Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Ceny w Chorwacji

Polecane posty

Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwac
Prosciutto kosztuje około 60 zł za kg, ale znajdź w POlsce przepyszną wędlinę dojrzewającą w tej cenie. A ser- róznie-ale taniej od wysokogatunkowych serów w POlsce. Jak kupujesz wyłacznie goudę w biedronce w promocji wyprodukowaną z oleju no to pewnie, ze drogo :o tyle że to nie ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też co roku.... widzę ze rozumiemy się bez słów kiedy i gdzie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też co roku..... widzę, ze rozumiemy się bez słów i mamy podobne smaki :) gdzie i kiedy jedziesz w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwac
Ech, ja co roku do środkowej Dalmacji ;) mam tam bazę wypadową i stamtąd jeździmy na wycieczki :) nazwy nie podam, bo i tak z roku na rok robi się coraz tłoczniej. W każdym razie okolice Trogiru, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to samo - sierpień w Sevid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
ojejuśśś nazwy miejscowości nie poda bo zaraz jej zajmiemy miejsce na plaży buhahahahahha. To sa własnie polaczki!!!załosne:-( udław sie tą szynka prosiutto i drogim serem chorwackim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale miejsce już masz? bo jak coraz tłoczniej to zabezpieczona chyba jesteś. Ja podałam, bo zabezpieczenie już jest (od 2 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwac
No żebyś wiedziała- wolę nie dzielić miejsca na plaży z takimi szmaaaat-ami jak Ty:) ależ z ciebie frustracja bije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
jej chodzi o to zebysmy jej nie zabrali meijsca na plaży i zebysmy nie zjedli jej prossiutto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno wyluzuj trochę, o wakacjach rozmawiamy w końcu i ta jakich wakacjach!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszyć mi rodaków cenami nie straszyć!!! Mój kumpel się naczytał podobnych ostrzeżeń i co? I rok temu ja pojechałem pierwszy a dwa później on. Bo ja jak znajdę miejsce to on dojedzie. I dojechał "psia mać" no dojechał!!! Podjeżdża tą swoją furmanka zawieszenie siedzi ludzi mnóstwo na balkonach bo wieczorek i woła mnie aby mu pomóc się wypakować. Podchodzę w kufrze drewniana skrzynka słoików z ogórasami dwie siaty soków w jakichś flaszkach małe wiaderko cebuli i? I k...a worek foliowy z 6 bochenkami chleba do tego lodówka samochodowa. Tylko samobójstwo z łuku popełnić!!! Po północy ten cały majdan targał do pokoju. Tak ze nie straszyć rodaków bo tylko patrzeć jakiś magik połówkę świniaka z Polski targać będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
zdzichu ja nie strasze ja mówie prawdę, ceny tam sa do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwac
Ja od lat do tego samego miejsca jeżdże- świetne miejsce przy samym morzu, właścicel ma własne prosciutto, wino i rakiję ;) Nie chodzi mi o zajęcie apartamentu, bo jak w zeszłym roku przyjechalismy to odstapił nam swój rpywatny apartmani ;) Po prostu na ulicach i na plaży robi się coraz tłoczniej, a jak zaczynałam tam jeździć to miasteczko było pustawe, choć znajduje się w nim jedna z większych marin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcesz zdradzać, twoja wola, ale już wiem, ze skoro figi to też sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromirka
Jest drogo ,ale w Polsce jest podobnie ...może i drożej :( Za to pogoda gwarantowana :) Tylko ta droga 12 h w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No są do bani każdy na turystyce chce zarobić ale ździebko odjechać od tych miejsc i można za przyzwoitą cenę michę spożyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwac
No dobra, dobra;) Rogoznica:) ale ja raczej początek września, raz tylko była 2 połowa sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja też zawsze przeszukuję najbardziej zapadłe dziury co by zbyt wielu turystów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem znam widziałam Rogoznica niezbyt mała - ja 2 ostatnie lata spędziłam w Raznaju czyli bardzo bardzo blisko, ale ja na prawdę unikam miast a nawet miasteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwac
My za piewrszym razem pojechalismy w ciemno i wsiąklismy ;) Teraz już właściel to prawie przyjaciel. Ja zawsze mówie, że Rogoznica to moje miejsce na ziemi ;) Tyle że z roku na rok większe tłumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pierwszy raz był na Pagu i już wiedziałam, że będę wracać i wracać do Chorwacji. Tam po raz pierwszy i jedyny jak do tej pory widziałam delfina, żółwie i inne cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×