Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sie teraz zyje w USA?

Polecane posty

Gość gość
Studia inzynierskie to nie studia to bez porownania np z medycyna, prawem.. Inzynierskie studia moze zrobic kazdy...idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli pani mysli ze osoba ktora jest swietnym studentem z 4.0 jest robotem to albo pani jest zwyczaknie glupia albo przez pania przemawia zazdrosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCR
Wydaje mi sie ze troszeczke za bardzo generalizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCR
Wiesz co, glupio troche porownywac dwa rozne kierunki jezeli sie nie ukonczylo obu bo nie ma sie porownania. Nie bede juz dyskutowac bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm generalizuje? A to ciekawe;) ciekawe tylko dlaczego w mojej klasie tylko I wylacznie Osoby z zagranicy maja swietne oceny;)a amerykanie? Zlewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co mam Ci powiedziec? Widocznie tak wyszlo moze? Nie wiem czemu taka jednostronna jestes. Ludzie sa rozni. Sa tepi Amerykanie, tepi Japonczycy czy Mexycy i nawet wyobraz sobie tepi Polacy. Ale tak samo sa ludzie ponad przecietna. A srednia na swiadectwie tylko i wylacznie liczy sie zeby znalezc pierwsza prace. Pozniej nikt nawet Cie nie zapyta o oceny bo po co. Nie znam Cie i nie wiem ile masz lat i czym sie zajmujesz ale brzmisz jak wiele swiezych osob ktore co dopiero wyemigrowaly i maja z***biscie wygorowane mniemanie o sobie. Wszystko sie przytempi w soim czasie. Jak spodkasz osoby ktore sprawia ze poczujesz sie taka malutka przy nich i moze nabiezesz szcunku do ludzi bez wzgledu na ich narodowosc. Bo nie ty pierwsza myslisz ze jestes najmadrzejsza bo masz A's w jakims community college a wszyscy inni to debile. Pozniej sie dziwsz ze pracy nie mozesz znalezc mimo 4.0 na swiadectwie. Oceny to nie wszystko. Trzeba dac sie lubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa z lubienia praca sie nie zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak mi slow na tego zawistnego I chorego czlowieka---->!!!Nie wiem co mam Ci powiedziec? Widocznie tak wyszlo moze? Nie wiem czemu taka jednostronna jestes. Ludzie sa rozni. Sa tepi Amerykanie, tepi Japonczycy czy Mexycy i nawet wyobraz sobie tepi Polacy. Ale tak samo sa ludzie ponad przecietna. A srednia na swiadectwie tylko i wylacznie liczy sie zeby znalezc pierwsza prace. Pozniej nikt nawet Cie nie zapyta o oceny bo po co. Nie znam Cie i nie wiem ile masz lat i czym sie zajmujesz ale brzmisz jak wiele swiezych osob ktore co dopiero wyemigrowaly i maja z***biscie wygorowane mniemanie o sobie. Wszystko sie przytempi w soim czasie. Jak spodkasz osoby ktore sprawia ze poczujesz sie taka malutka przy nich i moze nabiezesz szcunku do ludzi bez wzgledu na ich narodowosc. Bo nie ty pierwsza myslisz ze jestes najmadrzejsza bo masz A's w jakims community college a wszyscy inni to debile. Pozniej sie dziwsz ze pracy nie mozesz znalezc mimo 4.0 na swiadectwie. Oceny to nie wszystko. Trzeba dac sie lubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty wyzej,to masz czkawke...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli Ty naprawde jestes osoba rekrutujaca osoby do pracy to ten swiat schodzi na psy!!! Cos straszne masz kompleksy z powodu czyis swietnych ocen !!!!!! Normalnie noz sie w kieszeni otwiera na taka osobe!! Tamci ludzie popelnili ogromny blad. Powiezajac co takie zadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ameryka to tak jak się mówi Land of opportunities, na początku jest cieżko ale można tu wiele osiagnac. Nie odczuwam tu ŻADNEJ dyskryminacji wręcz przeciwnie Amerykanie to bardzo przyjazny narod , są mili , uśmiechnięci i maja dobre nastawienie do życia i są pomocni całkowite przeciwieństwo Polaków generalizujac oczywiście, USA dało mi tyle co Polska nie byłaby w stanie nigdy dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To doskonale! I przestan juz generalizowc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chcialas dodac falszywie przyjazni na zasadzie trzymaj swojego przyjaciela blisko ale wroga blizej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość To doskonale! I przestan juz generalizowc ! Idz sie leczyc glupia babo! Bo takie niezrownowazone osoby jak Ty nie powinny decydowac o czyims employment !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zadna baba i masz urojenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F**k u all!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co sie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszość ludzi,ktorzy wyemigrowali do USA,nie chcą wracac do Polski.Jak myslicie,dlaczego?Mozecie nam zazdrościć. Kocham USA! System edukacyjny wzorowy.Dzieci w centrum uwagi.Ciekawy kraj /wszystkie strefy czasowe,piękne zakątki tego kraju/,serdeczni ludzie,tolerancyjni /ponad 100 narodowości/.Towar w sklepach jest tak atrakcyjny i niezbyt drogi,ze człowiek nie może odmowic sobie jego zakupu..Naprawdę atrakcyjne ceny..Mieszkania,apartamenty,domy są olbrzymie a nie takie kiszki/klatki jak w polskich blokach.Mamy Polskę tu także;mnostwo polskich sklepów.,klubow,kościołow,szkól,zakładów pracy,festynow,parad. Jesteś kreatywny,osiągniesz dużo.Stać cię na życie na poziomie.Życie ma sie jedno,dlatego emigranci korzystaja z jego ofert.Zapraszam do USA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo takie niezrownowazone osoby jak Ty nie powinny decydowac o czyims employment !!!" - Wariatka z usa reaktywacja :D Spokojna twoja rozczochrana- ciebie i tak nikt by nigdzie nie przyjal do pracy. Miejsce osob psychicznie chorych jest w szpitalu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze piszesz o sobie??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoje miejsce jest na cmentarzu kanalio jedna!zdychaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza perelka: " System edukacyjny wzorowy"W USA .?!?Z choinki sie urwalas!Kochaj swoje USA,ale nie opowiadaj bajek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet za to cenzuruja
06.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Studia inzynierskie to nie studia to bez porownania np z medycyna, prawem.. Inzynierskie studia moze zrobic kazdy...idiota A ty co skonczylas? Bo jak na razie to skamlalas na marny los pracujac w jakims podrzednym spa i pilujac brudne pazury, potem w fabryce, a teraz wielka gwiazde zgrywasz bo sprzedajesz 'markow' perfumy :-s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty tak chory czepie chodzisz za ta dziewczyna I ja przesladujesz?! Przeciez to nie jest ani normalne ani zdrowe!! A co cie to obchodzi co Ona pracuje badz pracowala?! Get a life!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty znow piszesz sama do siebie i bronisz 'swoja osobe' pod innymi nickami? ;) Myslisz, ze nikt nie rozpozna twojego bagiennego sposobu wypowiadania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahha zawsze jak wchodze na tematy o USA, to mam polewke na maksa. Glownie za sprawa jednej osoby, ktora tu pisze pod bardzo wieloma nickami. Chyba wiecie o kogo chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Get a life!!!!!! Zalosny polaczku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiesza mnie wasze niektore wpisy.Jestescie uczuleni na USA.Nie wyjechalaś,nie zabieraj glosu.I nie osmieszaj się swoimi komentarzami. Jeszcze trochę a niektorych rozsadzi od srodka z tej glupiej zawisci. Proponuje wszystkim by wyjechali i wtedy pogadamy.Takie jalowe gadanie jeszcze nikomu nic dobrego nie przynioslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie!!!! Ja np mam chorego stalkera co tylko za mna lazi jak smrod po Garciach!!! Odp******ic sie toto nie moze ale ubaw mi z tej P***y po pachy! Taki zazdrosny skwaszony paczek pedraczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciUwa z USA
Tak sobie czytam te przepychanki i mysle - "a o czym wlasciwie byl ten temat"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×