Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Zalogowałam sie dziewczyny jak cos :) teraz jest mi wygodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
dzień dobry:) piszę dziś, bo wczoraj szalony dzień. byłam po pracy u ginekologa, potem u kumpeli. ginekolog pobrała mi cytologię, wyniki za 4 tyg, ale jestem dobrej myśli, w koncu nie na darmo tyle leki brałam, nie:)? poza tym usg dopochwowe i też poprawa bo torbiel zmalała. mam niski poziom żelaza, wiec dostałam kolejny lek i skierowanie na morfologie< jestem już po, byłam dzisiaj rano>. babka tak mi sie wkłuła w żyłe że mam siniaka;|. po południu mam jeszcze usg piersi< na które też czekałam 1,5 miesiąca. a potem cisnę do rodzinki, bo się dawno z nimi nie widziałam:) pozdrawiam, życzę miłego dnia i czekam na dobre wiadomości o dzidzi od Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Kochane Kobietki :) Ja uciekam na jazdy bo mam na 12 :) do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamężna- ciesze się że wszystko się uklada i ze dochodzisz do zdrowia.. wiem co to znaczy miec torbiele bo ja tez mam co chwile nowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i znikam hehe :) Dzisiaj pewnie już nie będę pisać bo jutro mam te paskudne egzaminy. Aktualnie zrobiłam sobie malutką przerwę. Mały jest z tatą u babci więc mam trochę spokoju :) Dobrze, że już jutro są te egzaminy bo nie byłabym w stanie się więcej uczyć. A od poniedziałku ruszam zgłębiać sztukę nordic walking :) Kupiłam kijki i mam nadzieję, że efekty będą. A co u Was, poza tym że okropny upał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnnna///
Witam.Dziewczyny u mnie jest taki upał ze masakra. Na nic nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kope lat :) widzę Babyy Twoja stopke :) przybij pione :) Samuela zapomniałam !!! Good luck na egzamach :) kuurde ale Ty uczona będziesz;) a moze i zaciążona przy okazji :D ja dziewczyny na szczęście nie mam torbieli i wogole z kobiecymi sprawami mam ok . Cytologia 1 lub 2 grupa :) więc nie jest złe :) ale ostatnio jak wsiadam na rower to jakby trochę Swedzi... Pierwszy raz coś takiego:( pewno jakieś cholerstwo sie przypaletalo :) oby nic zlego:) zaczynam odliczanie do 27 czerwca ( data seksu:D) :) Babyy atakujesz malzonka dzisiaj? A reszta jak? No co tu tak cicho? Hellol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biegać zaczęłam znowu z siostra wieczorami. Chciałam lykac karnityne ale nie wiem w sumie czy nie zaszkodzi? No chyba nie bardziej niż kawusia czy winko :) nie mówię tu o całej butli :) no a poza tym to Rowerkiem do pracy dojezdzam :) ja to wogole wysportowana tylko po wadze nie widać :) nie chce być gruba w ciazy :) ostatnio przytylam 15 kilo:) po porodzie prawie wsio spadło a po roku macierzynskiego znowu jak bumerang pare wróciło :D ach żeby sie w ciążę tak szybko zachodziło jak tylo to bym co mieśiac w ciazy była ;) no ale nic to:) sie zameldowalam i będę zapewne rano :) piszcie jak tam wasze starania :) hehe w końcu na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja wczoraj na dzialce bylam wiec mnie nie mialam jak napisac. Mama- Ja mialam od srody kochać sie z moim no ale on zawsze zmeczony. Mam nadzieje ze dzis mi juz nie odmówi i że wszystko "przebiegnie zgodnie z planem" :) Aaaa stopke zmienilam , taaak :) A jak tam Wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie starania jeszcze brak :) właśnie zjadłam duuuuuzy obiad i zastanawiam sie nad spalaniem kalorii w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. No to dziś kłótnia na całego. Moj wyszedł z domu a ja zaraz tez wychodzę z koleżanka.. Niepotrzebne to :/ Szkoda gadać :( Tak mi jest źle, bo kocham Go a kłótnie są niepotrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh zebys wiedziala :( ale no widzisz.. takie sa chlopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane ! :) no i nareszcie 1 dzień "starań" za nami ! :) Jakoś nie myślę o dziecku, co ma być to będzie. A Wam jak idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) nareszcie po egzaminach. Co do starań to narazie nie mamy parcia. Tzn kochamy się wtedy kiedy mamy na to ochotę :-) Dzisiaj na szczęście chłodniej, trochę dreszczyk sobie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez się ciesze ze jest troszkę chłodniej bo to była jakaś masakra z tym upałem. Nie było czym oddychać :) Do opalania idealnie :) no ale ile można się opalać :D hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a Was jak nie było tak nie ma :( Halooo ? :) Jest tu ktoś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam23
hej, u mnie 6 dzień cyklu...musze jeszcze pare dni poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już niedługo :) Ja zaraz znów na jazdy idę. Powinnam później wieczorem zajrzeć do Was Kochane :) Za mną 2 dni starań :) Ciekaweee :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
dzień dobry dziewczynki:) dopiero teraz się odzywam, bo w pracy jestem i miałam rano trochę roboty. a teraz koczuję na męża- ma mi śniadanie podrzucić, bo nie wzięłam z domu:). strasznie senna jestem. masakra jakaś. Ale kawy w sumie jeszcze nie piłam, więc może dlatego:) weekend spędziłam z rodziną. mojego rodzeństwa dzieciaki miały trochę radochy ze mnie, bo już dawno nie byłam całe 3 dni u nich:) tak więc wybawiliśmy się:) no i jak tak patrzyłam na nie, to się rozmarzyłam:) czy pisałam już że w pt miałam usg piersi? chociaż z nimi wszystko w porządku :). dziewczyny, macie jakieś plany na wakacje? ja się własnie zastanawiam gdzie tu się wybrać. urlop mam pod koniec lipca, ale już nie mogę przestać o nim myśleć:P. Poza tym jestem w 11dc, wczoraj było MIŁO z mężem:P ale raczej tak na luzaku, bez oczekiwań wielkich i planów. a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze ze wyniki USG są dobre ! Ciesze się :) Ja tez "po staraniach" i może jeszcze postaram się dziś i przez 3 dni "wykorzystać" mojego :) ale tez nic na sile, na spokojnie :) co ma być to będzie. Życze Wam Kobietki miłego dnia dziś ! :) Ja uciekam na jazdy :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnnna///
dziewczyny ja mam mega problemy finansowe i chyba narazie odpuszczam starania.Nie pisałam o tym wczesniej bo myslałam ze dostne prace ale byłam na rozmowie i nic. Ledwo starcza nam na zycie z jednej pensji.Jestem załamana. Siedze codziennie i wysyłam cv. Jest strasznie ciężko znalesc prace.Nawet na wakacje nie pojedziemy bo niema za co. Dzis mam 24 dc. Okres powinnam dostac za tydzien i tym razem wolałabym go dostac. Oczywiscie jesli bym zaszłato bysmy sie bardzo cieszyli ale bedzie wtedy strasznie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
kurcze annnna, to nie dobrze.... a myślałaś może o jakimś swoim małym biznesie? ja wam powiem, że moja mama straciła pracę pare lat temu i nie mogła znaleźć przez 4 lata. teraz pracuje w firmie u wujka, bo i tak wszędzie jej mówią, ze jest za stara, albo że nie mogą jej dać 1000zł a miala dojezdzac prawie180km więc żeby być na 8 w pracy, to wyjazd o 5, pobudka o 4, powrót do domu ok 20, więc masakra jakaś.... Polska to dziwny kraj.... jak ma być dobrze skoro jest tak jak jest?nic tylko wyjeżdżać za granicę... i ja o tym często myślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Nie mam pojecia jaki własny biznes miałabym otworzyc. Zreszta na to tez potrzeba pieniędzy. Jest mi strasznie przykro bo tak bardzo pragniemy dziecka. Próbuje złapac cos dorywczego i tez sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera przez przypadek zgłosiłam czyjąś wypowiedz do usunięcia ;/ . . . A co do Ciebie Aniu to powiem Ci że wierze co przezywasz bo ja od małego musiałam radzić sobie sama z mama (tylko z nią mieszkałam) do tego jeszcze 2 siostry, oj ciężko było. Ale jakoś dałyśmy rade. Teraz mieszka z nami mój facet to jest już troszkę lepiej ale tez jakoś nie latamy z głowa w chmurach. Ale dosyć rozmowy o mnie. Dobrze myślisz rozsyłając CV ale obawiam się ze to może być za mało. Ja bym pochodziła po restauracjach, sklepach, itd i popytała. Moze akurat potrzebują kogoś? Życzę Ci powodzenia bo o prace w naszym kraju jest na prawdę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
a mieszkasz w mieście, czy na wsi? ja obecnie w warszawie, ale z warszawy nie pochodzę. tu jest sporo ofert takich dorywczych właśnie. ale z kolei o umowę o pracę ciężko. sama siedzę na zleceniu od 4 lat i perspektyw na coś konkretnego nie ma.myślę że jeszcze z rok max. 2 lata i będę szukała czegoś nowego...współczuję Ci bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×