Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vuzetka

30 kg do zgubienia!!!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość vuzetka
Witam Was serdecznie dziewczyny. Już jestem po operacji, obolala ale jest ok. Na wadze 96 kg czyli prawie 5 mniej. Stosuje diete lekkostrawną wg zaleceń lekarza. A jak tam u Was?? Witam rowniez nowe kolezanki. Obiecauje teraz zagladac tu regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć vuzetka dobrze ,że wszystko ok. Coś te nowe dziewczyny się mało udzielają. U mnie 71,5 kg. Do 14 września chce do 65 kg schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie cyfry
hej laski :), cieszę się że po operacji już ok :) , trzymam kciuki :) ost. nie umiałam nic napisać, b. chciałam wam podać skład ziółek które pije na wspomaganie odchudzania ale cały czas mi nie udawało się tej treści wysłać. Zbyt długo miałam przerwę w siedzeniu na kompie i jestem he he zacofana :( . tak z dokładnością co mam zapisane na kartce to od 21 lipca (waga 103kg i 129cm w biodrach) mam dziś obecnie 4 kg mniej i uwaga aż 7 cm w biodrach. ćwiczę nadal z Ewą Chodakowska i co dziwne jak zerkałam na moje wcześniejsze osiągnięcia to przy spadku aż 18kg miałam tylko 6 cm mniej w biodrach . Super mam już dwu cyfrowa wagę, oby tak dalej i każdej was życzę powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie cyfry
dziewczyny ja tak teraz trochę czytam wstecz, hmm jak byłam dużo lżejsza to też byłam b.mądra w doradzaniu typu : ktoś miał np. spooorą nadwagę i ja, -ej biegaj, skacz, na siłownie idź itp., ale po tym co mi parę osób i teraz sama już wiem, że przy b. dużej nadwadze nie ma się siły,ma się zadyszkę i szybko można uszkodzić kręgosłup, stawy .Ja taka twarda i przy wadze 121kg próbowałam spacerować po 3-4 godz przynajmniej co drugi dzień , Po ponad 2 tygodniach tak mnie kolana bolały że wstać z łóżka nie umiałam,z bólem, po schodach, biodra bolały i oczywiście moje samopoczucie było do bani. Ja nie sugeruje hej nie ruszajcie się, każdy mimo nawet tej samej wagi jest inny to fakt, ale nasze biedne nadwyrężone kręgosłupy nie dadzą rady to samo co szczuplejszy. Mnie np. b. pomogły porady Adriana Lukoszka? gdzie min. twierdzi że najpierw pomóc swojej wadze choć trochę spaść, przez ograniczenie jedzenia i zmiany diety a potem energia sama przyjdzie. Ja to też mogę na sobie potwierdzić, wpierw schudłam 8kg i potem dopiero był już ten zastrzyk energi i nie czarujmy się, jak każda z nas ze szczęścia dostaje tego "kopa" , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość langroda
witam wszystkich serdecznie mam 36lat 160 wzrostu i ważę 95 kg 5lat temu ważyłam 60kg nie była to talia osy ale dla mnie ok teraz to masakra pije ocet jabłkowy od trzech m-cy i nic troszkę mniejszy apetyt pocieszam tłumaczę sobie to noedoczynnością tarczycy oraz leczeniem psychiatrycznym mam czwórke dzieci mąż mnie kocha ale sama czuję sie z tym zle pomóżcie jak można szybko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie cyfry
witajcie :) ja od dwóch mies. piję mieszankę trzech ziół. Znamię kukurydzy, Kłącze Perzu, Koszyczek nagietka wszystko po 50g .zamieszać wszystko razem, dać do słoików i na 1 szkl. wrzątku zaparzyć 1 łyżkę wymieszanych ziół, pić między posiłkami. kupić można w zdrowej żywności, około 15zł wyjdzie i starczy na prawie 1 mies. (ceny mogą być różne, ja kupiłam w innym mieście i zapłaciłam za to samo 25zł :( ) Mieszanka tych ziół polepszają metabolizm i "pilnują" byś nie przytyła. ktoś mi kiedyś czytał z książki typu naturalne leczenie?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie miałam dostępu do internetu u mnie mimo moich grzeszków 70 kg czyli trzeci cel osiągnięty trochę późno ale jest .Co się dzieje chyba forum wygasa cały tydzień mnie nie było i tylko jedna strona .No dziewczyny piszemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie cyfry
dziewczyny moja waga sie utrzymuje :) mam już 98,3kg czekam cierpliwie aż znów coś spadnie, ćwiczę nadal chodakowską skalpel i z radością się mierze :) mam już 13 cm mniej w biodrach :), powodzenia i wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie cyfry
laski nie znam się na tym ale mam od dziś podkreślone w moim komentarzu "biodra" do tego weszłam na reklamę "tego" . Ja się pod tym nie podpisuję!!! NIE BIORĘ ŻADNYCH WSPOMAGACZY!! ktoś mi tu coś kombinuje ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech (mieszkam niedaleko granicy). Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×