Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Dziewczynki, z tego co czytam to temp. mierzycie w dowolnym momencie dnia, a to błąd. Sprowadzę Was trochę na ziemie. Teoretycznie, żeby temp. coś wskazywała, to należałoby ją mierzyć po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka i po min. 4 godz. snu, no i codziennie o tej samej godzinie. Wtedy wyznacza się tzw. podstawową temp.ciała. W ciągu dnia temp może się zmieniać w zależności od zewnętrzych czynników (chociażby nasłonecznienie, większy wysiłek fizyczny i takie tam). Więc tak mierzona temp. nic Wam nie powie. A podstawowa może być zaskakująco niska, u mnie w pierwszej fazie cyklu było np. 36.2, 36.3. w okolicach owulacji 36.5, 36.6, to indywidualna sprawa każdej kobiety. Mierzyłam 2 m-ce i stwierdziłam, że to nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- ciąża :) jedna kreseczka jest jaśniejsza ale widać ze tam jest :) gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się staram
Witam wszystkie Starające się. Też się staram, jeden nieudany cykl za mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe na razie nie dziękuje :) Byłam tak ok 8 dni po zapłodnieniu na becie wyszła mi 2.0 i nie wiem co to znaczy,beta pokazuje tak dwa testy tak jak na zdjęciu... Ja już nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie. pewnie to wczesna ciaza :) Wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo oby bo ile można się starać :) Jutro z rana powtórze test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość druga kreseczka jasniutka ale jest :) super ;) też sie staram - witaj z nami razniej przetrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Jak jutro wyjdzie jedna kreska too o losie chyba sobie ją domaluje :P robiłam o 15 drugi test i d**a nic nie bylo widać mam nadzieje ze tylko dlatego ze nie z rannego moczu :P Głupia sama sie pocieszam :P i również witam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) kto dzis testuje:) mi sie powoli konczy @ mialam moze z dzien takiej normalnej niagary tak to b. skapa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Ja testowałam, ale d**a blada :( ja już nie wiem raz pokazuje raz nie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Eh... możliwe żeby pre test pokazywał tak jak na zdjęciu co wysłałam wyżej, a Quixx na drugi dzień nic ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Czytalam wasz topik i moze wy mi cos doradzicie .Razem z mezem staramy sie o bobaska. Jest to dopiero pierwszy raz bo jestesmy mlodym malzenstwem ale mam nadzieje ze to ostatni cykl dzialan . Wiem ze to nie jest latwe ale jak kazda kobieta mysle i mala iskiereczke nadziei ze sie udalo. Kochalam sie z mezem w 9,10,11,12 dc przy od25 do 27dc. Bylo to jakis 2 i pol tyg temu i od jakiegos poltora tyg pobolewa mnie podbrzusze , jajniki a od jakiegos czasu tak i sie wydaje jakbym miala przeziebiony pecherz . Czesciej chodze siku . Lykam d samego poczatku kwas foliowy i czasami albo rano albo wieczoren zbiera mi sie na mdlosci, glowa mnie dosc czesto ale tego nie wluczam bo leczylam sie na nadcisnienie i dlatego boli non stop. Robilam test jakies 10 dni po ostatnim przytulanku i wyszedl negatywny ale to pewnie za wczesnie. Teraz do niedzieli mam dostac @ zobacze czy przyjdzie piersi mnie bola lecz lekko a zazwyczaj juz ze 2 tyg przed @ bolaly mnie i to strasznie w tym cyklu tak leciutko. Nie wiem co juz myslec . Jak to bylo z wami dziewczyny? Ja nie chce sie nakrecac ale mimo nawet tego testu mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzioszek mysle ze neistety mozliwe to wszystko hormony a kiedy powinnas miec @ czekaj cierpliwie potem lepiej zrob badania krwi bedziesz miala 200% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Robiłam już raz i wyszło 2.0 ale babka powiedziała że lepiej zrobić usg, na drugi dzień zrobiłam test pre test wyszła cinka kreska bladziutka, na drugi dzień zrobiłam 2 testy jakiejś tam niemieckiej firmy, negatywne no to wczoraj zrobiłam pre test z rana no i wyszło tak jak na zdjęciu, dzisiaj zrobiłam Quixx http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a05b3a61aa83b97d.html nooo niby coś tu widzę, ale chyba juz dostaje na głowe, zamiast do ginekologa wybiore się do psychiatry :P gość- poczekaj na dzień w którym powinnaś mieć okres i zrób sobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioerdzioszek czasami widzimy to co chcemy zobaczyc:P ale mam nadz ze widzisz dobrze:D:):) ja zajmuje sie w pracy m.in. becikowymi i wlansie mam blizniaki , parka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jade teraz do lekarza. Postaram sie pozniej pomoc Wam. Ale wydaje mi sie ze na zdjeciu nie ma 2 kreski. jest tylko jedna. a wiec chyba ciazy niema. ale nie nakrecam Cie bo sama moge głupoty gadac. Idz najlepiej do lekarza i rozwieje Twoje wątpliwosci. :) Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziennie prawie ktos do mnei przychodzi po becikowe:) duzo moich znajomych takze:) a ja ciagle niedzieciata:( no coz to sie pewnie zmieni neibawem z drugiej strony zas mieszka na razie z nami siostra z mezem i coreczka ponad 2 letnia ktora ostatnio jest coraz bardziej problemowa, marudna, fosiasta to czasami troche przeraza ale kazde dziecko jest inne w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Jeeeeju, też bym chciała... ale wystarczy chociaż jedno :P Noooo jak źle widze, to te testy wysadze w kosmos, kryski są a ciąży brak ? O nie nie nie! tak to nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzioszek może zrob test za dwa dni? wtedy stezenie hcg bedzie wieksze :) ( ja tez zawsze widziąłm druga kreske ale moze w twoim przypadku ona jest narawde blada i na zdjeciu jej nie widac ) trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Jaa jestem z tych osób bardzo niecierpliwych :P więc chyba dzisiaj pojade do mojego ginka :P ale miałaś blada kreske i byłaś w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ty - nigdy nie byłam w ciazy :( i mam wrazenie ze nigdy nie bede :( to juz 21 cykl i wiem ze bedzie nie udany ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Łooo matko to kobietko masz cierpliwość bo to mój pierwszy i już wariuje... Ale będzie dobrzee, zobaczysz ;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×