Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Oj mam ;) czasem potrafi być taki słodki że chętnie bym go zjadła a czasem jest tak paskudny że chętnie bym go udusila :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej postanowiłam używać stałego nicku bo dawno nie byłam na kafe. To ja juzmama26 :) tylko informuje :) a Samuela ja bym swego tez schrupala ale pewno za chwile bym sie udlawila :D Młoda staraczka myśle ze łaska w ciąży jesteś :D ehh jak ja kobiety podziwiam za cierplowosc w nie robieniu testów :) u mnie w zeszłym miesiącu poszło 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dama mama
Ja wam radze kochać się 3 dni przed owu , w owu i dzien po więc testy na dużo się nie zdadzą. Ponieważ plemnikji w pochwie przezyją 72h więc mogą poczekać na owulacje a niestety po niej jest już za późno. Ja zaszłam w obie ciąże kochając się przed owu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Pytanie do tych które są już mamami. jak poznałyście u siebie że to już? oczywiście oprocz braku okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ale my wiemy kiedy seks uprawiać :) nie wiemy natomiast czemu te plemniki jajka nie atakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda staraczka :) a więc zmęczenie okrutne, plamienie tydzień przed @ , temperatura pow. 37, a i strasznie wyraziste sny a to miałam cała ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Eh gdyby to było już bylabym najszczęśliwsza kobieta na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam ze jesteś w ciąży. Hehe idź test robić lepiej. Jej ale masz cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Cierpliwość u mnie kiepska ale nie chce się rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam narazie :) obiad mężowi gotować :) do napisania. Staraczka napisz koniecznie czy robiłas test bo strasznie ciekawa jestem... Ciąża jest zarazliwa to moze sie zarazimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Sprobuje wytrzymać do poniedziałku. oj ciężko będzie. ale mam przeczucie że robię sobie glupia nadzieję. to ją też lecę. zajże tu później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamma26 co do snów w ciąży to moje był baaaaaardzo wyraziste zwłaszcza te erotyczne :p nigdy w życiu (poza ciążą) nie miałam tak realistycznych snów. A jeżeli chodzi o objawy jakie mnie dreczyly - zanim zrobiłam test i dowiedziałam się o ciąży piersi były strasznie tkliwe (do tego stopnia że noszenie stanika sprawiało mi ból), okropny ból brzucha jak na okres i ciagniecie z prawej strony podbrzusza (jajnik). A po teście i 100% pewności że jestem w ciąży od 7tc mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda staraczka - ja bym już testowała :p w 1 cyklu zuzylam chyba z 5 testów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Witajcie ponownie :) Wróciłam do Was :) Widze ze znow pare osóbek sie dolaczylo :) Miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brzuszek robi mi stracha, coś tam boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Poprzedni post był mój tylko niewiem dlaczego jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no boleć będzie tzn moze boleć jak na okres:) u mnie tez piersi były bardzo bolace, i tez jajnik jakby ciągnął :) mdłości zaczęły sie od 8 tygodnia - koszmar nr 1 :( naprawdę tragedia te mdłości ble. A poteeem zgaga :D Samuela ja nie mówiłam o snach erotycznych hahahahahahaha niektórym tylko jedno w głowie hahahahahahahahaha : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Jajnik też się dzisiaj odzywał ale bardzo krótko. mam stracha przed pójściem do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Mloda staraczka- Moze to pierwsze objawy ciazy?? :) Zrób tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Mam stracha. dlatego chce poczekać do poniedziałku bo mam wrażenie że okres zrobi mi na zlosc i przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Cos mi sie zacieło i 30 razy wyslal sie moj "pusty" wpis.. ;/ To poczekaj jeszcze :) Ja dzis zaczynam dzialac :) !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Życzę powodzenia w działaniu! :) ja już sama niewiem czy brzuch mnie boli jak na okres czy od tego że jem wszystko jak leci bo na wszystko mam ochote... oho zaczynam marudzić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Dziekuje bardzo :) Kurcze jestem ciekawa czy juz nie jestes w ciąży ? A ile masz lat?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Jestem stosunkowo mloda niektórzy mogą mnie nawet nazwać dzieckiem. mam 21 lat ale z moim facetem możemy sobie pozwolić na dziecko. a że on chce mieć pokaźną gromadke trzeba wczesnie zacząć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
To jest idealny wiek na dziecko :) Wiec nie jesteś młodziutka :* Ja z moim facetem jestem 4 lata, od roku jesteśmy zaręczeni, wiec jest spoko, ale chciałabym mieć już ten ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×