Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komis odzieżowy w Warszawie godny polecenia

Polecane posty

Gość gość

Witam, Ostatnio doszłam do wniosku że pora wymienić garderobę. Zaczęłam nową pracę wiec wypada ubierać się bardziej formalnie, poza tym sporo schudłam. Mam dużo ubrań w dobrym stanie, które zwyczajnie na mnie nie pasują. Usłyszałam od znajomej, że dobrym rozwiązaniem jest sprzedaż ubrań do komisu, jednak bardzo trudno znaleźć w internecie jakieś dobre miejsce. Albo cena odstrasza (2,5zł/ kg, maksymalna cena jaką znalazłam to 8zł/kg) albo ogłaszają się tylko komisy poszukujące odzieży ekskluzywnej. A ja szukam komisu w którym sprzedam ubrania z Reserved czy H&M. Bardzo proszę o jakieś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komisy to chyba w PRLu były i na pewno nie używanej odziezy tylko nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rzeczy są w dobrym stanie to zapytaj w Lazy Box. Ja tam raz sprzedałam dwa worki ubrań po przeprowadzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amtu
komisy w PRL były zwłaszcza z używaną odzieżą. Z "paczek z Ameryki ". Teraz też są. Sa tam markowe ubrania ze średniej i wyższej pólki używane w bdb stanie ale zdarzają się i zupełnie nowe. ja zaglądam do komisu na Madalińskiego -z 50 m od Puławskiej. Dzieli lokal z ciucholandem i poprawkami krawieckimi. Mozna wychaczyć perełki. Ja na przykład ostatnio trafiłam na przepiękne granatowe mokasyny drogiej marki Sioux za 190 zł - zupełnie nowe ! Są boskie ! Pewnie w sklepie z 600 zł. Koleżanka kupiła tam dużą torebkę skórzaną Furla za 350 zł w stanie idealnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fashioncode / PunktSkupu w samym centrum Warszawy, ale tylko ekskluzywne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AlleBabki, Komis w Łomiankach, ul. Rolnicza 83. Zapraszam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozweiązaniem są też chyba komisy internetowe. www.jolo.com.pl , www.brooklynexchage.pl, www.wzorcownia-online.pl. Do niektorych trzeba rzeczy zawiezc, a niektóre nawet same te rzeczy odbieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a ja chciałam ostrzec dziewczyny z Warszawy - nie warto zadawać się z komisem Kreacja na Senatorskiej - oszukują tam straszliwie! właścicielki oszukują komisantów wielokrotnie przedłużając terminy uiszczenia należnych kwot, następnie pod pretekstem zbyt długich terminów odbioru należności, obniżają należność o dodatkowe 40%!!! Właścicielki nie chcą realizować przelewów internetowych, gdyż unikają dowodów finansowych. Wszystko odbywa się bezpośrednio "z ręki do ręki", aby uniknąć śladu przepływów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×