Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vuzetka

30 kg do zgubienia!!!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
Vuzetka przepraszam W pewnym sesie wyladowalam na tobie swoja zlosc Mowilam to co mysle ale nie powinnam tak cie obrazac Nie chcę zebys opuszczala ten watek przeze mnie bo domyslam sie ze o tym myslisz w ciagu dnia innaczej bys mnie juz dawno olała Naprawde nie taki mialam zamiar Jak juz mowiłam bylam kiedys w podobnej sytuacji i wiem jak ciężko jest przekonac własna siebie nie otoczenie ale właśnie własna siebie do zmiany trybu zycia i nawykow Mam nadzieje ze zrozumiesz ta wiadomosc i odbierzesz ja tak jak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Przeprosiny przyjete :) nie jestem ztych co sie gniewaja wieki :) Ja tez przepraszam za odzywki skierowane do Ciebie. Wiec jesli chodzi o moją motywacje to ją mam i mam nadzieje ze jej nie strace. Na wadze ok 98kg, jutro bede sie jeszcze wazyc i potem dopiero w piątek. Przypominam ze zaczynalam od 100,5 na wadze, cel to 65 kg. Czas realizacji rok. :) Miłej niedzieli wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
przyjmiecie mnie do siebie? do zrzucenia 25-28kg...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
blockhead zapraszam serdecznie. Napisz cos o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Widze dziewczyny że wątek wygasa... szkoda. Dobrze mi sie z Wami pisalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Ja schudłam pół kg Bardzo sie ciesze bo teraz ciężko mi jest gubic te kilogramy Ale powiem wam ze jestem bardzo szczesliwa z tego jak teraz wygladam To pierwsze wakacje od paru lat jak nosze krótkie spódniczki i spodenki Nie jestem moze bardzo szczupła ale dla mnie to bardzo duzo znaczy Tylo tak ciężko jest sie zmobilizowac do ćwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHILL OUT <3
witam ja też mam problem z wagą ważę około100 kg , narazie mój cel to 70 , a chciałabym wazyc 60 kg , zaczynam popsoru zdrowo życ ruszac się itp , chce po wakacjach do szkoły wrócić inna chociaz o te 10 , 15 kg mniej . I popsortu zaczynam :P ciesze sie ze nie jestem sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te zwady to zapomniałam o ważeniu 72,5 kg :) czyli równe -20 kg w trzy m-ce. Jestem zadowolona. ?Do końca lipca jeszcze 2,5 zamierzam , będę ćwiczyć.Może mnie nie być ok 2 tygodni ale wrócę do was :) . Trzymajcie się i piszcie o swoich osiągnięciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
jak to zrobilas, ze w 3 mce zrzucilas 20 kg? Jej super wynik. Wiec cos o mnie? Mam 31 lat, mieszkam poza Polska i roztylam sie po ciazach. Zawsze mialam tendencje do tycia. Jako nastolatka wazylam ponad 90 kg, w szkole sredniej schudlam do 68, przy pomocy dietetyka i silowni. No i teraz chcialabym znow wazyc chociaz te 68, choc marzy mi sie 65, a juz 63 to sie upije z radosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monagao wynik swietny ale zdecydowanie za duzo w zbyt krotkim czasie!! Efekt jo-jo murowany z nawiązką! wiec po co sie odchudzasz na chwile?? Jak sie odchudzac to dlużej ale skutecznie, tak aby te kg juz nie wrocily. Tak jak vuzetka... dala sobie rok czasu na zrzucenie 30 kg. To jest to. jak da rade to bedzie bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Czy mogę się dołączyć do Was? Ja mam dużo, dużo do zrzucenia więc celu nawet póki co sobie nie określam tylko staram się powoli chudnąć. Dieta mż + rower stacjonarny i tak walczę z nadmiarem kilogramów. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Jasne, dołączaj! napisz cos o sobie. Ile mniej wiecej kg masz do zrzucenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jo jo gwaranrowane???????? Ja schudlam juz 26 kg w 5 miesiecy Zmieniłam diete i nawyki Chce jescze schudnac Daje sobie rok na zgubieni 35kg Z czego to jo jo moze byc Nie jem juz tak jak jadlam i bardzo na siebie uważam Dodam ze 20 kg schudlam w 3 miesiace a to 6 w dwa nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dzięki za przyjęcie. No ja mam z 30 kg do zrzucenia, ale cieszę się z każdych 100 gram, które mam za sobą. A o sobie co mogę napisać... Mam 29 lat, waga w stopce, dwoje dzieci i mąż. Córa ma 2,5 roku a syn 1,5 roku. Mieszkam w Niemczech, ale blisko polskiej granicy. W czasie studiów ważyłam 60 - 63 kg przy wzroście 168 cm i to była moja waga, którą utrzymywałam bez problemu, jak zaczęłam pracę to skoczyłam do 80 kg, potem zrzuciłam 10 i zaszłam w ciążę i bach... + 30 kg. Nie zdążyłam zrzucić i zaraz zaszłam w drugą ciążę a teraz... Mały ma 1,5 roczku a ja w końcu postanowiłam coś ze sobą zrobić no i jestem :) Efekt jojo nie jest od tego jak się zaczyna normalnie jeść tylko od tego jak się wraca do starych nawyków żywieniowych czyli najzwyczajniej w świecie obżerania, zapychania śmieciami i słodyczami. A 20 kg w 3 miesiące to piękny winik. Jeżeli ja bym tak schudła to bym skakała pod sufit z radości, ale wszystko przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna cisza na tym wątku, mam nadzieję, że nie umrze śmiercią naturalną. Ja właśnie gotuję obiad dla siebie i dzieciaków (dla męża robię przed Jego powrotem) i pakuję trochę rzeczy bo jutro o 5 rano jedziemy na dwa dni nad morze. Moi rodzice pojechali i postanowiliśmy wprosić się na jedną nockę. Jak pokarmię dzieciaki i siebie, popakuję to wsiadam jeszcze na rower i zaliczyć muszę codzienny trening. Dziewczyny, odzywajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Masz racje, wątek umiera niestety a szkoda. Moze to dlatego ze wakacje?! u mnie minął dokladnie miesiac od kiedy podjelam sie odchudzania, na wadze 2,5 kg mniej czyli dokladnie tak jak sobie zalozylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może dlatego, że wakacje. Ja nie pracuję póki co bo dzieciaki jeszcze małe więc i czasu mam, żeby zajrzeć kilka razy dziennie na forum;) Właśnie skończyłam jazdę na rowerze i idę naszykować kanapki na jutro rodzince na drogę. No i sobie bo śniadanie to podstawa więc i ja będę musiała coś zjeść w drodze. Odezwę się pewnie dopiero w poniedziałek więc trzymajcie się dziewczyny dietetycznie i mam nadzieję, że forum się rozbuja przez ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się nie głodzę jem 5-6 posiłków dziennie ,nie jem świństw i słodyczy oraz biegam za swoją roczną córeczką. W odchudzaniu pomogło mi wyleczenie się z mojej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
W odchudzaniu pomogło Ci wyleczenie sie z Twojej choroby?? Na co chorowalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 6 latach chodzenia do pseudo lekarzy okazało się całkiem przypadkiem , że mam chorą wątrobę w czasie porodu ( odpowiada ona również za wydalanie tłuszczu z organizmu , jak zle funkcjonuje to go odkłada) i trzustkę dostałam cukrzycę ,którą sama wyleczyłam dietą - to był początek. Napisałam to po nie fachowemu. A oprócz tego miałam zatrzymaną wodę w organizmie ale tu mi już lekarz pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuzetka
Heya. U mnie waga stoi w miejscu, bez zmian 98 kg. w poniedzialek bede robic badania krwi, ogolnie bylam u lekarza, dostalam leki na te moję lęki i nerwice. Zobaczymy czy to pomoze, bo podobno te moje dusznosci biorą się z nerwów. Miała któraś z Was coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
hej, a u mnie, nie wiem jak, nie wiem kiedy 2.5 kg na minusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeleczkax
Hej kochane , przyjmiecie mnie ? :( do zrzucenia ok 15 kg. Jak narazie dietka mż , owoce , warzywa i duuuzo ruchu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się po mini urlopie:) Było krótko, ale super. Dzieciaki ledwo żywe, ale mega zadowolone oglądają wieczorynkę. Było na prawdę super. Dzięki uprzejmości dziadków mogliśmy zaliczyć spacer brzegiem morza we dwoje;) Myślałam, że przez dwa dni nadrobicie w pisaniu i nie będę mogła nadgonić, ale widzę, że posucha tu u nas. xeleczkax --> Witaj między nami. Im więcej dziewczyn tym większa szansa, że wątek się rozkręci i będziemy się wspólnie wspierać. Ja po drodze zakupiłam 2 litry jagód i jutro mam w planach lepienie pierogów dla rodzinki. Teraz uciekam pod prysznic i do wyra bo jestem już straszliwie zmęczona. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda do kitu i nie wyjechałam .Fajnie ,że nas coraz więcej. u mnie waga 72,5 i 73,5 się waha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja właśnie położyłam dzieciaki spać a wcześniej ulepiłam 78 pierogów. Byłoby więcej, ale jagód mi już brakło. U mnie też waga sukcesywnie idzie w dół z czego bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na serio to od dziś jestem znowu na diecie. Ostatni 2 tyg to pizza grill, lody itp. Sprawdzałam ostatnio BMI i się ucieszyłam że do max normalnej wagi brakuje mi tylko ok 6 kg.Zaczynam również ćwiczyć coś sobie znalazłam na swoją oponkę ale nie wiem czy nie za trudne są te ćwiczenia bo ja nie mam w ogóle mięśni brzucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×