Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

tak jestem wierząca :) x BaBy też się właśnie nad tym zastanawiałam... x ƸӜƷ...ƸӜƷ Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ƸӜƷ...ƸӜƷ
Dziewczyny a jak to jest z tą temperaturą? jaka jest jak doszło do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ƸӜƷ...ƸӜƷ
no włąśnie , to pewnie taki mit a może i coś tam pomaga ale nie jest to neizbędne a czy po przytulaniu leżycie z nogami w górze?:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasen że daje nogi do gory :) lepiej sie lezy :D a jak Wy sie cuzjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ƸӜƷ...ƸӜƷ
a ja tak nigdy nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
dziewczyny piersi mnie juz tak nie bolą jak wczoraj ale dalej wydaje mi sie ze są powiekszone. Boje sie ze tym razem tez nic z tego nie bedzie. Niechce jeszcze robic testu bo to chyba troche zawczesnie. Tak mi jakos smutno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny a mi kiedys mój mąż kazał leżec z nogami do góry bo wyczytał cos w necie. Ja słyszałam o tym różne opinie,podobno nie ma to jakiegos wielkiego wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
Ania, ty @ miałaś miec pare dni temu nie? mi się wydaje ze za późno nie jest. albo się udało, albo nie. Ale nie martw się niczym.Wszystko ma swój czas, na każdego przyjdzie pora. Moja ciocia jest położną i zawsze mówi ze jest sporo poronień albo coś i że kobiety się załamują, ale że natura jest mądra. po prostu te najsłabsze maleństwa, które miałyby urodzić się mocno chore zazwyczaj się roni. Nawet smutne wydarzenia mają swoją jasną stronę i tak trzeba chyba na to patrzeć, bo inaczej się oszaleje.... ja z nogami w górze nie leżę, ale też słyszałam że to pomaga, więc może warto spróbować:) a jeśli o orgazm chodzi, to nie słyszałam czy ma jakiś wpływ na poczęcie... swoją drogą wydaje mi się to takie nierealne że można go nie mieć...;) trudno mi to sobie wyobrazić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
ja też jestem wierząca. a mam pytanie, jaka róznica wieku jest między Wami, a waszymi mężami? ja z moim jesteśmy w tym samym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki tak czytam sobie wasze posty..:) i nie wiem czy lezenie z nogami w gorze pomaga,ale no mi pomoglo,bo 2cykl staran i sie udalo,wiec warto sprobowac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
zamężna teoretycznie okres powinnam dostac wczoraj ale często zdarzały mi sie różne kilkudniowe opuźnienia. ---- Ja i mój mąż tez jesteśmy w tym samym wieku. Między nami jest tylko 2 tygodnie różnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam orgazmu:P może za krótki związek;) Mój M jest starszy o rok:) ale miesiącowo to ok 3 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Puzzel też jest ode mnie starszy o 4 lata :) . . Aniu a co do Ciebie, to powiedz mi co szkodzi zrobić test? Nie chciałbyś już wiedzieć czy się udało? A może na prawdę będą 2 kreseczki tylko musisz je najpierw zobaczyć na teście? No bo jak nie zrobisz to nadal będziesz myśleć że nic z tego a może akurat się udało? Jak nie to dasz rade w następnym cyklu, głowa do góry ! :) A kiedy chcesz testować? . . . A tak do wszystkich- jakie dziś plany? U mnie pogoda piękna ;) Na działkę się dziś przejdę :D może małe opalanko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakoś niedobrze jest.. Wydaje mi sie ze to z tego słońca. Za duszno jest, ale pogoda ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Puzzlem jestem 4 lata (w sierpniu) ;) A dziś sie nudziłam i policzyłam miesiące, dokładnie dziś przypadają 47 miesięcy razem :D ten czas tak ucieka. Ahhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Babyy jesli nie dostane okresu to pomyślałam sobie ze zrobie test w niedziele. Wtedy mój mąż bedzie w domu a chciałabym zeby przy mnie był bo ja różnie reaguje.W razie czego bede sie miała komu wyryczec w ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnnna///
Dziewczyny mi chodzi o to ze niechce robic testu zbyt wczesnie bo jesli wyjdzie negatywny to bede sie zastanawiac czy faktycznie ciązy niema czy zrobiłam test zbyt wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Aniu. Ale bądź dobrej myśli. Okres się spóźnia wiec może akurat :) będę 3-mac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnnna///
Dziewczyny ja to juz przerabiałam mnóstwo razy. Robiłam test- wychodził negatywny, a potem miałam nadzieje ze moze jednak za wczesnie, wiec robiłam kolejnego dnia drugi a potem trzeci... Normalnie wpadałam w jakąś paranoje i wydałam majątek na testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ale Aniu teraz na 100% by Ci wyszedł bo okres miał być w niedziel (z tego co pamietam) wiec to 4 dni po terminie przyjścia miesiączki. Ale zrobisz jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnnna///
Ja z moim jestem razem juz 8 lat a 3 lata jestesmy małżenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnnna///
Okres miał byc teoretycznie między poniedziałkiem a środą.Pozyjemy,zobaczymy. Narazie musze sie wyluzowac. Jesli bym nie zaszła to moze nie byłoby az takiego dramatu bo mój mąż za 10 dni zaczyna urlop 2- tygodniowy. Wiec byśmy sobie zaszaleli akurat w płodne dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no to sie ciesze ! :) Wtedy będziecie mieć czas TYLKO dla siebie ;) Pożyjemy, zobaczymy- dobre motto. Nie schizować się niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do leżenia z nogami w górze to mój Misiek ostanio powiedział : 'kochanie wiesz co,po stosunku powinnaś trzymać nogi w górze,bo to pomaga' - podobno wyczytał w internecie :) :) :) hehehe x między nami jest róznica 8 lat. x ja dzisiaj leniuc***e przez reszte dnia,mamy jutro wolny dzień więc należy się :) x ja już czuje,że zaraz przyjdzie @,ale tak jak pisałam wcześniej,zmieniam nastawienie i już nie będę 'schizować' :) :) :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma przez całe 6 lat związku nie miała orgazmu ze swoim partnerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×