Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość zamęzna
ja coraz częściej zastanawiam się czy nie zatrzymać suni rodziców u siebie na stałe. Chciałam w ogóle też psiaka ze schroniska, ale ta rodziców i tak juz ma 11 lat, a teraz rodzice tak pracują że ona całe dnie prawie sama siedzi, więc myślę że z nami byłoby jej raźniej:) xxxxxxx ja muszę znowu zacząć brać kwas foliowy. niby biorę centrum i tam też jest, ale inne stężenie, więc lepiej folik czy coś. xxxxxxxx KIKA, ja paskowych nigdy nie robiłam, pewnie dlatego ze też nigdy w aptece nie było, więc nie pomogę xxxxxxxx BaByy, fajnie że masz koleżankę tak blisko:D ja w moim bloku mieszkam od 5 lat i tam średnia wieku wynosi pewnie ok 60 lat, więc nie mam żadnej kumpeli tak blisko. Ale za to jest kilka staruszek z psami, to zawsze pogadamy;), a do koleżanki mam kilka przystanków. xxxxxxx Motylek, to dobrze, oby była dzidzia:) a szefa dzisiaj nie ma:P, ale szefowej pytałam i ok;) xxxxx Ania, mimo wszystko możesz pójść do gin nawet jak będzie @. chyba że wolisz po żeby zrobił też usg< chociaż żeby skontrolować> xxxxxx lzuza2012, jeśli cykle 28-30 dniowe, to owulacja ok 14-16dc., a dni płodne pewnie gdzieś od 11/12 dc. biorąc pod uwagę że plemniki w dogodnych warunkach mogą przeżyć nawet kilka dni, to tak- może coś z tego być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamęzna
matko święta, jak się rozpisałam.... nie znam umiaru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu byłąm w wc bo czułam ze mi cieknie ale tam taki brazowy sluz ale czuje ze to na okres tak;) musze posprzatac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też ostatnio miałam pieska na pare dni,bo kolega wyjechał na wakacje,a piesek ma 10 lat,ale kochany i bardzo przyjazny :) x ja chyba kupie pieska,bo tak to nigdy go nie będę miała.Tylko niestety mojego M się wszystkie pieski boją,więc nie wiem czy to dobry pomysł.... x musze się zbierać na tego grilla,bo ciągle do mnie dzwonią,ale naszczęście jedzie ze mną koleżanka z córeczka.Ma dwa latka :) x już nie mogę się doczekać kiedy ja będę miała takiego małego skarbusia :) x ok dziewczyny ja uciekam do później. x miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ;) witam nowe koleżanki ;) dziękuje wam za odpowiedzi co do mojego zapytania :) U mnie dzis 5 dzien "kuracji " mam nadzieje ze wytrwam ;) ********* moj kochany wraca z delegacji dzis :) *************** Ania zrob test, napewno wyjdzie- okres sie długo spoznia :) **************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
chyba wszystkie spedzają wieczory ze swoimi przytulasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny zrobiłam test i wyszedł pozytywny!!! :D Dwie grube krechy. Jestem w szoku. Mam nadzieje ze to nie jest jakas pomyłka i ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnna, to szczęśliwy dzień. Cieszę się razem z Tobą. Wszystkie wiedziały,że tak będzie. I na co było to odwlekać? Teraz musisz szczególnie dbać i uważać na siebie. Byle do 12 tyg. a potem z górki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Byłam właśnie pobrac krew na hormony tarczycowe ( tak jak mi kazała endokrynolog w przypadku ciąży) i przy okazji zrobiłam tez bete, bo jakos wierzyc mi sie niechce. Jestem w takim szoku ze nawet krew mi lecieć nie chciała w trakcie pobierania. W poniedziałek mam wizyte i gin. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Troche sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
bete robiłam dzisiaj a wynik dopiero we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam że będziesz mamusia ! :) hehehe GRATULACJE :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny dziekuje bardzo , ale ja sie jeszcze nie ciesze. Zaczne sie cieszyc jak lekarz powie ze wszystko jest wporządku i zobacze na usg bijące serce. Narazie jakos to domnie nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wiadome że nie dociera :) Szok, że w końcu się udało ! :) Pewnie z maleństwem wszystko w porządku. Powodzenia na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a jaka masz temperaturę? Bo mi z dnia na dzień wzrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Ja nie mierze temperatury wiec niewiem. W domu mam tylko taki termometr elektroniczny który pokazuje jak chce. Babyy a moze dołączysz do mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było dołączyć :) Ale nie wiem czy tym razem :) Szczerze to wątpię, że się udało. Może w następnych staraniach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Aania gratuluje:) u mnie dziś@ więc boli mnie brzuch, jeszcze niagary nie ma ale to już raczej to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez już od 3 dni piersi bolą. Brałam luteinę na wywołanie miesiączki no i są już objawy jej przyjścia. Coś mi się zdaje że przyjdzie jutro lub za 2-3 dni. No niestety, może w następnym cyklu się uda? Zobaczymy. Temperaturę mam podwyższoną od 2 dni. No i to chyba na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby to jaką masz temp? ja wczoraj miałam 36,8 dziś rano 36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Bardzo mnie tak nigdy nie boli jajnik po owu mnei boli tyulko w dzien owu, potem to już cały brzuch, plecy - przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze rano jak mierzyłam to miałam 36. A od 2 dni temperatura pokazuje 36.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie, co to może oznaczać ? Bo w ciąże mi się wierzyć nie chce. Może przeziębienie mnie bierze ? Ale ja się dobrze czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Baby 36,0? to za mała troche 36.8 to prawie normalna nie wiem sama jaka ta temp powinna być mi sis mierzyła zbliżeniowym, tak czy siak mam właśnie @:P wiec jzu mi obojetne jaka ta temp bedzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 36 było na poczatkuRano było 36.8 . Teraz jak mierzyłam mam 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Baby to chyba dobra wiadomosc:):) masz test jak cos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×