Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poleciałam z Polski do Francji na stałe,znajomość języka zero ....

Polecane posty

Gość gość
Jezeli znasz francuski,to dlaczego szukasz pracy fizycznej'Czy tylko znasz go ...z mezem-jak sama piszesz ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o odpowiedz
Znam francuski,myślę że się dogadam. Szukam pracy fizycznej,dlatego że w Polsce pracuje fozycznie(ekspedientka,sprzątanie,niania,kelnerka) i jestem bez wykształcenia, a bez wykształcenia ciężko o inną pracę niż fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale temat się rozwinął hah Jeżeli znasz dobrze francuski i jężeli skorzystasz z usług pole emloi, mission locale ADEF+ itp to szybciutko wyślą Cie na jakiś kurs doszkalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chcemy wyjechać całą rodziną czy moglibyśmy zadać kilka pytań w związku z wyjazdem do FR ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie konkretnie, jak znajdujecie pracę. Czy najpierw z Polski i dopiero jedziecie, jak macie już pewną, czy wyjeżdżacie gdzieś i wtedy na miejscu szukacie pracy, co jest dość ryzykowne i niepewne? Jak znajdujecie mieszkanie i czy jedziecie sami? Proszę o wskazówki. Nie chodzi tylko o Francję, tylko o wskazówki, jak znaleźć pracę. Bo przez agencje pośrednictwa to proste nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ror zamknij ryj bo glupio uparty jestes. Zrob sobie dzieci i klep nedze i jak ci sie trafi szansa na lepsze zycieto nie skozystasz bo wolisz zrec suchary w pl i marznac bo na ogrzewanie nie stac... Pie rdo lisz bzdury i wgl gon sie tam skad wylazles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.08 - Ktoś coś powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie masz mozliwosci "przekoczowania" pierwszych tygodni u znajomych czy rodziny to najlepiej wybrac sie do pracy we Francji przez polska agencje np. na winobranie czy do pracy w fabryce w ten sposob zalapiesz kontakty zeby pozniej pracowac na siebie pomimo dobrej znajomosci jezyka a bez pracy nie poradzisz tutaj sobie, z tego prostego wzgledu ze zby wynajac mieszkanie trzeba kupe dokumentow no i prace platna 3krtonie wyzsza od czynszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcDeVarsovie
byłem już parę razy we Francji na winobraniu, ale aby tam zostać musiałbym znacznie lepiej znać język mieć tam kogoś, no i pracować przez kilka miesięcy, aby coś wynająć, na pewno pójść na kurs doszkalający, a tak to wegetacja w Polsce... Jak nic się nie zmieni na lepsze (normalne) to znów do Francji, tylko pytanie jak zostać tam na stałe, bez pieniędzy i znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Francji jedyna szansa w twoje sytuacji byloby znalezienie pracy na czas nieokrslony, wtedy mozesz wynajac mieszkanie itp; Na kontrakcie tymczasowym tylko przez osoby prywatne, bo zadna agencja ci nie wynajmnie; Podstawa we Francji to jezyk, bez francuskiego ciezko cokolwiek zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Mysle o wyjezdzie fo Francji lub na korsyke do Pracy ale niestety 0 francuskiego ale znam angielski.Myslicie,ze mozna przezyc tak /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie b. trudno, baaaardzo malo osob zna angielski lub jakis inny jezyk w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace na pierwszy raz chce sobie zlatwic przez agencje z Polski. A jakie sa Francuski ? w sensie zwiazki,malzenstwo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez polska agencje załatwić możesz. Tyle ze na sezon to raczej juz w lutym były ogłoszenia. Nie wiem jakie są francuski bo mam męża Pollaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czy na sezon czy dluzej .Zalezy czy mi sie spodoba . Ostatnio sezon skonczyl sie 4 letnim pobytem w Uk teraz mam chec na Francje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×