Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sie teraz zyje w USA?

Polecane posty

Gość gość
pytanie do trolla: Masz pieczatke tlumacza przysieglego ze wszystkich postow (takze tych z 2011 roku? :D) Najlepiej tez dac do notariusza.. beda mieli mocna sprawe zeby scigac tych przestepcow z polski........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszystkie macie cos nie haloo..!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykanie to sa bez mozgu debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co zrobilam w tej sprawie;Opisze krotko moja sytuacje: bylam systematycznie zwyzywana/ sponiewierana wyzwana od psychicznych itd.wyzywana od gowien I innych najgorszych.zszargano moja reputacje tylko dlatego ze kiedys tam opisalam moje problemy tutaj na forum! Szydzono ze mnie ze pracowalam w fabryce a nastepnie w spa,sponiewierano takze mojego meza.Tutaj sa wskazowki co trzeba zrobic aby zglosic nekanie przez net;Sposób 1: Zadzwonić na numer 800100100 i przedstawić całą sytuację. Sposób 2: Zapisać linki do wszystkich tematów, w których dana osoba obraża lub grozi Pani córce i udać się z tym na byle jaki posterunek policji. Po okazaniu dowodów skontaktują się z policją stanową danego kraju i sprawa ruszy dalej.Ja zgosilam tutaj gdzie mieszkam a moja rodzina w europie.szczegolow nie bede doglebnie opisywala napisze tylko ze to jest zgloszone tam gdzie trzeba( I nie ogranicza sie to do 1 kraju) Sposób 3: Wysłać emaila (helpline@helpline.org .pl) do ludzi zajmującymi się sprawami "przemocy w sieci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zapisać linki do wszystkich tematów, w których dana osoba obraża lub grozi Pani córce i udać się z tym na byle jaki posterunek policji." - Ty sie udaj na byle jaki, ale szpital psychiatryczny. O jakiej corce piszesz? Skoro kazdy tutaj pisal do ciebie a nie twojej corki? I btw, tu nie pisze do ciebie jedna osoba, a kilka. I moze sama przestan wyzywac normalnych ludzi, naucz sie kultury i oglady i przestan zyczyc ludziom choroby i smierci, to moze sama wtedy otrzymasz "szacunek" o ktory tak bardzo żebrzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama dowiadywala sie w moim imieniu I skopipwalam @ od niej !osoby ktore mnie gnebily beda ukarane tyle na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zyczylam nikomu smierci! To byla moja reakcja obrona na wyzwiska I oczernianie! Wy jestescie na przegranej pozycji nie ja!!! Na tym koncze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie zyczylam nikomu smierci!" - Ok. Czyli zaprzeczasz temu, ze cos takiego pisalas. Super :D X "To byla moja reakcja obrona na wyzwiska I oczernianie!" - Aha. Czyli najpierw zaprzeczasz, ze tak pisalas (mimo iz mamy tu czarno na bialym), ale za chwile jednak przyznajesz, ze to byla tylko "reakcja obronna"? Laska, wez tabletki czy cus. Nie jest z toba dobrze. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nikogo nie podalam ale zrobie to jezeli pokarze sie chociazby jedno wyzwisko w moja str!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ty mozesz innych wyzywac i zyczyc im smierci?? Przeciez to ty sie rzucasz na kazdego, kto ma tylko odmienne zdanie od twojego, obrazasz w niewybredny sposob jak jakis menel spod budki z piwem i dziwisz sie, ze ludzie cie nie lubia? Ja sie wcale nie dziwie, ze nie mozeswz znalezc znajomych, ze twoje fabryczne, czy ze spa kolezaneczki nie chca sie z toba zadawac, moze cie nawet dyskryminuja, ch*j wie, ale wine za to ponosisz ty, swoim zachowaniem. Zastanow sie najpierw nad soba, bo to chyba w tobie tkwi problem. Zegnam ozieble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa tak to sobie tlumacz jest tutaj taka Menda ktora non stop za mna lazi no stop w kazdym topiku mi ubliza sprawa jest powazna I ta osoba moze zdrowo za to beknac!sprawa zostala zgloszona ale decyzja czy to pojdzie dalej nalezy do mnie! Wiec ?!! Radzilabym szybciutko mnie przeprosic bo moze sie zrobic naprawde bardzo nieprzyjemnie!!! A do gosci podszywaczy- przestancie!!! Nie zartowalam to forum jest monitorowane przez odpowiednich ludzi do zwalczania nekania psychicznego przez net!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Czyli najpierw zaprzeczasz, ze tak pisalas (mimo iz mamy tu czarno na bialym), ale za chwile jednak przyznajesz, ze to byla tylko "reakcja obronna"? Laska, wez tabletki czy cus. Nie jest z toba dobrze. Serio. Serio to Ty sie odwal dobrze?!!! Pisalam w tym kontescie ze to nie ja pierwsza zaczelam ta cala pyskowke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozatym jak mialam sie odzywac do swojego dreczyciela I psychopaty? Per Moja Kochana? Chyba zartujesz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Radzilabym szybciutko mnie przeprosic bo moze sie zrobic naprawde bardzo nieprzyjemnie!!!" :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justynko targosz wstydz sie tepa dziewucho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 tys £ za twoj niewyparzony pysk!taka jest cena za obraze przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×