Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

dokładnie ;) wiec trzeba zrobic i sie przekonac ;) skoro aneczka ma objawy a jest ok 3 dni przed @ to powinien wyjsc... :) zrobisz kochana jak bedziesz uwazała my trzymamy kciuki !!!! :) :) oby to było TO szczęście ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, się zamotalam - miało być, że kreska była praktycznie niewidoczna dzień przed okresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! :) I jak tam Wam idzie? Jestem ciekawa czy przyjdzie @. Wydaje mi się że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Ani to tez bym testowała :) albo bym poczekała do miesiączki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny te długie starania nauczyły mnie cierpliwości i pokory. Boje sie ze zrobie test zbyt wczesnie i jesli wyjdzie negatywny to nie bede wiedziała czy jest negatywny dlatego ze ciąży niema czy dlatego ze zrobiłam go zawczesnie. ----- Postanowiłam czekac spokojnie. Coprawda troche mnie korci ;) Tymbardziej ze mam w weekend 2 imprezki no i nie zamierzam pic alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Narazie nie mam żadnych plamien ani żadnej wydzieliny. Susza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze robisz. Badź cierpliwa :) ja Ci powiem że ja kiedyś już się starałam z moim ale odpuściliśmy bo nic z tego nie było. Teraz zaczęliśmy na nowo. Jakoś teraz też mi się coś zdaje, że za tydzień przyjdzie @. Żadnych objawów nie mam, poza kłuciem jajnika prawego.. Co jest dziwne bo obawiam się znów tych torbieli ;/ Miał tak ktoś ? Bo troszkę się obawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja wezmę szybki prysznic i postaram się do 20 min być już z Wami! :) nie odchodźcie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratuluje cierpliwości ja bym poprostu nie wytrzymała...:) ( u mnie nic ciekawego @ nadal ) tabletek jeszcze nie mam. Na popołudnie do pracy ogólna kicha. Nie patrze w tabelke bo mnie skreca odstaje od was...może w ogole powinnam dac sobie spokoj i przyzwyczaic sie do tego ze nie bede miała dzieci ani teraz ani nigdy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus22- nie poddawaj się ! To najgorsze co możesz zrobić. Choćbym miała dziennie Cie motywować to będę to robić !!!! Nie poddawaj sie jeszcze raz Ci mówie ! Jesteśmy z Tobą ! :) Cytrus a nie wiesz może co może oznaczać kłucie prawego jajnika (nawet jak się kocham z moim to czuje ból, właśnie takie kłucie jajnika) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) siedzę sobie właśnie, piję kawkę i próbuję ułożyć jakąś taktykę ogarnięcia tego bajzlu, który się przede mną roztacza... Później jakiś obiadek a później imprezka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby nie chcę straszyć, ale ja miałam takie uczucie jak miałam torbiel... Jajnik dokuczał mi jak zaszłam (jeszcze przed testem), ale nie odczuwałam go podczas współżycia, ale tak na dobrą sprawę to może być objaw wszystkiego i niczego. Jak do miesiączki Ci to nie przejdzie to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samuelle- Ja tez tylko zjem śniadanko i tez chwytam się sprzątania bo jeszcze teście maja do nas wpaść niedługo wiec trzeba sprzątać :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja mam właśnie na 10 lipca wizytę no ale jak przyjdzie @ no to lipa, będę musiała przekładać. Ale przynajmniej mnie pobada, bo na torbiele nie byłam badana już jakieś 8 miesięcy ;/ to troszkę dużo.. Za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby nie załamuj się, nic nie jest przesądzone :) I naprawdę, MUSISZ przestać myśleć kategoriami starania. Spędzaj miłe chwile ze swoim lubym po prostu :) Nie możesz myśleć, że każdy miesiąc w którym nie ma kreski na teście jest miesiącem straconym. To droga do nikąd. Zobaczysz, prędzej czy później ujrzysz te dwie kreseczki :) Może to będzie już całkiem niedługo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem dziewczyny ale tyle razy się już trułam tymi tabletkami że nawet nie potrafię zliczyć. I zawsze było tak samo- tabletki pomogły na miesiąc i znów to samo. Jak kocham się z moim to nie myślę o poczęciu dziecka :) Kiedyś tak myślałam ale teraz nie, robię to z przyjemności a nie z obowiązku ;) Uwierzcie że nasze życie seksualne od kiedy staramy się o dziecko zrobiło się bardziej gorące :) hehe ale na prawdę jak się kochamy to nie myślę o bobasie ;) jak będzie to będzie :) Niestety ale na to potrzeba czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babyy mi kłucie jajnika towarzyszy ZAWSZE w drugiej fazie cyklu. To znaczy w okresie przedowulacyjnym i kłuje do okresu. Nie raz mocno przy siadaniu, a torbieli nie mam bo badałam sie. :) DZIĘKUJE KOCHANE ZA WSPARCIE :) KOCHAM WAS :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko nadzieje bo czuje kłucie i 2 jajnika :d lewego :D no oby to było na coś innego a nie na chorobe :) Ide sprzatac kobietki ale jak cos to mozecie na mnie liczyc ! :) PA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
dziewczyny ja sie rzuciłam w wir sprzątania bo mam taki bałagan ze masakra. Niestety plamienie znowu sie pojawiło. Brzuch mnie boli tak jak na okres, wziełam nospe. Dzisiaj wieczorem idziemy z mężem na urodziny narzeczonego mojej siostry. Mam nadzieje ze troche sie odstresuje i przestane myślec o plamieniach,ciążach itp. Wyczytałam ze takie plamienie przed okresem moze byc wynikiem zbyt niskiego poziomu progesteronu. Wiec kolejny hormon by u mnie szwankował. Za miesiąc mam wizyte ugina.Zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Hej dziewczynki :* :) cytrus22 kochana nie poddawaj się już tyle się starasz !!!Na pewno niedługo zobaczysz te dwie kreseczki! anna podziwiam Cię naprawdę za Twoja cierpliwość ja bym nie wytrzymała ... trzymam kciuki kochana!!! BaByy też mam tak czasami,że kłuja mnie jajniki,ale przed okresem. Będzie dobrze nie martw się !!! :* :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja się w sumie dobrze czuje...za pare dni ma przyjść @ i czuje,że się nie udało...Mimo wszystko jak pójde na zakupy to kupie testy,żebym miała :) :) :) Właśnie zaraz uciekam,bo musze kupić coś na kolacje,bo mój chce spędzić wieczorkiem miło czas hihihi :) Humorek dzisiaj mi dopisuje,ale pewnie już niedługo .... :( Wypije kawe i uciekam :) Dziewczyny mam pytanie....czy palicie papierosy ??? Miłego dzionka dziewczyny !!! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami sobie zapale fajki. Szczerze to paliłam 5 lat i rzuciłam 3 miesiące temu. Teraz to czasem sobie zapale jak jest impreza ale tak to nie chce już. Chce oczyszczać organizm z toksyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Jestem studentką studiów medycznych i prowadzę badania naukowe na temat porodu. W tym celu stworzyłam ankietę. Ankieta ta jest całkowicie anonimowa i dobrowolna, przeznaczona zarówno dla kobiet które już rodziły jak i do tych, które dopiero to czeka. Jeśli któraś z Pan zechciałaby wypełnić, będę dozgonnie wdzięczna. Każda wypełniona ankieta to malutki krok do przodu w napisaniu pracy :-) Podaję adres: http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/51cef6ffc8279/ Z góry dziękuję i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) jak Wam się spało? :) Mnie kark boli bo źle spałam :) Mierzyłam dziś temperaturę i wychodzi: 36 stopni.Nie za nisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Hej dziewczyny. Wczoraj miałam taki ból brzucha ze myslałam zeby jechac do szpitala. Nie był to ból miesiączkowy. Bolało mnie na dole po lewej stronie brzucha. Pozatym miałam koszmarne wzdęcia. Najadłam sie tabletek przeciwbólowych i rozkurczających i dzisiaj juz nic nie boli. Musiały mi sie gazy chyba zatrzymac w jelitach czy cos bo bol był taki jak przy bardzo ostrej biegunce. Mam nadzieje ze juz nic mnie nie bedzie bolało. Dzisiaj wstałam jak nowonarodzona. Plamienie wczoraj zauważyłam tylko dwa razy w ciągu dnia i były to takie resztki. Dzisiaj rano były śladowe ilości, wiec wygląda na to ze sie konczy. Mam przynajmniej taką nadzieje bo juz sie zaczęłam martwic ze dzieje sie cos złego. Rozmawiałam wczoraj z mamą i powiedziała mi ze jej sie czasami zdarzały takie plamienia przed okresem. Ja niestety zyje w bardzo duzym stresie ostatnio wiec moze z hormonami sie cos popieprzyło. Dzisiaj 30 dc.Przeważnie okres dostaje po 32-34 dniach. Mam nadzieje ze juz na spokojnie sobie dotrwam do okresu i ewentualnie zrobie test jesli go niebedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się. jak okresu nie będzie to tak jak mówisz- zrób test. Ciekawe czym spowodowany jest ten ból.. Mam też nadzieje, że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
annna mam nadzieje,że będzie wszystko dobrze,tzrymma kciuki !!! :) :* BaByy a co u Ciebie??? :) Ja czuje,że niedługo przyjdzie @ :( ... Miłego dzionka dziewczyny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dobrze :) Starania pełną parą :) Dni płodnych pewnie już nie mam ale miło poprzytulać się z ukochana osobom :) A Wam jak tam idzie? Widzę ze teraz każdy na okres czeka? :) Mam nadzieje ze żadna z nas nie dostanie @ i będą 2 kreseczki na teście :) To by się porobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Baby no super by było jakbyśmy wszystkie mogły już się cieszyć :) Śniło mi się dzisiaj,że robiłam test i były dwie kreseczki i później znowu go powtórzyłam i znowu były dwie kreski !!! szkoda,że to tylko sen... Strasznie mnie ząb dzisiaj boli :( miałam ostatnio iść do dentysty,ale panicznie się boje.Musze się zebrać w następnym tygodniu,bo nie wytrzymam z bólu,a przynajmniej będę miała już spokój. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×