Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sie teraz zyje w USA?

Polecane posty

Gość gość

Ciagle tylko UK UK a ja wlasnie zastanawiam sie jak sie teraz zyje w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie żyje bardzo dobrze. Oczywiście jeśli ktoś ma papiery i edukację oraz głowę na karku, to zyc nie umierać. Ja mówię biegle po ang i hiszpańsku, więc dostałam świetna prace. Teraz niedługo będę pracować w zawodzie- prawnik. Myśle ze ciężka praca i życzliwym podejściem do ludzi i swiata to jest cudowny kraj, oczywiście trzeba go lubić i nie czuć sie jak na obczyźnie tylko jak w domu. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem bardzo niezadowolona;( moj maz swietny student biegle mowiacy po angielsku od 12 roku zycia,dobry czlowiek skonczyl bachelor degree w kierunku medycznym przeszedl chyba z 6 rozmow w sprawie pracy I nikt nie chce go zatrudnic!!!!!;(((Bo niby nie ma doswiadczenia! A jak ma miec skoro dopiero co skonczyl uczelnie? Ma pol roku tgzw klinicznych rotacji ale to za malo dla tych gnojkow!!!!! Jak tak mozna? Nie " swoj" to mu sie nie nalezy???? Obcy nie ma prawa dostac pracy w szpitalu tylko do lopaty czy jak??? Amerykanie sa okropni I ta cala gatka o rownouprawnieniu to gadka sratka!!!jestem obrzydzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem bardzo niezadowolona;( moj maz swietny student biegle mowiacy po angielsku od 12 roku zycia,dobry czlowiek skonczyl bachelor degree w kierunku medycznym przeszedl chyba z 6 rozmow w sprawie pracy I nikt nie chce go zatrudnic!!!!!;(((Bo niby nie ma doswiadczenia! A jak ma miec skoro dopiero co skonczyl uczelnie? Ma pol roku tgzw klinicznych rotacji ale to za malo dla tych gnojkow!!!!! Jak tak mozna? Nie " swoj" to mu sie nie nalezy???? Obcy nie ma prawa dostac pracy w szpitalu tylko do lopaty czy jak??? Amerykanie sa okropni I ta cala gatka o rownouprawnieniu to gadka sratka!!!jestem obrzydzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby przeprowadzajace interwiev sa nieprofesjonalne ( maz mi mowil ze kiedy zadawal I'm pytania osoby te wydymywaly kpiaca usta w jego obecnosci!!) tak nas szanuja.pisalam to juz ale przypomne maz skonczyl studia z 3.90 obronil licencjat kazdemu amerykanskiemu studentowi zaproponowano zlozenie cv w sprawie potencjalnej pracy tylko nie jemu! Wstretny okropny narod falszywcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan pierdzielic ta powyzej... ja przyjechalam do USA majac 19 lat i mam akcent, skonczylam tu studia i nikt mnie nigdy nie dyskriminowal.. tutaj trzeba robic internships caly czas nie ma tlumaczen ze jak ma miec doswiadczenie bo dopiero co skonczyl studia.. Tutaj sie nabywa doswiadczenie studiujac moze twoj chlopak/maz to jakis lewus i sie obudzil poniewczasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha..teraz bachelors to mozna sobie w tylek wsadzic chyba ze jestes accountant/ registered nurse/ civil engineer.. nawet czytalam o tym dzisiaj artykul na yahoo. Na wszystkie inne kierunki trzeba miec mase doswiadczenia albo isc do grad school.. szczegolnie jak robi sie bachelors z biologii (nie ma czegos takiego jak bachelors medyczny - po bachelors idzie sie do med school jak chcesz studiowac medycyne). Polecam powrot do rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby powyzej ktora powiedziala ze rozpoczyna teraz prace jako prawnik. Czy jest jakas mozliwosci zeby skontaktowac sie z toba emailowo? W przyszlym roku chce isc do law school ale mam mase watpliwosci. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie dobrze zyje. A ta co tak narzeka tam wyzej niech sie do Polski przeniesie skoro ja I jej meza tak dyskryminuja. W Polsce bedziesz miala "raj" hahahaha. Moim zdaniem Amerykanie sa tolerancyjni, ja mam accent I jakos nikt mnie nie dyskryminuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam w uk , zrobilam papiery na ksiegowa ACCA i pojechalam do stanow i nie narzekam. Poza tym jestem osoba ktora w ogole nie teskni za polska wiec mi tu dobrze.Grunt to checi i miec plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to w ogole za pytanie;/ to przeciez zalezy od wielu czynnikow - w kazdym karju sa grupy ktorym zyje sie bardzo dobrze i atkie ktorym sie zyje kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia c*po laska sie pyta o porade a dostaje takie cos??! I co z tego ze tam mieszkasz tule czasu? Chlopak musi gdzies pracowac prawda?!! To chyba normalne ze chce dostac porzadna prace po szkole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba ktora sie uzala nie pytala o porade, to nie pierwszy raz jak wylewa zale w roznych watkach o tym jak jej maz jest niedobrze traktowany w stanach. Nadal nie powiedziala co on dokladnie skonczyl, od roku tu siedzi i sie zali, jakas wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczyl z wyroznieniem biotechnologie med.a wariatke to sobie znajdz miedzy swoimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwuj sie to zapewne odpowiadaja osoby bez wyksztalcenia po zawodowkach bez wiekszych ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale co chcesz robic po biotechnologii bez doswiadczenia? To taki szeroki kierunek, ludzie sie specjalizuja w genetyce badz chemii, i to co pisalas ze twoj maz robil jakies rotacje w szpitalu - rotations to sie robi w med school wszystko ci sie pierniczy. Twoj maz powinien zrobic masters z chemii albo jakis certyfikat w grad school np z genetyki.. jak twoj maz jest tu od 12 roku zycia to nie czaje czemu jest taka niezaradna ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nei bylam w zawodowce... do zawodowki to chyba sie szlo 50 lat temu za twoich czasow na stolarza, teraz wszyscy koncza liceum, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zawodowki chodzi sie dalej i stolarz tez jest potrzebny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie denerwuj sie to zapewne odpowiadaja osoby bez wyksztalcenia po zawodowkach bez wiekszych ambicji. gość do zawodowki chodzi sie dalej i stolarz tez jest potrzebny usmiech.gif To pisala ta sama osoba? Kolejny dowod ze poziom intelektualny tego forum zachwyca:D Lub cokolwiek nie napiszesz obroca to tak zeby po tobie pojechac. Widac ze bezmozgi po zawodowkach odpowiadaja na posty, ale stolarz to bezmozgiem nie jest bo przeciez porzadany zawod i "tez jest potrzebny" :D buhahah co za zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh oh po pierwsze chyba ci chodzilo o rezydenture a nie rotacje! Rotacje robi sie jak najbardziej w biotechnologi niewazne...po drugie nie pytalam sie co ma moj maz studiowac dalej tylko jak ma znalesc prace(!!) Bo to chyba normalne jest ze czlowiek musi placic za siebie rachunki itp no chyba ze ma sie te 20 kilka na karku I wciaz sie mieszka z mamusia(!!!) do reszty sie nie odniose I nic nie napisze Bo szkoda mojego zdrowia zreszta poziom kultury osobistej tych osobek co tutaj pisaly wola o pomste do nieba. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakim k....prawem go obrazasz mendo z niby edukacja?!!!buha tak tak przyjechalas majac 19 lat smarkaczu jeden I co z tego??! Pewnie mamunia za wszystko placila co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem po zawodowce, skonczylam studia w Polsce, a tu pracuje w swoim zawodzie. Jak sie chce to mozna, ale trzeba wysylac mase resumes, zeby dostac jedno interview, a nie siedziec na d***e i narzekac jacy to Amerykanie niedobrzy. Nigdy na interview nikt nie dal mi odczuc, ze jestem gorsza, bo jestem z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz go? Wiesz co robi???? Boze co za ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoimi " studiami" z pl mozesz sobie tutaj w Stanach podetrzec tylek;) heh....zrobili ci ogromna przysluge ze wogole raczyli " to" uznac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest jeszcze jeden powod dlaczego trzymamy sie od polaczkow z daleka..tacy jestescie wyksztalceni a prostaki bez kultury jestescie po prostu!!! Taki poziom te prezentujecie soba???? To ja dziekuje dno I wodorosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kobieto idz sie leczyc, chyba te wszystkie posty pisze ta sama osoba. Psychiatryk sie klania. Nic dziwnego, ze Amerykanie nie chca miec z toba nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby zawodowki nie istnialy,sami bardzo wyksztalceni byscie byli...ale dalej prostacy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie piszesz mendo jedna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Menda" to moze sama jestes, a w psychiatryku na pewno znajda miejsce na takich agresywnych i nienawistnie nastawionych do innych ludzi. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×