Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anti123

całowanie innych na weselu

Polecane posty

Gość anti123

parę miesięcy temu byłam na weselu i brat mojego lubego zrobił obciach na weselu, bo jak śpiewali wszyscy gorzko gorzko dla pary młodej to on ze swoją dziewczyną zaczęli się lizać też jak młodzi, dla mnie to było niestosowne, i teraz w sobotę jest nasze wesele a ja nie chcę by tak sytuacja się trafiła u mnie na weselu przez niego, czy uświadomić go wcześniej że sobie nie życzę takich sytuacji czy poczekać do wesela i jakby się takie coś działo to zwrócić im uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora dzika-bezwiedna
Powiedz mu przed. Spokojnie i dobitnie. Możesz też poprosić kogoś, że jak zauważy taką sytuację, to ma natychmiast to przerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anti123
albo lepiej powiem mojemu żeby mu tak zwrócił uwagę w końcu to jego brat, jego chyba usuchnie niż jakąś bratową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anti123
i teraz mówię o tym mojemu a on do mnie nie wymyślaj problemu;/ to świadczy o nich... no dzięki ale ja sobie nie życzę takiego zachowania jakiegoś gówniarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz większych problemów? Przecież ze swoją dziewczyną się całuje, a nie np. z obcą świadkową, która przyszła z partnerem. Robisz z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie było by miło gdyby na twoim weselu spiewali ci gorzko a jakis gowniarz jeszcze przy twoim stoliku sie lizal, i wszyscy patrza i na kamerze rowniez bedzie widac, on bedzie mial swoje wesele i na jego weselu beda mu spiewac gorzko a nie psuje komus. a poazaym ja wiem czy on z ta laska bedzie dalej czy to tylko zwykla szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wisiałoby mi to dokumentnie. Poza tym samo to "gorzko" i namiętne pocałunki do kamery uważam za szczyt wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym żałosna jesteś z tą "szmatą". Rozumiem, że jakby ciebie facet rzucił to też byłabyś "szmatą"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz nie znasz tej laseczki i nie wiesz jak sie zachowuje dla mnie jest szmata bo sie zachowuje jak szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używanie zwrotów i słów "lizać się" "na kamerze" "szmata" świadczy raczej o Twoim gówniarstwie, nie jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ho ho ho a widzę że Ty nie masz już się czego czepiać i rozchodzi Ci się o słówka. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż.. . .
no wiesz, byc moze sztubacki wybryk brata Twojego chlopaka byl troche w zlym guście ale tez nie stanowil jakiegos straszliwego blamazu. Trzeba podejsc z dystansem do takich sytuacji zamiast robic z igly widly i unoscic sie wielkim oburzeniem bo, jakkolwiek wesele jest swego rodzau wyrezyserowanym spektaklem, to jednak nigdy nie ma sie calkowitej kontroli nad tym jak zachowują sie gosci, a zachowuja sie roznie i nierzadko duzo gorzej od tego incydentu o ktorym wspomnialas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż.. . .
PS sposob w jaki wypowiadasz sie o tej mlodej dziewczynie jest straszliwie wulgarny i obnaza fakz, ze sama jesteś niestety z kultura na bakier. Tym smutniejsze, ze do "gowniarstwa" juz nie nalezysz. Mlodziezy wiele sie wybacza ale takie ordynarne slownictwo u doroslej kobiety...to jest dopiero zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co akurat ta młoda dama jest w moim wieku i zadaje się z dużo młodszym chłopaczkiem, a za wyrażenia przepraszam, ale się uniosłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz calowanie zarezerwowane jest tylko dla mlodej pary? nie bedziesz gwiazdeczka przez cale wesele. Wesele jest od zabawy, a jak ktos przychodzi ze swoja polowka to ma ochote i ja "polizac" i potanczyc z nia, i miec gdzies ksiezniczke, ktora przed chwila sie chajtnela. Jakby mi ktos powiedzial ze na weselu jego mam sie nei calowac z moim facetem to bym go wysmiala. i ciebie tez wysmiewam hahahahaha zalosna istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat jak byś przeczytała wszystkie wpisane posty to byś wiedziała o co chodzi a nie przychodzisz tutaj czytasz ostatni i się przemądrzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof. Lampart-Startrekowicz
Zgadzam się z eleonorą dziką, dodatkowo, w przypadku zaistnienia takiej sytuacji proponuję natychmiast zarzucić na namiętnych kochanków, których pora jeszcze nie nastała, białe prześcieradło, a następnie wyprowadzić oszołomionych z sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę by to był jego stały rytuał. Skoro mówisz, że wesele przed nim może tak pod wpływem chwili chciał zobaczyć jak to jest całować się do gorzkiej wódki. Ale jeśli bardzo się obawiasz to nie sadzaj go przy swoim stole. Jeśli wywinie coś takiego to gdzieś na szarym końcu sali, a oczy i tak wszystkich będą skierowane na Was i kamera też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki że chociaż nieliczni myślą tak jak ja i mają takie same podejście do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka Pronto
A ja bym mu nie zwracała uwagi. Sam zrobi z siebie i swojej dziewczyny pośmiewisko wcinając się w tradycje zarezerowane dla Młodych, wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chodzi o to że nikt mu nie zwróci uwagi bo to jest kochany synek mamusi i jemu wszystko wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwrócić mu uwagę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie głupia prowincjonalna c**a właśnie takie jak ty potem pchają swoje bachory na wesela a jak bez dzieci to z oburzeniem mowią że one nie przyjdą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz tu wchodzić czytać tego i obrażać innych, a jeżeli nie znasz znaczenia słów to ich nie używaj bo c**a to narząd kobiety a bachory to dzieci bez rodziców więc radzę zapoznać się ze słownikiem języka polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleś ty uczona no no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że innym nie wolno ciebie obrażać, ale ty możesz obrażać innych, co? Straszna z ciebie zazdrośnica. STRASZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty Wokalistko, instrumentalistko, Do tego niepoprawna marzycielko, idź pobaw się pluszowym misiem i powąchaj orchideę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Wokalistko, instrumentalistko, Do tego niepoprawna marzycielko, idź pobaw się pluszowym misiem i powąchaj orchideę 🌻 Orchidee nie pachną, słonko :) Pluszowe misie zbieram a bawię się innymi rzeczami :) Wysil się bardziej. Potrafisz? Wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×