny gość forum, lubiący czytać wypowiedzi Polaków za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kulturalny gość forum ROR, w imieniu całego forum proszę cię o link do twojej wartościowej wypowiedzi na temat zapisany w wątku. Dodaj link, nic więcej" x przeczytaj moja pierwsza wypowiedz czy byla w temacie czy byla to prosba zeby mi cos ktos udowodnil, hm?;-) jezlei uwazasz ze moje wypowiedzi sa bezuzyteczne to je omijaj, bo ja postepowania nie zmienie (nie inetersuja mnie czyjes opinie na moj temat), jak masz cos do powiedzenia w temacie watlu to co innego, ale twoja ocena mojej "przydatnosci" zwisa mi i powiewa x Wybroń się dowodami, a nie argumentami świadczącymi zarówno o twoim braku kultury, jak i tych psychofanów. Pozdrawiam i liczę na normalną wypowiedź bez niepotrzebnego jadu' x nie, nie liczysz na odpowiedz - bo twoja wypowiedz probuje wartosciowac moja - dlatego nie kwalifikujesz sie, sorry;-) x Kulturalny gość forum, lubiący czytać wypowiedzi Polaków za granicą x ty - kulturalny? hahhahaha - dobre sobie;-) wchodzisz na watek i zamiast pisac na temat , piszesz post poswiecony mojej osobie i jeszcze oczekujesz ze cie potraktuje jak rowny rownego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brrrrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za troll! ależ musie mieć nudne życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalny gość forum
Twoja pierwsza wypowiedź dotyczyła spraw finansowych i zawierała twierdzenie, jakoby pieniądze na bilet lotniczy wystarczały na przeprowadzkę do innego kraju. Jest to nieprawda, bo najpierw trzeba mieć jakieś oszczędności na czas szukania pracy, trzeba gdzieś mieszkać i coś jeść, a w nowym kraju niemożliwe jest posiadanie stałych dochodów przy układaniu sobie na nowo życia. Autorka chciała odpowiedzi na temat twojego życia zagranicą i ewentualnie planowanego powrotu. Druga wypowiedź też nie miała związku z oczekiwaniami autorki. Ponawiam prośbę o link do mądrej wypowiedzi. Zaczęłaś być obiektem zaczepki. Tyle osób mających pretensje ma jakiś powód, nie sadzisz? Ja jestem osobą w pełni kulturalną, zazwyczaj pomijam twoje wypowiedzi, ale kiedy komentujesz każdą z nich, tworzy się jeden wielki bałagan. Posiadanie tylu psychofanów jest dla ciebie powodem do dumy i odpisujesz im dla ich orgazmu - to twoje słowa, zaśmiecasz wątki, obrażasz innych i udzielasz odpowiedzi nie na temat, zarzucając każ demu kierowanie postów do ciebie. Zapewniam cię, że nikt wchodząc w wątek nie ma zamiaru pisać do ciebie. Większość próbuje przemowić ci do rozsądku, ale ty masz to gdzieś, bawi cię denerwowanie innych i odpisywanie postaci niskiej wartości merytorycznej bez żadnego związku z tematem. Możesz zaprzeczać, ale właśnie po to założyłaś konto na kafeterii. Ja czytam posty i się nie wypowiadam, bo na chwilę obecną mieszkam w Polsce, choć nie wykluczam eemigracji. Nie mam nic do powiedzenia to nie piszę, as easy as it is. Moja wypowiedz daje ci szanse na wykazanie się twoimi pozytywnymi cechami, któreposiada każdy, ale też każdy decyduje o ich wykorzystaniu bądź nie. Wrażenie, które odczuwam po przeczytaniu twoich postów to niesmak i uczucie przesadnej twej jadowitości. Jeśli zamierzasz odpisywać na mój post, to proszę tylko o przesłanie linku - nie zamierzam tracić czasu na głupiutką osóbkę dowartościowującą się na forum tym, że ludzie się przez nią w*******ą i rzekomo są na nizszym poziomie od niej samej. Naprawdę, szkoda mojego czasu, skoro i tak opinie innych masz nie powiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×