Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vuzetka

30 kg do zgubienia!!!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość vuzetka
Witajcie :) troche mnie tu nie bylo, ale widze ze wątek kontynuowany:) No wiec na wadze 99,2 :) co mnie bardzo cieszy... Mam juz stepper i piłke do cwiczen :) Zaczynam cwiczyc regularnie. w tym tygodniu mialam kryzys przez to puchniecie. Pozwolilam sobie na troche slodkosci itp... Ale znow zaczynam pelną kontrole. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Hejka Dziewuszki :) Jestem dzis z szokowana bo na wadze zobaczylam 97,9 :) hurra:) cos zaczelo sie dziac w moim organizmie. Po cwiczylam wczoraj 10 min na stepperze i troche na pilce i prosze :) Zwaze sie w poniedzialek a potem dopiero za tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też się vuzetka ruszyło 74 kg,:) ale ostatnio od 2 dni trochę pogrzeszyłam dwa kawałki ciasta i jeden duży pizzy. No i w pasie 93 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Jak tam dziewczyny po weekendzie??? Jak waga? U mnie sie trzyma, mam nadzieje ze w tym tygodniu rowniez spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do vuzetka Czytalam ten watek od poczatku i sory grubasie ale ty nigdy nie schudnieszx Poczytaj sobie co ty piszesz Od gadanie sie nie chudnie baleronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość jak się chce kogoś obrażać to się zaloguj. Poza tym ja też kiedyś myślałam ,że grubi ludzie to bezmózgowcy jak 43 kg ważyłam i jak można jeść batona jak się tłuszcz wylewa, ale będąc właśnie baleronem zrozumiałam dużo , widzę świat innymi oczami. Nie przejmuj się vuzetka ja jestem z tobą i czasami jak coś zjesz dużo kalorycznego to też nie tragedia. U mnie 73,5 ( -19 kg) . JESTEŚMY TU ŻEBY SIĘ WSPIERAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterixa
Vuzetko, mam 161cm wzrostu i swego czasu wazylam 67kg, co bylo dla mnie udreka, dlatego rozumiem twoj bol i wiem jak trudno jest schudnac. Obecnie moja waga waha sie pomiedzy 48 a 53kg, wiec nie narzekam. Moje odchudzanie zaczelo sie od MŻ, ale najwieksza roznice zauwazylam po diecie kopenhaskiej, ktora pomogla mojemu organizmowi przestawic sie na tryb lekkiego jedzenia. Odstawilam slodycze, pilam wode gazowana, zielona, czerwona i biala herbate. Nie jadlam swinstw w stylu fast foodow i osiagnelam sukces. Przy twojej wadze powinnas dosc szybko zrzucic pierwsze nadprogramowe kilogramy. Z tymi koncowymi zawsze jest najtrudniej, ale wierze ze dasz rade. Dobrze jest miec jakas motywacje i myslec o niej w chwili napadu glodu. Ja na przyklad wyobrazalam sobie siebie w obcislej mini i oczami wyobrazni widzialam zachwycone miny facetow. Wierz mi, ze od razu odkladalam czekolade na bok:) Ostatnio by zrzucic 2-3kg zastosowalam diete Stillmana, a teraz zastanawiam sie nad 10-dniowa. Topiki na ich temat juz dawno temu pojawily sie na forum, wiec jesli cie to zainteresuje, to mozesz je poczytac. Trzymam kciuki za twoj sukces! Nie przejmuj sie opiniami hejterow, ktorzy lecza swoje kompleksy kopaniem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde jej napisalam Sorki ale ja tez zgubilam 25kg wiec wiem co to znaczy cieszka praca A ona to zwyczajny len Wiecznie ma jakies wymowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Odp*****l sie! skoro czytalas od poczatku to powinnas wiedziec ze mam problemy ze zdrowiem!!!!! W*********j z tego wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się vuzetka ,gość mogła coś ci doradzić a nie obrażać. Ja schudłam prawie 19 kg bez ciężkiej pracy tylko pozbyłam się problemu zdrowotnego. I zmodyfikowałam swoją codzienną dietę. Ile teraz ważysz gość??? , przy jakim wzroście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Nie odezwie sie teraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj baleronie Morda w kubeł Wiedzialam po twoich postach ze jestes beznadziejna i leniwa ale ze uzywaz takiego jezyka to juz mnie wogole nie zaszokowalo Tacy ludzie jak ty sa beznadziejni Tylko sie uzalaja Slepy i gluchy by zobaczyl ze jestes LEN Niechcialam nikogo obrazic napisalam tylko prawde po przeczytaniu tego watku ale ta gruba p***a zaczela szczekac i przeklinac a tego nie lubie Wiem co to znaczy byc gruba i udawac ze nie jest az tak zle ale sory cie bardzo 100kg to naprawde duzo Ja waze teraz 65 i mam 169 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Zobaczymy za równy rok idiotko!!! Narazie spadlo mi w miesiac 3 kg!!!A teraz grzecznie : Wyjazd z tego wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewczyny może zawiesicie broń ,nie obrażajcie się jeden wątek już mi wygasł na innym się obrażali tu było spoko. Mi to forum pomaga . Nie chce mi się już szukać innego.Chcę się tu oderwać od rzeczywistości i odstresować a nie na odwrót. Gość mnie interesuje podobna waga bo ok 60 kg wzrost 165 czyli jeszcze 13,5 kg do zgubienia. Vuzetka moje gratulacje -3 kg brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość w jakim czasie te 25 kg zrzuciłaś ? czy skóra ci nie wisi np na brzuchu? bo ja w niecałe 3 m-ce ok 19 kg nie wiem czy to nie za dużo.???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Nie zamierzam zawieszac broni gdyż wcale jej nie podnosilam :) Jesli ta osoba nie rozumie co znaczy miec problemy ze zdrowiem to niech sie tu nie udziela. Dzis np bylam u lekarza i mnie wyprowadzali z gabinetu bo zaslablam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge tej debiliki czytac Szkoda ze cie do wariatkowa nie zamkneli Ja tez pierwsze schudlam 19kg w 3 miesiace a potem 8 w miesiac i przysiegam nie wiem jak mi sie to udalo TO znaczy bylam na takiej diecie Rano jajka na obiad duzo ryb lososia tunczyka i warzywa a na kolacje cale opakowaniw szynki albo kurczaka z pomidorem albo salatom z sosem pesto Jak dobrze pamietam to jadlam jeszcze bialy ser z szynka Jadlam duzo i nigdy nie czulam sie glodna Staralam sie duzo spacerowac Moja skora Tak byla troche obwisla ale robilam i wciaz robie piling z kawy Smaruje sie olejem kokosowym Skóra jest po nim rewelacyjna i nie mam celulitu Zaczelam chodzic na basen i siłownie Ale chyba sauna najbardziej pomaga na moja skórę no i codzienne smarowanie ja tym olejem albo oliwka bo teraz jest piekna i gladka Polecam piling kawowy jest rewelacyjny Skora po nim jest jedwabista i czuje sie jask gwiazda filmowa Vuzeta daruj sobie uszczypliwe uwagi i zamilcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykwiat66
też jestem wieprzem warzącym 92 kg. Brzydzę się sobą. Zaczynam po raz setny. START!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce jeszcze zgubić 7kg Dlatego zapisalam sie na ta silownie Zamierzam zaczac treningi na kettlebell Slyszalam ze jest rewelacyjny Napisze cos wiecej w przyszlym tygodniu jak juz sie zapisze gdyż teraz mam chore dziecko Moj znajomy ktory jest trenerem gwarantuje mi ze moge zgubic 7kg w miesiac na tych zajeciach z kettlebell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Czy łaskawie mozesz dobrowolnie usunąć sie z mojego wątku??? Będę wdzieczna!!!! A za to ,,wariatkowo'' to kij ci w ryj glupia zołzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZOLDA 60
Dziewczyny jak u was z tym odchudzaniem. Trzy lata temu schudłam 30 kg. i niestety efekt jojo,kilogramy wróciły i znów 130 kg. POMÓŻCIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedz gość. Vuzetka najpierw podlecz się a może pózniej pomyśl o odchudzaniu , żeby może jeszcze bardziej nie obciążać organizmu , po prostu staraj się jeść zdrowo. Ja też chce się zapisać na siłownię tylko niestety moja córeczka musi iść do żłobka. WITAM NOWE DZIEWCZYNY :). PROSZĘ BEZ OBRAŻANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZOLDA 60
vozetka wez ty wzuc na luz Naprawde ci odbija Prawde Ci dziewczyna pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterixa
Vuzetka twoja odpowiedz byla bardzo wulgarna Dziewczyny chca ci pomóż a ty sie tak zachowujesz Pisala ci dziewczyna ze nie chce nikogo urazic Wstydz sie wstydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Czego mam sie wstydzic?! Ktoś mi bedzie od baleronów wrzucał a ja jak baranek potulny będę przytakiwac... heh dobre. Nie rozumiem jednego... jeśli komus nie pasuje to nie musi pisac na tym wątku! Są tu jednak dziewczyny z którymi fajnie sie pisze i chciala bym zeby tak zostalo. KROPKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_grubasek
vuzetka ty tu nie pasujesz Odejdz ze mna z tego watku Zapraszam na moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Podaj link Monia do swojego wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×