Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Kochana ja zawsze odczuwam bol przy stosunku jak jestem przed okresem ;\\\ a jajniki mam zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no i boli mnie od jakiegoś czasu podbrzusze. może to przez przeziębienie. zmiana pogody raz ciepło raz zimno, mogłam się przeziębić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Hej dziewczynki:) Cytrus 22 i promyczkowa to w takim razie nic wam nie pozostało jak czekac cierpliwie do terminu @.:) Olala874n może coś sie z jajnikami sie działo, albo mąż nie w to miejsce ukuł gdzie trzeba:) żartuje oczywiście:) jeśli ci to sie zdarzy nastepnym razem to trzeba to sprawdzic. Ja zrobiłam test rano oczywiście ani jednej ciąży...:( i miałam wizyte zaplanowaną u lekarza dzisiaj, i potwierdził ze nie widac nic. powiedziałam mu o tych moich @ i różnych cyklach i że sie nie zabezpieczamy juz kilka miesiecy, i kazał mi zrobić badania takie jak (nie pamietam dokładnie jak to sie pisze bo kartke mam w aucie) THS, PRL, testosteron i progesteron(progest.w 21 dniu cyklu czyli powiedział zebysmy załozyli ze 2 wrzesnia) Powiedział ze wydaje mu sie mam niedrozność jajników ale bedzie dopiero cos wiadomo po badaniach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
promyczkowa to moze...może..:) zmierz przed @ bo przed okresem powinna spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzień przed @ temperaturę miałam dość wysoką (nie pamiętam już ile) wiec nie zawsze temp. spada przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dzien przed @ tez moze byc wysoka temperatura. Za tydzien sie okaze:-) kurcze tyle staran i ciagle nic. Zawsze chcialam miec pierwszego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Acha Baby może masz racje napisałam tak bo kobiety zazwyczaj pisały ze spada temp przed@ ale ja niewiem bo nie mierze. W tej mojej wczesniejszej wypowiedzi napisałam ze lekarz mówił ze moze to byc niedrożność jajników, kurde niewiem juz czy powiedział niedrozność nadczynność czy cos takiego, napewno na N.... jajników. kurcze tylko nie pamietam co...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
nie, przypomniałam sobie, mówił chyba niewydolność jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniurek, z gory przepraszam za moj sarkazm, ale moze zmien lekarza. Bez zadnego badania mowi Ci, ze moze to byc problem z niwsewydolnoscia jajnikow. Znachorka czy jak, a moze rece, ktore lecza. Szkoda, ze jeszcze nie przedstawila Ci pelnego katalogu chorob i przypadlosci, ktore wplywaja negatywnie na plodnosc. Bo co k. Na oko wygladasz, ze jajniki nie dzialaja. Kochana, to moze byc wszystko, bez wynikow ani zadnych badan powinna trzymac jezyk za zebami. Mozesz miec problem z tarczyca, prolaktyna, jakis problem metaboliczny, wrogosc sluzu, niedrozne jajowody albo jeszcze inny problem, a moze problem jest w czynniku meskim? Nie no - szamanka☆ Slabo sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniutek - griszankaanka ma racje, poradż sie innego lekarza :) zobaczysz co ci powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi123
Hej Dziewczyny :) A więc od początku ... 03.08.2013 miałam okres (ale był bardziej skąpy , bezbolesny , trwający jakieś 5 dni ). Kochałam się z mężem 12 i 14 dc . Czyli 14 i 16.08 . Od wczoraj mam strasznie nabrzmiałe i tkliwe piersi , w dodatku lewa pierś strasznie kłuje co jakiś czas . Ponadto ściemniały mi brodawki . Wczoraj i dziś moje jajniki chcą dosłownie eksplodować . Męczy mnie dość mocny ból podbrzusza . Co jakiś czas mam zawroty i bół głowy . Dodam , iż mam bardzo nieregularne cykle . Wcześniejsza miesiączka była 14.07 , więc mój ostatni cykl trał jakieś 21 dni . Czy możliwe jest , że właśnie fasolka się zagnieżdża ? Już sama nie wiem co się ze mną dzieje , ale mam uczucie jakby jednak coś miało z tego być - tak podpowiada mi intuicja . Co o tym myślicie ?? Staramy się drugi miesiąc i nic ... Ale jeszcze tak nie miałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi, mysle, ze kochalas sie z m. tez wczesniej, tzn. przedb12 dc. Owulka przewaznie przypada na polowe cyklu, a lepiej postarac sie kilka dni przed, bo plemniczki przezywaja do tygodnia nawet. Co do objawos, moga to byc symptomy wczesnej ciazy, ale nie musza. Starasz sie dopiero drugi cykl i dopiero zaczynasz obserwowac swoj organizm. Nie aykluczone, ze wczesniej juz miewalas podobne objawy przed @, ale ich nie zauwazalas. Przy dluzszej obserwacji okazuje sie, ze tyle sie znami dzieje, a wczesniej nie zdawalysmy sobie z tego sprawy ;) Z calego serca zycze Ci, zeby to byla ciaza♥, ale jak by sie jednak tym razem nie udalo, to wybralabym sie na twoim miejscu do lekaza, bo troche przykrotkawe masz te cykle 21 dni masakra jakas. Moj gin zaczal sie martwic jak u mnie sie zrobily 26-dniowe, obawial sie, ze mam za krotka faze lutealna, i ze przez to tez mozemy miec problemy. W kazdym razie trzymam kciuki i taka mala rada - zajmi sie czyms, zeby oderwac mysli od czekania, poczekaj ze trzy dni, jak @ sie nis pojawi, to zrob tesciora. Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Griszankaanka dziekuje za odpowiedz, podtrzymało mnie to na duchu:) 2 września zrobie badania te co mi kazał i wtedy zobacze, prawdopodobnie zmienie lekarza, kolezanka która chodzi ze mną do tego teraz też zmienia więc pewnie macie racje. A jeszcze poradźcie mi czy zmienić lekarza może na takiego co ma etat w szpitalu? bo mój obecny nie ma i nawet nie moze mi dac skierowania na te badania zeby były bezpłatne. a jak w przyszłości uda mi sie zajsc w ciąże to moze lepiej odrazu teraz zacząć chodzic do lekarza z etatem w szpitalu,moze bedzie troszke lepiej na porodówce moze bedzie sie interesował chociaz troche swoją pacjentką...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Ctrus22 jak tam?? Roksi myśle ze griszankaanka ma racje. A własnie griszankaanka doradzasz nam a juz dawno pisałas co u Ciebie? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowałam i zrobiłam dwa testy... jeden wyszedl negatywny ale po 15 min widziałam druga kreske ale znikneła i jej nie ma widac tylko pod siwatło ale ledwo. Drugi test negatywny nie widac nic tylko miejsce na druga kreske. Z tym cieniem kreski widocznej pod swiatło miałam tak mies temu i okres przyszedł wiec poprostu powtorka z rozrywki. Jak nie wyjdzie widoczna to poprostu jej nie ma. Pozostaje czekać na okres. a on dopiero w poniedziałek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie? Jestem po zabiegu histeroskopii, ponoc tym razem bylo kilka polipow, mialam kilka obaw, bo po pierwszym zabiegu krwawilam 5-6 dni, a tym razem na drugi dzien bylo czysto. Gin stwierdzil, ze jest lepiej niz myslal. Dzieki temu, ze nie krwawie moge wspolzyc i moze w tym miesiacu uda sie naturalnie (oczywiscie uzgodnione z ginem) - jak nie to we wrzesniu IUI. Dzisiaj u mnie 12 dc, owulacja jurtro wiec sexs jest intensywny :) Wczoraj byl w poludnie i planuje dzisiaj, jutro i pojutrze wieczorkiem ;) Chyba, ze jutro damy odpoczac plemniczkom i jutro sobie darujemy i zadzialamy w sobote rano ♡.Tak byloby rozsadniej. Wszystkim Wam kibicuje i mam nadzieje, ze wszystki znikniemy z forum staraczek 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Cytrus22 przeciez wiesz że test powinnas zrobic najwczesniej w dniu @ eh ty ty niecierpliwcu:) Griszankaanka to dobre wiadomości tym bardziej ze nie musisz juz długo czekac:)ciesze się bardzo zobaczyny za jakis czas, moze sie udało:)ale faktycznie chyba powinniscie zrobic dzien:) Powodzenia:) A co z Baby? Hallo hallo Baby!!? Dziewczyny a co sądzicie z tym lekarzem co napisałam wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzmałam bo miałam je w domu ;) i tak powinny wyjsc chociaz na blado a tu d*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie martwia te testy owulacyjne zaden pozytywny to pewnie owulacji nie było :( nie wiem juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna Angelika
Drogie mamy jeżeli macie ochotę wypełnić ankietę odnośnie autonomii kobiet ciężarnych i rodzących a urodziłyście dzidziusia w latach 2011-2013 proszę kliknąć w poniższy link. Chcę zbadać czy kobiety są świadome swoich praw i jak przestrzegane są te prawa w stosunku do kobiet ciężarnych i rodzących! Gorąco zachęca!! :) http://moje-ankiety.pl/respond-51280.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny. potrzebuje waszej rady.... bardzo chcialabym miec juz dziecko a od roku mam nowa prace... we wrzesniu mam dostac nowa umowe ( z duzo szansa ze na stale) ale martwie sie ze jak zajde od razu w ciaze bedzie to zle postrzegane przez szefostwo "a czekala tylko na umowe i teraz ma nas w d***" nie wiem sama czy odczekac jeszcze z rok czy sie nie przejmowac.... co myslicie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaaa25
czesc dziewczyny. potrzebuje waszej rady.... bardzo chcialabym miec juz dziecko a od roku mam nowa prace... we wrzesniu mam dostac nowa umowe ( z duzo szansa ze na stale) ale martwie sie ze jak zajde od razu w ciaze bedzie to zle postrzegane przez szefostwo "a czekala tylko na umowe i teraz ma nas w d***" nie wiem sama czy odczekac jeszcze z rok czy sie nie przejmowac.... co myslicie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaaa25
dzieki Klaudia:) pracuje nako nauczyciel w przedszkolu... wiem ze bedzie spore zamieszanie... szukanie osoby na zastepstwa itd boje sie ze dyrektorka sie wkurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×