Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość gość
my staramy sie o dziecko od czerwca. @ spoznia sie juz 7 dni moze cos z tego bedzie :) Trzymajcie kciuki :) Jutro robie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BaByy- Moja siostra miala rowiez torbiele na jajnikach po ich wycieciu lekarze powiedzieli ze nigdy nie bedzie miala dzieci . Bodajze rok starala sie jednak o dziecko gdy juz tracila calkowicie nadzieje okazalo sie ze jest w ciazy .Aktualnie jest matka dwojki zdrowych dzieci . Nie trac nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny....19.08 miałam @ ale brałam ten castagnus....1.09 miałam jak nic owulacje...14.09 rano miałam plamienie rano i od tej pory sucho...piersi mnie bolą od owulacji .temp też mam raczej podwyższona bynajmniej tak czuje bo termometr mi się zbił..test zrobiłam w pt po południu bo w sobotę na imprezę szlam i wyszedł negatywny..za kilka dni znowu zrobię bo podobno nie zawsze po południu wyjdzie...ale ja jestem pełna nadziei ze się udało....jak myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Samuelle gratuluję Ci bardzo:) ciesze sie ze wkoncu sie udało:) Ja mam pytanie do Was odnośnie d*phastonu. zrobiłam badania wyszło że mam za mało progesteronu i niedomoge lutealna-czy jakos tak. i lekarz przepisał mi d*phaston 2x1 i kazał brać od zaraz aż do okresu, a potem od 14 do 25 dnia cyklu-1x1. ale mówiłam mu na wizycie(11.09) że mam brązową wydzieline, takie upławy. Zrobił usg i powiedział ze to takie krwiste jest bardziej i żeby do okresu brać te tabletki. no i kurcze niewiem, po wizycie kilka dni miałam tą wydzieline jeszcze i wczoraj już nie miałam. i taraz sucho i niema nic. Wiec pytam Was do kiedy teraz mam brać ten d*pha... moze ta wydzielina to był @ i powinnam była przestac brac wczesniej te teblatki... no bo teraz niewiem. Czy może wybrać opakowanie do konca, czekać na @( bo ponoć d*phaston ją wywołuje) i wtedy liczyc do 14 dc .. Kurde niewiem, może coś źle zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
jaclio ja sie za bardzo nie znam jak widzisz, ale wydaje mi sie ze 14 dni od owulacji powinno coś juz wyjsc na tescie. ale powinnas zrobić jeszcze raz, tak na wszelki.. i z porannego moczu. AA n o i kiedy masz teraz termin nastepnej @ ?? podobno w terminie albo po najlepiej robic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę d*phaston od 2 miesięcy ale nie miałam wydzieliny ani krwi. Tam o ile dobrze pamiętam jest napisane na ulotce ze może pojawić się krwawienie. jest to normalne. D*phaston jest lekiem który ma podtrzymać Ci ciąże lub jak jej nie będzie zrobić tak, aby @ przyszedł w terminie (albo nawet szybciej). Ale do lekarza możesz iść, lub poczytaj na ulotce. . . Ja czuję się dobrze. Staramy się od dziś, mam nadzieje, że da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Baby a jak na wywolanie @ to kiedy mam przestać brać?? czy nie przestawać a @ i tak przyjdzie podczAS stosowanie tech tabletek.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Baby i trzymam kciuki za ciebie, mnie czeka leczenie kilka miesiecy ale Was gorąco kibicuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana te leki bierzesz w 16dc i bierzesz 10 dni. Potem przestajesz i @ powinna się pojawić do 10 dni. Czasami szybciej to potem zależy jak Twój organizm to odbierze :) Ja miałam 2-3 dni przerwy od leku i potem dostałam @ :) Dziękuje że trzymasz kciuki za mnie i za Wszystkie inne osoby na tym profilu. Mam nadzieje że jednak uda sie nam w tym cyklu zajść w UPRAGNIONĄ ciąże :) , za Ciebie również 3-mamy kciuki (sorry że mówię za Wszystkie kobietki ale myślę że twierdza tak jak jak :) ) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje, ze moze ten miesiac lub pazdziernik beda tymi szczesliwymi miesiacami. Zawsze chcialam latem urodzic. Moze wkoncu moje marzenia i prosby do Boga zostana spelnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Co tam u Was? U mnie niby starania, ale nie do końca.. Mam dni płodne, śluzu jest dużo (kurze jajko-wczoraj), więc trzeba korzystać ! :P A mój Puzzel zawsze jak są takie dni to "mu się nie chce". Dopiero za 2-3 dni się budzi i nagle wszystko mu się chce.. Czuję że owulacja tuż tuż. Wczoraj, dziś lub jutro :) Tak mi się wydaje, choć jestem w szoku, bo dziś mam 10dc. Ale po śluzie i temp widać, że mam owulacje. Ehh.. sorki, musiałam się wygadać, sama do siebie widocznie, bo na forum zostały może z 2-3 osoby? Ale już mi lepiej :) Co Wy byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w 8dc mam taki sluz plodny, a testy owu wychodza pozytywne w 11dc. W tym cyklu jednak owulacja sie przesunela do 17dc. Czekam na @ lada chwila bedzie. Zrobilam z ciekawosci 1 test ciazowy paskowy bo dostalam kilka gratis do testow owu, niestety byla 1 kreska. Mowi sie trudno. Niedlugo nowy cykl z Luteina. Biore Folik ale chyba przestane brac bo jest mi po nim nie dobrze i boli brzuch. A chcialam brac 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że się w końcu uda nam :) Ja dziś postaram się "wykorzystać" mojego Puzzla, ale wątpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... (KIKA)................22................................6 ..............................10.09 BaByy................20................................7 .............................6-7.10 motylekGość.....29.................................2 ................................ zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25..................................8 ..............................11.09 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa....22...........................15............ ................17.10 ulalaCoRobic......24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... (KIKA)................22................................6 ..............................10.09 BaByy................20................................7 .............................6-7.10 motylekGość..............29........................2 ................................ zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25...............................8 ..............................11.09 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................16............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... (KIKA)................22................................6 ..............................10.09 BaByy................20................................7 .............................6-7.10 motylekGość.....29.................................2 ................................ zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25.................................. 8 ..............................11.09 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa.....22.........................16........ ................17.10 ulalaCoRobic......24..............................3...... .. .....................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można się poddawać. Trzeba próbować dalej, ale nie myśleć o tym. Wiem, że jest ciężko, bo sama mam z tym problem. Trzeba próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BaBy strasznie cicho tu... ja już straciłam nadzieje i nie będe więcej się nakręcać ani myśleć o dziecku...widocznie tak ma być :/ mam już dość rozczarowań i smutku :/ :/ :/ płacze sobie czasami w poduche,ale i tak to nic nie da... więc jeżeli Bóg da mi to szczęście będe bardzo szczęśliwa....czuje,że jest coś nie tak,tylko nie wiem czy ze mną czy z ukochanym.On za żadne skarby nie pójdzie na badania więc trace siły i mam dość..... x A co u Ciebie BaBy ??? :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już tracę po woli nadzieje.. Niby teraz to 7 miesiąc starań ale to dołuje.. Mój Puzel też nie chce iść na badanie nasienia.. Ale myślę, że go "wykurzę" z domu hehe :) Nie martw sie Kochana ! Jak Bóg da nam potomstwo to będziemy najszczęśliwszymi mamami na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to byłby najszczęśliwszy dzień w moim życiu jakbym zobaczyła te dwie krechy wkońcu. x ...a gdzie reszta dziewczyn ??? Kika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uwierz Kochana,że mój też :) Nie wiem gdzie reszta dziewczyn, nie odzywają się, chyba forum umiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się dzieje? Halooo? jest tam jeszcze ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczkowaowa - A co u Ciebie? Nic nie piszesz :) Może czas zacząć dzielić się jakimiś nowinkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, wrzucenie na luz na pewno Wam pomoże :) Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak Was czytam i widzę że bierzecie d*phaston. ok fajnie... ja brałam go przez dwa lata bez sensu. brałam go od 16 dnia cyklu przez 10 dni po 2 tabletki dziennie. zakładając że owulację mam 14 dnia cyklu to ok, jeżeli nie to ten lek działał jako antykoncepcja...i weź tu bądź mądrym. odstawiłam i dostałam @ powiedzmy w terminie... tzn przez pierwsze trzy dni plamiłam ( już myślałam że nic z @ i będę musiała wykupić receptę) później już mocniej krwawiłam. teraz czekam aż skończy mi się @ i będziemy mogli znowu zacząć starać się o dzidzię. zaczęłam plamić 23.09 i teraz nie wiem czy liczyć to jako pierwszy dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×