Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwudziestolatka w ciazy

20 lat i ciaza. Co robic? Mam metlik w glowie

Polecane posty

Gość gość
i dobrze zrobi! niech rozpowie po twojej wsi ze jestes szmata-bo to prawda. i ty masz byc osoba co ratuje ludzkie zycie? masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowalam sie dlatego zeby nikt nie korzystal z mojego nicka, ja teraz ide spac i ktokolwiek co napisze to na pewno nie bede to ja. W ogole to nawet jakby jego matka rozpowiadala cos to co mnie to obchodzi, ja tych ludzi nie znam przeciez, bo podszyw pewnie nie pomyslal, ze chlopak i moi rodzice nie mieszkaja w tej samej miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
djfksl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jldfn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobra zalozmy. ze autorka a najleåpsza malagasmiech.gif padlam ze smiechusmiech.gif sama wziela ktedy na mieszkanie 30 metrowe na 20 lat i jeczala, ze w polsce takie czasy, ze ciezko i nie mogla mieszkania wiekszego wziac a tu prosze jak sie madrujepechowiec.gif ze niby autork sama kawalerke wynajmie, dziecko utrzyma, moze opiekunke do tego jeszcze co? Niezaradna sama idiotka jeczala jak to zle a tu poucza, ze jak sie chce to sie da rade, a jak ci ktos napisal, ze jakbys chciala to bys wiekszego mieszkanie miala to zes malo z siebie nie wyszla i monitora nie zaplulapechowiec.gif Hipokrytka gluåiapechowiec.gif Pewnie ta reszta taka sama. " Następna nienormalna. Gówno cie obchodzi jakie mam mieszkanie. Wieksze mi niepotrzebne na teraz, więc co ci do tego głupia piczo. MAm prawo sie wypowiadac co sadze na dany temat. A ze uwazam inaczej niz ty to nie znaczy ze mozesz mnie wyzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wiadomo, ze autorka zrobi co chce. To ona bedzie z tym zyla. I ponosila tego wszelakie konsekwencje. Tylko ze jak jak rozpoczynalam wspozycie to bylam gotowa na zostanie w razie czego matka i wiedzialam z kim ide do lozka. A osoby ktore zachodza i abortuja, powinny sobie potem macice abortowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dwudziestolatka w ciazy Dla kazdego czlowiek jest w innym momencie, dla katolikow plemnik to juz niemalze czlowiek, dla niektorych czlowiek zaczyna sie od kiedy slyszy bicie serca, dla innych od kiedy ma wyksztalcony uklad nerowy, inni jeszcze wierza, ze zarodek ma juz dusze. Ja uwazam, ze dopoki plod nie potrafi za pomoca obecnej medycyny przezyc na swiecie poza organizmem matki to dopiero sie ksztaltuje na czlowieka " No pewnie, a dla niektorych to nawet jak juz sie urodzi to nie jest jeszcze czlowiek, bo nie chodzi i jak go nie nakarmie to nie przezyje. Takie jest wasze myslenie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz malaga nie sciemniaj
ze wieksze ci nie potrzebne:D sama jeczalas, ze na wieksze szans nie mialas tak samo jak autorka nie ma szans na wychowanie dziecka, wiec skoro ty jej piszesz, ze sie da jesli sie chce to i ja ci moge napisac, ze jakbys chciala to bys wieksze wziela, a nie planujesz w tym dzieci chowac:D I kto tu teraz jest glupi i niezaradny? I ty i autorka:D I tez cie tylko oceniam. Ja uwazam, ze jak ktos chce dwojke dzieci na takim metrazu chowac to mu tez powinni macice za wczasu usunac:D a co? mam prawo wyrazic wlasne zdanie:P Piczo? Jejku to slowo mi sie zawsze z najwiekszymi menelami i wiesniakami kojarzylo:O Zalosne slownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz malaga nie sciemniaj
wez glupku sie nie osmieszaj:O Jakie nasze? nie ma twoje nasze debilko:O Autorka napisala wyraznie przezyc mimo obecnej medycyny, czyli miala na mysli inkubatory pewnie, a ta wyskakuje z jedzeniem i z narodzonym dzieckiem:D Dla mnie tez dziecko to czlowiek jak da rade przezyc poza organizmem matki, a urodzony noworodek to juz bez watpliwosci czlowiek:O co do tego nikt watpliwosci nie ma. A ta porownuje 8- tygodniowy zarodek do zyjacego niemowlaka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malaga Nie wstyd ci hipokrytko jeszcze się tu produkować? Musisz sobie teraz ulżyć na dziewczynie, bo koleżanka z forum obnażyła twoją głupotę i zakłamanie! Sama nie możesz sobie pozwolić na mieszkanie większe niż 30-metrowa klitka, ale dziewczynę pouczasz, że powinna sama kawalerkę wynająć, studiować i do tego pracować i dziecko wychowywać! Sama przestań przesiadywać na forum, weź się do roboty nierobie i będziesz miała większe mieszkanie, bo przecież chcieć to móc! Może nawet adoptujesz dziecko tej dziewczyny, kąt i pieniądze na utrzymanie na pewno znajdziesz. Uratujesz w ten sposób święte życie poczęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malaga chce mieć dwójkę dzieci na 30 metrach???? Takim powinni macice usuwać i dzieci odbierać! Żeby adoptować jedno trzeba mieć lepsze warunki, a ludzie świadomie sprowadzają dzieci do takiej biedy z nędzą i jeszcze są z siebie dumni! To była moja opinia. Mogę ją wyrazić. Każdy może ją mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ogarnij się autorko - to ja pisalam, ze mam 32m i zamierzam w tym mieszkaniu wychowac dwojke dzieci. I mam dwa pokoje nie kawalerke. W d***e mam co myslisz na ten temat. Prawda jest taka, ze nie stac mnie na wieksze M, ale to nie znaczy, ze zrezygnuje z dzieci i bede na starosc z pieskim z kokardka wychodzic. Poza tym, jesli to jest dla ciebie patologia to chyba ja mieszkam w jakims patologicznym bloku, bo mieszkaja w nim same malzenstwa z z dziecmi. " No to jak to w końcu jest, Malaga, stać cię, czy cię nie stać? Jakbyś chciała, to byś miała większe mieszkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz malaga nie sciemniaj
wiesz co malaga? znalazlam twoj drugi temat gdzie przyznajesz, ze o prace ciezko, ze daja smieciowe umowy a tu radzisz lasce w ciazy isc do roboty, wynajac kawalerke? Jestes zaklamana gowniara:O Prosze oto temat malagi: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5601027 szkoda, ze na tym swoim taka wyszczekana nie bylas i w dodatku tam jakos latwiej ci przezyznac, ze jest ciezko, bo dotyczy to ciebie hipokrytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina1
Booożeee, widzisz i nie grzmisz. Autorko na chu* zakładałaś tego posta skoro wszystkie rady są do d**y? I tak z góry narzucasz ciągle tą aborcję. Myślisz że to takie dobre rozwiązanie? też miałam w technikum koleżankę, urodziła a miała jeszcze rok do skończenia, też płakała, nie wiedziała czy chce być z tym facetem.. A teraz? Mają śliczną córeczkę, kochają się. Z resztą będziesz kiedyś tego żałowała na pewno.. Moja rada? Porozmawiaj z mamą o swojej sytuacji, myślę że jaka by nie była pomoże Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znoszę zakłamania
"nie mam presji na pieniadze, kariere, i tak od 2 lach staram sie o prace, ktorej nie mam szansy dostac, opadlam z sil, inna niech bedzie, ale to nie to samo. Chce wiesc normalne, spokojne, rodzinne, skromne zycie. " Ona pracy od dwóch lat szuka, ale ciężarną dziewczynę bez wykształcenia i doświadczenia zawodowego do pracy wysyła. I jeszcze twierdzi, że powinna zarobić na kawalerkę! Po prostu sfrustrowana nieudacznica z problemami psychicznymi (co sama przyznaje), która swoje niepowodzenia w życiu przelewa na innych. Ona stany lękowe miała, ale inni to powinni odważnie życiu stawiać czoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz malaga nie sciemniaj
malaga wlasnie szuka pracy od 2 lat, jej maz jak napisala pracuje po 12h jak w obozie- to jej slowa i ona nie wie czy stac ja na dziecko. Co wiec wymyslila? Pojscie do pracy i od razu ciaza, zwolnienie i macierzynski:O Jeszcze pracy nie ma a juz sie pyta jakie warunki trzeba spelniac by dostac macierzynski:D Jak jej ktos napisal, ze to brzydko tak dostac umowe i od razu uciekac to napisala, ze jak pracodawce stac na firme to niech placi, bo powinien zrozumiec, ze ona chce byc matka:O Jak czytam jej wypociny to dochodze do wniosku, ze to jakies niedojrzale dziecko, ktore sie chce bawic w dom:O I to w najgorszy sposob z mozliwych, czyli kombinujac na wstepie. Oby ona tej roboty nigdy nie dostala i nie rodzila tych dzieci, bo zal by taka glupota spoleczna i intelektualna sie rozmnazala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz malaga nie sciemniaj
a najlepsze jak opisywala, ze byla u lekarza i ten sie jej pyta kiedy ciaze planuje, a ona, ze kasy nie ma to lekarz do niej, ze po co kasa, ze jest becikowe itd i da sobie rade, a ta o tym lekarzu napisala na forum, ze to kretyn, bo pieniadze wlasnie sa wazne. No to jak to jest malaga? Bo idac twoim tokiem myslenia to ty jestes tez takim kretynem w tym temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeria
hahaha padlam :D no ladnie malaga24, ale z Ciebie dwulicowa, zaklamana i falszywa baba! Dobrze, ze Autorka nie wziela sobie Twoich rad do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znoszę zakłamania
Zgadzam się, że to jakieś niedojrzałe, 25-letnie dziecko (ale pisze o sobie jakby już nad grobem stała - nie mam już 20 lat:D ) nieznające życia, ale jeszcze lepiej, próbujące od tego życia uciec w macierzyństwo. Poczęcie dziecka jest wygodną ucieczką dla kobiet, które nie wiedzą co innego w życiu począć. Pracy nie ma, to co będzie robić? Zrobi sobie dzieciaka, albo 2 i będzie wychowywać. Będzie miała poczucie, że nie jest darmozjadem, bo przecież wykonuje funkcję ważną społecznie. A o pieniądze niech się facet martwi, niech pracuje po 20 godzin, to nie jej zmartwienie. W końcu ona jest przecież matką, a matka to brzmi dumnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeria
Taa a jak dziecko sie urodzi, to bedzie placz, ze zmeczona, ze maz nie pomaga w opiecie nad dzieckiem, bo pracuje po 12h, a jak wraca z pracy to nie ma ochoty na zmienianie brudnych pieluch ani wstawanie po nocach. A ona biedna z tym dzieckiem tylko siedzi i sie bidulka wykancza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz malaga nie sciemniaj
ja bym jeszcze rozumiala jakby ta gowniara napisala tutaj, ze masz racje autorko ciezko jest, marne szanse, ze dasz sobie sama rade itp. I np. ze nie popiera aborcji, wiec lepiej oddac. Ale nie. ta przemadrzala dziewucha pisze tutaj jakby wszystkie rozumy pozjadala, ze auorka ma wynajac kawalerke, ale za co to juz napisac nie umiala, isc do pracy, a sama wie, ze nie daja umowy o prace chetnie, bo jest bezrobotna od 2 lat, rzucic studia. No pewnie dziewczyna rzucilaby studia poszla na umowe zlecenie, a po urodzeniu dziecka? Naprawde nikt by tej malagi sie nie czepial jakby nie pisala takich bzdur dajac do zrozumienia, ze sie da jak chce:O Gowno prawada. Jak jest sie samemu, bez zadnego wsparcia to nic sie nie da, a rzucanie takich studiow to najwieksza glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale wy jestescie glupie żal.to ze pracy szukam od dwoch lat tzn. ze w zawodzie wyuczonym jej szukam, co jednoczesnie znaczy, ze jej nie znalazlam wiec dalej konczylam studia dzienne. A co za tym idzie kilka tyg. temu je skonczylam i juz pracuje. Nie wiecie to nie piszcie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje to malaga daje takie 'fajne' rady innym, bo tak na prawde sama ma w zyciu przeje**bane i moze chce, zeby inni tez mieli? Taka mentalnosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym przeczytaj caly temat, bo jak nie zauwazylas to pisalam, zeby lepiej oddala dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz malaga nie sciemniaj
tak, tak juz znalazlas prace:D no, ale cos napisac musisz:) Poza tym nawet gdyby nie zmienia to faktu, ze jestes hipokrytka:O Bo poglady jakos mialas inne jak dotyczylo to ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znoszę zakłamania
Malaga 24 Taa, a świstak siedzi i zawija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wczesniej w tym temacie pisalam ze pracuje... jakie poglady? Takie, ze nie planuje dziecka? No wlasnie, wiec sie pilnuje i w ciazy nie jestem w przeciwienstwie do autorki, ktora najlepiej powinna wiedziec jak w ciaze nie zajsc.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×