Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlucznikRębajło

Wczoraj byłem u prostytutki

Polecane posty

Gość gość
No i zostają jeszcze "krypto-prostytutki" dla zamożnych. Mowa oczywiście o sponsoringu. Wychodzi dużo taniej niż w przypadku prostytutek "dla każdego", z reguły ma się "wyłączność" i dodatkowo świadomość, że tego typu dziewczyna jest nieprofesjonalistką z wszystkimi tego zaletami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sobie dzwonie po faceta na telefon:Pbo jakos malo burdeli dla kobiet:(wy faceci to macie super pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kobiety wyżej. I czy nie przyznasz, że taki facet na telefon jest 100 razy lepszy, przystojny, doświadczony, miły, z dorodnym sprzętem niż jakiś tam brzydki kurd*pel z małym ptaszkiem z którym musiałabyś się użerać? Jasne, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wejdź se na odloty czy roksę i zobacz, za 100zł są takie towary że można wiadro wnosić na 4 piętro bez użycia rąk :) ale co ja tam wiem, lepsze paszczury z ulicy z odrostami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 22:50 hmm tak ale tez jest inna sprawa,otoz taka,ze ja w tej chwli nie mam czasu na umawianie sie na randki i takie tam...ale juz pomijam ten fakt.... tak ,to prawda place facetowi,on robi co trzeba i wychodzi i tyle go widzialam:Pnie trzeba sie uzerac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×