Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

tak tak oczywiście zazdrosna desperatko bo ci uwierzę za pisanie raz w tygodniu hehehehe myslę, że mam do czynienia z gimgównem, które nie zna się na życiu i g***o w nim widziało stąd te prowokacje dlatego od jakiegoś czasu udzielam się na innym wątku rodzinnym a ty sobie szukaj a znajdziesz :D miłego pisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafaela już limit ośmieszania się wyczerpałaś na lata ,ty naprawdę masz dzieci i męża współczuje im i że jakiś facet cię chciał ,ale w sumie może i chciał jako pojemnik na spermę więc twój bez mózg mu raczej nie przeszkadza . rodzinnym wątku się udzielasz ,najpierw trzeba mieć pojęcie o rodzinie i wychowywaniu dzieci a ty co wyzywasz wszystkich dokoła i jak ty chcesz dzieci wychować sama z zapyziałej dziury jesteś a innych krytykujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kto wyczerpał limit ośmieszania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ktora z tych dwoch wreszcie sie zamknie :D jedna przez druga pierdziela jak potluczone i kazda musi miec ostatnie slowo :D:D:D obie idiotki jakich malo. I to przez kilkanascie stron :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie albo jest jedna idiotka która pierdzieli albo dwie bądz o zgrozo więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie albo jest jedna idiotka która pierdzieli albo dwie bądz o zgrozo więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna jest idiotka tutaj zgadza się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahha :D moje posty to 11:51, 52 i 53 :D chyba jednak wiecej ludzi cie nie kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha i odezwala sie nalogowa podczytywaczka topikow zyjaca zyciem innych :D nie mozesz zyc bez sprawdzania czy czasem rafaela czegos ci nie napisala, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry stara ale zonk :D nie zgadlas. caly bozy tydzien siedzialam w robocie i nie mialam czasu na glupoty. dzis tu wlazlam w poludnie i teraz po dzienniku :D trzeba byc cielakiem zeby podejrzewac ze wszyscy goscie sa 1 osoba, przeciez 90% tego forum podpisuje sie jako gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak 100% bedzie sie podpisywac jako gosc to nie trudno zrozumiec i sprawdzic ze w tym topiku gosc to jedna i ta sama osoba buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahaha akurat nie masz racji. jak chcesz to pisz do moderacji to ci potwierdza. za to ty gosciu jestes na 200% nasza ukochana bohaterka :D bo komu innemu by na zalezalo na twoim wizerunku? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz mnie za bohatera nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że jest więcej gości ,bo ja tutaj piszę i czytam co pisze inny gość również nie darzący sympatią Rafaelli ,mało tego napisze jeszcze że pisałam tutaj wcześniej i normalnie ale po ilości wredności ze strony R zmieniłam front .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pisze tutaj jako mama gromadki ale ostatnio nie loguje sie w ogole bo nie rozumiem tego czepiania sie rafaelli .Śledze od poczatku topik i jak dla mnie to co najmniej dziwne ze gosc od samego poczatku wyszukuje sie prowo w kazdym jej slowie .co dziwne i niezrozumiale dla mnie to to że nawet grecja jako miejsce zamieszkania dla 'goscia' jest nierealne . teraz czytam ze to rafaella jest wszyskiemu winna bo jest 'wredna' wtf? najpierw na nia nalatujecie a potem piszecie ze wiele jest wrednosci z jej strony . ja sie pytam a z waszej strony nie ma? przeciez ta osoba popisac normalnie nie moze bo wy sobie wyznaczyliscie za cel udowodnienie jej za wszelka cene ze jest projektem . to chore wiec ciesze sie ze topic obumarl bo nie ma co karmic PRAWDZIWYCH FORUMOWYCH TROLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pisze tutaj jako mama gromadki ale ostatnio nie loguje sie w ogole bo nie rozumiem tego czepiania sie rafaelli .Śledze od poczatku topik i jak dla mnie to co najmniej dziwne ze gosc od samego poczatku wyszukuje sie prowo w kazdym jej slowie .co dziwne i niezrozumiale dla mnie to to że nawet grecja jako miejsce zamieszkania dla 'goscia' jest nierealne . teraz czytam ze to rafaella jest wszyskiemu winna bo jest 'wredna' wtf? najpierw na nia nalatujecie a potem piszecie ze wiele jest wrednosci z jej strony . ja sie pytam a z waszej strony nie ma? przeciez ta osoba popisac normalnie nie moze bo wy sobie wyznaczyliscie za cel udowodnienie jej za wszelka cene ze jest projektem . to chore wiec ciesze sie ze topic obumarl bo nie ma co karmic PRAWDZIWYCH FORUMOWYCH TROLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgk
Ja też pisałam tutaj jako matka kilkorga dzieci i widzę, że oba wpisy z 9:10:17 są autorstwa Rafaella4. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfgk twój wpis również jest autorstwa Rafaeli ha ha ha ha czaisz to ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfgk twój wpis również jest autorstwa Rafaeli ha ha ha ha czaisz to ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgk
Nie, nie czaję. Oświeć mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z komentarzem o 9,10 tu albo same debilki piszą albo jedna psychicznie chora debilka ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj wy biedne polaczki co wy wiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że obcokrajowiec jakiś nas odwiedził na forum :) Witaj, świetnie piszesz po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie lepiej sieroto ,zdanie zaczynamy od dużej litery a nie środku bez kropki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty nie lepiej sieroto ,zdanie zaczynamy od dużej litery a nie środku bez kropki ." - a to co za języka? Jakaś trudna chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny język Polski i nie pajacuj bo ci nie wyszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny język Polski ,to że jedna literka została pominięta ,to nie znaczy źle napisane ,a ty nie pajacuj bo ci nie wyszło nie jesteś zabawna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×