Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość BaByy
sashh- Witamy ! Miło że się dołączacie Kobietki ! :) Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza. Nie wiesz co to za plamienie, lepiej się przebadać i zapytaj się lekarza w jakich dniach najlepiej jest "się starać" o maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
malina nordycka - dobrze gadasz :) z krwi najszybszy wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
BaByy- wiesz jak to jest jak się czeka na ciążę. można u siebie znaleźć wszystkie wymienione objawy. trudno u mnie o obiektywna ocenę :) ale wydaje mi się że sutki mam takie jakieś czułe na dotyk. a jaki stres przeżywam za każdym razem po skorzystaniu z toalety to szok. żeby tylko czerwonej smugi na papierze nie zobaczyć hi hi. ale będzie co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina nordycka
a co z tymi testami owulacyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
mi testy owulacyjne służą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Mloda Staraczka - no tak, wiem coś o wywoływaniu objawów :) Ale sutki niestety też są wrażliwe jak ma przyjść @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina nordycka
BaByy powiedz od którego dnia zaczynasz je stosowac i przez ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzmama26
Hej hej hej :) witam przyszłe mamy :) ja już mam dwulatka w domu a teraz czas na rodzeństwo :) muszę sie do jakiegoś tematu podpiac więc moze akurat do tego :) mam nadzieje ze temat nie umrze :( w poprzedniej ciąży objawy : ból brzucha jak na okres, plamienie implantacyjne tydzień przed okresem, objawy chronicznego zmeczenia( okropnosc) i na koniec brak okresu. Dwie mocne kreski dwa dni przed @ . Zobaczymy jak będzie teraz. To drugi miesiąc starań okres miałam 22 maja,owu chyba 4 czerwca.teraz okres mam od 17 czerwca , owu mam mieć na koniec czerwca i pewnie i w tym miesiącu będę sie dopatrywać objawów poprzedniej ciąży ( taka głupota)... A Wy macie już dzieciaczki czy jeszcze nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Już sama nie wiem co mam myśleć. tak bardzo chciałabym już to malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Witaj :) Ja się staram o pierwsze maleństwo :) także coś mi się wydaje ze troszkę jeszcze poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzmama26
A ja zaczęłam biegać i mam w planach w tym miesiącu kochać sie tylko raz przed sama owulacja i zobaczę czy faktycznie plemników będzie tak dużo żeby złapać to jajo. Bo podobno seks codziennie to zły pomysł bo za mało plemników w spermie. Tylko jak wytrzymać całe dwa tygodnie bez...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
DŁUGOŚĆ CYKLU (w dniach): POCZĄTEK TESTOWANIA: 21 dni dzień 6 22 dni dzień 6 23 dni dzień 7 24 dni dzień 7 25 dni dzień 8 26 dni dzień 9 27 dni dzień 10 28 dni dzień 11 29 dni dzień 12 30 dni dzień 13 31 dni dzień 14 32 dni dzień 15 33 dni dzień 16 34 dni dzień 17 35 dni dzień 18 36 dni dzień 19 37 dni dzień 20 38 dni dzień 21 tutaj wypisane sa dni cyklu i kiedy robi się test owulacyjny w dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Hej u mnie też będzie pierwsze jak się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzmama26
Młoda staraczka nie stresuj sie tym absolutnie i wszystkie my :) znajdzmy sobie jakieś inne ważne zajmujące zajęcie aby tylko nie myśleć za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Juzmama26- Rozumiem Cie. Ja postaram sie co 2 dni. Moze się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
heheh dokladnie. trzeba cos robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Dziewczynki a ile macie latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina nordycka
dziękuje za szczególowe wyliczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzmama26
Dzisiaj widziałam sie z koleżanka . Dwa lata sie starali. Nagle przestali bo postanowili zrobić badania wiedząc ze coś jest nie tak a ze mieszkali za granica i wybierali sie do polski to postanowili badania zrobić w Polsce. I wiecie co :) na badania nie dojechali bo wpadli hehehe. Za dwa miesiące będzie bobasek :)no i ja tez chce takiego znowu co tylko leży i wyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzmama26
Za miesiąc będę miała 27 ale w nicku postanowiłam sie odmłodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Ja od zawsze kocham dzieci. do tej pory tylko się nimi opiekowałam no a teraz doszłam do wniosku że chce mieć swoje zamiast z zazdrością patrzec na każdy wózek na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
no to super im sie udało :) oby nam wszystkim tez :) malina nordycka- prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzmama26
Babyyy wiesz co ze co dwa dni to jeszcze moze być. Aby nie codziennie. A najlepiej jak ktoś napisał żeby o tym nie myśleć w czasie seksu - łatwo gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzmama26
Młoda staraczka a ile dokładnie okres Ci sie spóźnia ? Zawsze miałas regularnie ? Miałas w tym miesiącu jakiś objawy zmęczenia które sobie "olalas" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
teraz uciekam kochane, bede pozniej. pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam już na jednym topicu staraczek, ale niestety czasu nie miałam i wypadłam z obiegu... Mam nadzieję że uda mi się do Was przyłączyć tak na stale :-) obecnie jesteśmy w 3 cyklu starań. Z pierwszym dzieckiem udało nam się w pierwszym cyklu a teraz coś ciężko... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę się z Tobą starać. Ile masz lat ? Ładna jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzmama26
Hej Samuela :) to tez masz już malucha :) ja za pierwszym razem 5 miesięcy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Jak na razie spóźnia się tylko 2 dni dlatego nie sobie sobie nadziei. zawsze miałam go na czas a nawet dzień przed spodziewanym początkiem. ja żyje sobie raczej jak na razie bez stresowo. zajmuje się tylko domem więc nie jest to bardzo męczące zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
my starania zaczelismy w lutym. w kwietniu okazało się że mam niedoczynność tarczycy, torbiel na jajniku i cytologia gr3. do tej pory się leczę i czekam aż będzie wszystko ok i będziemy mogli na nowo ruszyć ze staraniami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×