Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

do gościa który odpisał - jestem przyzwyczajona do tego typu wypowiedzi(wielodzietne nie myślą,patologia itp.,itd.), ja mino tylu dzieci nie korzystałam z mops ani innej pomocy ,udało mi się dzieci wychować i wykształcić - mam nawet takie z doktoratem,jedni inwestują w akcje,obligacje , nieruchomości a moją inwestycją były dzieci, jestem pewna ,że nie zostawią mnie samej i pomogą , ale niestety jest to wzorzec chiński gdzie dzieci utrzymują zniedołężniałych rodziców , a my podobno jesteśmy w europie , swoją wypowiedzią chciałam tylko zachęcić młode osoby by dobrze przemyślały decyzje o kolejnym dziecku i wzięły pod uwagę ,że państwo w którym żyjemy na pewno im nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
państwo ma pomagać, tzn. my pracujący podatnicy utrzymywać tych co sobie narąbali dzieci, chyba jesteś śmieszna. A, że nie korzystałaś z mops, to dobrze, bo takich nienawidzę, każdy ma rozum i niech ma tyle dzieci na ile je stać a nie oczekiwać na idiotów podatników którzy mają pomagać. Pomoc to tylko i wyłącznie chore osoby winni otrzymywać, a powinny być godne wynagrodzenia i niech wtedy każdy ma tyle dzieci na ile go będzie stać. A, że masz wykształcone dzieci itp., że je dobrze wychowałaś, no to chyba po to matka ma dzieci, że ma je dobrze wychować, a nie wychowywać na drani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprzę, siedmioro dzieci, ale trzeba mieć bycze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia7 no i co z tego ze masz wykształcone dzieci jak one śmieją sie z takich kur domowych jak ty . Taka jest prawda. Pewnie wszystkie pracują bo nie chca skoczyć tak jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia, po ile dzieci mają te twoje dzieci, czy też po siedmioro, podejrzewam, że napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie mamy. Ciesze sie ze znalazlam was tutaj na forum. Mam narazie tylko 2 chlopcow ale juz plany na 3 dziecko a jak sie uda to I na 4 sie zdecydujemy. Duza rodzina to najpiekniejsze co moze nas spotkac. Ten smiech dzieci, wspolne spedzanie czasu. Jestem bardzo szczesliwa mama .Pozdrawiam Was mamuski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja właśnie się dowiedziałam że będę mamą po raz trzeci, nie planowaliśmy tego, przyznam się szczerze że jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekgosc
witam ja mam 4 w wieku 14,11,5,15 miesiecy i planuje 5 mieszkam w polsce.. prowadzimy własna firme, dzieci chodza na dodatkowe zajecia, raz do roku zagranicze wakacje, ferie w polsce..pozdrawiam wszstkich nie potrzebujemy kozystac z pomocy panstwa.. nie wsytskie wielodzietne rodziny to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 43 lata. Mam 4 dzieci.15,13,12,7,5. Niestety dowiedziałam się ,że jestem w 5 ciąży...zawiodla prez. byłam bardzo szczęśliwa,pracowałam zawodowo.Przed ciążą zaczęłam chorować. Nie wiem ,co dalej jestem przerażona.Jestem chora,a tu 5 dziecko.. nie wiem co dalej z pracą...życie czasem bardzo nas zaskakuje,nie zawsze pozytywnie...czasem nie mamy wpływu.A tu niestety Polska...i polskie prawo...pocieszcie...Sama wiem jak to wygląda. ale patologią nie jestesmy,tak myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w 6 ciazy, a nie w 5. Wymienilas 5 wiekow dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 4 synów. Mają 10 lat , 6, 4 i najmłodszy rok. Do tej pory byłam aktywna zawodowo. Wracałam do pracy, gdy dzieci miały po pól roku ( nawet gdy urlop macierzyński trwał rok) . Teraz idę na roczny bezpłatny. Muszę trochę odpocząć. Nie mam niestety od nikogo pomocy. Mąż też dużo pracuje. Jestem zwyczajnie w świecie zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety przez to, że życie zaskakuje nas i nie wiem co może się stać mam tylko jedno dziecko, po co mają sie później dzieci męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że chodzi o to że najmłodsze ma 7,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spodziewam się trzeciego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez spodziewam sie 3 dziecka. Jak u cb rodzina zareagowala? my jeszcze nie mowilismy. 12tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie wszyscy się cieszą, jedynie teściowa kręciła nosem (mimo że sama ma troje) u mnie 20 tc niestety ciąża wysokiego ryzyka że wzg. na niewydolność szyjki macicy:-( mam ogromną nadzieję donosić do 35-37 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zycze zdrowia dla Was. Ja wlasnie tez obawiam sie reakcji tesciowej. Na pewno nie bedzie sie cieszyc. My mamy taka sytuacje, ze nie planowalismy 3 ciazy. No ale jest to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy czwórkę dzieci: 12 lat, 10 lat, 6 lat, 8 miesięcy :) No a teraz wpadka, jestem w trzecim miesiącu ciąży. Mamy duży dom, mąż ma firmę, mamy pieniądze. A i tak rodzina a przede wszystkim teściowa i męża siostra są do tej wiadomości bardzo krytycznie nastawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziwisz sie ? nie wiecie co to antykoncepcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gościem z 17:31. Wiem, że może to tak wyglądać ale po prostu się stało. Uprawialiśmy sex przerywany no i mąż nie zdążył wyjąć, tyle. Ale cieszymy się zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaf ona
mam 2 letnie i bliźniaki spodziewam na sierpnia 2018 nie mam pojecia jak zgarnac naraz 2 i 1 maly 2 latek tez wymaga czasu ale ciesze sie bardzo i szczesliwa wiem ze bedzie ciezko ale za to dziekuje bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbawiają mnie teksty że dzieci nie chcą mieć tak jak mama tyle dzieci :-D :-D :-D no a niby dlaczego by miały chcieć ja sama jeste z 7 rodzeństwa . Wychowywani byliśmy jednak w czasch ludzkich i ludzkości toteż matka nas wychowała dobrze , ale nie pamiętam w życiu żeby nam do głowy tłukła że też mamy mieć po 7 dzieci :-D. To tak jak matka ćpunka przekonać powinna swoje dzieci do ćpania , matka alkocholiczka do chlania , a ta która umrze na raka też powinna chcieć by jej córki tak samo skończyły . Idąc waszym tokiem myślenia stwierdzam że co niektóre są tu piertolnięte Bo oczekujecie poklasku , szacunku a same jesteście sookami i to takimi nie wyrafinowanymi tylko rynsztokowymi :-o bez mózgu , zero myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze matka 4 dzieci stosuje stosunek przeruwany i zdziwiona ze wpadka. I wy sie dziwicie ze ludzie was za patologie biora, same sobie taka opinie wystawiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8n56 a nie pomyślałaś ze ona ma dość hejtu i pisze tak po prostu bo chciałaby ludzkiego zrozumienia, a wie że tu zostanie opluta goownem od góry do dołu za sam fakt bycia matką ????A po za tym myślisz że jak jedna wpadła to wszystkie wielodzietne tez , to Ja cię zaskoczę starłam się o piąte dziecko ponad rok mimo że kochałam się w dni płodne a łatwo je mogę policzyć gdyż na okresie moim mogę kalendarz i zegarek ustawiać .Wniosek nie wszystkie wielodzietne wpadają pięć razy :-) , ale wszystkie są obrzygiwane goownem bo ktoś taki trend ustalił . Nawet gdy matki jedynaków mordują dzieci , wykorzystują seksualnie , biją , katują nie są PATOLOGIĄ , ale wielodzietna dobra kochająca swe dzieci mama zawsze PATOLOGIĄ JEST mentalność POLACZKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakw widze rodzine z trójka dzieci to zawsze mam w glowie,ze to patologia..nic na to nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zawsze uwage trzeba dzielic,zawsze ktores dziecko jest poszkodowane Max dwoje dzieci,wtedy jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne idealnie. Jeszcze super jak by był chłopczyk i dziewczynka. Poprostu rodzina idealna. Nas było dwoje w domu i rodzice nigdy nie mieli dla nas czasu. Ja mam troje i żadno z moich dzieci nie narzeka że niemam dla niego czasu. Ilość dzieci niejest wyznacznikiem patologi. Kiedyś mnie wkórzało jak mnie ludzie tak oceniali. Teraz się staramy o 4 mamy warunki, stać nas na to i mam w d***e co ludzie powiedzą. Bo wam IDEALNYM nigdy nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'50,wez najpierw slownik ortograficzny,zebys prawidlowo mogla pomoc czasem dzieciom w lekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:02 Widac ze te 4 ciaze ci zaszkodzily, wydalilas z lozyskiem kawalki mozgu tez. :D tak sie rzucac, wiedzialam ze bedzie ulubiony argument o mentalnosci polakow :D I ja wczesnjej pilam do babki co zaliczyla wpadke a nie do ciebie wiec zluzuj majty bo sie ze stresu nie rozmnozysz jeszcze. Tamta babka byla nieodpowiedziala a ty dowalilas wielodzietnym kolejna latke - prostactwo. Normalne kobiety i ich dzieci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się szmaty rozmnażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×