Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TegoPragnę.

starania maj/czerwiec. kto ze mną? ;)

Polecane posty

Gość BaByy
Aha :) no to rozumiem :) a jesteś bardziej za tym, że chcesz być mama czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Oo. no to jest ciekawe co piszesz ;) hormony buzują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
no cierpi i to bardzo. Ja jak brałam Luteinę to też miałam problem ze skórą. Wszystko Ci się reguluje. Kurde a ja czuje ze ten okres bedzie. Ociupinę zaczyna mnie boleć brzuch z tym,że cycki mnie już nie bolą, są normalne, już nie musze jeść wszystkiego na raz. Nie rozumiem swojego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Ja nie widzę przeszkód przed tym żeby zostać mamą teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
najgorsza jest ta niepewność. Szkoda ze od razu nie można wiedzieć czy się jest w ciąży czy nie , no ale coś. takie nasze ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
No dokładnie... ehh ok ja uciekam się wykąpać i spać bo jutro trochę ciężki dzień mnie czeka. Dobranoc dziewczęta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
no dobranoc Kochana ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Wiesz ja też dziś dokładnie o tym samym pomyślałam :D Dlaczego nie ma takiego czegoś żeby odrazu wiedzieć czy jest ciąża czy nie:P Bez sensu ktoś wymyślił:D hehe a tak serio to podłe ze strone natury że objawy ciąży są identyczne jak na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi już ból brzucha przeszedł i plamienie ale sama już nie wiem czy cos będzie czy nie...dziś jeszcze nim mój wyszedł do pracy to poprosiłam go o małe co nieco żeby nie było że zmarnowałam jakąś szansę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
hehe noo próbować można zawsze:D najmilsza część staranek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie_migdały...
aha to ja powyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie_migdały...
kurcze dziewczyny jak tak przeczytałam od początku nasze wypowiedzi to chyba wszystkie powinnyśmy być zaciążone:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
hahaha oby :D Ale założycielka chyba coś się nam nie odzywa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie_migdały...
racja...może wyszły jej dwie kreski i biega jak szalona po smyku itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Bardzo możliwe, że jest tak szczęśliwa, że o nas zapomniała... No ale dzieki niej jest ten jakże przyjazny wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
hehe no tak dziewczyny :) ja właśnie tworze sobie tabelkę temperatury, żeby wiedzieć kiedy mam dni płodne co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie_migdały...
racja...może wyszły jej dwie kreski i biega jak szalona po smyku itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie_migdały...
czy tylko mi kilka razy wskakują posty..oj nie dobra kafe... ok dziewczyny szaleństwa w nocy do jutra pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Ja też kiedyś chciałam mierzyć temperaturkę, ale po 4 dniach zapomniałam o tym haha :d Noo dobranoc pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Witajcie :) No i dostałam @ :( Przyszła sama a w piątek mam wizytę u ginekologa :) Nie wiem co teraz mam zrobić. Trudno pójdę z @ :) nie zrobi mi USG dopochwowe tylko brzuszne jak coś i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Ehh dziewczyny. Zaraz umrę. Boli mnie głowa od samego rana, mam wrażenie, że mnie tak delikatnie muli (ale jak pomyślę o tym) jakoś tak mi po prostu ciężej na żołądku, jak wstałam rano to od razu miałam myśl "muszę szybkoooo umyć zęby" - nigdy nie robie tego od razu jak wstanę z łóżka. Zazwyczaj najpierw idę siku i się kąpie i dopiero jak już jestem cała ogarnięta myje zęby. Ale za to... boli mnie brzuch tak jak na okres. Sama nie wiem co jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
A nie możesz przełożyć wizyty?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Wizytę przekładałam już 3 razy :( Wiec nie chce po raz kolejny. Powiem mu po prostu, że planuje ciąże, żeby sprawdził usg brzuszne czy nie ma torbieli itd.. I powiem mu wszystko co mi dolega (nawet napisałam sobie na kartce) bo później zapominam i chodzę dalej z problemami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Może @? Najgorsze jest to,że nie można poznać ani odróżnić czy to ciąża czy @ .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
No na 90% wiem, że dostanę okres bo widzę to po sobie. Chociaż w sumie... jak dziś rano się obudziłam to byle TAM tak mokro... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
No to ciekawe jest to co piszesz. Wydaje mi się jednak ze @ przyjdzie :) Ja właśnie dziś dostałam i jakoś nie byłam ucieszona, ale teraz jak na to spojrzę to się ciesze. Pierwszy cykl od dłuższego czasu przyszedł no można powiedzieć regularnie :) Będę mogła od nowa zacząć starania i notować sobie to co "mówi mi moje ciało" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
No pewnie ze tak :) Ja zobacze w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny! ja obudziłam się z bólem podbrzusza znowu:(. pamiętam że na początku ciązy bolała podobnie jak na okres itd ale o ile dobrze pamiętam to to było dopiero ok 6-8 tydzień (w 8 tyg się dowiedziałam o ciąży i wtedy mnie właśnie bolał) więc u mnie tym razem chyba nie to,. Blanka a ty masz już konuiec cyklu tak? może akurat sie uda skoro ci nie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
gosc - no to moze akurat jestes w ciazy? Robilas moze test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
No tak, ja powinnam mieć okres w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×