Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

cześć dziewczyny od rok staram się z mężem o dziecko i nic :( spoczynku myślałam że to stres ale niestety w poniedziałek odebrałam wyniki męża i nie są dobre :( w poniedziałek jadę do lekarza boje się że tylko inseminacja albo inwitro nas czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ! :) ja jestem tutaj :P tylko śledze Wasze posty :) ja sie staram bo mam dni płodne wiec trzeba walczyc :P Zycze Wam kochane powodzenia i trzymam za każdą z osobna kciuki ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaaa25
moja koleżanka przeszła inseminacje i... zaszła za 1 razem... a przed tem dlugo dlugo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam Wasze posty Kochane :) U mnie starania pełną parą a u Was jak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Ja nie wiem co znowu ze mną. Okres miałam 2,5 dnia....kiedy u mnie normalnie trwa 5-6 dni...i wczoraj UWAGA dostałam silnych zawrotów głowy i mdłości. Trwają one do teraz..leże w łóżku co wstane to samolot i jest mi niedobrze...nie wiem o co chodzi..rodzice wysyłają mnie do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulala a moze masz anemie? Ja tak mialam przy anemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczki to p******e krowy ktore co miesiac przed miesiaczka same wywoluja u siebie objawy ciazowe. A ta cala ULALACOROBIC to kolejna z urojona ciaza lub na cos chora. Do lekarza a nie wypisywac takie rzeczy na forum. We lbie ci wiruje a piszesz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wyp****j z naszego forum jak nie masz nic mądrego do powiedzenia!!! to nasze życie i bedziemy pisały co mamy ochote tobie nikt nie karze tego czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów jakiś niewyżyty debil pisze na forum. Skąd Ci ludzie się biorą? . . UlalaCoRobic- Idz do lekarza najlepiej. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same w************e bezplodne krowy opsesyjne. Co miesiac z urojona ciaza. Wyluzujcie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane co słychać? :) ja czekam na @ to znaczy wiadomo w jakim sensie ;) co u was? jak staranka? *** promyczkowaowa jakies objawy?? :) u mnie to samo co zwykle przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
dzis bez zalogowania. Ja krotko przed @. Jak narazie wszystko wskazuje na to, ze sie pojawi. Okropny bol brzucha, zle samopoczucie. Mam miec @ 27-28. Ostatnio mialam 26 dniowy cykl. A normalnie mam co 27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Hej byłam na pogotowiu...Oczywiście wygonili mnie do przychodni...Potem spędziłam koło 5 godzin chodząc od piętra do pietra. Byłam u lekarza ogólnego, ginekologa, neurologa i z SORu u kilku lekarzy. Oczywiście nikt nic nie wie...Z tego powodu iż był weekend nie chciało im się nawet mi pobrać krwi...W ciąży nie jestem, zapalenia opon mózgowych nie mam, udaru też nie..Dali mi kroplówkę nawadniajacą z elektrolitami jakiś zastrzyk domięśniowy i wypad ze szpitala...a ja nadal resztę soboty i całą niedzielę chodziłam jak kołowata...polska służba zdrowia...i na cholerę im płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka830
Cześć, moge do was dołączyć? Jestem z mężem w trakcie adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Asiu ! :) Moja przyjaciółka też od jakiegoś czasu stara się o dziecko. Dziś do niej dzwoniłam i jest w szpitalu :( okazało się, że poroniła :( Aż chciało mi się płakać jak słyszałam jej cichy, smutny głosik :( Ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
baby przykro mi z powodu utraty ciazy u twojej przyjaciolki. Ja od rana mam plamienia i stan podgoraczkowy mimo, ze nic mi nie dolega. Czasem przed @ miewam wysoka temp. Nie wiem od czego to zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż zrobić.. takie jest życie. Promyczkowaowa a może pójdziesz do lekarza? Ja jakoś dziwnie sie czuję.. Lewy jajnik kuje mnie, boli mnie brzuch i żołądek. Chyba pójdę się położyć i spróbuje zasnąć. Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
wczoraj poznym wieczorem dostalam @. Z 27 dniowego cyklu zrobil mi sie 25dc. Jak myslicie pojsc z tym do lekarza? Ostatnio mialam 26dc, a tak to mialam 27dc czasem 28dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................6 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................14.08 motylekGość..............29........................2 ................................. serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................6 ..............................06.07 BaByy................20.................................6 .............................15.09 motylekGość..............29........................2 ................................. serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................15............ ............20-21.09 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18.08 . . Musiałam dodać jeszcze raz tabelkę, bo moje "statyczne" się nie zgadzały :) Ale pamietam że zmieniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) u mnie @ jeszcze nie ma ale test negatywny wiec czekam jak na skazanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczkowaowa jak mi przykro :( miałam nadzieje,że ci sie uda... pozostaje nadzieja na kolejny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
HEJ KOCHANE!!! x dawno mnie tu nie bylo,ale czytam cały czas wypowiedzi :D x My podchodzimy teraz do wszystkiego na 'luzie' (ja nie zupełnie),ale staram się nie myśleć o dziecku,może się uda ???Ogólnie to wydaje mi się,że sie poddaje powoli...wiem,że 6 miesięcy starań to nic,ale już nie mam sił ...ciągle 'wymyślone objawy' i moje wielkie rozczarowanie, x dziewczyny mam nadzieje,że niedługo się Nam wszystkim uda i trzymam mocno kciuki,nie jest tak łatwo jak każda z Nas myślała na początku,ale damy rade!!! x Ja dzisiaj leniuc***e po ciężkim dniu.Ide zaraz coś zjeść a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KIKA ! Nareszcie się odezwałaś :) Myślałam, że już Cię wywiało i Cię nie przywieje :P Ja mam mieć owulacje jutro lub po jutrze chyba. Więc czekam :) Ale jakoś się nie nastawiam "na wygraną", bo tak samo jak Ty mam wrażenie, że się po prostu nie uda, ale pożyjemy-zobaczymy :) Mi zaczyna się remont kuchni (w końcu !!! : ) ) Dziś kucie kafelek z Puzzlem i zrywanie tapet ze ścian no i "pięknej" podłogi :) Wczoraj i przed wczoraj czułam uczucie jakby miała zaraz przyjść @. Ale po kilku minutach przeszło. Czuję dużo częściej kucie lewego jajnika. Mam nadzieję tylko, że to nie torbiel. A tak to cóż mogę powiedzieć ? Hmmm ... :) Właśnie piorę pranie i czas chyba chwytać się za porządki w domu dopóki nie ma mojego Puzzla, bo jak przyjdzie z pracy to będę miała po porządkach :P Także dziewczyny Kochane czekam na dobre wieści (coś czuję, że może niedługo nadejdą? :) ) . . Motylku a Ty jak się czujesz? Mam nadzieję, że dobrze ! :) Daj też znać o sobie :) . Ojj ale się rozpisałam, ok, uciekam. Paaa Kochane ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie powoli konczy sie @ mam zamiar od dzis brac olej z wiesiolka moze pomoze. trzeba probowac, jesli do konca roku nie zajde to moj R zrobi badanie nasienia, moze to u niego tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrusku a może odpuść, ale kochajcie się z mężem jak do tej pory. Może nie wyznaczajcie dni kiedy macie się kochać, tylko róbcie to kiedy macie ochotę? Wiem, że łatwo się gada bo kiedy ja mam dni płodne staram się je wykorzystać jak najlepiej :) Ale problem może leżeć w Twojej głowie. Spróbuj odpuścić. Postaraj sobie powiedzieć: "Co ma być to będzie". A może akurat się uda? Trzymam oczywiście kciuki i się nie załamuj, bo to najgorsze co możesz zrobić. Ja odpuściłam na 45%. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×