Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanisa

Mamusie w Częstochowie

Polecane posty

Gość pazdzierniczek
Witajcie. Jak milo ze taki watek jest. Jesli powolicie dolacze do Was. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
witaj pazdzierniczek :) im nas więcej tym weselej :) martini jak tam u was azs? bo u nas znowu się pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
kanisa jak tam Elunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,z przyjemnością się dołączę,moja malutka Lenka kończy właśnie dziś dwa miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Mamonatki -ja tez walcze. Starszy czysty ale u malego cala szyja i broda - duzo stresu mial z ta operacja teraz wiec pewno dlatego wysypany. A u Ciebie obie dziewczyny ? My lykamy 'wsiowe ' powietrze i spacerujemy caly czas :) mnie to sie tez przyda bo przez te stresy (a raczej ich zajadanie :)) 2kg w przod :( Witam nowe mamusie :) napiszecie troche o Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Mamonatki -ja tez walcze. Starszy czysty ale u malego cala szyja i broda - duzo stresu mial z ta operacja teraz wiec pewno dlatego wysypany. A u Ciebie obie dziewczyny ? My lykamy 'wsiowe ' powietrze i spacerujemy caly czas :) mnie to sie tez przyda bo przez te stresy (a raczej ich zajadanie :)) 2kg w przod :( Witam nowe mamusie :) napiszecie troche o Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka jest moją drugą córeczką,pierwsza Oliwia ma już 11 latek:),malutką karmię piersią,ale od tygodnia ma katarek i przeszkadza jej zatkany nosek,dziś byłam na kontroli i mała ma przepisane kropelki nasivin i isonasin septo. Mam nadzieję że to jej pomoże,bo strasznie się denerwuje i płacze,bo przez ten katar nie może jeść. Nawilżam też nosek sterimarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Jestem mama dwoch chlopcow, starszy synek ma prawie 4 latka a drugi 6miesiecy skonczyl. Mieszkamy w Czestochowie. Nie pracuje siedze w domu z dziecmi. Jak macie jakes pytania to pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie może znacie jakiegoś dobrego fotografa w częstochowie lub okolicy co robi sesje zdjęciowe dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
ale wam zazdroszcze tego wsiowego powietrza :) też bym tak chciała :) u mnie wręcz odwrotnie normalna moja waga to ok 65 , teraz 58 :( ciuchy wiszą jak na wieszaku . gość- wejdź sobie na strone beatagarbiec.pl - moja koleżanka robiła sesje dzieciakom i wyszła fantastycznie , także mogę polecić , zresztą fotki mówią same za siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Październiczku,ja też jestem z Częstochowy i również tak jak Ty,siedzę w domu z dzieciaczkami.Mieszkam na Tysiącleciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Machonka ja dokladnie na wyczerpach mieszkam. Pewnie nie nudzisz sie tak jak ja dzien zleci nie wiadomo kiedy. Zajec nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie masz rację,ja na nogach już od 5tej,bo moja malutka stwierdziła,że już się wyspała:) nadal przeszkadza jej katarek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka82
Hej mamusie! Pozdrowienia dla mam, które niedawno dołączyły. U nas nic nowego, można powiedzieć, że każdy dzień wygląda podobnie (czasem zdarzy się, że tęsknię za pracą :D). Na szczęście omijają nas choroby (odpukać), tylko niestety zęby dają się we znaki. Zaczęłam zauważać, że mały powoli zaznacza swoje zdanie (ma prawie 7 mies.), do tej pory tego nie było, teraz np. chce się dorwać do komputera. Fajnie obserwować, jak taki maluszek się zmienia. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Machonka sprobuj w pokoju inhalacje zrobic. Do sloika malego naloz troche wika I wrzatkiem zalej takie powietrze da jej lepiej oddychac.a nie narazasz dziecka. Ja jeszcze pulmexbaby smaruje tego mniejszego jak ma katar. Ja zakupilam inhalator super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę dołączyć?? Jestem mamą prawie trzyletniego synka i siedmiomiesięcznej córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
MamaMagda pewnie ze mozesz super ze na coraz wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
witajcie dziewczyny my powoli szykujemy się do roczku :) szok jak ten czas leci , całkiem nie dawno pojawiła się na świecie a dziś nie mogę za nią nadążyć :) wyścigówka mała :) robimy w domu - oj już widzę ten meksyk :) no i oczywiście weeeelkie sprzątanie :) wszyscy pytają co kupić małej , a mnie brak koncepcji , praktycznie wszystko mam po Natce . Może macie jakieś oryginalne pomysły :) u nas ok Natka z kaszlem , ale nawet nie reaguje - szkoda sił, muszę wprowadzić syrop z cebuli , ostatnio pomógł.Pozdrawiamy i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka2512
Witam. Chcę dołączyć do Waszego grona:-) Ooo... i są znajome:-) Jestem mamą 3,5 miesięcznej Majeczki:-* Córa śpi więc na chwilę odpaliłam kompa. Mieszkam w Częstochowie a konkretnie Stradom,może któraś z Was jest z tych okolic?... Dobrej nocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Hej machonka a o ktory blaszak chodzi ? :) bo jak o ten gdzie na dole fresh i spolem a u gory administracja osiedla -to ja :):) My nadal na wyjazdach tak nam tu dobrze,ze jeszcze troche posiedzimy -jak to dziwnie bez tego miejskiego szumu :) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka82
Machońka - no właśnie który blaszak :), może ten, w którym jest poczta a na górze siłownia? Ja mieszkam na Północy, obok Biedronki, przy linii tramwajowej. Pozdrowienia. P.S. Dziś zauważyłam trzeciego zęba. P.S.2 Czy może któreś z Waszych dzieci ominęło etap raczkowania? Bo wydaje mi się, że moje chyba ten etap ominie i od razu będzie chodził. Dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na myśli blaszak w którym na dole jest fresh market i społem. Super,że są mamusie które mieszkają w pobliżu. Może jakiś spacerek z dzieciaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka, ja tez dluzszy czas myslalam,ze moja corcia ominie etap raczkowania, zaczynalo mnie to czasami juz martwić. Sama jako dziecko prawie nie raczkowalam, wiec sadzilam, ze w jej przypadku tez tak bedzie. Jednak pod koniec 9- tego miesiaca zycia zaczela raczkowac. Teraz ma niecale 10,5 miesieca i smiga na czworaka po calym domu, zaczyna sie juz sama stac przy meblach. Nie ma reguły, kazde dziecko faktycznie ma swoj czas na wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejgi_87
Cześć Dziewczyny :)nie odzywałam się, ale cały czas czytam forum i jestem na bieżąco :) u nas 12 maja stuknęło 14 Jagódkowych miesięcy :) ale ten czas leci...Jagódka już ma buzię pełną zębów, brakuje nam do końca może z 5 ząbków :) Ostatnio miałyśmy to szczepienie odra świnka różyczka i powiem Wam, że niefajnie ją Mała przeszła-gorączka, wysypka...ale było, minęło i teraz jest ok :) Powiedzcie mi Mamusie, co myślicie o szczepieniu na ospę?bo się zastanawiamy mocno nad nią, tym bardziej, że ja nie przechodziłam ospy. Narazie nie wrcam do pracy, siedzę na wychowawczym. W wolnych chwilach robię coś takiego, może się któraś z Was skusi :)oczywiście z rabacikiem:) http://olx.pl/oferta/kocyk-polar-minky-80x115-CID88-ID5TP8z.html#b89f2f9080;promoted Pozdrawiamy z Jagódką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ela Skończy niedługo 15 miesięcy, także różnica jest między Jagódką a Elą dwóch tygodni. Eli teraz idą zęby trzonowe, dwa na raz się wyżynają, mamy niespokojne noce, i kupy które mnie niepokoją, teraz jest spokój, unormowało się, ale były biegunki i kupy ze śluzem. Daję małej florę bakteryjną, smaruję dziąsła dentinoxem i trochę to lepiej wygląda. Ela śmiga jak wariat, pyskuje po swojemu. A przed nami ta szczepionka odra świnka, aż się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKol
Witam może i ja mogła bym się dołączyć. Jestem mamą 8 letniego Kacpra i 8 miesięcznej Natalki . Nie pracuje póki co zajmuję się dzieciakami. I może coś doradzicie moja malutka za nic w świecie nie chce jeść mi zupek . Wcześniej zjadała świetnie a teraz tylko samo mleko i soki czasem owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnKol ja mam córeczkę 7 miesięczną. u nas zdarza się że zjada ładnie a ostatnio dość mało tej zupki pałaszuje. myślę że to może taki etap, bądź ząbki. u nas np. mała bardzo dużo się rusza(czyt. pełza, próbuje raczkować) i chyba nie ma czasu jeść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
witajcie ale pogoda jeszcze jeden dzień deszczu a popadnę w deprechę :) za tydzień wyprawiamy roczek Kasi i wierzę że pogoda dopisze . kanisa ja też mam stresa jeśli chodzi o tę szczepionkę , ale mam nadzieje że Kasia ja dzielnie zniesie tak jak Natka. Kasia wszytskim dookoła robi "papa" macha rączką jak szalona ogólnie rozwija się w tempie błyskawicznym.podawałyście może jakiegoś smażonego kotlecika? bo ostatnio Kaśko zwinęła z talerza Natce kawałek i powiem szczerze że zajadała się - troche obawiałam się ale na szczęście nic jej nie było. Wiadomo kradzione lepiej smakuje :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×