Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlucznikRębajło

Wczoraj byłem u prostytutki

Polecane posty

Gość KlucznikRębajło

Kilka dni temu wszedłem na stronę odloty.pl gdzie zamieszczane są ogłoszenia pań do towarzystwa.Wybrałem panią w wieku 30 lat,ładną,wysoką brunetkę.Po chwili namysłu zadzowniłem i umówiłem się na spotkanie w dniu wczorajszym.Otworzyła mi atrakcyjna dziewczyna,seksownie ubrana.Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze,a dziewczyna okazała się prawdziwą profesjonalistką.Z początku miałem pewne wątpliwości czy udać się na pierwszy raz do takiej pani,ale stwierdziłem,że sam się przekonam jak jest na takiej wizycie i wyrobię sobie własne zdanie.Jestem zadowolony w stu procentach i polecam innym młodym chłopakom ten sposób na rozpoczęcie współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotykam się z pewną panią już tak regularnie i też jestem zadowolony. Jest moją pierwszą i jedyną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieeeewiiica
czy u facetów na serio popęd seksualny jest aż tak silny, ze nie potrafią sobie z tym poradzić? serio pytam...ile może wytrzymać dorosły facet bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
Tak jest ze wszytkim- profesjonalizm sie liczy!!!! Reality show. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlucznikRębajło
Ja akurat nikomu krzywdy nie zrobiłem,nie popełniłem żadnej zbrodni.Jest oferta a ja jako potencjalny klient decyduje czy z niej skorzystać czy nie.Tak jak w każdej innej branży np fryzjerskiej.Nie widzę w tym nic żałosnego czy wstydliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne kobiety tylko smedza i marudza ze tak nie wolno i to zalosne chlopak chcial p******c i znalazl chetna choc to prostytutka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieeeewiiica
boże...ja chyba nigdy nie zdecyduję się na związek, na seks po pożygałabym się chyba jak by mi facet powiedział, że na dziwki chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety gardzą mężczyzną jak jest prawiczkiem a jak pójdzie tam gdzie to akceptują to mają o to pretensje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperacja? To co bym powiedział kobiecie mając np. 30 lat, że jestem prawiczkiem i co może by to jeszcze zaakceptowała :P Każdy wie, że kobiety skreślają takich facetów od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacka
Osobiście nie związałabym się z mężczyzną, który korzystał z usług prostytutek. A rozpoczynanie współżycia w ten sposób to już w ogóle ...zatrważające po prostu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
chyba nie ...kobitey oczekuje od partera, ze sie sprawdzi...a czesto musi sie duzo uczyc z woeloma zanim jest perfekcyjny..jesli wogole bedzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykałem się z wieloma kobietami ale niczym się od prostytutek nie różnią z tym, że ciągle narzekały i marudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacka
Do tej dziewczyny,co napisała, że się nei zdecydowałaby na związek i seks - mężczyźni korzystający z usług prostytutek to mniejszość, nie przejmuj się. Teraz dziewczyny są na tyle łatwe, że nie trzeba płacić za seks. Normalny facet nie śpi z dziwką, więc po prostu szukaj normalnych. Klienci prostytutek to desperaci i leniwce :) Aczkolwiek ja np również nie zdecydowałabym się na związek z mężczyzną, który miał zbyt dużo partnerek seksualnych, to też mnie odstręcza. Z obecnym chłopakiem jestem 2 lata i jest on moim drugim, ja jego 5 i na początku było to dla irytujące, nie mogłam się pogodzić, ale uznałam, że nie jest to jeszcze taka liczba, żebym uznała go za kurwiarza, więc w końcu z nim zostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że desperacja, bo prawdziwy mężczyzna nigdy nie musi płacić za seks x racja X X Powiedzcie panie ze zwyczajnie jesteście przytłoczone faktem że daleko wam do profesjonalizmu, właśnie do takie dziwki, nigdy w żaden sposób prawie żadna z was nie będzie tak profesjonalna i piękna jak ta Dziwka o którą tak mocno się oburzacie szantrapy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
My chcielibyśmy też normalnych kobiet a co puszczacie się więc prostytutka wychodzi taniej niż taka kobieta do związku a jakość kobiety taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawdziwym mężczyzną myślącym logicznie jak mam brać puszczalską na partnerkę, która kosztuje drożej niż spotkania z panią to towarzystwa i do tego marudzi, narzeka i ciągle jej mało, zdradzi itp. to sory ale bezpieczniejszą i lepszą inwestycją w przyszłość jest znajomość z kobietą pracującą w takim zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne prowo prawictwa
0/10 😴 propagujace prostytucje i majace na ceu pokazanie, ze prawiki to takie biedne stworzonka niechciane przez kobiety, bo nie widza sami ze sa ofermami i w ten sposob szukaja sobie usprawiedliwienia jedynie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci się temat nie podoba to spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quest444
Właśnie. Co jeśli ktoś z różnych przyczyn ma zamkniętą furtkę, do znalezienia sobie stałej partnerki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż ale to nie zmienia faktu że normalna kobieta nawet na was nie spojrzy ;) ciekawe dlaczego? :D No ale widać na czym wam zależy, bo nie wspomnieliście słowem o uczuciu miłości bliskości itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasadnicza różnica po miedzy profesjonalna dziwka a wami polega na tym ze ta robi to oficjalnie, płacisz -otrzymujesz za co płacisz, a wy?? Wyciągacie więcej kasy nie dając w zamian żadnej gwarancji zadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widać po kimś, że korzystał z takich usług. Zresztą to przeszłość więc nie istotna w budowaniu związku, tak mówią kobiety jeśli chodzi o ich bujne życie seksualne :P Kobiety mogą to my też jest równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawik lat 31
Jakbym miał dużą chęć i bym już nie wytrzymywał to tez pewnie bym wyciągnął na ten cel parę stówek. Ale nie mam takiej potrzeby. Bo w sumie jak ktoś nie ma powodzenia to już ma żyć w celibacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co facet robi będąc wolnym nie powinno interesować kobiety, będąc w związku jest się wiernym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedź z innego tematu na tym forum: "W ogóle jestem cięty ostatnio na popieprzeńców. Moim skromnym zdaniem jak ktoś za przeproszeniem nie umie fiuta w spodniach zatrzymać to niech się wykastruje-mniejsza szkoda dla ogółu". "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quest444
16.06.13 [zgłoś do usunięcia] Cara Delevingne biedne prawiczucie tacy pokrzywdzeni że muszą z prostytutek korzystać Sex, drugs and rock n' roll x Biedne, nie biedne, to nie twoje zmartwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×