Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sie teraz zyje w USA?

Polecane posty

Gość gość
Zegnam!! Nie przychodz tutaj wiecej!! Get the f...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho i jest nasza mitomanka z Hameryki :D Kim to juz ona tu nie byla? Sprzedawczynia w luksusowum sklepie z kosmetykami Diora i Channel na Manhattanie. Pozniej miala problem z zaprzyjaznieniem sie z Amerykanka, a tamta nie zapraszala jej na aerobic (nie dziwie sie ;) ), co tam jeszcze bylo? Aha problemy z pracowniczkami w salonie SPA, w ktorym tez jakis czas robila kariere... ;) Ma kobita wyobraznie, trzeba przyznac :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAH dobrze ktos o niej w koncu napisal. Zawsze to samo; obmysla jakas historie w ktorej albo ona albo mezus sa pokrzywdzeni w Ameryce, potem wyzywa ich od mend i p**d i grozi prawnikiem. HAHA ciesze sie ze stac by cie bylo na tego prawnika, wariatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ohio jest niedaleko marginesie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak psycholu stalkerze pisz Sama ze soba tylko tyle masz w zyciu po tym urodzeniu tego bekarta hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju dzidzia, nie wiem o jakiej Justynce Ch. piszesz, ale zapewniam cie, ze zadna Justynka nie jestem :o Natomiast czytam kafeterie i jestem na tym dziale i powiem ci dziecko ze ty tu slynna jestes. Ty i te twoje chore historyjki. Mysle, ze wiekszosc forumowiczow cie zna i pamieta twoje wypociny na tym forum ;) Zaraz sie pewnie okaże, ze wszyscy jestesmy jakas Justynka :D :D :D Mam dobra rade dla ciebie : Idz sie leczyc. Poki nie jest za pozno. Ty na serio masz cos z łbem i tak latwo dajesz sie podpuszczac, ze szok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryj w kubel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w stanach zyje sie pod ciągłą inwigilacją służb specjalnych. Przy czym amerykanom wmawia sie skutecznie że są najmądrzejszym, najpiękniejszym i najsprawiedliwszym narodem na świecie, bo niosą demokrację wszędzie tam gdzie wjadą czołgami. A także uwalniają napadnięte kraje od ciężaru posiadania bogactw naturalnych przejmując złoża. stany to bankrut, mają większy dług niż budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale dyskusja :p Ja mam studia z pl i mi tutaj uznali. Pracuje w zawodzie i mam sie dobrze. Nikt niego nie dał mi odczuć ze jestem z pl to inaczej mnie traktują. Amerykanie są bardzo otwarci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Ryj w kubel!' Buhahhaha paszczur sie nam zdenerwowal. I ty sie paszczurze dziwisz, ze zadnej kolezanki nie masz? Hehehe POwinni cie z tej Hameryki na taczce przez ocean w p**du wywiezc :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm a ja napisze tak
Dziewczyno Kochana wyzywasz ja od wariatek a sama zdrowa na umysleza bardzo nie jestes! Zeby tak za kims chodzic I przypominac w kolko kto co tam napisal hmmm normalne to to nie jest:/albo jestes psychofanka albo kims kto ma bardzo puste zycie albo kims kto potrzebuje psychiatric attention!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze sie sie nie za bardzo w temat wstrzelilam bo wy tutaj sie znacie jak lyse konie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm a ja napisze tak
Karola sorry za ta debilke justynke( sprawa bedzie miala swoj final gdzies indziej nie na forum)!! Przepraszam wszystkich za to cos co za mna chodzi od jakiegos czasu juz I denerwuje moja osobe obraza mnie I moich najblizszych..ja tego tak nie pozostawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Hmmmm a ja napisze
I reszty Bo net nie jest anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu znowu ta debilka ze stanow? Pamietam jej tematy tutaj haha ona ma na serio swira ludzie wiec nie wchodzcie z nia w zadne dyskusje bo ona szuka atencji.tez pamietam jak sie tu zalila na inne pracownice albo jakas kolezanke ktora jej pracy nie chciala zalatwic.nie wiem czy ona zmysla te historie czy faktycznie tak wyglada jej zycie ale laska ma niezle zrypana psyche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwole zeby ktos bezkarnie obrazal mnie albo moja rodzine prawda justynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce ci jeszcze napisac ze mam wszystkie twoje wiadomosci zapisane!wiec uspokoj sie I nie szkodz sobie bardziej!od wielu miesiecy chodzi za mna po necie wyzywa I upadla! To sie nazywa stalking!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff narescie cisza biedne dziecko sie wystraszylo;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie wiem czy ona zmysla te historie czy faktycznie tak wyglada jej zycie ale laska ma niezle zrypana psyche " Tez ja pamietam ale nie odpisuje nigdy na jej tematy.Ona jest chora kobieta, to widac! Ciagle mysli ze jedna i ta sama osoba o niej pisze i niezdaje sibie sprawy ze jest znana na tym forum i kazdy z niej beke ma.:D Najsmieszniejsze jest to jak zaraz grozi jakimis sprawami w sadzie biedne dziecko.w sumie zal mi jej.brak pracy brak przyjaciol musial jej zniszczyc psyche.Chyba jedynie kafeteria jej pozostala ale jak widac tutaj tez nie moze sobie znalezc kolezanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tutaj dyskusja ludzi niby wyksztalconych i na poziomie....zenua :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy tez ja zgloscie na policje jak bedzie znowu paplac o przesladowaniu. Z tego co widze to wlasnie ona jest tu najbardziej agresywna i wszystkich obraza.Pamietam jak wyzywala Moorland bez powodu :o bana jej dac i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to magiel czy dyskusja na swiatowe tematy:):)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz duzo studentow ktorzy ukonczyli tylko studia w Usa ma problemy ze znalezieniem pracy i ze splaceniem pozyczki za studia.Tutaj liczy sie praktyka,takze lepiej studiowac na part time i pracowac i zdobywac doswiadczenie. Ja uwazam ze w Usa zyje sie dobrze ale zalezy to od wielu czynnikow i indywidualnej sytuacji. Ja nie narzekam-pracuje,studiuje i rozwijam sie w interesujacej mnie dziedzinie:)W Polsce pod tym wzgledem byloby duzo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odp tym NORMALNYM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do justynki ch
Jezeli jeszcze raz do mnie napiszesz tutaj albo gdziekolwiek indziej obrazajac mnie badz moich bliskich, albo nie daj Boze zobacze cie w NY oszczegam ze zadzwonie po policje natychmiast i zobaczymy sie na sali rozpraw ( tak sie sklada ze znam kogos kto sie zna na prawie cywilnym w Ohio a Columbus nie jest mi obcy )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do justynki ch
Mam tez spisane adresy twoich pracodawcow z fb ustalenie twoich samych to piece of cake;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do justynki ch
Twoich danych osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zobacze cie w NY oszczegam ze zadzwonie po policje" Ło Boże, 'oszczegam'??? Cholera jasna, a po jakiemu to? Cymbale, wracaj do szkoły a nie urządzasz pyskówki na forum. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cymbal to cie zrobil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×