Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość Pierdzioszek - gość
Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam też tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Dziękujemy bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego to jest takie trudne?? :( inni moga miec dzieci a ja sie tak długo mecze zeby zajsc w ciaze :( a cykl sie tak dłuuuugo ciagnie :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Cytrusku, będzie dobrzee!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz w to nie wierze, mam nadzieje a z drugiej strony czego ja sie spodziewam przeciez skoro tak długo sie nie udalo to dlaczego teraz ma sie udac. Nie realne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Aj tam pierdzielisz !!!! Uda sie i już !!! Zobaczysz jeszcze wspomnisz moje słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jestes na poczatku pełna entuzjamzu a ja juz trace nadzieje powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej spinki więcej luzu banalna rada ale naprawdę skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ! Poczytałam Wasze posty i powiem Wam że każda z nas będzie mamusia :) Mam nadzieje że Puzzel zmieni zdanie i będzie ok :) dziewczyny dziś jest już 11 lipiec a ja nadal nie dostałam @ ;/ Brałam luteinę na wywołanie @ i nic. Lekarz przepisał D.U.P.H.A.S.T.O.N i G.Y.N.O.-F.E.M.I.D.A.Z.O.L dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pragnęmieć dziecko
Hej dziewczyny.... U mnie dzisiaj tragedia...jest mi niedobrze, odbija mi się, ogólnie bardzo źle się czuje. Przez chwilę jest dobrze a za chwilę znowu źle i to uczucie jak bym była chora-osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pragne miec dziecko - A może się połóż i odpocznij? Będzie Ci lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pragnęmieć dziecko
leże... i nawet pije czarną herbatę bo niby pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze :) Ja chyba dziś pójdę popytać się o prace u mnie bo widziałam ze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pracy to kończy mi się urlop :( o jeeeju... i znowu wstawanie o 6. I tak kobitki jak mija dzień? U mnie deszczowo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Co do pracy to kończy mi się urlop o jeeeju... i znowu wstawanie o 6. I tak kobitki jak mija dzień? U mnie deszczowo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie zachmurzone niebo, słoneczko próbuje się przebić ale nie wychodzi mu to niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babyy, może idź na betę - może akurat się udało :D:D:D A leki bierz, bo są m.in. na podtrzymanie ciąży :D x Cytrus22, a co ja mam powiedzieć? Ja się staram 3,5 roku. Ile to już kolejnych rozczarowań? Sama nie wiem. Cytrusku nie stoisz w miejscu, zbadałaś się, z badaniem nasienia, też nie czekajcie za długo, może akurat się wyjaśni. Jak Twój m. ciągle w delegacji, to zapewne odżywia się nie najlepiej (mówię z doświadczenia), może będą potrzebne witaminki i kosmetyczna zmiana diety. Głowa do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pragnę mieć dziecko - idź do apteki kup lokomoiv, pomaga, a w ciąży nie szkodzi, bo jest na bazie imbiru :D U mnie pochmurno, padać pewnie będzie w południe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka- W ciąży niestety nie jestem.. Robiłam test 7 lipca no i okazało się że ciąży nie ma. Lekarz robił mi też wczoraj USG więc jakby coś widział to by mi powiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wsparcie :) Wiecie co robiłam testy owulacyjne... jeszcze zaden nie wyszedł pozytywny a szyjka była juz miekka i rozpulchniona.. nic z tego nie rozumiem. Owulacja wg obliczen powinna byc w piatek a szyjka miekka była wczoraj i mega otwarta a dzis jest juz ku gorze i zamknieta i twarda , ledwo ja dotnełam;\\\ juz zgłupiałam. (moja szyjka ciagle zmienia polozenie jak zbadam wieczorem to pewnie znow sie otworzy, zrobie jeszcze test w piatek przed przyjazdem mojego R. oczywiscie test owulacyjny :) ) *** Babyy moze powtorz test? moze wtedy było za wczesnie? Natura rzadzi sie swoimi prawami podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma po co robić dziewczyny testu bo lekarz na USG by mi powiedział czy jest tam coś. Ale niestety tam nic nie było :( żadnego pęcherzyka.. nic.. tylko jajnik powiększony prawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ;( przez spozniony okres nie mozesz zaczac nastepnego cyklu ... ** Jaki miałam dzis sen, sniło mi sie ze moj R. chciał mnie zaprowadzic do naszego dziecka. Pokazał mi ktore to dziecko a to bylo dziecko z wosku - figura woskowa. Zaczełam mowic ze ja nigdy nie bede miała dziecka a on mi mowil zobaczysz bedziemy mieli. A podobno sni sie na odwrot, wiec jak rozumiec ten sen? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie martw się Cytrusku ! :) Na pewno będziesz mamusia :) Zobaczysz, że się wszystko ułoży. Od mojej mamy koleżanka miała 26 lat jak zaczęła starać się o dziecko. Nie umiała zajść przez 10 lat, odpuściła i w wieku 36 lat zaszła w ciąże :) Urodziła zdrowe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam czekac z 10 lat to sobie odpuszcze zaraz dobiegne 2 i mam dosc czekania... ja wiem trzeba byc cierpliwym ale ja juz nie mam cierpliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie gadam ze masz czekać 10 lat :) Na pewno tyle nie będziesz czekać , spokojnie ! :) Twój czas już się zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Witam kochane. Wczoraj miałam normalnie dramat. Mam bóle brzucha, takie skurcze. zadzwoniłam do znajomego ginekologa i powiedział ze to moze byc poronienie! Takie stresu w zyciu nie przezyłam.Jechałam do niego z płaczem. Dzieki bogu wszystko jest w jak najlepszym pożądku i modle sie zeby tak zostało. Wdziałam serduszko :) Gin powiedział ze zarodek sie zagnieździł wysoko w macicy i ze szyjka jest długa i wszystko dobrze. Boze co za ulga Na te bóle brzucha mam brac 3 razy dziennie nospe i sobie odpoczywac. Dzisiaj zabolało tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×