Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Ja biorę d*phaston jakies 3-4 miesiace juz. Mam nadzieje ze zamiast zaszkodzic to mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny u mnie nic ciekawego :/ jakoś w ogóle mi się nic nie układa... x jak u Was dziewczyny? BaBy jak starania ? :) x KIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KIKA! Co się dzieje? Mam nadzieje, że nie jest tak źle. Ja staram się nadal i nic.. nie wiem co się dzieje.. Tracę nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, tak poczytalam o Waszych "problemach" z facetami odnosnie badania nasienia. Jak macie niedaleko do kliniki,w ktorej badaja nasienie, to zadzwoncie, umowcie sie na konkretna godzine, facet w domu moze oddac nasienie do pojemniczka (mozna kupic w aptece - taki jak na mocz), a potem pedem do lab. trzymajac pojemnik najlepiej przy ciele, zeby temp. sie utrzymala. Z tego co kojarze najlepiej dostarczyc w ciagu 20 min. - mozna jeszcze dopytac w lab. Najsmieszniejsze jest to, ze jak nikt nie wie to moga sie masturbowac, a do celow badawczych juz nie - hipokryzja w czysyej postaci. Druga sprawa to duphaston - niestety, zeby go lykac najlepiej poznac swoj organizm albo potwierdzic owulacje u lekarza. Jak nie macie czasu mierzyc temp., to ogladajcie sluz i badajcie palcem szyjke macicy - szybciutko sie zorientujecie sie kiedy jest owulacja, sluz mozna pomylic, ale w poloczeniu z otwarta szyjka bedziecie mialy 100% pewnosci, ze to ten dzien. Do zapisywania obserwacji, pomocny jest ovufriend. Po zapisywaniu obserwacji sam wyznaczy owulacje, a dwa dni po mozna zaczac lykac duphaston, bo wtedy juz cialko zolte powinno zaczac wytwarzac progesteron :) Co do plamienia przedmiesiaczkowego - wystepuje ono w ostatnich dniach cyklu, a wlasciwe krwawienie wyznacza poczatek kolejnego cyklu. Dodatkowo jesli ktos ma plamienia juz 2-3 dni przed @ lub dluzej, to powinno to juz Was zaniepokoic, w polaczeniu z bolesnymi miesiaczkami, obfitym krwawieniem, moze zwiastowac polipy endometrialne albo jeszcze inny problem. W takiej sytuacji wartaloby zglosic to swojemu gin. - jak to zbagatelizuje, lepiej zmienic lekarza. Mam nadzieje, ze komus moje dobre rady pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzien owulacji. Nie czuje juz takiego parcia jak w poprzednich miesiacach, ze juz teraz dzialamy bo owulacja! Nie! Teraz bedzie inaczej! Kochamy sie tylko wtedy , gdy chcemy a nie bo trzeba bo to ten Dzien! Co ma byc to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam straszne skurcze w okolicy o.d.b.y.t.u. nie wiem co jest grane, jajniki mnie tak bolą,jakby mi ktoś je ciągnął i wbijał noże.. :( nie umiem nawet chodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno? takie dziwne uczucie :( Dzis dostalam plamienia i juz sie skonczylo. Ale wydaje mi sie ze to poczatek @.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwwllkoooooooo
Do...Baby. To zrób test ciążowy, a nie się nakręcasz. Nikt nie wywróży co Ci jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juwwllkooooooo- Robiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny. Ja wiem, że nikt mi nie "wywróży" ciąży. Nie oczekuje tego od nikogo Nie trzeba mi mówić. . . Byłam dziś u lekarza rodzinnego bo na ginekologa musialabym czekac miesiac. Wiec poszlam do rodzinneo. Okazało się że mam jak najszybciej iść do ginekologa. Dzwoniłam tam i powiedziala mi babka z rejstracji że mam przyjechac i zapytac sie lekarza czy mnie przyjmie, jesli tak to nie bedzie problemu. Więc czekam teraz tylko na mojego faceta i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee :) Ciąży i tak nie ma, bo na USG ginekolog mi powiedział. Chodzi o to, że prawy jajnik mi pękł i wylała się z niego krew, co podrażniło otrzewną i dlatego takie bóle..Dał mi leki. Zastanawiam się tylko dlaczego do szpitala mnie nie wzięli? Myślicie, że to nic groźnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jajnik pekl? A moze torbiel? Jakby jajnik ci pekl to powinnas juz nie zyc z wykrwawienia wewnetrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam @. W tym cyklu odpuszczam staranie sie o potomstwo. Co ma być to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Hej dziewczyny. dawno mnie tutaj nie było. Owulacje miałam 29 września. Ja w tym miesiącu starałam się chyba tylko ze dwa dni przed owu...okres mi się spóźnia 3 dni. zrobiłam test wyszedł negatywny...cykle mam 27-28 dni...teraz jest juz 31 dc. Z w tamtym tygodniu byłam dziwnie przeziębiona bo dwa dni i nagle ozdrowiałam :D teraz się czuję bardzo dobrze. zadnych objawów @. straciłam apetyt już tak z tydzien temu bo po jedzeniu mnie mdliło, ale teraz juz lepiej bo w końcu zaczynam coś jesć. Psychicznie czuję się wyśmienicie. Fizycznie to tylko bolą mnie nogi 0.o i pachwiny. Czasem mnie pociągnie macica. Nie wiem chyba poczekam jeszcze z tydzień zrobie test jak wyjdzie neg to pojde do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
a i jeszcze kręgosłup nie daje mi spokoju. Od 2 dni jakby czuje że może okres, piersi mnie bolą ale nie są nabrzmiałe, brzuch nie boli, a zwykle boli dzień przed i przez kolejne 4 dni no i nie obżeram się jak prosie i nie wkurzam. Jest cudownie wyśmienicie :D No i nie mam wielkiego spuchniętego brzucha tak jak to zwykle przed @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Chociaż poczytałam sobie o tych testach ciążowych to coraz częściej się mylą... Sama nie wiem co już myśleć. Mam jeszcze nadzieję..Zresztą będzie co ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob test z krwi. Po co wypisujesz objawy nikt ci nie wywrozy. To typowe objawy przed okresem. Ja tak czasem miewam nawet 10 dni przed okresem i sie tak nie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Cieszę się że ty tak masz przed okresem i nikt się nie nakręca. Wiem jakie am objawy przed okresem i wróżki nie szukam, ale chyba jeżeli okres mam regularnie i spóźnia mi się już teraz 4 dni to może po prostu ktoś miał podobnie że test wykazał inaczej a jednak byla ciąża. Nie masz nic do powiedzenia to nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob test z krwi to bedziesz miala pewnosc. Nie zawracaj tu d**y. Staraczki jestescie obsesyjne wariatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uLAlalaacorobic trzymam kciuki i daj znac co u Ciebie :) x ja nie pisze dziewczyny,bo nawet nie mam co ....odpuscilam starania,mam juz dosc. x BaBy,a co u Ciebie ? umarl nasz temat,chyba razem z nadzieja... x KIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis u mnie termin @ ale jeszcze sie nie pojawila. Mialam nadzieje, ze dzis rano dostane, bo w weekend mam szkole po 8godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
to ja pisalam tego posta wyzej. Nie moge sie zalogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................7 ..............................16.11 BaByy................20.................................6 .............................15.09 motylekGość..............29........................2 ................................ serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08 x wklejam tabelke :) dziewczyny które tu jeszcze są niech pozmieniają :) trace nadzieje...niby to dopiero 7 miesiąc starań,ale ja czuje jakby to byly wieki...może któraś nas dostanie piękny prezent na Święta :))) x jutro napisze pa dziewczyny x KIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................7 ..............................16.11 BaByy................20.................................8............................8-13.10 motylekGość..............29........................2 ................................ serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08 . . . Ja już lepiej się czuję :) Coraz lepiej jest a u Was? Ja dalej mam @.. Już chce żeby się skończyła bo ponad 2 tygodnie nie przytulałam się z moim Puzzlem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam bo źle wpisałam :/ . nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................7 ..............................16.11 BaByy................20.................................8 ............................8-13.11 motylekGość..............29........................2 ................................ serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już powinnam się wpisywać do tabelki, narazie mam plamienia. Coś czuje że na wieczór dostane @. Nie wiem jak ja dam rade w szkole 8godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×