Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość promyczkowaowaa
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................7 ..............................16.11 BaByy................20.................................8 ............................8-13.11 motylekGość..............29........................2 ................................ serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............14.11 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................7 ..............................16.11 BaByy................20.................................8 ............................8-13.11 motylekGość..............29........................2 ................................ serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................18............ ............14.11 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08 Juz powoli zblizam sie do 20 miesiecy staran. Jakie to dobijajace:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niż weszłam na forum, pomyślałam sobie, że staram się już 8 miesięcy, wiec jeśli zaszłabym w ciąże za pierwszym razem to został by mi miesiąc do porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ! Ale cichutko się tutaj zrobiło. U mnie jak zwykle nic. Dalej nie potrafię zajść w ciąże.. Postanowiłam sobie że postaram schudnąć. Może to coś pomoże. A jak nie to już nie wiem, co jest grane. A jak u Was? :D Któraś zaszła w ciążę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa
ja dzis powinnam dostac @, wiec cierpliwie czekam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................7 ..............................16.11 BaByy................20.................................8 ............................8-13.11 motylekGość..............29........................2 ................................ serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2............. ... . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa....22......................19.......... ............13.12 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki :) u mnie bez zmian wiec nic nie pisze ... a u Was jak saopoczucie ? ja to wogole odpuscilam starania.czekam na ta malpe do 20.11,ale juz wpisalam nastepny cykl do tabelki,bo wiem,ze nic z tego.strasznie tu cicho !!! :/ odzywajcie sie,buzka KIKA promyczkowa nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................8..............................16.11 BaByy................20.................................8 ............................8-13.11 motylekGość..............29........................2 ................................ serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2............. ... . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa....22......................19.......... ............13.12 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dawno mnie nie by;lo ;) pisze do was juz jako mężatka :) predzej moj maz jezdził 1,5 roku w delegacje a teraz od 2 cykli mam go w domu a dwoch kreseczek jak nie było taknie ma ;) co u was??? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................7 ..............................16.11 BaByy................20.................................8 ............................8-13.11 motylekGość..............29........................2 ................................ serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................10..............................09.12 też się staram...25................................2............. ... . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa....22......................19.......... ............13.12 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno się nie odzywałam bo jakoś nic sie tutaj nie dzieje. U mnie stwierdzono prawdopodobnie zespół policystycznych jajników. :( Dlatego ni potrafie zajść w ciążę. Zobaczymy co i jak, bo wyniki z badan ktore robilam maja byc 2 stycznia i od razu mam wizyte u Pani ginekolog. Się zobaczy, powodzenia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ! X BaByy mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko wporzadku....ja tez wybralam sie na badania i ginekolog stwierdzil, ze wszystko wyglada ok.teraz czekam do piatku na wyniki...mam nadzieje, ze bedzie dobrze. X Dopiero zaczelismy sie starac po przerwie, wiec mam nadzieje, ze wkońcu się uda.nie moge sie doczekac kiedy zostane mama :) Nie bede juz sobie nic wkrecac, bo to bez sensu....pozniej tylko wielkie rozczrowanie i placz jak kiedys, nie chce juz sie pograzac. X Strasznie tu cicho,nasz temat umarl....szkodaaa.....bede zagladac od czasu do czasu moze znowu bedziemy sie wspierac jak kiedys :) X Buziaki i powodzenia dziewxzyny ! X Kika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa
U MNIE BEZ ZMIAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czasami mysle, ze powinnam sie uwolnic od tego forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jestem w ciąży !!!! :) Jestem mega zadowolona :) Zrobiłam test w czwartek i okazało się 2 kreseczki, jdna ciemna a druga bladsza ale widoczna. W piatek poszłam do ginekologa prywatnie(bo z NFZ nie chciala mnie przyjąć bo to nie był nagły przypadek), ale nic nie było jeszcze widać na USG bo za wcześnie, potem poszłam na betę. Potwierdziła ciąże. I dziś znów bylam na krwi i jutro wyniki :) Mały kropek się rozwija <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby gratulacje kochana ! Super, bardzo sie ciesze ! Duzo zdrowka dla Ciebie i fasolki ! X Kika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1212
Dziekuje kochana.jakie mialas objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości. Tylko i wyłącznie. Nie wymiotuję a schudłam już 6 kg. (biorę leki na niedoczynność tarczycy). Wczoraj zaczął się 8 tydzień ciąży :) Leci ten czas. W między czasie miałam swoje przeżycia. A Wy jak tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1212
Jejku bardzo sie ciesze i zadzroszcze hihi :) tez juz bym chciała mieć kruszynke pod serduchem, ale czekam i czekam..może niedługo się uda...zobaczymy :) ogólnie już przestałam się nakręcać..... Buziaczki, dbaj o siebie i o fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia0
hej dziewczyny :) moge sie dołączyc? ja tez staram sie z męzem od prawie 2 lat bezskutecznie.mam pco, bardzo nuieregularne miesiaczki, brak owulacji, kiepskie wyniki hormonów. Teraz czekam na wynik badania nasienia meża, po czym mam miec laparoskopie. Bardzo bym chciala aby w koncu sie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluj***aby! Ja prawdopodobnie też jestem w ciąży:) dziś zobaczyłam bladą kreskę, jestem przed @, od paru dni mam podwyższoną temperaturę. Napiszę więcej, gdy już będzie wiadomo na sto procent, gdyby się udało będe listopadową mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1212
Kalia witam :) nie wiem czy ktos jeszcze odwiedza ten temat. X Ja czesto zagladam.promyczkowa trzymam kciuki i daj znac! X Ja jeszcze 10 dni do @, nie mam nadziei że się udało, a na dodatek nie kochalismy sie zbyt często w tym cyklu..ehhh nie wiem czy dam rade :(bylam u ginekologa i zrobilam wszystkie badania i sa ok....bede musiała mojego M wysłać .... X Pozdrawiam i trzymam kdiuki kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ja tylko na chwilke. Ja tez mam PCOS, niedoczynnosc tarczycy i nadwage. Nie poddawajcie się. Ja odpuscilam i wyszlo szydło z worka ! :) Także głowa do gory ! Jestem w 11 tc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1212
Baby jak sie czujesz? X Takk wiem nie mozna sie podawac, ale czasami już brakuje sił... X Baby dbaj o siebie i malenstwo kochana, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika Kochana, najbardziej zastanawiało mnie to, że 23 listopada miałam ostatnią miesiączkę. W grudniu już jej nie było i jak lekarka mnie teraz badała to okazało sie, że musiałam mieć gdzieś ostatnią miesiączkę 20 grudnia, ja jej mowie że jej nie miałam :) Więc zobacz jak nasz organizm płata figle :) Właśnie dlatego olałam wszystko i się nie starałam bo jak okresu nie miałam to i owulacji a się okazało, że byłam w błędzie :) Że owulacja była :) hehe nieźle. A w Was wszystkie wierzę! Będę teraz tutaj zaglądać (postaram się dziennie) i będę Was wspierać ! :) Także piszcie śmiało na forum, niech ono na nowo ożyje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ciebie Kalia witam z całego serduszka ! :) Jak najbardziej dołączaj się do nas :) i opowiadaj jak to u Ciebie "jest" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczkowa a co u Ciebie? Robiłaś test lub Bete ? Ojj życzę ci 2 kreseczek !!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1212
Baby ja chyba zaczne chdzic na monitoring.zamówiłam sobie testy owu na poczatek...ogólnie tko trudno mi przestać myśleć o dziecku, myślałam, że przestanę się nakręcac, ale nic z tego, a z drugiej strony jeżeli tego nie zmienię to zwariuje...próbuje się czymś zająć i nie myśleć, mimo tego, że calymi dniami jestem w pracy i muszę być ciągle skoncentrowana i na biegu. ...nie wiem już sama w czym jest problem...zaczne mierzyć temp od następnego cyklu. X Mam nadzieję, że wkońcu się uda :) suoer Baby , że będziesz zaglądać przynajmniej będę miała się komu wygadac:) X Buziaki, ściskam mocno CIebie i Twoją kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1212
Wiem, ze powinnam mierzyć temp od początku cuklu, ale chociaż spróbuje :) 25dc 37.4 .zmierze rano jak wstane i jak wrócę z pracy.jestem zielona jeżeli chodzi o temp, aż mi sie chce śmiać hahhaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×