Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Aaaa i Mamo Piotrusia, daj tez swoja fotke, bo chetnie zobaczymy z kim tu sobie rozmawiamy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary, ja Cie podziwiam, bo czasem z przerazeniem mysle jakby to bylo, gdyby byly blizniaki... jeden mnie potrafi tak "podeptac", ze nie wiem o co chodzi, a dwojka??? Szacun za odwage. 1 Udalo mi sie skompletowac ubranko:) jeden problem z glowy:D 1 I zepsulam blender:P oczywiscie bez tego Brunolis nie bedzie pewnie jadl, wiec musialam kupic nowy, ach te dzieci...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrafka życzę powrotu do zdrowia! Mój mąż na szczęscie nie wyjeżdza w delegacje, za to często go długo nie ma w domu. D82 myśle, że nie będzie problemu z używaniem kubka niekapka. Musisz tylko trafić na takiego, które Twój maly polubi bo np u mnie Ania nie chciała pić z plastikowego ustnika - gryzła go, a teraz kupiłam jej miękki, to ładnie pije. Mamabrusia dziękuję za tę ściągawke Ojej bez wody, to ciężko. Słodka Lili tak jak pisze D82 nakładaj u siebie na talerz, to co mała ma jeść. A jeśli chodzi o mleko, to wydaje mi się, ze nic się nie stanie, jak go będzie piła mniej. Możesz zastąpić je jogurtem, twarogiem, albo kaszką na mleku. Też jeszcze nie daję wędlin, ale myślałam o tym ostatnio i myślę, że można już spróbować. Dziewczyny, czy czyms smarujecie potówki? Mamabruna jak chodzik będziesz stosowała z umiarem, to napewno nic mu nie będzie. Ja mam chodzik, ale naprawdę stosujęgo sporadycznie. Hickary u Ani też kupki czasem nie są do końcastrawione. A dziś mnie olśniło, że rośnie mi mała terrorystka. Dosłownie nic nie mogę zrobić. Tylko zniknę z pola widzenia - płacz, zostawię na chwilę na podłodze, żeby coś zrobić - płacz, nie dam czegoś - płacz i złość, ciągle płacze i się złości. O rany, ja w ogóle jestem mało cierpliwa osoba, ale przy Ani to muszę tak się tej cierpliwości uczyć. Czasem wysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mamusiabrusia- to ty straszny psuj jestes...wozek, blender...:P. Hehe, zartuje;). 1 Kip- mnie tez rosnie zlosnik. Ma byc jak on chce, bo inaczej placz i wyrywanie sie na wszystkie strony. A zmiana pieluchy stala sie dla mnie traumatycznym przezyciem:(. Az sie boje nastepnego razu... Moja mama sie odgraza, ze jak przyjedziemy do niej, to go wyprostuje, bo ja rozpieszczam...no zobaczymy jak jej pojdzie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popijając czarną kawę przesyłam pozdrowionka :) U nas pogoda się pogorszyła i niestety pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam sie i oglaszam ze Lili w koncu znowu zaczela pic mleko! :D Dziekuje wszystkim za porady. Kaszki nie bardzo chce jesc wiec daje po lyzeczce najpierw owoce ze sloika i potem kaszke wiec jakos idzie.A z obiadem to teraz jest tak,niby chce jej dac gryz chleba z maslem mala otwiera buzke i daje jej lyzke zupy, przelknie i wtedy juz naprawde daje jej chlebek i tak w kolko,powiem wam ze dziala za kazdym razem :D Robie jej rowniez kanapki z wedlina drobiowa i z checia je,oraz wcina jak szalona jogurty :) Pochwale sie jeszcze ze od wczoraj Lili oficjalnie sama raczkuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary powodzenia :) 1 D82 i KIP z dawaniem malej posilkow z naszego talerza nie wyjdzie bo my nie jemy zup,a dla malej jajecznicy jeszcze nie dawalam,jak ja robicie na parze i z calego jajka czy tylko z zoltka?A mala potowek nie miala to nie wiem czym smarowac. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Gratulacje dla Lilii!:) Kurcze, jak wasze dzieci zaczely wstawc? Bruno jeszcze nie stoi...caly czas raczkuje i sam siada ale nie staje. Jakos z nim cwiczyc? Jak biore go pod pachy to stoi tylko na paluszkach a na calej stopie nie chce...:(. To takie zachowanie jak baletnica to juz sama nie wiem, cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka Lilii- jajecznica na parze lub na wodzie i zacznij od samego zoltka, potem mozesz sprobowac z calym jajkiem. A ta wedlina drobiowa i jogurty to jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaBruna wedline kupilam w lidlu pakowana w kielbaske-rolada z kurczaka.jest bardzo aromatyczna,chociaz nast.razem kupie parzona piers z indyka, bedzie zdrowsza,a jogurt z mlekovity ale nast.razem chyba jogurt zrobie sama i dodam owocow,a cukru nie bede dodawac, niestety kazdy jogurt owocowy ze sklepu jest z cukrem.Troche szkoda zebow,a Lil zebow ma juz 7! :) 1 Lili zaczela stawac na nozki podciagajac sie o szczebelki w lozeczku,teraz i przy lozku sama staje.Na calych stopach zeczela stawac gdy wsadzilam ja do chodzika,ustawilam wysokosc ze gdy siedzi ma ugiete nozki, po jakims czasie zauwazylam ze juz nie staje na paluszkach a na calej stopie.Chodzik jest u babci to czesto w nim mie chodzi ,ale doslownie w 3 dni nauczyla sie techniki w nim chodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodka Lilii- dzieki, przeczytalam twoj post m, zeby sie przekonal do chodzika...maly juz powinien stawac na calych stopach a nie tylko paluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.kinderswiat.pl Zapraszam wszystkie przyszłe oraz obecne mamy na bezpieczne zakupy wyprawki oraz innych artykułów dla Waszej Pociechy do sklepu www.kinderswiat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik istnieje od 24 stycznia....kupe czasu jestesmy juz razem:). Jedne mamusie odchodza inne przychoda ...wedle potrzeby. :D pozdrawiam wszystkie Dziewczyny byle i obecne na tym topiku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mamabruna my Rojbra nie stawialismy... sam z siebie zaczął się wspinać po szczebelkach łózeczka..na miekkim tez nieporadnie stawiał stopy, ale jak zaczął stawać na twardym to już się nauczył normalnie, na palce sie wspina jak chce cos wyzej zobaczyc:) Co do jogurtu to Mlody je naturalny nie zageszczany z bakomy, jakas nowosc, ma tylko mleko i bakterie w skladzie:) owoce sama mu do niego dodaje. Teraz sa maliny truskawki jescze jagody to korzystamy:) Powodzenia Hickary! Super i brawo dla Lili:) 7 zebow?? wow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) D82- twoj Rojber to sportowiec, wiec nie trzeba bylo mu pomagac;). A jak ten jogurt Bakomy dokladnie wyglada, izbym go znalazla w cizbie innych specyfikow w sklepie?;) Testuje rozne sposoby uspakajania Miska przy probie zmiany pieluchy: spiewam, mowie szeptem, usmiecham sie, daje mu do raczek rozne przedmioty... A, moja tesciowa stwierdzila , ze moze miec adhd....ona umie podniesc mi cisnienie gadajac bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna dobra masz tesciowa:D wg jej oceny to wiekszosc dzieci z naszego forum ma adhd:D Szukałam foty z tym jogurtem ale nie znalazłam. Białe opakowanie. jest napisane że jest bez dodatku cukru. U mnie tylko we fresh market poki co. Wszedzie indziej jest zageszczona bakoma. Wiec to chyba jakas nowosc. Najwyzej strzele fotke i na nk wstawie jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zmiany pieluchy to coraz czesciej robimy to na stojaco.... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- to poprosze o to zdjecie, 🌼 Moj bohater bedzie u mamy uczyl sie siadac na nocnik, skoro pampers mu nie pasuje:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwazna decyzja:) Jak sie uda to czekam na patent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- wielkie dzieki!:) M naczytal sie dzis o szkodliwosci chodzikow i zaparl sie, ze jednak nie kupimy:(. Ja tam nie wiem, chcialam go tylko szybciej uruchomic w pionie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziki są nie zdrowe!!!!po co na siłę dzieciaka męczyć, przyjdzie pora to sam będzie wstawał..matko aż strach jak niektóre maja parcie na to aby dziecko jak najszybciej wstawało!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc- fakt, chodziki sa niezdrowe, wiec nie bedziemy go stosowac a z tym parciem, zeby dziecko wstawalo to tez fakt, bo on za 9 dni konczy 10 miesiecy i zaczynam sie martwic ale coz, nie zmusze go i bede cierpliwie czekac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!:) Nie śpimy od 4, ostatnio zamiast budzika mamy Brusia. Wstaje i nie chce iść spać, ale przynajmniej mam już ogarnięty dom, pranie zrobione, m wyprawiony do pracy i nawet zdążył już sobie pobiegać - same plusy:D 1 Słodka Lili - dobrze, że znalazłaś sposób na Lili i że wreszcie je, bo to można oszaleć z nerwów i natłoku myśli:) Gratulujemy raczkowania i tyyyyyylu ząbków:D 1 Mamobruna - spoko teściowa:P A staniem się nie martw, przecież Misio dopiero niedawno usiadł, daj mu trochę czasu, niech nacieszy się siadaniem. Jak mu się znudzi, to nim się obejrzysz zobaczysz wystającą ponad łóżeczko śmiejącą się do Ciebie buźkę:) Aha! A psuj jestem, przyznaję. M mówi, że ja to wszystko umiem "zniszczyć, zepsuć i połamać"... 1 D82 - pielucha na stojąco???:O Ale jesteście kaskaderzy!;) Mam nadzieję, że u mnie do tego nie dojdzie, bo sobie tego nie wyobrażam:P 1 Bruno ma ząba!.... Sztuk: 2 (słownie: dwie sztuki). Wczoraj się wydało, a jeszcze w niedzielę popołudniu rozmawiając z teściową zaglądałam mu w pyszczek i ich nie było:O Kupiłam mu z tej okazji szczoteczki do zębów, tylko czym mu to myć? Czym myjecie ząbki dzidziusiom? 1 Problem ze zmianą pieluszki minimalizuję tv. Przebieram go tak, żeby mógł oglądać coś w tym czasie i jest spokój. A ubieranie stało się o niebo łatwiejsze od kiedy siedzi i stoi i nie stanowi już problemu. Nadal jest za to cyrk przy ubieraniu butów, bo albo nie da sobie ubrać formując nogę jak baletnica, albo jak już się uda, to ściąga je kilka razy zanim wyjdziemy z domu. No i czapka jest wiecznie rozwiązana, a sznurki starannie wymemlane..:P A! Z cudem graniczy też zważenie go, bo musi chwilkę leżeć spokojnie zanim waga się ustabilizuje, ale gdzie tam! Ważymy go wieczorami, więc m go wkładał na wagę, a ja gasiłam i świeciłam światło na przemian, wtedy chwilkę się nie ruszał, ale niestety musimy wymyślić coś innego, bo już mu się znudziło..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzis zapowiada sie piekny dzien i gdybym tylko mogla sie wyspac to byloby super!:). Mamusiabrusia- 4 rano? O matko...;). To o ktorej on chodzi spac wieczorem? Wow, to nareszcie macie zeby, brawo!:) 1 Wczoraj wieczorem m trzymal go na kolanach a ja zmienialam pieluche i przebieralam. Maly caly czas pyskowal! Po swojemu ale ton tego brzmial jak pyskowanie na nas:). Prawie sie poplakalismy ze smiechu a Mis byl naburmuszony i zniesmaczony takim naszym zachowaniem:). 1 Nauczylam go spac z dwoma cumlami: jeden w buzi drugi w raczce. Mama mowi, ze jeszcze tego pozaluje:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brusiowi gratulujemy zabkow:) Co do mycia zabkow to znajoma z basenu byla ze swoim malym jak mu sie zab ukruszyl...sami kaskaderzy wokol;) i ta polecala elmex. Rojbrowi przypasowal wiec tym myjemy:) Z butow rzadko korzysta Rojber...bo od razu sciaga...ale trzeba zaczac go przyzwyczajac... nie bedzie cale zycie na boso biegal;) Ja juz zapomnialam jak to jest wyspac sie...mozecie mowic mi zombie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- a ile razy w nocy wstajesz do Leonka? Karmisz go jeszcxe w nocy piersia? Dla mnie jestes zombi -bohater:). 1 My na dzien dzisiejszy mamy 6 zebow ale jeszcze mu nie myje zadna pasta, choc chyba najwyzsza pora zaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu przestawilam lozeczko Wiki na stare miejsce w pokoju i byly pobudki co pol h.... Ja to dopiero jestem zombie,. A wczoraj o 22 dzwonila jakas matka ze pilnie na jutro potrzebuje opiekunki do dwojki dzieci - wiec idziemy zaraz, jeszcze tylko sniadanie - musze budzic Wiki bo niedawno zasnela... , ledwo zyje... Od 11 do 23. Ogolem codziennie na 8 h, ale dzisiaj dluzej bo zapoznanie. Poki co sobie latam po rodzinkach i wybiore, bo mam juz 5 chetnych rodzin (wiecie, przedszkolanka, indywidualne zajecia zgodnie z podstawa programowa, 3 kierunki studiow, okolo 30 szkolen to jakos sie udaje miec chetnych etc.) Wyslalabym link do ogloszenia, ale za duzo tu swirow na kafeterii. ;) Nie wiem jak przezyje dzisiejszy dzien ;) Ma byc teatrzyk o gasiorku, ktory poszedl na wedrowke, pozniej na tej podstawie praca plastyczna, rozmowa nt opowiadania (duzo zwierzatek spodkal, kolejnosc, liczenie, nazywanie, odglosy itp) budowanie gniazda z patyczkow, etc etc. Wyjscie na plac zabaw, moze jakies farby maja w domu czy cos, to pomaziaja lapkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×