Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Dziewczyny - gratuluję synków :D Ja przestałam chodzić na siatkówkę i aerobic jak dowiedziałam się że jestem w ciąży - w obawie o ytrzymanie wtedy wczesnej ciąży. A teraz nie wróciłam na aerobic (o siatkówce to już nawet mogę zapomnieć na 2 lata ;) ale mnie ruchu nie brakuje, nie czuję się grubo i raczej prowadzę w miarę aktywny tryb życia jak na pracownika biurowego hehe Nas dziś w nocy też obudziła wichura i zamykalismy z mężem szybko okna, a potem patrzylismy czy nam nie wylecą szyby hehe, ale rano pogoda sliczniutka. Miłego tygodnia kobitki - to dla mnie ważny tydzień, bo powinnam dostać już wyniki amnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna123
jasienka trzymam kciuki za wyniki. Jejku ale mamy sporo chłopaków na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Gratulacje kolejnym mamom synków! :) mnie szczerze mówiąc przeraża ta dysproporcja... Jeszcze niedawno wszystkie znajome miały córeczki, a teraz co poznaję kobitkę w ciąży to nosi chłopa :P Jasieńka, trzymam kciuki cały czas. Daj znać koniecznie jak tylko będziesz miała info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna123
koczet wśród moich znajomych i rodziny w ciągu roku urodziło sie 5 dziewczynek.A teraz jak sie dowiaduje o czyjejs ciąży to zawsze jest chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka mala
ja ide na11 na polowkowe..zobaczymy czy bedzie siusiak..gdzies tam mam jeszcze nadzieje na corke..;) ale co by nie bylo byle wszytko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Nataszka, czekamy na wieści. Z doświadczenia tylko powiem,że chłopcy mają rewelacyjny kontakt z mamą :) I nie wiem czemu, ale mega silną więź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka mala
własnie wróciłam z polowkowego...noc coz..nie pozostaje mi nic innego jak na 100% dopisac mojego SYNA ..do tabelki..troche jestem przerazona nawet samym przewijaniem takiego siusiaka..ale najwazniejsze ze zdrowy, 404 gr, 20 cm, i idealnie jak to okreslil lekarz rozwiniety mozg..pytalam sie o to moje strzelanie przed owulacje..plemniki mogly przezyc 3-4 dni i dzidziol zagniezdzil sie po owoulacji..on mowil ze najlepiej strzelac przed dniami plodnymi i 2 pierwsze potem juz nie jesli chcesie zwiekszyc szanse na dziewczyne..do mam corek czy u was sie to sprawdzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Nataszka!Najwazniejsze ze dzidziol zdrowy. Tez jestem przerazona wychowaniem chlopca, ale juz wiem ze bedzie moim oczkiem w glowie :) Kryska u mnie dokladnie tak samo. Chcialabym w dosc krotkim odstepie czasu drugie z racji mojego wieku, a potem to juz koniec. Nie dotykaj mnie nigdy wiecej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka gratuluję synusia:) Ja wczoraj miałam połówkowe.Wszystkie wymiary w normie.Maluch waży 400g i wygląda na dziewczynkę.Dziwne bo cały czas miałam przeczucie na synka;) No ale ja się cieszę że wszystko jest w porządku.Dostałam żelazo mam małą anemię.Być może dlatego mam bóle głowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka mala
Imie Olaf chcielismy na samym początku..potem Tymon..teraz jestesmy na etapie Filipa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasna gratulacje!W koncu kolejna dziewczynka na forum bo ostatnio to same chlopaki sie ujawnialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patija ja bym chciala zeby roznica miedzy dziecmi byla 2/3 lata, ale wiadomo ze zycie weryfikuje nasze plany. Moze maluch da nam tak popalic, ze szybko o drugim nie pomyslimy :) Narazie skupiam sie na jednym :) W przyszlym miesiacu chce juz zaczac kupowac cos dla malucha wiec pomalu robie liste i rozgladam sie w necie za jakimis okazjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, gwarantuję, że z przewijaniem chłopca jest łatwiej, bo nie trzeba tak uważać na infekcje intymne. Dziewczyny, gratuluję Wam i chłopców i dziewczynek ! Ale będziecie fajne mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera to w jakim jesteś wieku? Też właśnie myślimy z mężem, żeby nie było za dużej różnicy wieku, ale tak jak napisałaś-pożyjemy zobaczymy....mam bardzo zbliżone poglądy do twoich :) Zresztą nie chciałabym żeby nasze dziecko było jedynakiem. Nataszka gratuluję synka !!!! A z tym wstrzeleniem się w dziewczynkę, to różnie bywa, my próbowaliśmy tak jak Ci lekaz powiedział czyli kilka dni przed albo zaraz na początku i jest syn :) To wszystko zależy od bardzo wielu czynników. Kwaśna gratuluję dziewczynki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopaki sa fajne, czekam na drugiego, przylepy mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo, będe miała 2 przylepy + tatuś, to 3 przylepy, a kiedy czas sie odlepić? hehe starszy syn mai prawie 4 lata i dalej przylepa jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mimo że mam teraz 23 lata to też nie chce dużej różnicy. Myślę że 3 lata to fajna różnica..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka mala
ja wspolzylam raz przed owulacja kilka dni..wiec powinno zadzialac,..a tu prosze..;) ja sie boje ze ten napletek trzeba zssuwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryska mam teraz 31 lat. Jak urodze to rocznikowo bedzie 32. Nie chcialabym duzej roznicy wieku no i po kilku latach przerwy tez ciezko potem wrocic do pieluch...Podobno :) Nie ma co planowac. Nie raz slyszalam od znajomych ze szybko chca drugie, a teraz odwlekaja decyzje jak moga . U mnie dochodzi tez brak pomocy ze strony mamy czy tesciowej.jestesmy tu zdani tylko na siebie wiec moze byc ciezko potem sie zdecydowac. Pozyjemy zobaczymy :) Kwasna a u Ciebie bedzie druga dziewczynka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja już mam córeczkę więc wychodzi na to że będzie druga:) Niestety moje drugie dziecko powinno przyjść na świat w grudniu ewent początek stycznia ale wybrało sobie inny moment.Życzę Wam powodzenia w Waszych planach dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak to jest z tym zaplodnieniem przed owulacja..ja mam 3 synow..czy mozna metoda invitro zaplanowac plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was miewa już uciski na nerw kulszowy? W niedzielę chciałam umrzeć. Teraz już ok, ale pocę się na samą myśl o tym, że to nie koniec... Trochę zaczęłam ćwiczyć na tym orbitreku. Kilka krótkich, parominutowych serii w ciągu dnia. Na razie sapię jak parowóz... Odebrałam też wyniki hormonów tarczycy i są w porządku. Zakładam, że ten mój marny przyrost wagi, to po prostu taka uroda i już. Gratuluję chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od początku ciąży boli w lędźwiach i promieniuje przez pośladek, udo i do kolana.. Czasem z łóżka wstać nie mogę a później ciężko się idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×