Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość motylek gość
Aniu to podobnie jak u mnie:( Baby to gdzie mieszkasz? ja woj łódzkie:) a Wy gdzie laski meiszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie dzisiaj też śliczna pogoda :) później na jakiś spacer się wybierzemy i na obiad,bo nie chce mi się dzisiaj w kuchni siedzieć... x jutro ma przyjść @,może się już dzisiaj rozkręcić,albo będzie organizm płatał figle i się spozni ... x ja mam okropne bóle przy @,nie zawsze,ale tabletki żadne nie pomagają 'umieram' z bólu :( x griszaankaa Witaj :) też dziekuje za rady :)i oczywiście trzymam kciuki!!! x anna mam nadzieje,że będzie wszystko wporządku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pytanie z innej paki :) Na jaki kolor pomalować paznokcie? :) (na własne urodziny) ? mam pastelowe: żółty, pomarańczowy, różowy, zielony. I normalne kolory: niebieski, różowy, zielony, fioletowy. Pomożecie? Bo wydaje mi się ze czym więcej kobieta ma kolorów tym trudniej się jej zdecydować na jeden ewentualnie 2 :) Przepraszam, jeśli kogoś zirytowało to pytanie :( nie miałam tego na celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek gość witaj :) ja jestem z zachodniopomorskiego,ale obecnie mieszkam za granica. BaBy ja ogólnie lubie różowy i fioletowy :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) dzieki za odpowiedz :) hehehe Ponawiam tabelke dziewczyny i czekam na wpisy osób :) . . . nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ....................ok 1-3.07 (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6............................16. 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czekam na wpisy nowych osób :) * tak miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny możecie mi powiedzieć czy testy paskowe sa lepsze od płytkowych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ƸӜƷ...ƸӜƷ
ALE jesteście wszystkie młode! ja mam 29:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się tak podpisyać albo wymyślę sobie nowy nick bo każą mi co jakiś czas wpisywać kody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ....................ok 1-3.07 (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 motylek..............29................................1...............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 x mnie znowu brzuch boli i ta małpa będzie niedługo :( x co u Was dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to nieźle :) nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ....................ok 1-3.07 (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6............................16. 07 motylek gość....29................................1...............................07.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh KIKA napisałyśmy w tym samym momencie tabelkę :) hehe ale to nic, czym więcej tym lepiej :D nie zapomnimy o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bardzo pragnę mieć dziecko" - mój m. łykał l-karnitynę 3 x dziennie od ok. 4 m-cy i r***liwość się poprawiła. Jak byście się zdecydowali to dobra rada, my l-karnitynę kupowaliśmy na allegro w sklepie z odżywkami dla sportowców ceny różnie od 30 do 60 zł za op. 120szt (kuracja 40 dni), a w naszej aptece za 60 szt płaciłam 86zł (kuracja na 20 dni). Wcześniej mieliśmy też problem z liczebnością i prawidłową budową plemników. Sama wyczytałam i zakupiłam mu witaminki - Androvit i jakość nasienia poprawiła się zdecydowanie np. liczebność wzrosła 4-ro krotnie, niestety już nie pamiętam po jakim czasie, ale na pewno minęło 3 m-ce.(koszt ok. 33 zł), oczywiście można trafić na promocje w aptekach interntowych - jakiś czas temu zakupiłam mu zapas na 6 m-cy i zapłaciłam ok.100zł i dostałam jeszcze żel pod prysznic gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamęzna
hej dziewczyny:) jeju, znowu duzo do czytania, to doobrze:) ja jak zwykle w pracy, dzisiaj pewnie do 19/20. a co najlepsze, jestem w pracy z psem:D. nie mogłam jej zostawić w domu, bo by zeschizowała sama w domu< to pies moich rodziców>. także jest ze mną, siedzi pod biurkiem, merda ogonem i bawi się moimi stopami:P. co do orgazmów, to jej, nie miałam pojęcia że można go nie mieć albo mieć rzadko... ja z moim jestem 9 lat, rok po ślubie i dosłownie kilka razy może nie miałam. wiadomo że doprowadzenie kobiety do orgazmu zajmuje więcej niż faceta, ale mój na mnie czeka i zazwyczaj mamy razem. podobnie jak wy, pod ręką mam chusteczki dla niemowląt, więc czasem już po przytulaniu nie wstaje, tylko się wycieram, a jak wstanę to również wycieka. co do paznokci to miałam podobną rozkminę wczoraj, więc nie doradzę chyba. zastanawiałam się pół dnia jaki kolor i w koncu wzięłam bezbarwny:P u mnie też upał, ja z mazowieckiego jestem. także po pracy wybieram się z psiakiem na dłuuugi spacer nad wodę:D griszankaanka, dziękujemy za cenne uwagi:) KIKA, nie martw się.jest piękna pogoda, słońce, ciepełko, a poza tym masa drobnych rzeczy z których możemy się cieszyć:) Życie jest jedno, nie ma co go marnować na smutki;) Ania, podziwiam za wytrzymałość, większość z nas już by pewnie zrobiła. bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamężna- Psa w pracy? hehehe no to fajnie :) a to gdzie pracujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamęzna
w przychodni:P < siedzę na recepcji> no lekki przypał, zdaję se z tego sprawę, ale wiecie, ona nie zna mojego mieszkania, poza tym ono jest małe i od południa, więc strasznie gorąco i słonecznie teraz, zamęczyłaby się. ale pacjenci spoko, ona nie szczeka tylko leży, a jeden lekarz nawet nie zauważył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamężna dziekuje za wsparcie :) ja bardzo lubie zwierzęta i chciałam kupić psa ostatnio,ale mój 'nie lubi' zwierzątek :( fajnie mieć pieska w pracy,dotrzymuje Ci towarzystwa :) x ja biore kwas foliowy dopiero od 2 dni,zamówiłam ostatnio testy paskowe i do tej pory nie przyszły.zadzwoniłam do apteki i zapytałam kiedy będą powiedziała,że niby pieniądze nie doszły,ale sprawdzi zaraz poczte.... (u Nas trudno jest znaleźć testy paskowe w aptekach). x a co do mojego wcześniejszego pytania o tych testach to które są 'lepsze' paskowe czy płytkowe ??? x kurcze mnie już korci,żeby test zrobić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahah no to super :) dobrze sie ma tam przy Tobie :) ja kochane uciekam do przyjaciolki (mieszka w tym samym bloku co ja ) wiec mam 4 kroki :) trzymajcie sie i jak cos to dawajcie znac. papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam siku i papier czysty ja biore kwas foliowy już od paru meisiecy, swojemu też kupuje ale on tak zapomina;/ Zameżna fajnie z tym psem, skoro się szef nie czepia:) ja w mojej bym nie mogla chyba;D u mnei troche pokropilo, wiec chyba jakies ochlodzenie ejst ale nie bylam na dworze to nie wiem taka glodna znowu jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Baby to milego popoludnia:) ja tez czesto nie moge sie zdecydowac na to jaki lakier wybrac:P ostatnio zamowilam dwa przez neta moze wrzyce linka jednak wole linka nei wklejac bo wyskakuja kody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Udałomi sie zapisac do ginekologa na poniedziałek!!! To bedzie wizyta razem z usg. No chyba ze dostane okres to wtedy odwołam. Dzisiaj narazie żadnego plamienia nie było. Juztro zrobie test bo chyba niewytrzymam. Jeśli test wyjdzie negatywnie to sie zastanawiam czy jest wogule sens isc do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek Ty testujesz 7 :D ? x mój pojechał właśnie do brata na grilla,a ja oczywiście będę się zbierać pół dnia i on akurat wróci :D :D :D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie patrz na test, idz do gina! ale ja bym sie tak od razu do gina nie zapisywala, ja bym wolala poczekac z dwa tyg od @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna to trzymam kciuki!!!mi się wydaje,że Twoje obajwy są 'ciążowe',więc zrób test będziesz pewna :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja na razie nie mam co testować, bo coś czuje że okres będzie:P a jesli nie przyjdzie to i tak bede czekac az moj wroci z zagranicy/z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza2012
hej dziewczynki !!! nie staramy się jakoś specjalnie, ale w 10, 11,12 dc było małe co nieco :) przy cyklach 28-30 i zastanawiam się czy coś z tego może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×